Květen 2011

Nadpis

30. května 2011 v 22:48 | KaTHulle |  výkecník
Všichni víte že je teď období maturit a proto, aby měli maturanti klid ve škole, tak nás škola "uklidila" do Domova dětí a mládeže, kde jsme měli připravenej program.
Již před dvouma tejdnama, čili před praxí jsme si mohli vybrat z několika věcí třeba AEROBIC, STREET DANCE, SPOLEČENSKÉ TANCE, SEBEOBRANA, RELAXAČNÍ MALOVÁNÍ, MALOVÁNÍ NA TRIKO, KERAMIKA, VÝROBA ŠPERKU, BUBNOVÁNÍ SKOUKNI TO... atd. atd.

Já sem si s Tutanou vybrala STREET DANCE a BUBNOVÁNÍ, ale ona se na mě vyprdla tak sem musela jít na ty aktivity sama z celé třídy (což by mi tolik zas nevadilo, jen to trochu zamrzí no).
Přišlo z naší třídy asi 17 lidí [což je velkej úspěch :D] a z jiných tříd tomu není jinak ... takže bylo všude dosti místa (na všech aktivitách dost místa). Po praxi jsme si toho potřebovali hodně říct, no prostě vestibulek naší školy byl náš :D.

Když jsme přišli do DDM ptala jsem se po tom Street danci (jako kde ho najdu v které třídě), ale bylo mi sděleno že "učitel" měl nehodu a že se to ruší. Byla jsem zklamaná i potěšená. Strašně sem se těšila na ten tanec ! - z toho jsme byla zklamaná a potěšená sem byla z toho že alespoň můžu jít s holkama od nás ze třídy na skoukni to, dívali jsme se na film, no film. dokument to byl "Proč zabili svoje sousedy ?"
A opravdu vám nebudu vykládat o čem to bylo, ale bylo to šílený (z roku 1994).On by to titiž už vůbec nikdo nečetl ! :D

Potom sem šla s holkama na aerobic. Děsná sranda tam skákat jak pošuk :D:D. Šlo mi to jen asi 3 kroky, potom se mi to začalo šíleně motat a plíst :D kdyby jste mě viděli tak se zasmějete. Ovšem, když já to tancuju po 3tí v životě a vůbec k tomu sportu nemám vztah.


Jo a zítra nejdu do školy, jde se do kina na "Nickiho rodina" což mě zajímá, ale když si představím že budu čekat v Z. hodinu na kino a potom po kině další hodinu tak mě přechází chuť kamkoli jezdit. Mrknu se na to na netu a bude mi fajn.

Minochodem, miluju ten oddělovač ♥ Je skvostnej !


No a ještě vám musím předvíst mojeho mladýho. To čumíte co ?

Můj starej, K750i, kterej to se mnou klepe již 3 a půl roku jde do důchodu. Milostivě mu chci dát zaslouženej odpočinek i když se mi po něm bude nesmírně stýskat. To on zažit ty nejlepší roky na intru, to jím prošlo tolik SMSek, to on ty krásný SMSky přijímal. To on žije po všech těch pádech, a to on mi udělal tolik stresu, když mu onemocněl joistik ... Nemohla sem najít pana doktora a myslela sem že mě bude muset na vždy opustit :(, ale můj úžasnej miláček se u toho dostal a sloužil mi ještě další rok !
Na jednu stranu mi je ho líto, chudáčka malýho, ale zrovna tak moc chci jeho pra-pravnuka.

Model XPERIA X10 mini pro je přesně pro mě ! Čtu si na ni nádherný recenze, a ten model je prostě úžasnej. Nemůžu se dočkat, možná za týden už bude můj. tata mi totiž řekl že by mi ho v červnu koupil, tak já ho budu urgovat aby to bylo co nejdřív.
Já se prostě tak těším, konečně si dám do mobilu kolik písniček budu chtít a možná i nějakej film a nebo jen video. Ale budu mít volnost .. tři roky sem se musela omezit na 8 písniček (od dob co mi šlohli tu mrtě velkou - řečeno ironicky paměťovku tak se mi jich tam vejde nanejvíš 5 !) jo nepočítám ten půl rok co sem měla půjčenou paměťovku od šulina :D (bejvalýho).

Hele je mi jasný že vy si řeknete že sem blbá a že vy tenhle "luxus" neoceníte, protože jste měli MP3 přehrávače, iPody a já nevím co všechno, ale já to neměla já měla jen ten telefon kam se mi vešlo 8 písní nanejvejš ! Tak mi prosím držte palce abych ten telefon dostala už v pondělí a pomalu si do něj stahovala vše co "potřebuji".

LÁSKA MOJE NEJVĚTŠÍ:


- a já se malinko rozepsala, a to sem tu chtěla jen tak krádce říct co sem dnes dělala.

Smutný desing

30. května 2011 v 18:28 | KaTHulle |  výkecník
Smutný desing je pryč i když, zrovna dneska by byl dost aktuální. Ale to je jedno. V poslední době se mi líbí jednoduvhý dessy a tenhle byl jednoduchej až běda :). Stydím se za jeho jednoduchost, když sem ta "grafická královna" - no co ? Musím se pochválet -> Co si člověk neudělá sám to holt nená :).

Takže jak se vám líbí tenhle desing ? Já sem spokojená, kdybych nebyla tak ho sem nedávám že jo ? >> Nesnáším ty lidi, kteří píšou "tenhle dess se mi nepovedl" a bla bla, jen chtěj aby jim ostatní říkali jak se jim povedl a tak ..
To samí vždy čtu u fotek "vypadám strašně" bla bla, já když na fotce vypadám strašně tak ji nikde neprezentuji :D:D:D.
Je jasný že to občas používám, když mám náladu aby jste mi říkali jak mi to sluší :D. Ale věčinu času tu větu nesnáším. :D:D


To říkal mop taky !

29. května 2011 v 14:17 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Na blogu Obi jsem našla něco strašně úžasnýho ! je to komix a je prostě strašně vtipnej :D

[pro větší rozlišení zmáčkněte na obrázek pravým tlačítkem myši a dejte ZOBRAZIT]


:DDDDDDDDDDD
Taky se tak smějete ? Jak na konci seděj v tom košíku !
Překlad je jednoduchej, ale jsou tu mezi náma i němčináři tak sem dám si překlad:

Bill: Promiňte paní, kde bych mohl najít lak na vlasy ?
Dáma: Uh, to je ale pěkná záchodová štětka !
Dáma: ... Přesně to jsem hledala ...
Bill: Nejsem záchodová štětka, jsem kluk !!
Dáma: Jasně, jasně ! Tohle říkal i mop.
Bill: Mop ?
Tom: Ahoj Bille !

0.5 Volný Desing

28. května 2011 v 15:45 | KaTHulle |  Volné desingy
Jestliže chcete tento desing napište mi na mail - ket.star@seznam.cz

Do předmětu napište: CHCI JEDEN Z TVÝCH VOLNÝCH DESSŮ
Text emailu:

Číslo desingu: v16
Připiš tyto informace:

Nastavím si ho sama (to znamená že ti pošlu dess a pokyny a ty si ho nastavíš sama)
Nastav mi ho ty (to znamená že mi do emailu připíšeš tvoje přihlašovací jméno + heslo. Pokud mi nevěříte změňte si na pár dnů svoje heslo. Až vám dess nastavím tak si vraďte své staré heslo.)

Výroba: freedom-k.blog.cz
Majitel: není ;o)
Náhled:

Desingy na objednávku nedělám !

p-p-praxe

27. května 2011 v 23:45 | KaTHulle |  výkecník
Už sem se zmínila o tom že tam nemám žádnou práci a že tam jen sedím a čučím do blba ? :D Dneska tam ani nebyl Honza, abych si mohla pokecat.
Dnes sem tam prostě neměla jezdit vůbec ! Přišla sem tam, "šéfová" vylezla z kanceláře: "Co tady děláš ? Sme na tebe koukali z okna. Jak jdeš. A domlouvaly jsme se že dnes zůstaneš doma" ano ano jsem si toho vědoma, ale dostala jsem strach z toho že to myslela jen ze srandy :D.
"No přišla sem na praxi"
"Ale my pro tebe nemáme práci"
"Aha, tak já si najdu nějakej bus"

Nakonec sem tam čekala hodinu a půl abych jela, vystoupila ve vesnici vedle té naší a šla 6 kiláků do kopce ! Bylo to příšerný ! Přišla sem dom, plácla sem sebou do peřin a chtěla sem spát, ale mám takový mazlínky pejsky že mě nenechali .. ďoubali do mě čumáčkama a otírali se o mě tak dlouho dokud sem je nezačala hladit. Jsou skvělí a nejlepší a nejúžasnější ! ♥ prostě je miluju.
Ale co sem chtěla říct že je že sem se asi zase nachladila, protože mě bolí v krku a začínám mít rymu, což se mi absolutně nehodí protože po víkendu maj bejt vedra a prostě nechci být nemocná ... a chci nosit krátký šaty a opálit si nohy a chci lízat zmrzlinu a smát se vtipůma né skuhrat jak mě bolí v krku. Teď jen doufám že přijde bouřka, hodila by se mi tak kolem 1 hodiny abych na ni mohla koukat z postele :D

Když husu, tak pečenou,
když holku, tak svlečenou,
když tanec, tak zumbu,
když lízat ... tak ALGIDU sprosťáci !!

až to řeknu Zuzaně tak se zblázní :D A už slyším její vtipnou poznámku "ty máš co kecat, lesbo" :D [nene, nemá nic proti homoušům klídek :D]

pod perexem fotka mejch miláčků, nejlepších pejsánků na světě ! Já je sem prostě musím dát protože jsou úplně krásný ! ♥♥

Billům notebook

26. května 2011 v 21:07 | KaTHulle |  Tokio Hotel
tak si tak brouzdám po netu, když v tom narazím na blog SEXIBILLATOM a tam je Bill s jeho notebookem ...
Líbí se mi to zpracování, je to stylový a prostě .. zajímavý. Má ale jen jedinou chybičku, notebook je od firmy APPLE [neříkejte mi že se nemám čemu divit, když Bill je milovník téhle značky !] to znamená že v něm budou APPLE programy. To znamená že si tam nebudu moct stáhnout třeba photofiltre, bez kterýho nedám ani tečku [! :D] a ostatní programy pro windows ...

Ale je možný že se mýlím a že to tam stáhnout půjde :D já do toho tak dalece nevidím, jen jsme se o tom učili a já to pochopila takhle [a neříkejte mi "Tak si to ty krávo vygoogli" :D]. fakt si to jednou vygooglím, ale teď se mi nechce. přečetla sem si jeden článek ale byly to jen kecy v kleci a bla bla.


prostě se mi desingově strašně líbí a chtěla bych ho, problém je cena a ten apple :D

I když jak tak na to koukám, vypadá to že ta kniha je jen "obal", takže bych do toho mohla šoupnout i normální notebook :D což znamená že můj předchozí výkecník je jedn velkej trapas :D:D heh já se raději nebudu pouštět do světa techniky :D ono to věčinou špatně skončí xD

love story ♥

25. května 2011 v 16:09 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
vůbec se na to nedívám už po stopadesáté ! :D:D


Jsem gay *homosexuál* xD

25. května 2011 v 14:26 | KaTHulle |  výkecník
Tak nějak .. nevím co napsat, dneska sem abnormálně líná ! Já sem líná prostě pořád, ale dnes upe na všechno xD to bude asi tím že sem dneska na praxi "makala" :D dostala sem od Honzíka ^^ [no co, nabídl mi tykání :D] hromady a hromady spisů co sem měla seřadit podle abecedy ! :D Měla sem to zachvilku, což sem se divila :D a pak sem do toho dávala nějaký papíry, nuda nuda :Da nuda.

Teď sem úplně zapoměla co sem to chtěla napsat - hm hm asi nic důležitýho, když sem to zapoměla :D
Přes víkend mi nešel net .. byla sem z toho na mrtvici protože já bez netu nedám ani rána .. už sem nevěděla co dělat :D. Připojovala sem se z mobilu, ale nebylo to ono - chtěla sem si nainstalovat do founu ICQ a alespoň si s někým psát, ale copak to šlo ? :D Furt mi to nabžýzelo ICQ pro Android, jenže copak já mám operační sistém ? :D Se museli zbláznit .. ještě že už (snad) v červnu dostanu teho mýho vyvolenýho a jedinýho telefonka :D těším se na toho drobečka - opravdu je to drobeček má jen 83 x 50 x 16mm ^^ a prostě je skvělej ! :D Viděli jste věčího blázna než sem já ? rozplývám se nad mobilem, kterej ještě ani nemám doma. Četla sem na něj občas špatný recenze, ale v téhle době si člověk nevybere, každej telefon má nějakou chybu ...

A konečně téma na který sem se těšila, chci tu napsat o tom proč se mi tolik líbí gay filmy.
Víte, v gay filmech není nuda. Hlavní hrdinové neřeší jen nudný věci jako "CHosé mě nemiluje, co budu dělat ?" (odjedu a najdu si někoho jinýho, ale potom se objeví zas Chosé s tím že mě chce a já sem z něj celá pryč tak se spolu vezneme a žijeme spolu až do srmti..). Už sem pochopila že to tak není a nikdy nebude, ani u gayů či lesbiček.
Ale ve filmech s touhle homo tématikou jde i o něco víc. V jednom filmu řečí kluk že se mu líbí kluci a je z toho zmatenej. V dalším filmu se zase řeší to, jak žíct rodičům že je gay .. a v tom třetím filmu zase řešili adopci dítěte, která jim vybouchla jelikož byli homosexuálové.

Chci tím říct že tyto filmy jsou jiný, nejde v nich o sex ale o lásku, která může být mezi dvěma kluky ...

Sem do téhle tématiky natolik zažraná že bych si nejraději udělala dess s filmem Make the Yuletide Gay, ale bylo by trochu divný mít Vánoční dess v červnu xDxDxD. takže to asi nechám až na zimu, budu mít ten nejúžasejčí desing na světě ! Si pište ♥

A ještě tu dám jednu prej starou, ale úžasnou písničku xD


Víte proč dostal Fredy Merkury aids ?

Kdybych byla

24. května 2011 v 22:12 | KaTHulle |  výkecník
  • Magií byla bych tou - zlou :D
  • Elementem byla bych - větrem
  • Ročním obdobím byla bych - léto
  • Magickou bytostí byla bych - eflka
  • Magickým zvířetem byla bych - jednorožcem

Návštěvnost (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

23. května 2011 v 21:09 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:
Pondeli: 21
Utery: 23
Streda: 29
Ctvrtek: 19
Patek: 21
Sobota: 22
Nedele: 26

Celkem: 161

Robert Rosenberg

19. května 2011 v 21:49 | KaTHulle |  výkecník
Tenhle pětadvaceticentimetrový fenomém českýho porna bude nedaleko naší vesnice [jo dobře, je to celkem dálka !]. Sice se mi nijak nelíbí, ale ráda bych se na něj jela kouknout, už jen pro ten pocit "kdy naposledy uvidím pornohvězdy v live akci" ? NIKDY !!

Jeho šou prý probýhá tak že si přivede dvě žhavý holky a rozdá si to s nima na podiu. Potom vyzve někoho z publika jestli mu chce vykouřit :D.

Tutana je z toho upe hotová, furt básní o tom že chce požužlat jeho péro :D a já ji prostě nechápu, co je na tom cucat něčí část těla ? Je to odporný, fuj, nesnáším kouření. A i když sem to často, prakticky vůbec nedělala je mi z toho na blití. A prostě fuj. jo znám hodně holek který to dělal rády, ale prostě no fuj.

Heh slovo fuj používám nějak často co ? :D:D


Naše vesnice je asi prokletá. Včera se pod vesnicí vybouraly kámoši v autě. Jelo plný auto a dva kluci pobýzeli řidiče aby přidal a aby jel rychle !! No a v prudké zatáčce byl štěrk a řidoč to neubrzdil, sjel z mezičky, jednou se přetočili přes střechu a narazili do stromu, auto skončilo na boku.

Všichni vylezli z auta jakš takš v pořádku, ale jedna holka ne ! Zůstala zaklíněná na přední sedačce a nemohli ji vyndat. Nakonec ji vyndali a odešli všichni domů, protože nechtěli volat sanitku [z důvodu že by přijeli policajti a zjistilo by se že polovina vozidla bylo opilých - řidič ne ! a taky by zjistili že jeli rychlej než měli ...]. Nevím kdy tu kámošku odvezli do nemocnice, ale dnes byla v nemocnici a byla na operaci - neptejte se čeho rptože to sama nevím. Ale asi s raměním kloubem, ne hej já nevím.

Jo a ještě něco se stalo. My máme náves [prostě to je takovej kruhovej útvar kde je obchod a pošta] a ten kruhovitej útvar je skosený. Lidi tam parkujou auta, ale dnes to jedno bylo špatně zabržděný a z ničeho nic se rozjelo, porazilo to jednu paní, varhaníka a málem kuchařku ve škole/školce. Z toho je ta paní v nemocnici !!!

To sou věci co ? :D


Tak a poslední věc, zítra chci jet s market do kina na Piráty z Karibiku 4, Na vlnách tajemna 3D, ale matka mi nechce dát prachy ani po tm co jí nabýzím že jí to z brigády vrátím ! GRRR. Fakt mě to sere ! A tpo sem dnes pomáhala, když stříhala keř :D

Když mi budete držet palce tak to třeba ukecám :D Prosíím.

Fajn už končím, držte mi prosím palce ! :)

I changed my mind

18. května 2011 v 18:26 | KaTHulle |  výkecník
Pamatuje te si jak sem byla zažraná do seriálu QUEER AS FOLK a nic jinýho pro mě nebylo ? Tak teď už je, objevila sem, dobře s menší pomocí Týny další nádherný a snad ještě lepší filmy s GAY tématikou.

Víte, v seriálu QUEER AS FOLK jsem pochopila že gayové jsou arogantní chlapy, který ošukaj každýho dobře vypadajícího chlapa klidně i kněze, doktora a já nevím co všechno. Nevnímala jsem ty ostatní hrdiny v seriálu, kteří byli citliví a hodní. Všechny tyhle citlivý chlapíky převálcovala osobnost Briana.

Asi před měsícem [?] asi jo, sem viděla film Surfaři a byla jsem z něj unešená. Potom jsem se dlouho na nic nekoukla až včera sem si pustila film Jen proto že jsem jiní a taky sem z něj byla celkem dost v oblačích. No a dneska jsem skoukla film Make the yuletide gay a můžu říct že je naprosto úžasnej, některý momenty z toho filmu si pouštím dokolečka. Trošku víc mě obtěžovaly titulky, který byli naprosto mimo, občas to překládalo do angličtiny ! Ale to je jedno, ono jim šlo celkem dobře rozumět. A nejsem daleko od toho abych si stáhla i Surfaře a koukala na to znova !

Teď jak šílená hledám na netu další takový filmy a už si dokonce jeden stahuju, tak doufám že to nebude kravina [pro některý, který by mohli číst tenhle článek říkám že si nestahuju Another gay movie]. Možná napíšu jestli to bylo dobrý nebo ne.


Praxe

17. května 2011 v 22:17 | KaTHulle |  výkecník
na praxi jsem na mšstským úřadě.
Včera jsem tam byla poprve. Šílená nuda. Dali mi nějaký katalogy kde byla nabídka vozejčků. Né že by mě to nezajímalo, ale 20 "časáků" o vozejčkách je nuda ...

Pak mi dali takový papíry o lidech, dala jsem na ten papír razítko napsala na něj datum doručenky a pak doručenku přicvakla k papíru.
Když sem to měla celý tak sem to řadila podle abecedy. Pak sem ještě řadila nějaký doručenky pode abecedy.
Kolem půl 12 mi dali "pauzu na oběd" tak sem bezmyšlenkovitě chodila po Z. a kouřila jednu za druhou ... šla jsem si do lékárny pro nový prášky, ale tam mi řekli že ty prášky stojej 700 a to sem zrovna v peněžence neměla, nechápu, proč mi pořád cpou takový drahý prášky, když jim jasně říkám že chci nějaký levný. Ostatní holky maj prášky (antinu) pod 500 Kč. Nj, jenže ony tam nemaj ten hormon navíc, proti akné ...

Zpět k praxi. Po pauze mi dali takovej zajímavej časák, kde sem si četla opět o vozíčkářích, ale byly tam příběhy ze života, tak mě to bavilo ... A pak sem si četla o týraných dětech ...

ve 2 hodiny sem odtama vypadla jak namydlenej blesk a přála sem si abych se tam už nikdy nemusela vrátit. Ještě že už je zítra středa ^^. Utečete ! A ten další týden uteče ještě víc !

mimochodem. V pátek ASI jedu do kina na piráty z karibiku 3D, těším se jak malej smrad. Ale ještě to není 100% jistý .. matka nechce dát prachy :D

Dneska jsem měla přijít na praxi na 9, tak sem tam tak přišla, ale slečny měly poradu. Sem tam
seděla až do 10ti hodin, potom jsme vyrazily s tou jednou na obchůzky po lidech. To bylo celkem dobrý. Byly jsme vesměs u starých lidí, takže jsem poslouchala několik příběhů, všichni známe starší občany žj ? :D
Ale musím říct že mě to bavilo o mnohem víc než včera. Potom se mě ta soc. pracovnice ptala kdy mi jede bus a taksem jí řekla že ve 13:06, a ona byla tak hodná a zavezla mě na bus. Snad z toho nebude průser, když bych tam měla být do 14:00, ale myslím že bych tam stejně jen seděla a čuměla ... Sem za to ráda, že mě pustila dřív.

Koukala sem na gay film "Jen proto že jsme jiní" - je to krásnej film a musím vám to říct, protože se na něj musíte kouknout. A taky mám staženej ještě jeden gay film, ale je blbej, koukala sem na kousek. Překlad tam je typu:
mluví žena: Jsem moc rád že jsi tady.

a to mě obtěžuje ... Trapnej překlad ! Ten google překladač by měli zrušit !

jdu spát.

Paris Hilton - Nothing in This World

17. května 2011 v 17:59 | KaTHulle |  a další ...
úžasná písnička :)


moje ..

16. května 2011 v 22:05 | KaTHulle |  výkecník
... zajímavá návštěvnost.


A zítra si měním desing, už z té smutné atmosféry dostávám depresy ! A to nikdo nechcete že ne ?! :D Já vim.

Heh začínám milovat facebook, začíná to tam žít. Teď sem kecala s chudáčkem Románkem že má Bill pihu krásy a že má sexy a nádherný rty, a on si dovolil říct tu největší stupidnost na světě ! :D Řekl že se mu jeho rty nelíběj, drzost nad drzost ! :D:D:D:D

hej ne, mě dnes hrabe, ale jen proto že vím kolik krásnejch lidí se kolem mě pohybuje.


Návštěvnost (9.5. 2011 - 15.5. 2011)

16. května 2011 v 17:53 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (9.5. 2011 - 15.5. 2011) je:
Pondeli: 26
Utery: 27
Streda: 23
Ctvrtek: 22
Patek: 24
Sobota: 22
Nedele: 36

Celkem: 180

(ne)pouťová zábava

15. května 2011 v 12:02 | KaTHulle |  výkecník
Hmm mám potřebu to em napsat, protože sem si ten večer + noc + ráno užila :D.

To, že nepláču, neznamená, že jsem v pohodě.

14. května 2011 v 16:55 | KaTHulle |  výkecník
V poslední době mě to zcela vystihuje.

Potřebuju nějakej čas abych si to v sobě srovnala a budu v relativní pohodě, fakt ... Já jen ptřebovala tu svoji smutnou, depresinví až plačtivou náladu někde otisknout a blog [jeho desing] je ideální místo kde to udělat !

K tomuhle mi nestačí se jen někde vypsat a bude mi fajn, musím si to nějak v sově uspořádat a hlavně nebrečet a dělat že jsem v pohodě, musím se naučit být herečka, být dobrá herečka. A víte co ? Trošku se mi to daří. No fakt. I když mi bylo mizerně, holky ve škole to [snad] nepoznaly.

Akorád dneska sem protivná a jedovatá na všechny.

Dneska na té pouťpové zábavě to vidím na slivovici s pivem.

Ohledně desingu, snažila sem se aby byl dobře vidět ve všech rozměrech monitprů, ale to nejde udělat, protože v mým monituru bych jej skoro neviděla :/ Takže vy, kteří máte věčí monitor to přežijete a jestli ne tak sorry já to měnit nebudu.

Kdyby jste mi to tu chtěli okomentovat tak připište rozměr monitoru, kterej máte a nebo udělejte scran toho jak můj desing vidíte.

Děkuji.
KaTHulle