Červenec 2011

ZASE ..

31. července 2011 v 19:22 | KaTHulle |  výkecník
:'(

Když sem v pekárně...

30. července 2011 v 13:21 | KaTHulle |  výkecník
... napadá mě celkem dost článků o kterých bych mohla psát, ale jakmile přijdu domů mám v hlavě pusto a prázdno. Protože jsem unavená a naštvaná a smutná ... No dobrý vždycky nejsem smutná. Třeba včera sem byla veselá :).

Veselá sem byla proto, protože sme v 7 měli jet na chalupu a vždycky se tam dobře kalí ! A je tam zábava atd. No a ještě je tam jeden kluk ...

Teď vám to možná přijde divný .. já taková kecka o tom že už nechci kluka, že chci holku atak ... je teď šťastná že tam je jeden kluk. Ale tadyk ten je debil na entou ... fakt polovina zvás by s ním nechtěla nic mít za to co udělal. A já právě proto že je to takovej .. ho chci ... aspoň s ním bude nějaký dobrodružství ...
A jinak je to takovej malej medvídek roztomilej.

Á to je jedno ... Včera na tý chalupě sem byla totálně nasraná. Byl tam jeden kluk a jel snad po každé holce co tam byla ... a já s ním šla tancovat OMG ! Protože sem chtěla tancovat a nikdo jinej nechtěl jít ... Taskovej debil chtěl mi dát pusu grr. Nasraná sem byla jak něco ... A když sme pak s Honzou (no víte honza je TEN kluk :D) jeli na Gáčko do hospody tak si k nám přisedli. Jeli jsme takovým autem no vétřaska, nebo vétřeska nevím ... prostě takový velký auto jak se ním vozej klády v lese :D:D. A ve předu má jen dvě místa a seděli jsme tam 4 :D. Ten debil mi furt šahal na koleno i když sem mu asi 3x oddělala ruku, kretén posranej ... A když mě vezli do Cot. tak mě upe obímal, ale za to sem byla i ráda protože sem se neměla čeho chytit, ale strašně mě to sralo !
Pak jsme tu vétřestu/třaska prostě to auto strkali na točně u nás :D Protože to auto má malej rejt a nefunguje spátečka ... Pááni nevíte jak je to auto těšký. Nakonec sme ho otočili. Já si dala cígo a pak mě segra oddtáhla domů :/. Jo na jednu stranu sem ráda že to udělala, ale na tu druhou ? Sem tam chtěla strašně zůstat odjet za Nikolou na Gáčko (Jej to sem vám neřekla, ten kretén jak nás všechny ošahával jí přejel nohu .. ale nevím jak to bylo .. my s Honzinem sme tam nebyli ...).
Tak a to je všechno .. můj nudnej život ... Dneska mě bolí hlava, ale stejně chci jít ven ^^

Ještě tu musím něco napsat. Šeptala sem Báře s Bárou aby nechodili tančit s tím debilem jak nás všechny ošahával :D "Nechoďte s ním tancovat on vás začne líbat" a Mára takový "Cos říkala já to chci taky vědět". Tak sem mu to řekla .. cha chaa ten dostal takovej výtleem až spadnul z lavičky ! :D

Návštěvnost (18.7. 2011 - 24.7. 2011)

27. července 2011 v 13:18 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (18.7. 2011 - 24.7. 2011) je:
Pondeli: 13
Utery: 9
Streda: 17
Ctvrtek: 20
Patek: 14
Sobota: 12
Nedele: 15

Celkem: 100

Harrik Poserra

21. července 2011 v 14:04 | KaTHulle |  výkecník
Ahojky :)
Včera jsem byla na poslední díle Harryho Pottera. No, jo bylo to dobrý. Pro mě která nečetla knihu to bylo skvělý :) třeba segra která knihu četla říkala že to bylo "o ničem", ale to je věc názoru.

Jely jsme do měšta už v 12:50 busem. V ŠPK jsme měly dosti času, chtěla sem se mrknout do nějakýho obchodu na paměťovky. Chci si koupit 16 GB - a taky si ji koupím (někdy v září za druhou výplatu ...).
Místo toho jsme šly do Peny (je hned u autobusáku) já si koupila cíga holky flašku. Potom jsme se rozdělili já Nikola a Market jsme šly do města vybrat pro Marketinýho borca dárek k svátku - koupily jsme triko :) pěkný, nám se líbí tak doufejme že se bude líbit i jemu.
Cesty v obchodech nás zmohly a proto jsme šli k číňanům koupily jsme si hranolky, gyros, závitky s nudlemi a přežraly jsme se :D. Zůstaly jsme tm asi hodinu. Ven se nám nechtělo pršelo a měly jsme jen jeden deštník a ještě ke všemu rozbitej !SHIT! :D Ale kdybychom neměli můj rozbitej deštník tak nejen že zmokneme, ale taky by jsme se neměly čemu smát.
Nachvilky jsme zalezly do busáku protože pršelo a my jsme neměly kam jít :D. Ale nakonec jsme se zvedly a mazali před kino a koupit lístky. Heh pěkně mě naštvali ...
Měly jsme zarezervovaný super místa, ale jeden člověk nepřišel a tak nám ta piča posraná u pokladny dala jiný :/. No, ale co nadělám že ? Pustím si to na PC a budu mít VIP místo.
Hehe, když sem měla vracet segře a Davidovy prachy tak mi to vyjelo z ruky a popadalo do takové té rohošky jak bejvá u vchodů do obchodů, kin a podobně (víte co myslím ? :D asi ne co ? :D) prostě taková rohoška je do země a sou tam takový mřížky ... Tak sme to z toho dolovali :D. Nj to poslali s penězma tu pravou :D.

Film byl skvělej jak už sem řekla. Nejlepší jak na konci někdo zabije někoho a ten někdo se rozpadne ma malý kousky .. Nikola takový: "Chyťte si kousek" :D:D (ono to fakt lítalo upe kolem mě brr. Schválně epíšu jména, abych někomu něco neprozradila .. :D

Včera padalo tolik hlášek třeba:

Ve filmu: Půjdeme do prasinek!
Nikola: Prasinky ?
Segra: No jo. TO je něco jako Cot.

Makyna: Kači nezapomeň si deštník.
Já: Deštník ?
[vysvětlení: ten deštník vypadal jak čtyřicet let starej. rozbitej zlomený péro. Taky jsme mu daly co proto. Po kině jsme ho pěkně zřídily a vyhodily protože ten deštník už nebyl deštník, ale parodie na deštník.]

Nikola: Co by dělali, kdyby jim tam mudlové hodili atomovku ?
[vysvětlení: po kině jsme se tak bavili o filmu. A v tom filmu je bitva mezi Bradavicema a Voldíkem. A tak jsme spekulovali jak by to dopadlo, kdyby se do toho vložili mudlové]

Noo a spousta dalších keců smály jsme se celkem často.

freedom-k.blog.cz

Návštěvnost (11.7. 2011 - 17.7. 2011)

20. července 2011 v 21:53 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.7. 2011 - 17.7. 2011) je:
Pondeli: 15
Utery: 17
Streda: 13
Ctvrtek: 17
Patek: 12
Sobota: 16
Nedele: 27

Celkem: 117

Vývoj života.

18. července 2011 v 12:10 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
frk :D Myslím že je na tom něco pravdy ...


Ke$ha - Take It Off

17. července 2011 v 11:25 | KaTHulle |  a další ...
Zbožňuju to ! Ten Jeffree tam ... MG v létě na mě jdou chutě na Jeffa. TO je takovej růžovej sladkej pidimužík ^^ ach ááách.
Až bude v ČR tak se převlíkám za kluka a jdu ho zbalit .. hmmch.


Jeffree Star bude mít novej single.

17. července 2011 v 10:53 | KaTHulle |  Jeffree Star
Už na konci června nás Jeff provokoval s tím že bude mít nový single. A já se na něj neuvěřitelně těším. Na About-Jeffree-Star.blog se spekuluje o tom jaká ta písnička bude ... Je to těžký na něco přijít protože Jeffree je nevyspipatelnej a kdo ví co ho napadne ! :)

Ale to je jen tak na okraj. Chtěla sem vám odhalit Jeffreeho tweety. Nelekejte se toho že když na fotku najedete myší ukáže se vám "about-jeffree-star.blog.cz" nechce se mi to nahávat sem do galerie a takhle je to přeci jen jednodušší.

A naposledy přidám Jeffův příspěvek z facebooku o tom jak se nemůže dočkat ... Podle mě 31. července nebo 1. září tu máme nový singl ! :)
Užívejte prázdniny víc než já :). Protože každej den prožijete jen jednou a je třeba si jej užít .. Ale pozor ! I v takových případech přemejšlejte o následcích ...

Chybami se člověk učí.

16. července 2011 v 20:57 | KaTHulle |  výkecník
A já se mám z čeho učit ! Možná mám víc štěstí jak rozumu - to asi určitě. Vůbec nevím kdo mi sem na blog chodí, ale víte co ? Je mi to u řiti, ať si to klidně přečte celá moje třída, aspoň každej bude vědět co za debila sem. Potřebuju to tu napsat. Potřebuju to někam napsat, někam, kde si to někdo přečte a možná mi pod to napíše.
Žena prej nepřijde na net až kolem půlnoci a já to prostě potřebuju napsat .. i když vím že si to asi nikdo nepřečte prostě to sem napíšu a pudu spát.

Včera sem byla na brigádě. Šílená makačka. Honím se tam jak debil (a oni mi vozej ještě špinavý bedny z kuchyně - nejdou umejt a musím je tam dávat jakoby po jednom - někdy sem dám fotku myčky jak je plná přepravek. navíc teď mám nějaký posraný nálady takže, chvilku se mi chce brečet a chvilku sem jen smutná), abych dostala prachy a mohla někam vyrazit. Ale víte co ? Asi na to seru. Možná pojedu jen do Varnsdorfu za ženou ... musím se domluvit s tetou .. hlavně s bratránkem, protože ten mě musí odvíst z hlaváku na Holešovice (nebo jak se to jmenuje). Prostě brigáda je děsná a za ty prachy co mám na hodinu se pudu zakopat zahrabat a zabít. Příští prázdniny si najdu něco jinýho. Tohle je děsný. hlavně chci brigádu na jeden měsíc. A už si hledám i něco čím bych si mohla přivydělávat i během školy. V pekárně se děsně nadřu a dělám za posraný minimum ! Jinak sem se snažila najít si nějakou brigádu ještě mimo. Třeba roznos letáků (už sem si našla celkem fajn stránku - jen jim musím napsat, ale nevím jestli to mám napsat ve stylu jak sme se to učili ve škole - jako podle "šablony" nebo jestli to mám napsat jako nějaká holka co chce nosit letáky..?).

Brigádu nechám brigádou .. už jen 6 tejdnů a čauky. [Ahoj školo] Horší je že tam budu chodit 2x týdně, ale jde s ním domluvit že bych ten jeden den v srpnu nepřišla (jako v pátek musím 100% dojít, ale ten druhej den z týdne nemusím - jen jeden týden asi. ještě se s ním domluvím).

Večer jsme šly na gáčko, zaplatit ruma s kofolou (co sme si koupily "na dluh") a koupila sem si cíga. Potom mi psal Honza jestli nepudem ven. Nooo jako co bych nesouhlasila že ? :D Zachvilku přišel... hráli sme fotbálek. Pak že pudem k obecáku za Nikolo. A tam sme se dohodli že já, Bára a Honza pojedem do Z. někam si sednout.
Jenže "Honzin mě super nápad, kterej ho napad" a to že nám ukáže vesnici odkud pochází. Neuvěříte ! Tam sou dva baráky .. pak stromy zas baráky, stromy ... hospoda - tam byla zábava. Honzin to musel moc dobře vědět. Čurák začal předstírat že s Bárou chodí (já sem byla Báry segra), kvůli jeho bejvalce. Jako .. já tam sama taky nebyla .. Nejdřív sem se bavila s jedním týpkem, potom s Tomem Cruisem :D. On je slavnej herec žejo a já sem "Dj Kača" - prej hraju dramy a objednal si mě na svou narozeninovou oslavu (jako abych mu tam hrála). No prostě byla sranda. I když mě nehorázně sral ten Honzin .. kokot jeden, ale to je jedno ...

Potom sme šly s Bárou tancovat. Pořád sem měla za zadkem Toma a chtěl tančit. Furt se chtěl projít - chápete "projít". Což já sem nechtěla. Absolutně ne !

Něco kolem půl 3 sme šly s Bárou najít Honzina .. ten kretén byl u baru totálně na mol. Šli sme k autu. Mezitím mi přišla sms od Toma "To vážně chcete jet opilí ?" celkem starostlivej. Normálně já si sedla za volant, ale ten kkt Honza že se mnou nepojede. Blbej magor, možná by sme dojeli ve větším pořádku. Pak si tam sedla Bára, ale on že prostě nepojede. Hmm a nakonec za volentem skončil Honza. Nastartoval a rozjel se (já sem seděla ve předu) asi 2x sem mu chytla volant, abychom nesjeli do příkopy. Po pár metrech ten kretén strhnul volant (chtěl jet po jedné cestě, ale zahnul moc brzo) a my spadli po nějaké .. jak to říct já si to moc neprohlížela .. prostě sme byli v příkopě. Bára okamžitě vylezla ven - protože měla nehodu a byla v nemocnici). Já sem se snažila ho vystrčit, ale nepodařilo se. Tak sem šla za Bárou a vůbec sem nevěděla co mám dělat. Komu zavolat, aby pro nás přijel. Nejdřív sem volala Jardovi (kámoš), ale ten měl prej noční (no nebral to, tak asi měl noční doopravdy), skusila sem matesáka, ale ten měl sice zaplej mobil, ale měl hlasovou schránku. Filip ten šel zrovna spát a stejně měl prej jen litr benzínu :(. Pak sem skusila zavolat Tomovi, ten mi to vzal a řekl že za náma zachvilku přijde. Šly sme mu jakoby naproti.
Přišel a byl fakt skvělej. Nejdřív utěšoval Báru. A pak se šel podávat za tím magorem na pole. zachvilku přijeli. Snažili sme se Honzina dostat z auta, ale on prostě nešel a proto se Tom uvolil že s ním pojede nahoru k hospodě. Bára s ním nesedla a tak sme šly nahoru pěšky. Tam sem se dozvěděla že Honzina vytáhli z auta .. jeden chlápek zaparkoval auto. Honza se tam mezitím s každým pral že chce do auta .. že bude spát v autě a že nás odveze domů. Absoluitně sem nevěděla co mám dělat. Tom nám nabídl že můžeme přespat u něj na chalupe. Asi v 5 sme se konečně rozhodli že tam pudem. protože prvně sme měli jít k jedné ženské, ale nakonec sem ráda že sme byli u toho kluka.
Lehly sme si na postel, chvilku si psaly na mobilu - aby sme se domluvili co a jak zítra budem říkat, protože Tom chtěl abych za ním přišla nahoru, ale já neměla absolutně chuť ...Strašně moc sem tam nechtěla jít. Tak sme se s Bárou domluvily že řekne že chtěla abych u ní byla až se probudí. A podle mě to byla i pravda.
V 7 přišel na chalupu Honzin. Prej jestli pojedem. S Bárou sme spaly snad hodinu, ani ne Honza podle mýho nespal vůbec.. šly sme s Honzinem dolů k autu a jeli sme k bytovkám. Tam bydlí jeho - něco jako teta. nebudu tady popisovat vše co se tam dělo, ale skejsly sme tam tak hodinu.
naložili jsme jednoho kluka a jeli domů.
Ten kretén to vzal zase po polu. Udělal pár smyků a Bára se zas rozklepala. A vysedla ... honzin za ňou šel a asi jí slíbil že pojede pomalu nebo já nevím. Ale prostě Bára nasedla a jeli jsme.

Co já vím, asi po 10 kilometrech se nám zavařilo auto. měli jsme v autě vodu tak to tam nalili.
Za celou cestu se nám to zavařilo snad třikrát čtyřikrát. Ale víte co udělal ten kretén ? Ne aby jel normálně po silnici ! On to musel vzít oklikou ... Prostě přejeli sme řeku a jeli lesní cestou. Hned za potokem se nám posral volant. Málem sme se zabili, když sme jeli a byla tam ta velká strmá stráň, to auto si jelo prostě kam chtělo. Pak to pořád chcípalo a my čekali až se to zchladí. Byla sem strašně nervózní a prostě celkem v piči z toho celýho dne a noci. Ale nemohla sem se složit.

Nakonec sme to s Bárou nevydržely a šly sme pěšky. byly sme totiž od vesnice cca 4 a půl kiláků.

Zhroutila sem se až doma asi kolem páté odpoledne. Probrečela sem snad 4 velký kapesníky ... Kdyby se mi dostal ten magor do ruky tak ho asi zmlátím a stropím mu histerickou scénu.

Je to pro mě šílenej zážitek a až Honzina uvidím příště tak ho zmlátím a seřvu, protože mám zkažený snad celý prázdniny ! Kvůli tomu že sem blbá a jela se "projet".
Chci to povědět ženě, nemám totiž nikoho jinýho. Asi je chyba u mě, ale ještě nevím jaká. Přijdu na to a třeba to opravím, ale chci si najít nějaký jiný holky ... Kámošky. Snad se mi to povede až se přestěhujeme. Víte .. každej má mouchy ... já se snažím mít každýho ráda i s nima, ale ostatní to asi nepřekonaj. Nejsem Miss World, ale přece si zasloužím nějaký normální jednání ...
Víte co ? už končím zas to na mě jde. Jdu si lehnout a možná spát ještě uvidím ...

Hlas prosím

16. července 2011 v 13:11 | KaTHulle |  výkecník
čauky :) potřebuju od vás zahlasovat a to na adrese - http://hblog.blog.cz/1107/finale-sons, prosím pro "Tokio Hotel - Kača*"

děkuju :)

fííha !

13. července 2011 v 0:03 | KaTHulle |  výkecník
V pondělí jsem byla na brigádě .. přišla sem vyflusaná jak ten magor a normálně sem šla spát v 20:00 [v posteli sem byla už nějak o půl osmé]. A spala sem do .. asi do deseti ráno. něco kolem 11té hodiny mě vzbudila segra jestli edu na koupák. Neřekla sem že nepojedu.

Na koupáku byla sranda, pořád sme se něčemu [někomu smáli]. Chvilku jsem se opalovala zatímco holky byly ve vodě. Potom jsme šly na hranolky .. taky hodinu na ně čekámenež se udělaj :D.

Market přišla s nápadem že by jsme mohli jít na dětský hřiště .. že je nový a bla bla. No samozřejmně že jsme tam šli :D.
Nejdříc jsme byli na takovým ... noo jak to sakra nazvat ? :D Uvidíte ve videu. Houpali jsme se na "suku" a točili na kolotoču :D. Nakonec šli na houpačku "pro dva" :D. Na jedný straně seděla Market s Patrikem a na protější straně Nikola s Bárou :D. Na tohle video se určitě podívejte, je to sranda ! :D:D


Houpačka


Návštěvnost (4.7. 2011 - 10.7. 2011)

11. července 2011 v 19:32 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (4.7. 2011 - 10.7. 2011) je:
Pondeli: 21
Utery: 30
Streda: 28
Ctvrtek: 16
Patek: 10
Sobota: 22
Nedele: 22

Celkem: 149

Flemž

9. července 2011 v 0:39 | KaTHulle |  výkecník
Je pozdě večer a já mám chuť se tu zastavit na "kus řeči". Mhhch. chtěla bych toho TOLIK říct, ale raději si něco z toho nechám pro sebe :D

Nevěřili by jste ! Přežila jsem další brigádu .. Dnes to odnesli už jen nohy a záda. Jinak nic mě zatím nebolí. Téda, když nepočítám hlavu - ta začla bolet mrcha fest, ale to je z toho že sem nevyspalá. Dneska jsem vstávala v 5 ráno a večer sem nemohla ani za boha usnout ! To je tak, když dny předtím jdete spát ve 2 ráno a válíte se třeba do 12:00 - 01:00. "Všichni" známa že jo ? :D

No a já husa vzala i brigádu na pondělí. Lépe řečeno na jedno pondělí a to 11. července. Když mi to přiěšel vedoucí nabídnout v hlavě mi zněla věta "neber to. budeš unavená" ale hned se ozvalo "Vem to ! Budeš mít peníze" tak sem to teda vzala .. ale vůbec se mi tam nechce. Trochu mi vadí že za to pravděpodobně budu mít úplně stejný prachy jako za mytí přepravek ... Noo uvidíme co mě čeká, snad tam něco nepokurvím. Hlavně se musím vyspat né jak minulý dny ! :D

Navíc ty dny uplynulý byli tak fáájn ... První den prázdnin sem si vůbec neužila (brigáda). V sobotu sem byla ještě utahaná, možná sem si zašla ven na cígo .. teď už nevím :D. V neděli chalupa - vodka a vínečko ♥, domů sem přišla cca kolem jedné ráno, zalehla sem a spala - to byl super den :).
V pondělí sem se byla koukat na baráček .. Možná si ho koupíme ^^ nevím ...
V úterý zase chalupa .. super sranda všechno žůžový xD strašně ráda bych zveřejnila ty videa, ale hlavní aktéři nechcou :D.
Středa ? Fíha středa ? netuším co sem dělala ve středu .. Joo už vím byli jsme v hospodě (celou dobu sem tam seděla na jedný kofole ... kámoš měl ruma - ble jdu grcat. MUSELA SEM SI DÁT 3 LOKY JINAK BYCH KAZILA "KOLEČKO", dala sem si takový malý, ale aby to vypadalo že byli velký a všichni byli spokojení. Hehe a s tím rumem sme seděli u nás v hospodě. No, neřešej to tam moc, hlavně když sme si něco koupili a barman (kámoš za barem) si mohl dát "prda" (z trávy) - ne to zas ne .. něco mlel o tom že "vlastní chlast v hospodě je za 500" - určitě to myslel tak že nám dá 500 :D:D:D.
Heh to byla taky akce v tu středu. Barman si zabouchnul klíče v autě (mimochodem prej už tak po 6tý !) tak to tam doloval nějakým drátem xD sem se musela chlamat jak něco (samozřejmně potichu aby to nebylo tak trapný). nakonec otevřel kufr a prolezl ním dopředu pro klíčky :D a zavezl nás domů ^^ :D.
čtvrtek - to sem se psychicky připravovala na pátek - na brigádu. Ale nemohla sem si odpustit nejít s kámoškou na kolo (zase sme skončily na kofole na gáčku) nevím kde ty prachy beru jako .. ale už došly ! :D
Teď se zase tak neohrabaně vracím k začátku článku. asi neumím souvyslý vyprávění nebo co .. ale baví mě jen tak plácat do klávesnice ! :D No prostě na brigádě .. minulej tejden sem nestihla dát vedoucímu to potvrzení od doktorky. Tak sem mu to dala dnes :) Příjemně mě křekvapil, když mi donesl 150 Kč jako proplacení té doktorky ^^. Hmm první cesta, kterou sem udělala bylo do trafiky pro moje zlatý MODRÝ LM. Pěkně sem si sedla na lavičku a pokuřovala ty moje lásky ^^.
Chicht potom mě napadlo připojit se na WI-FI .. a víte co ? nějakej blázen to měl zaplí a bez hesla. Tak sem si chvilku zašla na ICQ :D. Stejně když se někomu snažím nabourat do WI-FI a má tam heslo tak stačí napsat "1234" a ono to jede ^^. Takže děkujuu :).

Ani by jste nevěřili, kolik já dnes ušla kiláků. Odpoledne jsme byli v hospodě (dala sem si malý pivo a cítila sem se jako opilá :D:D) potom jsme šly nazpátek. doma sem se najedla a šly jsme tam znova !! TYJOO 6 km sem ušla dneska ! :D Od nás z vesnice do hospody to je cca 1,5 km. :D Snad sem to spočítala dobře.
Ještě sem zapoměla napsat. Teď večer si dem s kámoškou zapálit před hospodu (vevnitř se nekouří). sednem si na lavičku a začal se s náma bavit takovej chlap. Jemu mohlo bejt tak přes 30. Chtěl aby jsme mu tykaly a měl děsně oplzlí kecy ! Pak sme šly dovnitř a on ten čurák za 5 minut u našeho stolu .. My myslely že nás mrskne. Hehe, ale zbavily jsme se ho ... S kámoškou jsme šly uklízet do kuchyně :D:D Filípek (barman) nám děkoval a ptal se co za to chceme ... Hmmmch my by jsme věděli co chtít ! :D:D ......... Prasáci, vzit do hospody a z hospody autíčkem ! :D

Ještě teď cítím z ruk tu odpornou gumu z rukavic brr !!

Ale od mých trapných žbleptů k ještě trapnějším, aneb Kačenka mění téma ! :D

"Posírá se mi myš na compu" :D a teď i klávesnice. Normálně já si píšu a narás BLIK zhasnou se mi ty světýlka na klávesnici ale psalo to normálně (což mi nevadí, ať si klidně nesvítí) a přestane mi fungovat myš prostě se zastaví a člověk s ní nehne ! (Noo a nebo začne běhat po obrazovce a všechnou pouštět). Ta myš to dělá často, ale klávesnice vypověděla službu "poprví" ... Asi to je těma dírama v compu, nějaký vadný .. hmm nevím ... Přemejšlím že se přihlásím do DREAMCATCHER.CZ na kterej dělal reklamu Aik Murszechy a "odpracuju" si svůj novej notebook. Chci nějakej menších rozměrů, ale aby byl mrtě hustej a vypadal obyčejně ...).
Do toho dreamu potřebuju něco .. nevím jak to napsat (kdyžtak se mrkněte na ty stránky) .. ale myslím že je to dosti dobrej program a myslím že mám na to abych to splnila ... navíc některý ty úkoly jakoby za odměnu by byli cool i do mé mimoškolní praxe.
Asi tam napíšu, ale předtím si musím vybrat nějakej ten noťas abych vědla o co bojuju. Tam si totiž zadáte že chcete dejme tomu NOTEBOOK ACER KLI45 (Sem si vymyslela jo :D nemám o noťasích šajnu :D) a že ten notebook stojí dejme tomu 20 000 (asi sem se zas netrefila, ale pššt) a oni vám tam napíšou "udělej to nebo to a nebo to" a tím získám body a dream mi pošlou ten noebook o kterej sem si "žádala" :D. Nechápete ? nevadí koukněte na tu stránku a třeba pochopíte.

***

Když tak skáču mimo ... zase.
Mám pocit že po mě jede jeden kluk ! ALe .. takovej divnej tip prostě, nechci ho urážet určitě je svým způsobem hezkej .. ale mě se nelíbí ... A nevím co dělat ... furt nás zve do sadu (Tam má takovou menčí chatu .. to je spíš taková chlast budka :D prostě gauč stůl a asi 4 židle víc se tam toho nevejde, ale prej tam měl i 25 lidí .. netuším kde si sedli ..) no to je jedno .. ale pořád se ptá a .. a divně na mě čumí .. Dneska šel s náma z hospody.Heh někdy nás tam vozí autem :D když jsme šli do vesnice šel zase s náma. Nikola šla domů a já se šla kouknout ke školce jestli tam není segra a on začal kecat ... a já sem taková že poslouchám a dělám že mě to zajímá (protože sem hodná a mám ráda, když mě někdo poslouchá :D tak to dělám taky :D). Pak kolem 11té hodiny zhasli světla (nesmějte se ! slyším to až sem) a já dostala strach jít v noci sama dom .. tadyk jsou všude vidět pole a lesy (někdy to vyfotím a ukážu ...) a je tu prostě ticho teď ty cvrčci začali cvrkat a nějakej pes v dálce štěkal (zdálo se mi že se přibližuje) no a ten šulín že mě doprovodí ! :D Na půli cesty sem se zeptala jestli mu to nevadí a on takový: Ne proč ? Aspoň se projdu. A mám krásnou společnost. No já chtěla zdrhnout, ale zase sem se bála sama :D v noci - ve tmě !
Zastavila sem se u cestičky a poděkovala mu že šel se mnou ... A víte co on ? Zase začal kecat ... ani nevím co, ale prostě mluvil a mluvil, asi deset minut mluvil ! Achjo .. můžu si za to sama .. ale .. achjo !

Malinko sem se rozepsala .. a teď jdu spát :D zas mám na týden vystaráno. V poslední době nevím co psát ! :D teda vím .. ale není čas furt někde lítám a nebo hraju hru .. Pokud se teda někdo uráčí odepsat :D Noo to je jedno .. No a nemyslete že si to po sobě přečtu (možná si to přečtu zítra a upravím to a nebo to rovnou smažu), koukněte se na hodiny 0:40 zítra nepřežuju a mama mi dá net do půl 10 (už to vidím :D). tak ... tak tak ahoj :D


Joo a kdyby jste se hodně nudili po tom "přečtení" můžete hlasovat pro TOKIO HOTEL v jedné anketě .. nechcou se mi schánět hlasy po reklamách ... takže asi vypadnu jako první, ale co už ? :D

HLASUJTE ! -> http://hblog.blog.cz/1107/1-kolo-sons

děkuju :)

Návštěvnost (27.6. 2011 - 3.7. 2011)

4. července 2011 v 18:01 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (27.6. 2011 - 3.7. 2011) je:
Pondeli: 29
Utery: 30
Streda: 24
Ctvrtek: 15
Patek: 22
Sobota: 22
Nedele: 32

Celkem: 174

A víte co ?

3. července 2011 v 14:24 | KaTHulle |  výkecník
Se na to vyseru už fakt ! :/

Měla sem takovou fajnou náladu a něco mi ji zkazilo ... Achjo. Posraný prachy, proč musej existovat ? und ehm JA ?!
Jdu se picnout.

hwgr

3. července 2011 v 0:11 | KaTHulle |  výkecník
Jen sem tu chtěla něco napsat !
Sem naštvaná, unavená a bolej mě svaly který ani nemám ! :D

Víte, mám brigádu. A sem z ní totál na prášky :(. Včera sem byla unavená a .. a řeknu to tak nějak od začátku jo ? :D

Spolužačka dělá v pekárně - myje přepravky (takový ty žlutý posraný bedýnky ve kterejch vozej rohlíky, chleby, koblihy a tak ..). A ona o prázdninách nemohla a proto sem se nabídla že to beru, protože potřebuju prachy ...

Jenže to jsem ještě nevěděla co mě čeká ! Sice je to jen jednou za týden, ale je to makačka jak něco, když o tom mluvím dělá se mi špatně ..

V pátek sem tam byla poprve. Spolužačka přišla taky, aby mi ukázala co a jak mám dělat. Potom sem se převlíkla a mazala k bednám. Když sem přišla těch beden bylo pár řad a to sem si ještě říkala že to bude v klidu. Pěkně sem začala mejt a snažila sem být co nejrychlejší. Během dne mi pořád dováželi nový a nový bedny, už to nebylo skoro ani kam dávat. Něco kolem druhé hodiny sem byla tak vyčšerpaná a hladová že sem chtěla utýct. Normálně sem tam i brečela (poníženě se přiznávám že mi telky slzy).
Ve tři hodiny sem si řekla že už toho mám dost, bylo mi špatně od žaludku tak sem chtěla zdrhnout nahoru pro svačinu, ale odchytla si mě recepční. Ptala se mě jak dlouho makám, já jí řekla že 8 hodin, ale že to ještě nemám a ona na to, ale to nemůžeš stihnout za jeden den a nabídla mi anglickej rohlík - zadarmo. tak sem si vzala. Potom mi ještě řekla že už toho mám nechat nebo to nestihnu uklidit !
Stejně sem pak šla nahodu a dala si 17 minut klid. lehla sem si na lavičku v převlíkárně a žmoulala ten rohlík.
Potom sem se zase vrátila dolů. Ten chlápek co je asi vedoucí mi dal podepsat nějaký poučení o bezpečnosti, který sem si ani nepřečetla .. hmm po pravdě řečeno neměla sem chuť cokoliv číst, stačil mi nadpis.
Rychle sem uklidila myčku, vedoucí mi ještě řekl že mám jakýsi sítko vysipat někam na dvůr do popelnice, ale já totálně nestíhala bus tak sem to jen rychle opucovasla do jednoho pytle a vrátila to tam .. snad na to nikdo nepřijde ! Potom sem měla ještě vytřít tu obrovskou halu, kde byby přepravky, ale to sem taky nestíhala a hlavně sem už neměla žádnou energii na nic - zametla sem to a utíkala sem na bus .. měla sem chuť kouřit a vykouřit padesát cigaret, jenže na zastávce stáli kkti policajti a stavěli auta .. možná by si ani nevšimlui kdybych kouřila, ale já fakt neměla energii se s nima hádat. Sedla sem si na chodník (jo, jak nějakej bezdomovec sem tam seděla) a čekala 10 minut na bus ...

Už se tam nechci vrátit, ale musím .. Musím se obrnit a připravit se na to že mě seřvou za to jak sem tam "uklidila". Ovšem já neměla žádnou energii, bylo mi špatně a chtěla sem do postele.

Doma sem se osprchovala a konečně najedla ... segra mi udělala krádkou masáž . pak sem si nachvilku lehla a šla na ICQ.

Ještě tu musím napsat že každej pátek budu vstávat v 5 hodin a přijíždět v 5 .. Taky sem si při umývání uvědomila že pokud se nebudu učita pokud nebudu mít aspoň maturu tak sem v řiti. Nechci dělat jak nějakej pingl u myčky ... Uf. Jdu dokoukat ten filmek a spát.

Tokio v Tokyu :D

1. července 2011 v 20:10 | KaTHulle |  Tokio Hotel
K našemu Leoškovi Mareškovi (alias Bill v kožichu :D chicht) se raději vyjadřovat nebudu, protože se mi tenhle jeho styl nelíbí, mám rači, když mu ty vlasy bláznivě trčej a vypadá šíleně ! :) Ale to neva, já budu doufat že se vrátí ke svýmu crazy stylu ! :D
Ale dávám tu fotku sem kvůli tomu klukovi, jakoby v pozadí co stojí vedle Gustava :D Mě strašně připomíná Goerga ... když sem tu fotku viděla prvně myslela sem si že je tam celá kapela .. až potom sem si uvědomila že kitarista vedle Billa není Tom, ale Georg.

Georg má dvojčeee.