Leden 2011

Nejúžasnejší ♥

31. ledna 2011 v 20:48 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Sem úchylná, když se mi líběj zadky ? (Já sem úchylná už tím že čtu twincest :D)
No, asi jo, protože se mi líběj zadky Tokiáčů. I když ne všech členů, třeba Tomův zadek sem ještě nespatřila. Alespoň co si pamatuju. Nebo sem jeho zadek viděla, ale nebyla to dobrá podívaná tak sem to raději zapoměla. Joo některý bystrozraký fanynky na téhle fotce vidí Tomovu prcinu, ale já ji tam bohužel nevidím.
Ale zato tu je Billův zadek, kterej sem chtěla 15.3.2010 kousnout, ale nepodařilo se mi to :( tak příště (jsem optimista).
Úplnou náhodou sem si ten samý den (čili 15.3.2010) všimla i mňamózní prciny pana Georga. Takže i toho kousknu do zadku - těž se bassáku !

A potom se mi zadky jinejch kluků nelíběj, nevím jestli sem vážně vadná, ale zadek je poslední místo kam se u kluka koukám. Zato u holky je to jedno z prvních míst, kam putují moje oči :D.

Cítím se trapně a jako, kdybych byla nahatá. Takový odhalení, ale když mě to u téhle zadkové fotky nedalo :D
 Tuto fotku mi poslala Janča  z facebooku. tak po mě nechtějte zdroje ! ;-p

Je mi z vás špatně !

30. ledna 2011 v 18:19 | KaTHulle |  výkecník
Rozhodla jsem se že desingy na objednávku nebudu dělat vůbec ! Jen pro lidi, který znám a vím co od nich můžu čekat.

Jako sorry holky, ale já se s vaším desingem seru a vy ho tam máte 2 týdny ? Některý se mi fakt líbili a myslela sem si že se mi povedl a vy ho po dvou týdnech změníte ?! Příště si dělejte dessingy samy na dva týdny tam můžete mít i jednu posranou fotku v ráměčku !

Já sem tak moc vytočená sakra ! Během týdne tu bude návod jak dát fotku na pozadí a naučte se to sami ! A neotravujte lidi o jejih čas ! Člověk si myslí že když se bude snažit tak jejich dess na vašem blogu vydrží delší dobu.

Příště si to rozmyslete dobře než někoho budete otravovat !

NAZDAR !

Tohle je úžasný.

29. ledna 2011 v 22:30 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Našla sme to na jednom blogu. A moc se mi to zalíbilo. Pixelky sem nepřidávám, ale tahle je boží.Little Bro Love

29. ledna 2011 v 21:39 | KaTHulle |  twincest
Tohle nejsou animace TH, ale dvojčátek. Zbožňuju twincestní momenty ;o).

Animace pod perexem.

Michal David - Děti ráje

29. ledna 2011 v 20:43 | KaTHulle |  a další ...
Všimla sem si že některé rubriky jsou poloprázdné - lépe řečeno, není v nich ani jeden článek. Ovšem nespravým to tím, že zde budu přidávat písničky co? :D:D. Ale baví mě to. )

"Děti ráje" - chtěla bych být jedním dítětem ráje. Také bych chtěla aby se mi všechno podařilo. No a ještě víc bych chtěla abych měla vždy pravdu a nemusela se nikdy nikomu omlouvat, to ovšem nejde.

Vůbec nevím co to tu kecám. Asi se jen nudím, prtože mi sekli "pravou blondýnku 2". Ale už mi to zase bude pojede. Takže: S láskou kráčíme jak ♪♫♪♫♪♪♫♫♪♫♪♪♪♫....


(Byz) Do you wanna fuck?

29. ledna 2011 v 20:34 | KaTHulle |  a další ...
Yes I wanna do.
Ne, nemá to co dělat s tím že sem už od listopadu nezadaná :D. Jen sem si vzpoměla na to jak sem chodila se Šmukynou z BreakDance. Já šla na intr a ona pokračovala dál na Zám*. Mimo písničky od Tokio Hotel jsme poslouchaly i tuhle písničku ;o).


Pravá blondýnka

29. ledna 2011 v 17:06 | KaTHulle |  filmy
Tento film mám moc ráda. Je takový lehký a vtipný. Není o přemýšlení a vždy si u něj odpočinu.

Je pravda že Ell Woodsová je z prvu vykreslovaná jako blbá blondýna, které záleží jen na tom aby pěkně vypadala. Ovšem to, co ji baví dělá dobře. Napřáklad to, jak si byla vybírat ty šaty. Prodavačka jí chtěla vnutit slevněné šaty za plnou cenu a ona z ní udělala blbce.

Nebo to jak je na těch právěch. Kdyby se nechovala jako totální pipina, chtěla bych mít její mozek :D. I když počítám s tím že se růžovej :D.


O desingách

29. ledna 2011 v 14:24 | KaTHulle |  výkecník
Poslední dobou mě dělání desingů nebaví. Došla mi inspirace. A fakt nejak nevím s čím novým přijít. Proto asi na dobu neurčitou přestávám dělat desingy na přání. Asi dodělám ty dva, který tu maj holky objednaný a končím.
Ovšem neříkám že sem skončila úplně. Pokud mě něco napsadne budu sělat dessy další. Ale zatím sem vycucnutá.

Tak se na mě prosím holky a kluci nezlobte. Já za to nemůžu. A navíc je zde mnoho dalších webů, který se zabývají grafikou a desing vám rády udělají ;o).

Občas mám "prořízlou pusu"

28. ledna 2011 v 20:15 | KaTHulle |  výkecník
Opravdu bych si měla dávat bacha na hubu. Občas někde prezentuju svoje názory a nevybýrám si vhodná slova.. Jo, není to dobrý, ale sem taková. Měla bych se začít krotit :D:D

Jenže mě prostě přijdou vtipný něčí názory. Já za to nemůžu :D Opravdu mi to přijde jako když kázal Hitler - dokázal "zfanatizovat" miliony Němců a vůbec lidi na světě.

Doteď nikdo nedokázal to co on. A popravdě. Nechápu jak to udělal. Měl silná gesta a v to co kázal bezmezně věřil.

Ráda bych si přečetla "Mein Kampf", ale tahle kniha je zakázána, protože by se tím podporoval fašismus a to nikdo nechce.Mohu si přečíst pouze opisy této knihy.
Prostě jen proto abych věděla co to se mnou udělá. Určitě bych se nezachovala tak jako v historii, protože bych už věděla co z toho může vyjít, ale .. prostě ze zvědavosti bych si to chtěla přečíst.I když pochybuju že by mě to bavilo. Podle toho co sem slyšela bych byla jen odrazena a znechucena.
Nechápu - - - PROMIŇTE z bezpečnostních důvodů se tohohle tématu zbavuji, protože, kdyby si to přečetl nějakej fašista tak by mě mohl přijít navštívit ..

Ale ne ! Teď sem se dostala od názorů až k fašismu a k druhé světové válce. Když mě tohle téma baví a zajímá.
Jsem strašně unavená. každý den si říkám "zítra půjdu brzo spát" ale nikdy nejdu . .asi od zítra začnu :D:D. Takže to zas vidím že kolem 11 hodiny už budu totálně mrtvá a pudu chrápat :D. já to prostě nedávám .. nemůžu spát 6 hodin ! to prostě nejde. takže se musím prostě přinutit.

Takže mizím .. možná začnu dělat druhej dess, ale nevím. Nějak se mi to nedaří :(.

Your K.

Jak moc mě mrzí, že sem to nemohla vidět na živo.

28. ledna 2011 v 16:13 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Tuhle písničku prostě miluju a žádnej Phantomrider mi ji nenahradí .. je prostě úžasná a nejlepší a běžte někam :D
Asi přestanu kouřit a koupím si za ušetřený peníze TH soukromej koncert :D I když mě by stačila jen tahle písnička. A bylo by úžasný, kdyby Bill stát přede mnou - díval se mi do očí a zpíval to jen mě. Asi bych brečela. :D


0.5 Desing pro Nell

27. ledna 2011 v 17:13 | KaTHulle |  Objednané desingy
UPOZORNĚNÍ: Tenhle desing není volný ! Je zde jen na ukázku :)
Jméno Dessu: Ich bin Mädchen aus dem all.
Výroba: Freedom-K.blog.cz
Majitel: BILL-KAULITZ-IS-BEST.blog.cz
Náhled:
freedom-k.blog.cz
... Taky chcete odemě desing napiš si -> http://freedom-k.blog.cz/1101/objednavka
... Nebo mrkni na volné desingy -> http://freedom-k.blog.cz/rubrika/volne-desingy

Ne, o návštěvnost mi nejde.

26. ledna 2011 v 19:18 | KaTHulle |  výkecník
Jako fakt. Možná vás tohle překvapí, ale já bych chtěla spíš komentáře. Opravdu jsou daleko lepší 2 komentáře, než to, že jeden článek byl zobrazen včera 80x věřte mi ! Když sem včera přišla na blog a bylo tu neuvěřitelných 50 lidí ! šokovalo mě to.
freedom-k.blog.cz

Já už tuším proč tu bylo tolik lidí. Článek POSRÁNO, je dosti vulgárně pojmenovaný a myslím že se to nějakýmu anonimovy nelíbilo a zmínil se o mě na blogu. A proto lidi klikali jak šílení a když viděli spoustu písmenek tak utekli :D.
freedom-k.blog.cz

Dneska ve škole jsme se domlouvali kdo s kým bude na pokoji na lyžáku. Nejvtipnější bylo, když všichni "Mě je to jedno. Ale hlavně nechci být s V***" (nebudu zmiňovat, je to vůči té slečně nefér a i když ji moc nemám ráda. Nemusíte vědět její jméno - respektive její "přezdívku" z jejího jména.) :D. Ale je mi jí líto. Ona si myslí jak je oblíbená a přitom ji nemá nikdo ve třídě v lásce.

Na ten lyžák se těším. I přes to že když jsem jela naposledy ,padala jak hruška :D. Na chatě bude sranda a prostě se těším. :D

Akorád mám divnej pocit. Být na pokoji s Verčou! Ona je v pohodě, ale dneska ve škole mě srala. Tuty (moje spolužačka a hrajeme si na nejlepší kámošky) nešla do školy protože je "nemocná" a proto sem seděla s Verčou.
Jenže ! Verča má zánět šlach na ruce a proto si nepíše zápisy. Takže má potřebu mi pořád něco říkat. Mnohdy sem byla už dosti hodně vytočená !
A před matikou či již v hodině ? Sem na ni vyjela. Já mám totiž kalkulačku takovou vymakanou a jde na ní vypočítat vše, na co si vzpomenete.

Za domací úkol jsme měli porovnat čísla 250 330 520 a ani za boha jsme na to nemohly přijít (Seděli jsme u toho 4 :D) .. počítám, počítám snažím se na něco přijít, teda spíš čumím na kalkulačku jak by to mohlo jít a ona mi ji se slovy "Půjčím si kalkulačku" vezme.

Potom jsme zase něco počítali a ona ji zrovna měla "půjčenou" tak sem něco vypočítala z hlavy, ,ale blbě. Otočí se na mě spolužačka se slovy "jak ti to vyšlo ?" ... Samozřejmně že blbě ! Spolužačka vypadala pobaveně, ale když jsem neměla kalkulačku .. a 25 bo co sem to počítala se z hlavy špatně počítá. Potom na mě ještě Verča "Ježííš dvě na pátou. Tweeee 32 néé ?" Upe po mě vyjela že sem blbá že to nespočítám. Ona to taky nespočítala .. počítala to na mé kalkulačce mrdka ! A potom sem já ta blbá Hhhm jasný !

Ještě že jsme měli jen pět hodin :D
freedom-k.blog.cz
Možná sem se už zmiňovala o Jarce ? Postižená slečna z dětského domovam kde sem byla v prváku na praxi. Přikládám fotku:
freedom-k.blog.cz
Jezdí se mnou autobusem a je to příšerný. 3x zasebou se zeptá na stejnou věc. A já dnes byla dost vytočená z Veroniky .. A ještě Jarka do toho :D.
Nejpříšernější bylo, když jsme se snažili vyjet do té naší prdelácké vesnice. Naproti jel traktor s radlicou a bus mu uhejbal a tak nějak jsme skončili v příkopě.
Řidič někomu volal telefonem asi silničářům a říkal "Tady to není projetý. Já tu vysím a můžu tu stát klidně ještě dvě hodiny." Tahle věta mě dostala do kolen .. měla sem chuť vysednout a odpochodovat dom pěšky ...

Ale ta holka perlí jak perlorodka. Zeptala se mě "Co bylo zítra ?" (Chtěla se zeptat - Cos dělala dneska ?)

Joo a potom sem se strašně smála při větě "Dneska budu bovat" na to sem jí odpověděla něco jako. "To je dobře" a ona na to "Vezmu si susťáky [nemám chybu v háčkách]"
"to jo, abys nebyla mokrá"
"A na to si vemu ryfle"
"Cože ? Proč ?"
"Jen tak" totální výtlem !!

Silnice zářila bílým sněhem a ona se zeptala "proč jedeme tak pomalu?"
"protože není posypaná silnice"
"A proč není posypaná ?"
"protože .. na to silničáři prděj"
"Ale ona je posypaná"
"není"
"Je, ale zasněžilo to"
"Jo to je pravda, ale měli by jezdit silničáři častějc"
"Ale ono je to posypaný. Pod tím sněhem"
"Tam je to prt platný !"

Já sem byla opravdu už tak vytočená. A nejhorší je že ona si to neuvědomuje. Nepozná to na člověku.

freedom-k.blog.cz

Dobře .. vykecala sem se ze dne. a jdu nevím co. Asi napíšu Mizakajdě a nebo pudu dodělat ten desing pro Nell. Mám ho již skoro hotovej. jen to chce doladit ;o). Doufám že se bude líbit ...

Návštěvnost (17.1. 2011 - 23.1. 2011)

25. ledna 2011 v 21:51 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (17.1. 2011 - 23.1. 2011) je:
Pondeli: 20
Utery: 11
Streda: 25
Ctvrtek: 19
Patek: 13
Sobota: 28
Nedele: 25

Celkem: 141

Blend #1 (by me)

25. ledna 2011 v 19:24 | KaTHulle |  tvořím..
Další moje práce "ze šuplíku". Tentokrát méně povedený Tom :D.

Jestli jste mi někdo vyměnil TopListy tak se s váma nebavím :P

25. ledna 2011 v 16:48 | KaTHulle |  výkecník
Protože mi to přijde jako abnormálně velká návštěvnost a to sem pro to nic nedělala :D nebo mě někdo na nějakým blogu vychválel až do nebe. I když on mě ten někdo mohl pomlouvat a říkat o mě věci :D Ok, nebudu se tím zabývat. A byla bych ráda, kdyby to takhle bylo už pořád ;-).
freedom-k.blog.cz

Rozhodnutí

24. ledna 2011 v 22:17 | KaTHulle |  výkecník
Rozhodla jsem se že budu používat přezdívku KaTHulle. Je dost pozdě na to abych se tu rozepisovala. 
Takže odedneška se vracím k přezdívce KaTHulle.
Zítra tu asi o tom něco napíšu. BTW. už mám základ prvního dessu- Líbí se mi. ne nebudu se chválit .. mě se líbit může, ale nevím jestli se bude líbit i slečně ktreré je určený ^^.

S Tutanou

24. ledna 2011 v 20:50 | Freedom-K. |  album
Dnes jsme se ve škole s Tuty fotily. A jelikož na tomhle blogu nemám žádné svoje fotky tak je sem jdu přihodit.

Raději je dávám pod perex.

Posráno

24. ledna 2011 v 18:12 | Freedom-K. |  výkecník
Néé posLáno, ale opravru posRáno. Sem z toho refoše do chemie chtěla za jedna. no nepovedlo se ! :-/ mám za 3. Takže sem byla zkoušena formou písemky z které budu mít asi taky 3ku .. což by mi moji éru trojek potvrzovalo. nechám to na ní. A stejně ! Už to nezpravím a budu se tu jen nervovat  a Vás obtěžovat školou :-!.

Takže o škole už ticho :D a do června o ní nepadne ani jedno slovo. :D:D
freedom-k.blog.cz

Dneska se kámoška překonala. Řekla mi, že jí její mladej řekl že můžu dnes čekat u ní doma, abych nemusela zas čekat hodinu a půl venku. Hodnej že ?

Ale byl tam s náma, takže sme se obě koukaly na hodiny.A čekaly kdy už konečně bude třičtvrtě abych šla na bus.
Připadala sem si dost blbě. Nemohly sme probýrat ani zpoloviny věci o kterých se bavíme ve škole. A ve škole to je prostě takový podělaný se o něčem dlouhodobě bavit. Když už o něčem začneme debatovat tak v půli rozhovoru zazvoní. Potom jsme od učitelky napomínány a to je debilní. Chci bejt povařovaná za hodnou pylnou žačku (což nejsem a učitelky si to taky myslej :D). A sem zas u školy aaach jo !

Zase se mi nechce na ty dessingy ! Takže to odkládám na zítra. Možná vytvořím, po dodělání referátu do ekologie, aspoň nějakej základ od kterýho bych se mohla odpíchnout a pracovat na dessu.

K zamyšlení: Instruktážní video o sexu pro mentálně postižené
poslala Mizuki
Nervní

23. ledna 2011 v 20:28 | Freedom-K. |  výkecník
Je to tu, neumím referát do chemie. Páni, ani nevíte jak je těžké ho udělat. Vstekala sem se u toho až sem si ASI rozbila myš, protože mi přestalo fungovat to kolečko. Ale referát mám. Teď už jen zbývá se ho naučit.
freedom-k.blog.cz
Objevila sem že tu mám už dvě objednávky na desing. Jsem ráda že o tuhle moji službu máte zájem a desingy co nejdřív udělám. Ale dnes opravdu ne ! Sem vycucnutá. Zítra to vidím na jeden dess a ve středu na druhej. Nevím nebudu tady raději nic slibovat.
freedom-k.blog.cz
Další bod mého článku je o mojí přezdívce. Nevím. Na KaTHulli sem zanevřela a nějakým způsobem nechci mít takovou přezdívku, ale zase na druhou stranu sem to já. Adresu blogu budu mít pořád "freedom-k" na "kacas" se už nevrátím i když tam je suprácká návštěvost. Tady se to taky začíná zvedat i komentáře tu nějaký mám. Však usuďte sami 150 lidí za týden ? To je úžasný, alespoň pro mě je to víc než skvělí.  Jen prostě ještě nevím jakou mít přezdívku.

Zkusíte mi poradit ?
freedom-k.blog.cz
Dneska sem byla dvakrát potěšena. Za prve - tata mi řekl že se díval na mobily - na to sem mu řekla že to výzo nebude možná až tolik dobrý jak si myslím a on na to že ten mobil stejně dostanu.
Potom mi, ale oznámil že by to nebyla NOKIA, ale SAMSUNG, že prý samsungy jsou poslední dobou dobrý telefony. A že prý nokia upadá - to mu řekl ten prodejce tak nevím. A on o tom čte taky různý časáky a já nevím co. Začala sem se dívat na mobily značky samsung a ještě ani jeden se mi nelíbil (desingově) tak, jako moje Nokia. I když jeden tam byl. Nu však uvidíme no xD.

A o té druhé "potěšenosti" nesmím prej nikomu říct. Tak příště. Až o tom budu vědět něco víc a budu mít možnost o tom mluvit :D.

Zkouším vytvářet oddělovače. nejsem v tom dobrá, ale na nikoho ten talent neskočil :D. Zkouším a učím se.
Zatím se loučím. Jen sem přidám něco na zasmání.

Bill á Baby od Justina Biebra :D


Wallper #1 (by me)

22. ledna 2011 v 17:58 | Freedom-K. |  tvořím..
Jsem zde podepsaná pod mou starou přezdívkou ! Já už prostě KaTHulle nejsem !
KaTHulle je minulost. Prostože, kdybych byla pořád kaTHulle... já nevím připomíná mi to můj starej zařízenej blog. A tam už prostě nejsem !
Sice mě pod touhle přezdívkou zná každej v TH světě, ale... nevím .. možná mě tenhle odpor k té přezdívce přejde.
Je to Wall do jedné graf. soutěže ;o).