Červen 2011

aww

30. června 2011 v 20:48 | KaTHulle |  twincest
Myslím že tuhle fotku sem ještě neviděla a nebo sem jí nevěnovala dostatečnou pozornost. Vím přesně že je ta fotka z Commeta, ale už nevím z kterýho roku .. možná 2008 ? nevím. Ale je prostě skvělá a twincestní !

A víte co se říká když někomu podpalujete ? Že vám ten někdo dluží noc ! :D Takže to bylo u Kaulitzů určo bylo vášnivý ! :)


Vysvědčení

30. června 2011 v 11:32 | KaTHulle |  výkecník
Nechci tu dělat nějakou velkou vodu a rozpoutávat debilní články o škole, když ZAČALY PRÁZDNINY ^^, jen tu chci napsat, že sem prolezla ze 79 (taky sem tu jednu hodinu měla zasimulovat, abych to měla kulatý ! :D Jinak průměr na žáka byl 106 hodin, takže sem pod průměrem :D) zameškanejma hodinama a bez čtyřky ! :D Sem na sebe pyšná, jen si ještě nějaký předměty musím opravit a hlavě se učit, ale co na tom teď záleží, když mě čekaj dva měsíce lehárka ! Teda až na pár dní, který strávím v pekárně na brigádě - penízky se hoděj ^^ a jeden den v týdnu to přežiju. Zítra nastupuju :/, nechce se mi, ale penízky potřebuju ^^.

Ještě tu dám to Tomovo vysvědčení, co koluje po netu už sto let a kdoví jestli to je vůbec jeho výzo xD.


- Tome ! Sem lepší než ty ! mám z matiky za 3 :-P

Návštěvnost (20.6. 2011 - 26.6. 2011)

28. června 2011 v 14:09 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.6. 2011 - 26.6. 2011) je:
Pondeli: 23
Utery: 5
Streda: 28
Ctvrtek: 15
Patek: 25
Sobota: 25
Nedele: 30

Celkem: 151

Rise Against - Make It Stop (September's Children)

27. června 2011 v 21:09 | KaTHulle |  a další ...
:)

Let's prove them wrong.


*Skřípe zubama, trhá si vlasy a mlátí hlavou do stolu*

27. června 2011 v 19:21 | KaTHulle |  výkecník
nad demencí některých lidí.

- pardon za sprostá slova (měla bych tomuhle článku dát zábranu 18+) -

Ne ! Fakt mě to sere. Nedávno mi na karaoketexty.cz přišla zpráva: Kvůli porušení pravidel ti byl zablokován přístup do fanklubu Tokio Hotel. Jo fajn ať si mě nějaká piča vykopne, ale chtěla sem vědět důvod a tak mi bylo téměř po měsíci odepsáno ! A to co sem se dočetla, mě totálně vytočilo.

Možná si vzpomínáte na článek "Vy KURVIČKY JEDNY ZASRANÝ", kde sem řešila tu krávu co mi uřízla z MOJÍ práce podpis a zveřejnila to na karaoketexty.cz, což mě vytočilo a pořád mě to ještě vadí.

"Šéfka" (mimochodem 13ti letá holka :D:D:D:D:D - ne nesměju se jí, taky mi bylo 13 let :)) fan klubu na karaoketexty, mě kopla z toho důvodu, že sem se "špatně vyjádřila" a že sem "nadávala" na "TH fanynku" co mi ukradla wallper ! Ještě mi napíše radu, abych si svoje práce podepisovala doprostřed, aby to takový husičky nemohly ustříhnout ! Copak já už to nevím ? Zrovna tak pěknej wall mám posranej od těch čubek ! Ještě se mi přiznala že si taky ten wall stáhla do PC a ustříhla můj podpis (paráda ne ? komu to vadí ? Vždyť tam je napsaný "Kdo chce, vydávejte ho za svůj"), prý ho chtěla zvětšit.

Sakra, copak není nepsaným pravidlem "co není moje na to nešahám. dívám se, kritizuju, používám se vším všudy, a když kopíruju nechám tam i podpisy a okraje obrázku ?" kurva, copak je někdo nenaučil správnejm mravům ? [ehm, s těma mejma "kurvama" mám co dělat, ale já sem kurva nasraná] jako ona si mi klidně napíše že udělala to samí, že mi ustříhla podpis !? Cítím se strašně bezmocná, dostat se mi do ruky tak z nich nezbyde ani chlup z jejich odporné hlavy !

brr, jestli mi napíšete že nemám pravdu, jdu se picnout ! A autorkám jako je Monica, Majka, Allegathor, Nightingale a dalším přeju pevný nervy s těmahle čubkama co snesly modrý z nebe a jsou nejvíc v právu, když ustříhnou z montáže jméno !)

Rise Against - Make It Stop (September's Children)

Rise Against - Make It Stop


Zkrocená Hora

27. června 2011 v 16:27 | KaTHulle |  filmy
Ačkoliv tady nepíšu moc o filmech teď musím.
Víte jakou mám oblibu v gay filmech a v gay tématice. No tak já sem zase našla film a sem z něj trochu mimo. Trochu víc mimo, nějak sem se sžila s hlavníma postavama a ten konec mě dostal. Brečím jak malá želva, beze srandy.

Tím samozřejmě nechci říct že by se mi ten film nelíbil, je krásnej a plnej citů (i když ze začátku se může jevit jako nezajímavej) a zkrátka mě dostal úplně na celé čáře. Až se z toho vzpamatuju tak se na něj podívám znova !

Možná sem vás teď odradila od skouknutí, což sem nechtěla. Jen sem ty svoje pocity musela někam vyventilovat.Držte mi palečky aby se mi stáhnula "Letní bouře", děkuji.

Tomi pro mě ♥

25. června 2011 v 16:13 | KaTHulle |  výkecník
Aww. V úterý mi přišel obrázek od Mizuki, je na něm Tom. A ten obrázek je krásnej a úžasnej. Nechápu jak to někdo dokáže namalovat :D Ty moje výtvory někdy vypadaj jak mimozemšťani, ale to je jedno ! :D

Tomi ^^


Love :)

24. června 2011 v 22:52 | KaTHulle |  twincest
Tohle sem dělala do jedné soutěže a nevidím důvod se tu s tím "nepochlubit" :D.
Není to dokonalý, ale je to moje.


Návštěvnost (13.6. 2011 - 19.6. 2011)

20. června 2011 v 16:24 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (13.6. 2011 - 19.6. 2011) je:
Pondeli: 20
Utery: 24
Streda: 23
Ctvrtek: 36
Patek: 26
Sobota: 26
Nedele: 30

Celkem: 185

Plank

19. června 2011 v 14:52 | KaTHulle |  album
Planking je velmi moderní a já se neubránila a vyfotila si taky jednu takovou fotku :D. Možná jich do budoucna bude víc. O Plankingu se dozvíte více na googlu a nebo v mým článku.


Wallper #2 [by KaTHulle]

18. června 2011 v 22:00 | KaTHulle |  tvořím..


Dáte mi hlásek ?

16. června 2011 v 22:31 | KaTHulle |  výkecník
Čavec.
Za jeden klik Vám udělám jakoukoli grafiku. Stačí napsat do komentářů:
  • Co za grafiku chcete (Desing, avatar, klikačku, popisky do menu, wall, blend, oddělovač ...aj). nezapomeňte napsat jaký barvy chcete ,ale ohledně toho bych se Vám ozvala...
  • Zkopírovanej stav ankety.
Abych nezapoměla, hlasujte pro KaTHulle. Pokud mě dostanete mezi první tak můžu vyhrát knihu: Křič, jak jen dokážeš !, obrázek Billa od autorky. No a prostě bych to moc chtěla ... A proto Vás moc prosím. dejte mi hlas. Nezabere Vám to ani minutu ale mě tím uděláte radost... a navíc můžete dostat grafiku.


Můj miláček

14. června 2011 v 17:08 | KaTHulle |  výkecník
Dneska je nějakej magickej den ♥. Nebyla jsem ve škole protože jsme psali písemku z matiky a totál matiku neovládám :D takže sem se ulila. Vstávala jsem v jednu :D a měla sem totálně dokonalej sen ♥. Neřeknu o čem cha chaa :D.

Monica mi poslala ty nejúžasnější TWC výroky, asi sem dva dám protože uáá sem z toho mimo:

Tajemství: "jeho bratr Tom mu občas dělá nečekané fotky a pak si je schovává do dřevěné skříně, tam je určitě nikdo neuvidí, nejsou pro nikoho přístupné"

- takovýhle věci by měl Tomi zveřejnovat na svým blogu :D chtěla bych vidět Billa jako člověka v jeho každodeních činnostech. Představuju si fotky tipu: Bill na záchodě, Bill v koupelně, Bill v posteli (nahatej), Bill jak si čistí zuby
(ok něco není vůbec twincestní, lae je to vtipný) :D:D

Reportérka (stojící u Billa): Víš, že když světla sjedou trochu s kamerami níž, tak je vidět tvůj zadek!?
Tom: (zajímavě se podívá na reportérku, taky se zkouší podívat, jestli je Billovi opravdu ten zadek vidět): Kam se to sakra díváte?
Bill: Ano, opravdu, kam se to díváte?! To sem ani nepostřehnul. (snaží se hlavou natočit, aby viděl na vlastní zadek)

- takový překvápko, Bill má zadek ! :D:D

Další věc ze kterí mám radost je desing pro about-jeffree-star.blog.cz možná to někdo nevím, lae ten blog sem vytvořila já a sem na něj nejvíc pyšná. Když si zadáte do vyhledávače "Jeffree Star" na první straně vyjíždí zrovna tenhle web. Což je pro mě i pro ostatní adminy úžasná zpráva. Ale to není hlavní věc o které sem chtěla napsat. Udělala sem desing a možná není úplně krásnej, ale já sem z něj unešená a líbí se mi.

No a ta nejúžasnější věc: mám novej mobil. Tata mi dnes v 16:20 volal a říkal že mi ho dnes koupil. Nemám ho v ruce, ale už je koupenej a dostanu ho zítra. Těším se jak malý děcko, skáču tady, pištím = v poslední době sem dětská velmi často, a víte co ? je mi to u zadku ! :D

Jo a včera jsem našla čtyřlístek a pětilístek, v poslední době jsou ty třílístky nějaký zmutovaný :D možná sem to tu už psala, ale mám z toho skvělou náladu ! :D

Užívejte si života jak můžete, protože někdy je život fakt krásnej a ty hnusný věci, který se dějou jsou jen takovou hořkou omáčkou ^^.

u tohohle se totálně směju :D


"Společná přítelkyně"

14. června 2011 v 13:52 | KaTHulle |  výkecník
Monica mi poslala twincestní "hlášky", nebo jak to nazvat prostě twincestní výroky. Při pročítání mě jeden zarazil:

Sedí spolu, vypadá to, že se baví a dokončují věty toho druhého. Německé dynamické duo má rozhodně zvláštní vztah. Bill a Tom Kaulitzovi jsou dvojčata a říkají, že to by bylo divné, kdyby nebyli pořád spolu. "Žijeme spolu, máme stejné psy a měli jsme stejnou přítelkyni. Byli bychom divní, kdybychom se o všechno nepodělili. Jako dvojčata máme komunikaci na jiné úrovni," říká Tom při pohledu na duši jeho bratra.

"Máme stejnou přítelkyni" tohle se dá chápat jako že mají stejnou kamarádku, a nebo že mají stejnou holku. Pokud to je ve smyslu "máme stejnou holku" tak bych je nakopala do prdele ! Jak si jako představujou střídat si holku ? Fakt bych je vypleskala za tohle !
Raději se už nebudu dál vyjadřovat, stejně všichni chápete. Ještě jednou děkuju Monice že mi to poslala :)

Návštěvnost (6.6. 2011 - 12.6. 2011)

13. června 2011 v 16:43 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (6.6. 2011 - 12.6. 2011) je:
Pondeli: 24
Utery: 53
Streda: 31
Ctvrtek: 34
Patek: 16
Sobota: 27
Nedele: 32

Celkem: 217

Planking

12. června 2011 v 16:08 | KaTHulle |  výkecník
PLANKING - prkenné ležení tváří dolů na netradičních místech.
pravděpodobně z anglického slova "PLANK" = PRKNO.

nevěděla bych o této nebezpečné činnosti, kdyby ji nezačal provozovat Jeffree Star [×,×,×]. Hledala jsem o plankingu zprávy a hlavně jsem chtěla najít důvod, nějakou podstatu toho proč takto lidé leží, ale našla sem jen zprávy jak se při této činnosti zabilo spousta lidí.

Víte proč planking může zabijet ? Protože si lidé vylezou na 60m vysokej komín, a položí se na něj tváří dolů, tím pádem ztratí stabilitu a mohou spadnout. Je to nebezpečný sport, ale když někdo neleze na 60ti metrové budovy může to být sranda.

Příští týden hodlám nafotit pár fotek, už aji vím kde ! Akorád se bojím že si ze mě budou C. děcka dělat srandu, ale což ? přežiju. Zvládnu "nadávky" kvůli tomu že poslouchám TH tak tuhle mrtě cool věc zvládnu taky ! :D:D:DD:D Ne nemyslím si že bych díky této fotce byla nějak "slavná" a nebo bych si připadala nějak "zajímavějc" jen chci zkusit novou věc ! :D

Jo a nezastírám ! chci to dělat i proto že todělá Jeffree Star !

na internetu, lépe řečeno na serveru reflex.cz jsem našla nějaké fotky, které najdete pod perexem.

Auto bez řidiče

11. června 2011 v 14:22 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
heheeeh našla sem na serveru nudavpraci.sk úžasný video. Auto bez řidiče. totálně jsem se smála :D:D


Někdo nechce, abych ho měla ... ♥

8. června 2011 v 22:20 | KaTHulle |  výkecník
tohle mi asi za celej den zhoršilo náladu nejvíc. v matice mi přišla SMSka že budu mít o víkendu net v mobilu zadarmo. hned sem si řekla "kdybych tak měla svýho miláčka, to bych si mohla postahovat všechny dobrý programy zadarmo". a proto jsem volala tatovi jestli mu nenapsali z vodafonu (jako z jednoho obchodu v Z. že už jim přišel) a tata mi řekl že mu nic nepřišlo a že je v Praze.

byla jsem zklamaná, už zase .. :(

Ale pak mě napadlo že by ho mohl koupit v Pagí [nechtěl kvůli tomu, že kdyby se mi s tím mobilem něco stalo tak by byl problém s reklamací, ale to by se nějak zmáklo ne ?].

Jenže tata mi večer volal a říkal že nakonec byl v prodejně vodafonu v praze, ale že tam ho taky neměli.

Chápete to ? Co je na tom mobilu "špatně" že někdo nechce abych jej měla ?

Jeffree fu*king Star - Boom Boom Pow [pro zlepšení nálady.]


Něco napsat ?

8. června 2011 v 20:24 | KaTHulle |  výkecník
Mám chuť něco psát, ale nevím co.

Včera bylo "člověk člověku" je to taková akce naší školy (možná se to dělá i jinde a jiný zařízení, ale nevím o tom, tak proto píšu že to dělá naše škola.) kde třetí ročníky vymyslej různý aktivity, jako je navlíkání namalovaných těstovin, výroba čelenky, otisk prstíků na "skálu" a spousta dalšího.

Byly tam taky koníci a pejsci, jako nějaká terapie.

Každý rok je to zaměřený na něco jinýho, letos to byl "divoký západ" prostě indiáni a tak :D.

Tahle akce je zaměřená na znevýhodněný občany, ale zůčastnily se i školky a nížší třídy prvního stupně na základce.
Každý druhák dostal nějaký zařízení se kterým chodil po stanovištích, my měly stacionář "človíček" :).

Byla to celkem nuda, ty "děti" byly znuděný, nebavily se snáma .. chodily jsme od jednoho k druhýmu a hlavně sem se bála aby nám někdo nezdrhnul nebo aby se jinak nezranil. je to hrozný mít za někoho zodpovodnost, když nedokážu mít zodpovědnost ani sama za sebe :D.víte jak sem mluvila o té brigádě ? tak už sem konečně byla u doktorky, ale ta mi řekla že mi to nepotvrdí dokud jí nepřinesu papír z alergie a z kožní. byla sem nasraná, alergologii mám v jiným městě a kožný tam je dnes odpoledne :/. Takže zítra jdu na kožní. a někdy na alergologii :D. držte mi palce abych to stihla do konce června !

mám blbou náladu a nevím z čeho, asi tím lítáním po doktorech a tak celkovou únavou, dnes jdu brzo spát :D.

MuzTV - Backstage interview

7. června 2011 v 18:15 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Och och. zakažte mi se na to dívat :D ten nejlepší moment je, když Bill něco mluví a Tom chce děsně něco dodat, ale nemůže protože nemá mikrofon a nešel by slyšet. Je úžasný jej sledovat, když se v něm vaří krev a nejvíc to zabije Bill když mu oddělá ruku ♥.
občas sem se i tlemila, prej

Georg: Já mám přítelkyni ... huh .. je úžasná.

kdyby nebyla úžasná tak s ní nejseš ty vocasi jeden ze sexy prdelkou ! :D. A Gustav umí mluvit, chápete to ? řekl že souhlasí s Tomem a ještě to pro jistotu zopakoval aby bylo jasný že nespal, chytrej chlapec.
Všímáte si že většinou, když se ke Gustavovi dostane mikrofon tak z něj vyleze jen "souhlasím s tím a stím" ? :D podezírám ho z toho že neumí anglicky jinou větu :D a přitom sem se dočítala jakej je Gustav mimo kameru šašek a klaun kapely. Možná se stydí a za těch 6 let se ještě neotrkal :D.