Srpen 2011

Návštěvnost (22.8. 2011 - 28.8. 2011)

31. srpna 2011 v 21:45 | KaTHulle
Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:
Pondeli: 17
Utery: 13
Streda: 14
Ctvrtek: 13
Patek: 15
Sobota: 15
Nedele: 14

Celkem: 101

Nový desing

29. srpna 2011 v 14:31 | KaTHulle |  výkecník
Po neuvěřitelných třech měsících sem si změnila desing. Požádala sem o něj Mizuki, protože já nemám nápady a Mizu se nějak rozjela :D.
Děkuju jí tímto za krásný desing. Tokiáče sem tu neměla od března :D.
A Twincest sem měla v dessu jen na tom blogu s povídkama, kterej mám s Kelsey.

Takže Mizuki děkuji.

Ještě bych zde měla napsat že montáž jež se nachází v záhlaví je pravděpodobně od Majky.

XL

29. srpna 2011 v 13:38 | KaTHulle |  výkecník
Čaukiš :)
V sobotu sem byla v XL. Jela sem s Bárou lex. a s Honzou.
Když sme stáli ve frontě tak on takový "Můžu vám to zaplatit" a my "néé to je blbý. proč nám to chceš platit?" -> "protože sem vás vysekal" a říkám "tak nám pak můžeš něco koupit ve vnitř" a on "to taky". nakonec nám to zaplatil.

Pak nám koupil "kýlb" tam musela bejt tak flaška vodky + semtex. A tohle jsme vypili tři !!! pak sem si šla dát víno se spritem dvakrát. mezitím jsme tancovali. Já pořád lítala za DJ aby mi zahrál Lessbian and Gay song a on pořád nic :D A pak tam začal hrát takový pomalejší a já zas u něj "Víš co bys mohl dát po tomhle ?" On se tak na mě podíval "tu moji" a on "Lessbian". Takže zahrál dvě písničky a už tam byla ta moje. wawaw pěkně sem si tuhle písničku užila ! mám ji děsně ráda.

Zase jsme tam byli do zavíračky. A ráno chtěli jít všichni ještě pokračovat do hospody, ale já byla tak KO z toho dramce [skákala sem jak pošuk] že sem chtěla jít spát ale všichni mě přemlouvali a nakonec Fíla takový "Je mi jedno kolik vážíš" a hodil si mě na rameno. šel se mnou dosti daleko až sem se divila.
Ale stejně jsme jeli domů. Já sem už v autě chrápala. Šla sem do postele bylo 06:15 a vstávala sem kvůli esemesce od Kubina v 09:07 ! ležela sem v posteli asi do 10, ale pak mě to už nebavilo.

Až budou fotky tak je sem dám. Hmm možná sem ještě odpoledne přidám fotky z minulýho XLka. uvidím - podle nálady :)

Já, Honza a Bára


Čtvrtek

29. srpna 2011 v 13:24 | KaTHulle |  výkecník
Nejdu se bavit o čtvrtku 1. září, ale o tom čtvrtku z minulýho tejdna. Měli jsme totiž akovou malou "rozlučku" s prázdninama.

Odpoledne sem jela ze segrou do Špk nakoupit pití. To byla taky akce reakce - čekal tam na ni její mladej a museli jsme do O2 prodejny pro mobil, pak sme hledali Krakena [tam zas telefony opravujou]. A potom jsme měli už jen asi půl hodiny tak sme šli do Peny a tam to nakoupili. Samozřejmně sem všechno platila já. Koupila sem vodku 42, jahodovýho Amunsena, růžový víno [pěkně hnusný v Lidlu sme koupili lepčejší] a plastový víno [všímáte jak to jde cenově dolů ? :D]. A pak sem si koupila dvě kráby cigár, protože sem věděla že to vykouřím. Teda že vykouřím tak jednu krábu. Ta druhá zůstala doma na další den :).

Přijeli jsme do vesnice. ze segrou sme se šly najíst a vzít stan a spacáky, no moment já sem se nezmínila o tom že to bylo vlastně stanování :D. U školky už na nás čekali Nikola, malej Kuba, Zdeněk a David. A šlo se na hřiště, kde jsme rozložili stany. Kecali jsme a čekali až zaleze sluníčk aby jsme mohly začít kalit :).
Něco kolem 8 přijel Kuba. Jeden kluk - no prostě on tam vlastně přijel za mnou, nechci se o tom bavit, vlastně chci, ale ne teď. Rozložil stan a dovezl další vodku Amunsenku ! No tenhle Kuba se mnou chce chodit, ale a mě je až moc hodnej - nechci hodnýho kluka, navíc je tu ještě něco o čem sem psala kdysi dáávno.

Mrtě bylo když David [os segry kluk] řekl "Já tu vodku pít nebudu dokud ten čtvereček nebude modrej." Ta vodka je dobrá když je vychlazená na -7C [když to četl Ondra tak takový: "Vychlazená na mínus 7 kolečko C" :D] k tomu tam slouží takovej červenej malej čtvereček, kterej při správné teplotě zmodrá. A Kuba malej takový "Tak to hošdte ke mě do stanu do ledničky." :D My mysleli že se pokankáme smíchy :D.

Ale přeci jen sme ji tam dali :D a čekali jsme až zaleze slunko a to zalezlo pěkně rychle. Kuba přijel s autem blíž takže jsme na sebe jakš takš viděli a začlo se kalit. Něco kolem 10 hodiny jsme si udělali buřty nad ohněm a šlo se pokračovat. z té vodky 42 sem měla tak dva loky, oni mi to vypili - hlavně že sem pořád stála ve "frontě" na napití :D šulini jedni. Ale potom jsme si šli sednout za kulturák s vínkem a Amunsenem a pěkně jsme to dopili. Pak jsme s Bárou tančily u auta na Karmu :D a zpívaly - všichni na nás ječeli že máme bejt zticha, ale když se tam dělaj zábavy tak tam může řvát každej jak chce že ? :D

Ani nevím v kolik jsme šly spát, ten čas tak rychle utekl, ale když sem ležela ve stanu tak byly asi tři hodiny ráno. Jenže Nikola byla nalitá jak doga alítala a řvala jak praštěná. Běhala tam jen v podprdě a kalhotkách kráva. A když už konečn zalezla do stanu a usnula tak přišla Baruna s Matělem a probudili nás tím že chcou cígo.

Nevím v kolik sem šla spát, ale vstávali jsme kolem sedmé. Seděli jsme na lavičkách a poslouchali jak Nikola perlila prej "Kubi ty ses k nám vloupal a ukradnul si mi dva plyšáky růžovýho a hnědýho a zlatou lampičku a proto mi je teď zima" :D piča nachcaná :D:D:D:D.A takový sračky. no tlemili jsme se jí asi dvě hodiny :D.
Klukům jel bus až v 1 tak jsme měli co dělat. Ale taková sranda co tam byla to už dlouho nezažiju. Vykouřili jsme krábu cigár na který sme se složili a pak jsme chodili za Davidem, aby nám dával :D:D takový akce reakce chci zažívat každej den.

ještě fotka Kubovejch bot :D To co z toho čouhá je tkanička prostrčená vnitřkem jeho boty :D.


30. května 2011 - 28. srpna 2011

28. srpna 2011 v 23:25 | KaTHulle |  Kabátky Blogu
neuvěřitelně dlouho sem vás mučila s tímhle dessem, ale mě se fakt líbil :)


Návštěvnost (15.8. 2011 - 21.8. 2011)

22. srpna 2011 v 21:11 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.8. 2011 - 21.8. 2011) je:
Pondeli: 17
Utery: 24
Streda: 16
Ctvrtek: 12
Patek: 15
Sobota: 9
Nedele: 17

Celkem: 110

Dlouho sem nepsala že ?

21. srpna 2011 v 22:27 | KaTHulle |  výkecník
EDIT: TO co sem tu zveřejnila v 22:27 sem smazala a začnu znova.

Čauky,
prázdniny nám pomalu mávají a škola volá. Je to divný tyhle prázky utekly tak nějak rychle ! To bude asi tím že si jich polovinu nepamatuju. Tolik mozkových buňěk co sem letos zabila no jéje, raději nemluvit !

Hmm o čem bych chtěla psát ? Víte v pátek 12. srpna sem dostala výplatu, ani vám neřeknu kolik nebo se mi vysmějete :D Ok nemučte mě ne ?! Neřeknu vám to ! Ale už sem stihla utratit 700 (za jeden týden) chápete to ? A to sem si nic nekoupila. Vlastně jo, ale takový kraviny a blbosti !pokusím se tu napsat jaký akce/reakkce sem za poslední tejden prožila :D.

V sobotu (13. srpna) sem chtěla jet na PRIDE, ale byla sem nemocná - měla sem už od pátku zvýšenou teplotu a nebylo mi opravdu dobře. Ale v neděli to už šlo a já vyrazila ven. Šly jsme na Gansberg kde se chlastal rum, ovšem tohle pití tak půl roku nechci vidět v žádné kombinaci tak sme tam jel s Makyy seděly a kecaly. Nakonec že pudem spát k Nikole, jenže matka byla děsně protivná a já vím že bych si mohla dělat co chci a spát kde chci a s kým chci, ale přijde mi to děsně debilní, když sem na ní "závislá" - nevydělávám si tolik abych se mohla sama živit a šatit. No ale co sem chtěla říct všichni mě pořád přemouvali ať tam spím, nejvíc mě naštvalo, když se Nikola zeptala Úžase co dělal on v 18 a on na to "Já už si dělal od 15ti co sem chtěl" a to samí řekl i Fíla a ještě někdo možná Waldy ... Kurník šuplík copak sem já nějakej Fíla, Úžas nebo Waldy ? Je mi jedno co oni dělali důležitý je co dělám já. Ale nakonec sem šla k Nikole protže sme měli slíbenou pizzu a Makyy mě strašně přemlouvala protože tam nechtěla být s Nikolou a Ondrou sama (oba byli opilí) jen já a Makyy sme byly střízlivý.
U Nikoly sme snědli pizzu a šli si lehnout. Já, Nikola a Ondra sme zabrali manželskou postel a Makyy ležela vedle mě na zemi na madracích - chudera, ale měla peřinu což já ne :D. měla sem být pod peřinou s Nikolou, ale už vidím jak by to ze mě strhla a já bych celou noc klepala kosu a proto sem si šla pro deky do obyváku. Jenže sem si uvědomila jak bude máti zase řádit až přijdu ráno domů a tak. A proto sem se zvedla oblíkla se a šla domů.

V pondělí sem si šla koupit cíga a zůstala sem chvilku u školy [běžně tam sedíme] což sem nemla dělat, protože zachvilku přijel Orange s flaškou vodky. Nechtěla sem chlastat protože sem věděla že jdu další den do práce. Zachvilku se rozpršelo a proto sme vlezli do auta a jeli na hřiště. Kluci tam hulili a my s Bárou byly v autě a kecaly sme. Nakonec sem si řekla že si dám ločka že mě to nezabije ... hmm skončilo to asi u 5týho ločku a já měla chuť koupit další flašku. Sedly sme do auta a jeli do města - koupila sem si vodku a cíga (protože sem v té prvné krabičce měla už jen asi 7) a jely sme zase k nám na hřiště. Byly sme dvě auta a flašku sme si podávali okínkama. V té době sem už byla solidně na kašíí.
Nasralo mě, když jsme jeli na "otočku" do LA. Oni takový jestli s nima pojedu že jedou jen pro flašku a já že jo. Tyjoo jeli jsme přes takový prdele protože si Orange jel pro prachy. Dojely jsme k benzíně koupili jsme malinovou slivovici (nebo co to bylo, vonělo to dobře). Pak někoho napadlo že pojedem do S. za jedním klukem do práce jen na cígo.
Bára celou cestu chtěla sedět v okínku, jakože na okínku půlkou těla ven aby jí vlály vlasy a kluci ju celou dobu přemlouvali aby to nedělala. Nakonec se Orange nasral a udělal takovýho smyka že sem se z levé stravy auta bouchla hlavou o pravý okínko ! Baruna vylezla z auta a dostala histeráka, že už s nima nepojede a bla bla. Maďar (Ten kluk za kterým sme jeli) vykouřil cígo chvílu sme kecali a pak jim došla slivovice tak že pojedem znova do LA. Bára nechtěla jet, ale Orange ju vzal a narval do auta.
Na benzině sme koupili další flašku noo, ale Baruna měla přád ten záchvat že do auta nepojede a tak. Orange tam děsně řval a já s Matějem sme jen tak němě zírali občas sme ho umírnili a začli Báru jakoby utěšovat. Skejsli sme tam asi dvě hodiny a půl ! Nejhorší bylo když tam přijeli poldové si natankovat. Víte oni by odjeli jenže Baruna s Orangem vipadali fakt divně. Bára brečela a Orange taky nevypadal zrovna normálně. Tak policajti dali zpátečku a zajeli vedle nás.
Museli jsme jim dát občanku, další kámen úrazu já a Bára sme ju neměly u sebe. Tak sme jim nadyktovaly všechny údaje. Chvilku sme seděli na lavičce, ale pak nám byla zima tak sme nasedli do auta. Policajti tam furt byli a když se za náma zavřeli dveře okamžitě vystoupili "Doufám že nikam nepojedete"
všichni "ne" :D
matěj: "Nene my čekáme na odvoz"

to bylo vtipný. Ti poldové tam byli ještě tak 3 minutky a pak odjeli. První Matějova reakce byla "chachaaa vychcali sme policajty" :D debil.
Nakonec sme se dohodli že pokud neodjedeme okamžitě že ti poldové sem možná tak za půl hodiny přijedou to zkontrolovat. No a tak sme jeli. Bára se držela celou dobu přední sedačky a brečela. Piča jedna kdyby nedělala takový kraviny tak se nemusí bát a nemusí brečet. Ale já měla taky strach. Orange byl vynervovanej, nasranej a opilej a jel jak prase ! Celou dobu sem si držela pás protože on ho má rozbitej a nemá tam takový to co drží ten pás :D.
Domů sem přišla v půl 1 a celou noc sem nespala protože sem si to všechno mrtě vyčítala. Neměla sem s nima jezdit - neměla !

V úterý sem byla na brigádě. Furt to samí ble ! :D

Ve středu sem jela s Makyy do LA, koupila sem si barvu na vlasy a deodorant, krásně voní heč. K té barvě sem dostala misku a štětec na barvení uáá sem za to moc ráda :D. Ta plastová nádoba od Flory a kartáček na zuby sou na barvení dosti zvláštní :D.
A navečer sme šly opíkat buřty a hrát pogy :D

Ve čtvrtek sme kalili vínko a hráli pogy, byla to sranda. Na slunku se člověk nejvíc opije :D:D. Pak sme jeli s Orangem na Láze* kde kalili vodku (já už nepila potřebovala sem vystřízlivět) pak jeli jsme domů.

V pátek brigáda. A večer byl taky dobrej :D. Nikola koupila vínko tak sme ho pocucávali zatím co sme šly na Gansberg. Dala sem si pivo a potom sme si sedli do boudy a dopili to víno :D. Nakonec sem segru s Nikolou pozvala na dva panáky, zahrály jsme fotbálek. mimochodem asi sme s Makky vyhrály :D
. A hláška dne:
Makyy: Kači chytej to jo ?
Kača: Nemůžu, sem prasklá guma (šprcka).

a nebo když sem zpívala s Michaelem Jaksonem Black or White. Víte jak tam je takový to "ou" tak sem to zpívala s ním, lae opožděně. A chtěla sem píchnout velkýmu vozu gumy [tomuhle všemu se tlemili jak pošuci. Zbožňuju, když se někdo směje kvůli mě :D].

V sobotu sme museli jet koukat na vojáky na "cihelnu 2012" Strašná nuda, ale POZOR ! Koupila sem si vlajku Německa. Sice na mě koukali jak na exota, protože víte jak to je Češi nemaj rádi Němce, ale což ? Už si mě ti obchodníci nebudou pamatovat takže nazdar ! :D.
Dám sem fotku.
Potom sme šly s Makyy a Honzou (jinej Honza než jak sem o něm kdysi psala) na G. pak tam za ním přijeli jeho kámoši - celkem sranda to byla.

No a konečně dnes. Byla sem u Makyy koukaly sme na 3:15 zemřeš! a pak na "drž hubu" úžasnej film ! A šly jsme na hřiště opíkat buřty.


Hehee zase dlouhej výkecník, omlouvám se. Jsou to kecy o ničem prostě bláboly. Jen to tu píšu abych věděla jak sem hloupá ! :)

DOBROU NOC A SLADKÝ SNY.
ještě tak mimochodem. S Makyy sem na fejsu ve FAKE vztahu a líbí se mi jak jedna osoba žárlí ^^ a teď sem ráda že mi nechodí na blog protože by asi vyskočila z kůže :D. Takže zatím dobrou noc.
[tenhle článek sem začala psát cca v 23:45 a teď je 1:26 píšu pomalu, musím s tím něco udělat :D]

- a ještě něco. blog mě přemlouval že chce novej kabátek tak, kdyby se někomu chtělo a překvapil mě krásným dessem tak bych byla ráda :)

~PEACE~

- to je v tom výprodeji těch vojenskejch věcí. neodolala sem a nasadila si tu přilbu na hlavu ! neuvěříte jak je těžká.


- a moje DE vlajka. Za rok si koupím i českou :)


Dukla Vozovna - Bílá Vdova

21. srpna 2011 v 13:12 | KaTHulle |  a další ...
odpoledne s Pardubičákama. :D Ne to nic. Jen ke každýmu videu musíme měco připsat jinak se blog.cz může zbláznit a nezveřejní mi článek. Takže DUKLA VOZOVNA - užívejte si Bílou vdovu, je to faktyš mazec písnička :). Opravdu se mi mění styl hudby.


Návštěvnost (8.8. 2011 - 14.8. 2011)

15. srpna 2011 v 14:02 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:
Pondeli: 36
Utery: 33
Streda: 25
Ctvrtek: 22
Patek: 18
Sobota: 24
Nedele: 26

Celkem: 184

neuvěřitelných 5 a cca půl roku ;o)

15. srpna 2011 v 13:36 | KaTHulle |  Tokio Hotel
15. SRPNA 2005 kapela Tokio Hotel vydala jejich první hit s názven "DURCH DEN MONSUN" a získala si miliony fanoušků po celým světě.

15. srpna sem je ještě neznala. Neměla sem internet ani sem si nekupovala řádnej časák pravidelně. Myslím že jedna kámoška mě na ně upozornila, ale protože o nich všichni mluvili jako o trapácích, buznách atd. tak sem je odsoudila ještě dřív než sem si je vůbec poslechla.
Kámoška mi jejich CD vnutila až někdy v listopadu a od té doby je poslouchám.

Vím píšu tohle skoro pořád, ale co když víte jak to bude pokračovat tak to číst nemusíte :).

jen ještě malou poznámku. Možná si toho moc všímám a sem střelená, ale 15 je takový zajímavý číslo spíš číslo v datumu
15. března 2010 - koncert TH
15. ledna 2011 - založila sem si blog (Tenhle)
15. června 2011 - dostala sem novej telefon

možná se 15ctka stane moje "šťastný číslo" :). Jo sem divná, lae nikdy sem netvrdila že sem normální :)


A všichni máme rádi managera :)

13. srpna 2011 v 14:01 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Fotka stará jak metuzalem, ale koho to sere ? Mě ne hmm Tom vypadá jako když si každou chvilku pšoukne a Georg to vychytal nejlíp má nožky.
Hmmm zajímalo by mě na kolikátej pokus udělali tuhle fotku :DDJ Fresh - Gold Dust

11. srpna 2011 v 17:06 | KaTHulle |  a další ...


Krásnej den ?

10. srpna 2011 v 17:30 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
:D Tohle napíšem na Gansberg :D:D


Ich bin nicht ich

9. srpna 2011 v 20:44 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Asi mám dnes Tokiáckej den nebo co ... Na brigádě sem si celý 3 hodiny zpívala Monsoon a That Day. Teď si pouštím "Ich Bin Nicht Ich" asi už po desátý a upe jde na mě takový to děsný fanouškovství. Kdy že je to VNS ? Ráda bych jela protože v pátek dostanu penízky z brigády. Ono mi to vychází celkem dobře Prague Pride je den před tím :D na to sem chtěla jít i když sem BI :) Hmmm že bych se nakvartýrovala k tetě a na výkend u ní skejsla a pak se rychle domluvila s ženou že bych jela po VNS k ní ? :D Vrrhch to by bylo domlouvání: s našima v pekárně s tetou a s ženou :D.

Ale abych se konečně dostala k tomu co chci. Miluju tuhle písničku a nehorázně mě sere že sem na ní nebyla live i když sem mohla [jak všude píšu, kámoška vyhrála lístky na "Zimmer 483 tour" a chtěla abych jela s ní protože sem v té době do nich byla už zblázněná, lae pro naše sem byla "malá" :) No neva Oni mi jednou rádi udělaj živý vystoupení.]

2005


2006


2007 a tohle mám stejně nejrači :)


Moje twincestní dušička skáče, tleská a raduje se ! ♥

9. srpna 2011 v 19:36 | KaTHulle |  twincest
Awww .. Nikdo z vás nemohl přehlídnout ONU fotku dvojčátek jak se fotěj v zákulisí v Tokyu. Nyní se objevil článek ze kterýho sem "spadla ze židle" aww twinsátka byla v jednom pokoji i přes to že měli každej svůj vlastní pokoj. Neuvěřitelný ... přesně vím co tam dělali a playsteischna určo nehráli ;o) a říkejte si co chcete ! ♥

Skopíruju vám sem tu pasáž, která mě dostala.

Twincest je reaálnej a je a je a je ! *DUP* *DUP* :D:D [berte mě s rezervou ano :)]

....

imagebam.com

Bratrská láska

A vzácný záběr Billa x Toma, kteří si hráli jako teenageři. Tito dva kluci spolu vychází velmi dobře, ať jsou kdekoliv. Podle zaměstnanců nahrávací společnosti, když pobývali v hotelu, zůstali ve stejném pokoji, přestože dostali samostatné pokoje. Takže jeden pokoj zůstal a nikdo ho nevyužil, není to trochu zbytečné...!?
....
CELÝ ČLÁNEK NAJDETE NA TOKIO-HOTEL-DE.BLOG.CZ

Návštěvnost (1.8. 2011 - 7.8. 2011)

9. srpna 2011 v 19:32 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (1.8. 2011 - 7.8. 2011) je:
Pondeli: 15
Utery: 19
Streda: 18
Ctvrtek: 19
Patek: 17
Sobota: 21
Nedele: 20

Celkem: 129

Take a photo :)

8. srpna 2011 v 12:59 | KaTHulle |  twincest
Naprosto skvělá fotka ! Konečně nějaká twincestní ♥_♥.
Vtipný je jak se oba dívaj do fotťáku na to jak vypadaj xD


Jsem hotová :)

5. srpna 2011 v 21:52 | KaTHulle |  twincest
Viděli jste něco dokonalejšího ?Dukla Vozovna - Hospoda Volá

5. srpna 2011 v 18:41 | KaTHulle |  a další ...
Od jisté doby se mi změnil hudební vkus ! Ej příští rok chci na nějakej fest třeba na Sázavu nebo na tu druhou jak jeli letos kluci ... Musím šetřit ;o).
Miluju tuhle písničku. Jednou sme seděli na Gáčku a Kuba to tam pouštěl a on u každé písničky zpívá a v tom naráz takový "Hej hola volá GANSBERG mě volá" :D:D:D No my sme myslely že chcípnem smíchy :D:D:D.