Únor 2011

Já to sem prostě musím dát

28. února 2011 v 22:44 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Zbožňuju tohle video, při prolízání TH blogů sem na něj narazila a uáá ... nemám slov. Pouštěla sem si ho snad tisíckrát dokola a hrabe mi z něj. Nejleoší je jak Bill řve na Toma, nejradji by mu vyškrábal oči, ale v daloších 15ti minutách rozvijí jeho vtipy.
Na tokio-hotel-de.blog.cz sem našla překlad. Prsty mě dráždí to skopírovat :DNávštěvnost (21.2. 2011 - 27.2. 2011)

28. února 2011 v 13:28 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:
Pondeli: 41
Utery: 34
Streda: 29
Ctvrtek: 22
Patek: 28
Sobota: 31
Nedele: 56

Celkem: 241

Tokio Hotel - Monsoon (live in Milano)

28. února 2011 v 12:18 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Miluju Monsoon.
A sem strašně škodolibá já vím, ale víte jak na začátku řve nějaký ty jeho kecy a potom jak tak pěkně cupká a ono se zhasne :D Byla by sranda, kdyby se posléze rožro a Bill byl rozpláclej na zemi :D:D Už si to představuju a přijde mi to děsně vtipný :D Věřím že Tom by byl hned u něj a pofoukal by mu naražený kolínka :D:D
Jo a ještě jedna věc mě napadlo. Víte jak si vždycky hraje s tou tičkou od mikrofonu, že prostě nikrofon drží u huby a hraje si s tou tičkou. Tak v tomhle videu se tak nebezpečně zakymácela že mi to připadalo úplně, jako kdyby ho ta tička chtěla cvrnknout do nosu :D. mám bujnou fantazii.


Tokio Hotel - Zoom Into Me (live in Milano)

27. února 2011 v 13:05 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Tak sem si vzpoměla na tuhle písničku. Je úžasná. Na koncertě v Praze sem si ju nedokázala pořádne užít, protože sem byla taková nějaká přešlá ... Já nevím. ale tenhle záznam z koncertu je úžasnej. Tohle DVD si koupím je v pořadí za CD Scream.
Doporučuju nepropásnout moment, kdy tom řekne "Thank you Milano" (doufám že to řekl, no prostě něco v tomhle smyslu zakřičel) a Bill se tak trochu stydlivě chytil za čelo a pro něco se zvohnul. Přijde mi to děsně roztomilí. Takový je mám ráda - roztomiloučký.


Reklamy, žádosti o spřátelení, soutěže, hlasování si strčte do pr****

26. února 2011 v 23:47 | KaTHulle |  výkecník
Na úvod. Koukám že zpravili to abecední řazení rubrik SUPER !

Ale teď k nadpisu ! OPRAVDU MĚ NEZAJÍMÁ ŽE chcete mít milion eSBéček ! Že chcete, aby se k vám do nulácké soutěže přihlásilo 150 lidí, ani to že kvůlu mýmu hlasu pro Vás v nějaké soutěži se něco změní ! Bežte do prde*e ! Jestli jste nepochopily, tyhle akce jsou jen o to aby dotyčný měl větší návštěvnost o nic jinýho nejde ! A vy jak blbci mu sloužíte jak nástroj ! Ne fakt sem naštvaná. Vlastně já nejsem naštvaná fakt ne ! Jen sem potřebuju napsat svoje pocity z toho ! Nebaví mě to pořád číst. Mám tu určenou rubriku !
A pokud bych chtěla spřátelit tak napíšu na blog na který opravdu chodím a komentujeme si články navzájem a ne s blogem, který vidím poprve ! Toť můj názor, a jdu spát ! Sem unavená. Co svědčí o nesmislnosti těhto vět!
čau !

Základní Informace o Jeffreem Star.

26. února 2011 v 22:39 | KaTHulle |  Jeffree Star
Pravé jméno: Jeffrey Lynn Steininger
Známý jako: Jeffree Star
Datum Narození: 15. listopad 1986 (dnes mi je tedy 23 ;-))
Rodné Město: Orange County, Kalifornie, USA
Hudební Žánr: Electropop, Synthpop, Electronic Rock
Povolání: Zpěvák, Skladatel, Model, Modní návrhář, Vizážista, DJ
buzznet.com (btw. tohle je skvělá stránka ^^)Tokio Hotel - Mädchen aus dem All

26. února 2011 v 22:35 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Miluju tuhle písničku. Na "povrch" vyšla teprve nedávno, když vycházelo album "Best of!" a tahle písnička byla bonusovým trackem.


Komentovanost vs. návštěvnost

26. února 2011 v 22:30 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Napadla mě taková blbinka. Nudím se. A proto se Vás ptám. Co je pro Vás lepší ? Když máte super návštěvnost 120 lidí online a nebo je pro Vás lepší, když přijdete na blog a máte 4 nový komentáře ?

Můj názor:
Já mám raději, když mi lidé komentují články. Ráda si přečtu cizí názor. Uvažuji že sem dám rubriku, kde vyhlásím nějaké téma a lidé mi zde budou psát jejich dojmy. Ale já vím že bych tam měla 4 komentáře a to je o ničem, když názor, tak pořádně.
Taky mě napadlo že bych pro tyto účely (mluvím o návštěvnosti) zřídila nový blog, ale nevím kde bych na to vzala čas. Takže asi ne :D.

Pište názory ! Co je pro vás lepší ? KOmentáře nebo návštěvnost ?

Kiss - I was made for loving you

26. února 2011 v 13:43 | KaTHulle |  a další ...
:) Sem si to musela pustit a mrtě se mi líbí.


Kraviny ve škole !

25. února 2011 v 23:38 | KaTHulle |  album
V minulém článku sem se zmiňovala o tom že jsme se místo těláku fotili. A že nás fotila učitelka. A tak sem dám ty fotky.

Já sem ta blondýnka (Pro ty kdo by nevěděl). A nechce si ty kecy že sem hnusná a tak. Já to vím (jen to píšu pro ty, který by to napadlo mi to napsat no.)

JEŠTĚ PÍSNIČKA, KTERÁ MI HRAJE V HLAVĚ: Alizee - Moi Lolita


Fotky jsou pod perexem tak jestli chcete - klikněte. ;o)

EDIT: hej hustý ! Vono mi to dělá mezery mezi odstavcema. Nerada bych něco zakřikla, ale myslím že už se to lepší.

The Lonely Island ft. Akon – Právě jsem měl sex

25. února 2011 v 15:23 | KaTHulle |  a další ...
Dneska jsme měli ve škole tu soutěž (Voice of ZIMA), bylo to super. Nebudu to tady rozepisvat. Jsou tam dvě aktegorie pěvecká a imitátorská. Obě skupiny byly zaplněny dobrejma lidmama. A Bylo to super. Kámoška mi posílá fotky. Chacháá.
A že neuhodnete co jsme dělali v těláku ? Fotily jsme se ! :D A víte kdo nás fotil ? Učitelka !! No fakt :D Byla to sranda.
První hodinu jsme měli počítače. Přišlo nás 7 :D:D A tak jsme si poštěli písničku. TUHLE PÍSNIČKU. Pod perexem bude text i překlad, ale pokud máte zájem kouknout se na to "s titulkama" tak je pod videem odkaz.
A věřte mi, stojí to za to !

I Just Had Sex

VIDEO S PŘEKLADEM: VIDEACESKY.CZ

Říkám si: Proč chodím do školy ?

24. února 2011 v 22:11 | KaTHulle |  výkecník
Dobrá otázka co ?
Víte proč to sem píšu ? Protože se tam neučíme. Zítra bude pěvecká soutěž "Voise of ZIMA" trapnej název co ? Když už tak bych to napsala celý anglicky nebo celý česky, ale ať si to pišou jak u blbů, mě je to u řitě ! Když se jim to líbí ! :D
A kvůli tomu jsme se neučili. Ve třídě nás bylo 12. kdyby 4 lidi nenacvičovali tak by nás bylo 16. Chybělo nás 12 což je šílený ! 1 Hodinu jsme probírali třídnický věci, ale taky jsme si chvilku psali zápisy. Druhou hodinu jsme psali písemku na ALKOHOL ^^ :D.
V češtině jsme dělali nějaký nudný cvičení, ale před tím jsme se dozvěděli o incidentu, kterej je strašně nechutnej ! Prý se někdo vykadil vedle záchodu. Uklízečka s tím pak chodila v sáčku po škole a každýmu to říkala "Takový máme děcka na škole" no prostě nechutný. Mámlem sem se poblila ! Jak to sakra může někdo udělat ? FUJ jje mi z toho špatně !
Potom jsme měli výtvarku a pátá hodina byla hudebka, učitelka přišla do hodiny o 15 minut později. zapsala do třídnice a zase odešla, protože organizuje tu soutěž a bez ní by to asi spadlo ! Ta učitelka je naprostá husa (když to řeknu slušně) je protivná, štěká jak na nás tak na ostatní učitelky. Kdybych Vám tu povídala o tom co dělá tak jsme tu do zítra a já chci jít brzo spát :D.
Potom byl poledňák., strašně jsme se smáli při kouřové za Albertem :D:D Fakt sranda.
Přišla zdravka, když učitelka konečně přišla asi po 20ti minutách a viděla že nás je 12 tak si s náma povídala. Vlastně ne, pomlouvali jsme hudebkářku. S touhle učitelkou se nejlíp kecí i na lyžáku to byl v pohodě kantor.
Při poslední hodině se nám nechtělo ze třídy a proto jsme kecali ještě s učitelkou. Dějepisářka nás hledala po škole :D. Nakonec jsme museli jít do třídy, učitelku jsme rozpovídali o tom "jak jsme se měli na lyžáku". Potom nám vyprávěla zase ona o své spolubydlíbí. A prostě to byla sranda.
Ale říkám si ! Má to cenu chodit vůbec do školy ? V polovině předmětů nic nedělám. A mohla bych ten čas využít nějak jinak - užitečněji. Třeba bych si konečně mohla zacvičit, nebo přečíst články o numerologii, která mě začala zajímat, když sem si přečetla nejmenovanou povídku DAR.
URČITĚ SE MI TO ZASE SMRSKNE TY ODSTAVCE DO SEBE, COŽ MĚ SERE, ALE NIC S TÍM NENADĚLÁM ŽE JO ? :D

No, není to zase tak špatný.

23. února 2011 v 20:07 | KaTHulle |  výkecník
Vše co teď nefunguje se během pár dnů, týdnů snad spraví. Musíte napsa na uživatelskou podporu blog@blog.cz, ale myslím že teď (večer) je blbost tam psát protože před váma tam s tím samím problémem napsal jiný uživatel. V téhle fázi nám nezbývá než čekat.
Četla sem na oficiálním blogu blogu.cz že někteří uživatelé chtějí zrušit kvůli tomu blog. Mám pro ně vzkaz: Tento systém funguje pár hodin, co by jste chtěli ? Stará forma zobrazování blbla třeba i po půl roce.
Myslím že takové řešení je přehnané a hraničí to s vydíráním. Ale blogaři, vemte si to z té druhé stránky. myslíte že jste pro portál blog.cz důležití ?! Odpovím vám - NEJSTE. Je to hnusný tvrzení, ale pravdivý (podle mě, pokud si myslíte že by se bez Vás blog složil a přestal by fungovat tak Vám to vyvracet nebudu).

Ještě jednou, pokud máte nějakej problém napište na blog@blog.cz. I když před vámi tam pravděpodobně napsal jiný uživatel a popisoval stejný problém. Soudím tak podle komentářů na blog.blog.cz.
BLOGU ZDAR a neberte ten blog tak vážně. Je to jen stránka na internetu ne ?

Zase změny ?

23. února 2011 v 15:29 | KaTHulle |  výkecník
Och, ale ne ! Zase tu sou nějaký škaredý změny ! Nemám ráda změny. Proč mi sakra poházeli rubriky když kliknu na RUBRIKY (Ve screnu znázerňěno co myslím). Ta lišta nahoře se víc podobá stylu psaní ve wordu, což je super, ale proč sakra měnili i to ostatní ? A proč se mi smazal "výchozí popis autora"? Proč to měněj zrovna, když sem udělala návod na rozcestníky a tam sem "machrovala" s tou starou lištou ... Ale ne ! Nebudu se rozčilovat. Musím se podřídit. Může být i hůř !
Další věc ! Když už sem si jakš takš zvykla na to nový zobrazení když sem v "žebříčkách" tak mi změněj i mou jedinou radost a to postraní komentáře. Když sem viděla že koment začíná "Anojky, máš krásnej blog ..", "Ahojky hlásneš ..", "Ahojky zapojíš se .." tak sem netoužila vidět celej komentář. Ale teď musím ! Ukáže se mi jen kdo ten koment napsal a kdy ho napsal. Debilní !
Proč musej všechny změny vést k horčímu ? Jdu se kouknout co se tu ještě změnilo.
Pod perexem ty scrany. (Ovšem nevím proč to fotím, když se na to můžete v administraci svého blogu mrknout sami.) :D

1. Diplom

22. února 2011 v 20:45 | KaTHulle |  Diplomy
Ráda vyplňuji bleskovky tak se tu občas objeví nějakej ten diplom.
Děkuju Angelice.

KOBLÍŽCI - Zavři oči

22. února 2011 v 20:11 | KaTHulle |  a další ...
Tuhle píseň sem dávám jen z jednoho důvodu. Nebudu nic říkat, stačí, když se mrknete na kousek klipu a pochopíte ! :D
Jinak ta písnička je krásná.


Co by se mělo řešit ?

22. února 2011 v 16:05 | KaTHulle |  skutečně důležité věci
Dneska jsme byli na jedné přednášce. Jmenovalo se to "Zemřít ukamenováním". Slečna, která to vedla nám řekla pár slov na úvod a potom nám pustila film. Sem trotl na jména [ale pamatuju si xichty] takže postavám z filmu budu říkat jejich povoláním.

Film byl natočen v roce 2009, čili je to aktuální téma.
Ještě zde na úvod napíšu jak takové ukamenování probíhá: Odsouzený je ovázán do takového roucha. V zemi je vykopaná díra do které odsouzeného postaví potom ho zasypou hlínou. Ženy jsou zasypány po prsa a muži po pas.
Přijedou dva autobusy VYBRANÝCH lidí. Stoupnou si do kruhu kolem odsouzeného. Jeden z přihlížejících vyprovokuje dav a ten potom vezne kameny a hází je po zakopaných lidech.
POZOR ! Kameny jsou speciálně vybírány. Nesmí být kámen malej, ale ani moc velkej, aby odsouzený neumřel hned.

Ilustrační foto:
(foto: amnesty.cz )

Právnička, významná odbornice na práva žen v ÍRÁNU a také jedna z nejvýznamnějších bojovnic proti trestu smrti UKAMENOVÁNÍM, byla "hlavní hrdinkou" v dokumentárním filmu. Od trestu ukamenováním zachránila zatím dvě (? nepamatuju si to přesně) ženy. Ostatní, které měla na starosti jsme viděli ve filmu. Jednalo se většinou o negramotné občanky státu (v Íránu je tohle celkem normální. Jsou tam lidi, kteří jsou buďto bohatí tedy i vzdělaní,a chudí - nevzdělaní.) jednu dívku prodávala její matka, chlapům na sex. Později byla odsouzena za cizoložství a trest byl ukamenování.
Další případ, který si pamatuju je ten. Že dívku v jejím útlém věku znásilnili, čili už nebyla panna. Tato dívka šla večer po ulici. Viděl ji jeden muž a začal se na ni sápat, ale dívka měla u sebe nůž a zabila ho. Když se to řešilo u soudu, byla shledána vinnou - trest ukamenování. Ve filmu bylo řečeno, že když už nebyla panna tak ji může znásilnit kdokoliv ! [Ale ne takhle na "plnou hubu" ale jinak.]
Nebo dívku prodával její "manžel" (dívka byla taktéž obviněna z cizoložství a odsouzea - trest ukamenování). Některým dívkám bylo třeba 15 let a už byli provdány a měli dítě.
A v tomhle duchu byl celý dokument. A když už nějaké dívce odpustili smrt ukamenováním tak dostala několik ran bičem (třeba 99 ran, 74 ran atd.)

Tento film mě dost rozmrzel, nechápu jak se tohle může ještě někde ve světě dít !? A tak si říkám, je blbost řešit nějaký ču*ky, který vám na blog napíšou reklamu a nebo to s kým se zrovna ocucává Bill Kaulitz. Pokládám si otázku. Můžu s tím já něco udělat (nějak jim pomoct) ?!

Pokud to někoho zajímá tak sem dávám odkazy na stránky, které se zabývají tímto tématem:
  • amnesty.cz (dobrovolné hnutí lidí z celého světa, kterým není lhostejné porušování lidských práv, a chtějí se mu postavit.)
  • padesatprocent.cz (fórum reaguje na nevyrovnané zastoupení žen a mužů na všech úrovních rozhodování.)
  • feminismus.cz (nevládní nezisková organizace, která slouží především jako informační, konzultační a vzdělávací centrum v otázkách vztahů a žen a jejich postavení ve společnosti.

Info o TOKIO HOTEL

21. února 2011 v 20:33 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Kdo by je neznaj že ano ? Ale řekla sem si že zde zaplním prázdné rubriky a kde jinde začít než u mé milované kapelky TOKIO HOTEL. Klidně tento článek přeskočte, protože zde najdete informace, které už dávno znáte (Jestli ne, tak jste buďto nový fanoušek, nebo dost natvrdlý stálý fanoušek) :D.
Veškerý text zde uvedený sem vymýšlela sama a psala SAMA. Pomocníci při ověřování diskografie mi byly: ×, ×, ×.
Tokio Hotel je německá hudební skupina, kterou tvoří 4 členové. Bill Kaulitz (zpěv) jeho dvojče Tom Kaulitz (kytara), Georg Listing (baskytara) a Gustav Schäfer (bicí).
Úplně první název kapely, byl "Black question mark" (v překladu "Černý otazník"). Tuto kapelu tvořili jen Bill a Tom. Bill tehdy zpíval a "hrál" na klávesy, které nahrazovali basu a bicí. Tom hrál na kytaru.
Později se k nim přidali další dva členové Gustav a Georg. Tato čtyřčlenná skupina si začala říkat "Devilish" (v překladu "Ďáblíci"). Snažili se prosadit a proto hráli v různých klubech. Při jednom takovém vystoupení si jich všimnul manažer David Jost, podle jeho slov v nich viděl už tehdy hvězdy. Změnili název kapely na Tokio Hotel.
Proč si zvolili právě tento název ? TOKYO - město, které chtěli kluci navštívit a HOTEL je takový symbol toho, že většinu času bydlí na hotelu.
V srpnu 2005 vydali jejich první klip "Durch den Monsun" a jejich kariéra začala.

Tokio Hotel - 1000 Meere

21. února 2011 v 18:20 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Mám TH mánii tak si toho nevšímejte. Zítra možná nastane Green (day) mánie [ale moc bych na to nespolýhala].
Strašně se mi líběj TH klipy (ty starý) začátkem klipu "An deiner seite (ich bin da)" se mi jejich klipy nezdají dobrý. Je to jen studiově vyrobená věc na kterou si za pár let nikdo nevzpomene.

Ale když se řekne např:
• Víš jak byl ten klip 1000 meere ?
○ Ehm, no nevím, kterej teď myslíš.
• Ten jak byli na tom vlaku.

Myslím že tohle každýho trkne. Je těžké popsat klipy jako "An deiner seite (Ich bin da)", "By your side", "World behind my wall", "Lass uns Laufen", "Hurricanes and suns" a "Mädchen aus dem all".
"An deiner ..." a "By your ..." by ještě šlo, ale co to ostatní ? Čím se odlišují od sebe ? Kdybych pustila obraz od "Lass uns Laufen" a k tomu pustila zvuk "Hurricanes and suns" tak laik, čili ten, kdo nezná TH tak jako každá druhá fanynka, která si tyto klipy pustila nejmíň stokrát, tak ten laik by nic nepoznal a myslel by si že je to tak v pořádku. Je to trožku smutné.

Ráda se dívám na starý klipy, protože na nich vidím práci KLUKŮ ! Ne práci jejich grafiků [těm patří samozřejmě potlesk, protože to co předvádí je super.]. Mělo by se říct na vyšších místech že je to už trochu nuda.

Ovšem, tohle ještě není vše co sem chtěla říct. Když už sem přidávám tento klip měla bych mít k němu něco. Aspoň pár slov. [Vím že si to nikdo nepřečte, ale co ! Mám chuť psát a psát a psát a .. na téma Tokio Hotel.]
1000 Meere - klik se mi strašně líbí. Je v něm vidět nějakej ten děj (Aspoň, malinkatej náznak tam je. Prostě jedou v nezastavitelným vlaku přes 1000 moří). Líbil se mi výrok bratránka, který je posedlej vlakama "Jeden jedinej klip se mi od NICH líbí. A to ten jak tam jedou v tom vlaku." Vytřela sem mu zrak, když sem mu řekla že je ten klip natáčenej ve Francii ale to jen okrem.

KLIP 1000 Meere:


Tokio Hotel - Scream

21. února 2011 v 17:37 | KaTHulle |  Tokio Hotel
SCREAM - Och jak já sem z téhle písničky byla odvařená, když sem ji poprve slyšela.

Právě sem si přečetla článek, který sem o téhle písni (spíše o tomhle klipu) napsala na můj minulý blog a věřte mi, stydím se za sebe !

Věty: "je děsně sexy jak tam Billí jde, bych ho spapala", "a ty sweet záběry na ty jeho očííčka", "A teď ta posvátná chvíle -> Billíka nesou nad hlavami a to je tak sweet -> a jak se potom přibližuje k tomu zábradlí a kouká se (no já bych mu dala pusinku) ... a ten Tomím před tím taky nemá chybu jak se smějeno prostě krásný twintátka to sou ..." (KaTHulle její ex-blog)

Už končím. Není možný že sem byla tak blbá, ale když si to veznu "20. srpna 2008" je dosti dlouhá doba (to mi bylo 15 let ? nevím to jistě. [Ach ta matika].) To sem zrovna měla (asi) půl roku internet takže TH novinky a klipy běželi na plný kule. Nejhorší, že já sem mluvila jak úplnej magor, když si to teď pročítám. Zdá se mi že sem hodně vyspěla co se názorů a vyjadřování týče. Tyhle rádoby "sweet" a "ňuňu" je dost dětinský, ale jo, občas se o něčem vyjádřím takhle, ale nemluvím tak pořád tak jako třeba v roce 2008.

Jo, všimli jste si správně. Kecám kraviny ! :D

Raději se koukněte na: "Pořádně se koukněte je to naprostá špica no prostě skvělí, bezvadný, jedinečný ... Mohla bych ještě pokračovat..." (KaTHulle její ex-blog) Káčátko, raději nepokračuj. :D:D