Březen 2011

Každý den mě někdo naštve !

31. března 2011 v 22:01 | KaTHulle |  výkecník
Pokaždý nějaká trapka !
Ale já mám pravdu ! Ta pitka vyhrála u nás v čr meetko s TH ! Jako vůbec si to nezaslouží, až přijedou TH na slovensko tak ať si vyhrává meetka a né tady. A měla to určitě podplacený, vlastně jako každej kdo to vyhrává ;o).
A ona si ještě napíše o autogram, který se dá vyhrát s popcornem. Napíše si o jeden posranej papír, kterej už má doma a bere tak šanci ostatním holkám, který by chtěli alespoň ten blbej papír, když už je neviděly live.

Jo, vytočila mě !
Ale hádat se s ní nebudu. Za tohle mi nestojí, vlastně už nejsem vůbec vytočená. Stejně to vyhrajou nějaký Němky ! ;o).
Ale stejně vás to zamrzí, když nějaká holka která před tím psala něco o "tokio rodině" a teď dělá tohle. Ale lidi jsou různý. I mě vadí spousta věcí ke kterým mám dost oprávněný výhrady !
Bla bla. Jdu koukat na QUEER AS FOLK :)

Čauky ;o)

Happy B-Day

31. března 2011 v 20:40 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Georgovi přeji vše nejlepší k narozeninám ;o).
Dnes je mi už 24 !!! Šílenej chlap ! :D. A Jak řekla Monica, vůlbec ho nenapadlo uspořádat se mnou oslavu :D. Ale vím jistě že až to bude slavit tak si připije i na moje zdraví .. cha cha :D
- Nechce se mi dělat nijaká grafika protože sem vycucnutá, musela sem udělat wall do grafické soutěže a ještě nějakou "kravinu" do soutěže "Miss Tokio Hotel" takže jsem vyšťavená a není to tak OK jako minulý přáníčka pro ostatní členy.
Ale na tomto blogu je to první přáníčko, který dělám.
Och kecám kraviny.

Zajímavý že už zcela vymyzely ty "videa" pro TH.

Třikrát sláva pro naejlepšího basistu !

Chtělo to změnu ;o)

29. března 2011 v 21:31 | KaTHulle |  výkecník
Kačenka opět najela na "serialy.sleduj.org" a pustila si ten nejúžasnejší seriál na světě ! ;o) A ten seriál ji tolik moc vtáhnul [zase] do děje že si musela udělat desing v duchu gay-seriálové tématiky. !

Ok dost blbnutí, nebudu tu psát v ER formně či o co se tu snažím ! :) Přijde mi to přinejmenším trapný !

Ale jak se Vám můj dess líbí ? Jo, nepohrála sem si s menu jako před tím [protože je to pracný a prostě se mi nechtělo ;-p sem líná], ale i tohle menu se mi zhruba líbí [měla bych tam něco opravit, ale nechce se mi]...Uá, víte co nechápu ?! Proč společost většinou líp přijímá lesbičky než gaye ... Na oslavě sem [byla ožralá, proto sem to taky pustila, kdybych byla střízlivá tak. Pfff vůbec !] sem pustila video [pro skouknutí musíte být přihlášeni a musíte tam mít nastavení že vám je víc jak 18] jak se Justin kde se Justin a Brian líbají, je to děsně sexy a uf vzrušující .. No jen se koukněte ;o).
Jo a jak sem to video pustila na tý oslavě tak všichni přítomní kluci "Fuuj, ježííš dvě bukvice, no já se snad udělám uáá" a bla bla .. mysleli to ironicky. Ale kdybych jim pustila dvě holky jak si lížou jeskyňky tak si honěj klacky hned a srandu si nedělaj !
No to je jedno ...

Prostě gayové jsou roztomilí a milí a mám je ráda a chci gay kamaráda. Třeba někoho jako je Justin z Queer as Folk. *Like him* Přijde mi že mu sem v chování podobná, teda jen v té první řadě, potom si hraje na nějakýho machýrka, ale stejně je pořád děsně sexy a úžasnej ...

ODKAZ pro ty, který by seriál zaujal. Je to online a je to přes megavideo ... Takže limit, ale dá se to zvládnout.

[Tahle písnička je naprosto nejvíc úžasná ! Heather Small - Proud]


[Ruff Driverz - Deeper Love]


[ Full Frontal - You think you're a man]0.3 Volný Desing

28. března 2011 v 17:11 | KaTHulle |  Volné desingy
Jestliže chcete tento desing napište mi na mail - ket.star@seznam.cz

Do předmětu napište: CHCI JEDEN Z TVÝCH VOLNÝCH DESSŮ
Text emailu:
Číslo desingu: v17

Připiš tyto informace:
Nastavím si ho sama (to znamená že ti pošlu dess a pokyny a ty si ho nastavíš sama)
Nastav mi ho ty (to znamená že mi do emailu připíšeš tvoje přihlašovací jméno + heslo. Pokud mi nevěříte změňte si na pár dnů svoje heslo. Až vám dess nastavím tak si vraďte své staré heslo.)

Výroba: freedom-k.blog.cz
Majitel: není ;o)
Náhled:


Návštěvnost (21.3. 2011 - 27.3. 2011)

28. března 2011 v 15:54 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.3. 2011 - 27.3. 2011) je:
Pondeli: 29
Utery: 20
Streda: 20
Ctvrtek: 22
Patek: 14
Sobota: 0
Nedele: 29

Celkem: 134

^^ 18 yaer

27. března 2011 v 23:58 | KaTHulle |  výkecník
Vím že to cpu všude ale ...

... "Sweet seventeen" - hmm, to už asi ne !

26. března 2011 v 22:00 | KaTHulle |  výkecník
Musím zde napsat jak sem se měla na oslavě Zuzčiných osmnáctin.

prej "dospělá"

24. března 2011 v 16:46 | KaTHulle |  výkecník
Cítím potřebu to tu napsat.
Před 18ti lety sem se narodila. Šílený co ? Ani si to nijak neuvědomuju, vypadám furt stejně hloupě a jsem pořád takový dítě ... A milovnice teen kapely Tokio Hotel [kteří už teen nejsou, ale pořád tak budou označováni.]

Dneska když sem kouřila za Albertem tak sem si říkala "Moje první legální cigaterka. Už konečně se nemusím bát že mě chytěl policajti a dostanu pokutu." Ano tu pokutu bych mohla dostat za to že kouřím pár metrů od školy [jak je to podle vyhlášky ? No to je jedno ne ?].

Potom sem šla do šatny a Peťa naráz vstala a podávala mi ruku se slovy "Mám pravdu ?" tak sem jí to odkejvala, dostala sem krásný přání a pusinku. Potom přišla Zuzka [mimochodem tak nějak sem jí řekla že mi vadí že jsme spolu JEN ve škole a už je to celkem lepší už vymejšlí že se mnou občas počká nebo že půjdu k ní, ale to je jedno] a dostala sem od ní růžičku [prý ten hlavní dárek dostanu až zítra, sem zvědavá.] Peťa křičela jako malí roztmilí 18ti letý díťátko že mi přála první. To bylo tak úžasný a vtipný a prostě dobrý.

A nakonec se dostavila do školy Verča. Ta holčina se musela zbláznit, dala mi tužku na oči červenou rtěnku a pásek. Potěšilo mě to, ale zárověň mě mrzelo že já jí dala jen jednu velkou čokoládu Milku a to ještě se Zuzčou na půl. No nevadí za rok bude slavit 18tiny tak jí koupíme něco "pořádnýho" :D.

Zítra neboli v pátek má Zuzča oslavu jejích 18tin [slaví narozeniny v dubnu :D:D, ale jindy nemá volnej barák tak proto ...] a tak se těším. Snad bude mít z mýho dárku radost i když asi na všechno přišla a nebo o těch dárkách ví protože to sama chtěla.

Nechápu lidi, kteří pořád chodí a zkoumají co dostanou. Za prve zkazí si překvapení a za další zkazí tomu kdo mu to dává radost ...
Jo a ještě něco bych tu napsala, ale nevím jestli náhodou nemá Zuzča adresu k mýmu blogu tak budu držet pusu ... Možná to sem napíšu až budu psát o tom jak bylo na oslavě.
Jinak já budu dělat oslavu, lépe řečeno, možná budu dělat oslavu až o prázdninách. Tak kdyžtak přijeďte !


Ještě tu musím poznamenat dost velkou část našich životů a to je facebook. Již hoodně dlouho přemýšlím že si ten spropadený fejs zruším, ale pořád si říkám že tím bych ztratila kontakt s nějakými lidmi, který tam mám a nevěděla bych drby. Co si budeme povídat, občas tam jsou i zajímavý věci ...
Ale to sem říct nechtěla, chtěla sem říct že se mi strašně líbí, když si někdo vzpomene třeba na narozeniny i jinak než "že to vidí na facebooku". Strašně nadávám na ty statusy "dřív bylo super jít ven, teď k tomu slouží chat na facebooku..." a tak dále. nesnáším ty statusy, ale zrovna tak vím že to je pravda ... Musím to skousnout a "přispůsobit se". Přiznávám .. mám fejs jako domovskou stránku a trávím tam dost času, ale chtěla bych to změnit a zabavit se i jinak než na PC a facebooku.

Ne, teď to řešit nebudu. Dám sem foto s tou nádhernou růžičkou, kterou sem dostala od Zuzky a na držce mám tu červenou rtěnku, kterou mám od Verči.

Nepřečtou si to, ale děkuju jim strašně moc. Potěšilo mě to. A nejvíc mě potěšily ti přáníčka od lidí, kteří si na to vzpoměli. DĚKUJU.

Návštěvnost (14.3. 2011 - 20.3. 2011)

21. března 2011 v 20:23 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.3. 2011 - 20.3. 2011) je:
Pondeli: 26
Utery: 36
Streda: 24
Ctvrtek: 22
Patek: 26
Sobota: 43
Nedele: 38

Celkem: 215

A ještě něco musím

21. března 2011 v 16:43 | KaTHulle |  výkecník
Mimochodem říkaj mi blesk, ale všimli jste si že se přehodilo posíčko "autor" s "rubrika" ? :D [v administraci blogu].

Jen sem chtěla říct že spolužačka měla 20. 3. narozky tak jsme jí koupily se Zuzčou čokovádu, takovou tu mega velkou milku. Ani nevíte jakej šťastnej měla pohled, když sme jí to dávali a přáli jí :'o). Nejvíc mě však překvapilo, když řekla že jí její kluk ani nepopřál. Je mi jí líto, ona je prostě taková hodná a milá .. a nezaslouží si takovýho kreténa kluka ! Fakt ona si to nezaslouží ...
Já bych mu netrpěla ani z poloviny takový věci jak ona mu trpí, ale to je jedno.

Jak řekla Domča: Kluci jsou jako psi. Buďto se musej vycvičit a nebo vykastrovat !

Nechtěla sem to tu psát, ale ..

21. března 2011 v 16:17 | KaTHulle |  výkecník
- napíšu :D

Hranice fanouškovství ?

20. března 2011 v 17:11 | KaTHulle |  na téma

Často se zamýšlím nad pojmem "FANOUŠKOVÁNÍ" nebo jak to říct xD. Vždycky sem si myslela že fanoušek je člověk, kterýmu se líbí nějaký interpret nebo herec. A myslela sem si že člověk může být fanouškej milionu interpretů a herčů/hereček prostě slavných osobností aniž by měl pocit že toho jednoho interpreta "podvádí".

Občas se setkám s výrokem např: "Adama Lamberta znám a nějaký písničky se mi i líbí, ale nejsem jeho fanoušek - jako třeba k Tokio Hotel." Já sem si myslela že když už se ti někdo líbí jsi automaticky jeho fanoušek.

Z některých lidí mám pocit že se "bojí" říct že jsou fanoušci i něčeho jinýho než je třeba zmiňovaná kapela Tokio Hotel. Vždy když si s takovým člověkem povídám mám z něm pocit že se bojí být fanoušek i jiné kapely aby TH "nepodváděl".

Pravděpodobně řeším kraviny, ale vážně by mě zajímalo a chtěla bych vidět a znát návod jak být pravým fanouškem či pravidla fanouškování.

Tohle by mě zajímalo, fakt zajímalo. Jaký na to máte názor vy ? Myslíte si že když jste fanoušek jedné kapely nemáte právo být fanoušek jiné kapely ? A existují nějaký pravidla fanouškovství ?

[Nečekám že mi někdo napíše, ale musela sem to tu konečně napsat. Přemýšlím o tom už snad půl roku.]

Vtipný, vtipný, vtipný !!

19. března 2011 v 23:48 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Potřebuju to sem dát !! Protože je to úžasný. Přihlásila jsem se do "Miss Tokio Hotel" :D:D jsem totiž nejkrásnější na světě, ale to jen tak mimochodem, kdyby to ještě někdo nevěděl a chtěl by se hádat :D:D:D ! No a měli jsme napsat "nějakou hlášku někoho z kluků, která nás nejvíc rozesmála?"

Moje odpověď byla suchá protože sem měla kocovinu, ale hlášky mých soupeřkyň jsou fakt cool. Snad mě nezabijou za to, když to tuzveřejním. Konec konců, ony to nevymyslely !

Diana
Bill Kaulitz: Som chalan ktorý nosí make up , lakuje si nechty , chodí na podpätkoch , ale stále možem pojebať vaše priateľky

Wendišek
Tom: Velmi se starám o kontakt s fanoušky, často taky na hotelových pokojích! To je taky dobrá alternativa!

TheRenatte
Reportér: Tome, držel jsi v ruce už nějakou zbraň?
Tom: Ano, při močení.

Fífa
Tom: holky by měli při sexu míň mluvit a víc křičet. [-> Prasák !]

Heni
Bill: This his my little plane , I call him Jumbie. // Tohle je moje malé letadýlko, Pojmenuju si ho Jumbie.

Peggy
Nevím jestli se to dá nazvat hláška ale je to děsně vtipný :D. Je to rozhovor myslim z roku O5 nebo O6, to ještě jakš takš nechal Bill trochu mluvit do toho mikráče i někoho jinýho,ale stejně jim to furt bral xD. No Tom se rozhodl vyprávět jednu příhodu, kdy byli na pokoji a z okna viděli jak sousedi naproti dělali snad všechny polohy z kamasutry asi 2 hodiny v kuse xD Celý to je hrozně vtipný a pak GEORG dodal že chtěli za nima přijít a strčit jim pod dveře 1O euro jestli nechcou pokračovat ... to mě totálně rozsekalo. [A mě to rozsekalo 2x tolik Peggy ! :D]

Haaanííík
Tom na Billa: Přestaň prskat nebo ti dám ránu.

Radím, ohledně blogu

19. března 2011 v 14:22 | KaTHulle
Ahojky,

napadlo mě, mám blog už dlouho a proto znám spoustu různých vychytávek a fíglů. Tak jestli si s něčím nevíte rady napište do komentů a pokusíme se to vyřešit.
ještě před tím než se na něco zeptáte mrkněte do rubriky RADY, TIPY, NÁVODY. Třeba se tam skrývá odpověď ;o)

Těším se na naši spolupráci ;o)
KaTHullle

2. Diplom

19. března 2011 v 14:16 | KaTHulle |  Diplomy

Sladké ♥

19. března 2011 v 13:31 | KaTHulle |  twincest
Tom jednou řekl:

The best birthday present I ever got was 10 minutes after I was born.
[Nejlepší narozeninový dárek, jsem dostal 10 minut po mém narození.]

A taky se mi líbí jak se o Billovi vyjadřuje jako: "Můj malý bráška Billa"

Já neívm proč sle zavání mi to twincestem. Je strašně krásný to pouto, který mezi nimi určitě je ! Bohužel, některé "twincest" povídky se tváří býti twincestem, ale ve skutečnosti je to "slash" - slash je ipovídka, kterou píšu s Mizuki, jemnuje se "Spilled Milk".
Dříve sem si to neuvědomovala, a ani mi nepřišlo divný že v některých povídkách jsou Bill a Tom třeba jen kámoši, nebo spolubydlící na intru, nebo něco - nevím co .. Prostě nejsou bráchové ...
Ale pište si to jak chcete ... Je to jen na Vás.

Musím zde zveřejnit fotku, která je focena pro nějakej japonskej časopis. Bill na ní vypadá velice laškovně jak nějaká lehčí děva. A šahá Tomvi na koleno - provokatér.
Já sama o své vůli bych si to nerozklikla. "Donutila" mě to udělat Monica [Ta jak dělá ty bestovní většinou úchylný montáže dvojčat.]

Povídkový blog.

19. března 2011 v 13:03 | KaTHulle |  výkecník
Berte to jako pozvánku na jeden z blogů :D.

Anette mi dneska napsala jestli jí něchci poslat nějakou povídku na její blog. Chvilku sem nad tím uvažovala - jestli jo a nebo ne, ale potom sem si uvědomila že čím víc lidí by si ji mohlo přečíst tím líp pro mě ...
Poslala sem jí zatím jen jednu a to "Viva Interview", je to moje první povídka [TWINCESTNÍ JEDNODÍLOVKA], tu druhou moc nechci moc zveřejňovat. Ale uvidíme časem.

Ale proč to sem píšu ? Nejen že chci zaplácnout ten minulý článek, ale taky že se mi na tom blogu líbí. Protože tam můžete posílat jak hetero povídky tak twincest, to je fajn. Každej si tam pžijde na své.
Jenže už teď vidím několik "nedostatků" a "nedokonalostí" na tom blogu. Toho si autorky všimnou časem. Nechci jim do toho kecat, ale když sem jim psala mailíka s povídkou tak sem se neudržela a něco sem jim o tom řekla [jako nijak sprostýho, aby jste si nemysleli. Jen takovej tip, kterej dřív nebo později stejně dubou muset vyřešit.]

Tohle všechno je jedno. Hlavní je ta dobrá myšlenka se kterou Anett přišla a za to jí děkuju ;o).

WEB -> TOKIOHOTEL-FANFICTION.BLOG.CZ

Montáž Billa a Toma: by MAJKA

Anička Janatková a Japonsko

18. března 2011 v 20:51 | KaTHulle |  výkecník

Bóóóže ! já sem tak .. tak ... nevím prostě mě to štve to všude jen čtu: "Och, je mi té Aničky tak moc líto, zabila bych toho, kdo jí to udělal." a "Chudáčci Japonci, pomohla bych jim jak jen bych mohla" a bla bla.

Fajn fajn je to hrozný ... Ale takovej je svět ! Smiřte se s tím ! Každej den někdo unese nějakou malou holku a prodají ji třeba do zahranicí jako couru ! Anča dopadla ještě dobře ... tak si nestěžujte.
Sice je fajt, vymejšlet 483 "událostí" na facebooku. Ale zamysleli jste se nad tím KOMU TÍM POMŮŽETE ?
Já osobně kdybych něco dělala tak bych prosazovala nějaký zpřísnění trestu za tohle a nebo takovám smradům malým dát pepřák ! [a né aby ho prodávali JEN osobám starším 18ti let ! I když je pravda že takový malý smrat by si to klidně mohl šplíchat do očí a já nevím kam všude ... Tyhle malý děti jsou "nechráněny". Zavedla bych třeba na základkách "sebeobranu"] Já nevím, ale prostě NĚCO jinýho než je skupina "ticho za Aničku Janatkovou", "Minuta ticha za Aničku", "Trest smrti tomu kdo zabil Aničku" a tak dále a tak dále !!! Ťukáním do klávesnice nic nespravíte a tvoření takovýchto bezvýznamných skupin taky nic nezmění. Strašně mě to vytáčí když mi přijde pozvánka !
Jo fajn jen do mě, ale slušně ! [nadávám já Vám ???]

A Japonsko ? Pár dnů mi to nevadilo a smála sem se těm, kterým to vadilo. Ale teď ? To je všude Japonsko tam, Japonsko sem, Chudáčci Japonci [stejně jich polovina bydlí tady s Evropě. jen se přijeďte podívat do Špeku bo do Z. tam uvidíte "small japan"...]. Pořád čtu tu samou větu "Chci pomoct Japonsku.", "Kdybych mohla pomůžu" tak pomožte. Myslím že v téhle době umíte pracovat s googlem tam si můžete najít nějakou organizaci [někdo to bude URČITĚ dělat !!] a přečtěte si "jak můžete pomoct" prázdná slova nic neznamenají. !!!
Navíc si myslím že kdyby se Evropou prohnalo milion tornád a já nevím ceho všeho tak by japonci seděli a šoupali nohama. Nebo si vážně myslíte že by vyšilovali jak někteří z Vás ?

To je můj názor. Ráda si přečtu vaše názory, nečtu však nadávky. Pokud mi tu budeš nadávat do nesoucitných krav tak letíš do ignoru a na tvůj blog se zaměřím. Myslím že já sem to "vysvětlila" dostatečně, proč mám takový názor a teď vy - pokud chcete !
Toď vše a běžte dál plakat na fejs nad úplně cizí holkou, která měla smůlu. [upřímně si myslím že měla štěstí, protože kdyby ji prodali do ciziny tak by se měla třeba daleko hůř -> SMRT UKAMENOVÁNÍM v Íránu].

Coe ?!

18. března 2011 v 20:01 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Bill se nějak rozjel ! :D


Autora animace máte v rožku, pokud to přečtete máte lepší oči jak já.