Září 2011

Stěhování

30. září 2011 v 23:59 | KaTHulle |  výkecník
Ahojky

stěhuju se do novýho baráčku. celý září jsme tam makali. dělali jsme novou elektriku, podlahy, dávali jsme plastový okna, malovali jsme, obklady so kuchyně, a ještě přijde nová dlažba .. ono to zní celkem jednoduše, ale jednoduchý to není. ale už to skoro máme. Můj a segry pokoj už je hotovej ^^. teď ještě ty ostatní místnosti. těším se tam, protože budu mít svoje soukromí ^^.ta horší zpráva je ta, že dneska se nám vypíná net. prostě BLIK a nebude ! tak vám tu píšu info že tu nebudu, aby jste to vzali na vědomí a kdyžtak omluvili moji neaktivitu na blogu [i když ta je i tak vemi malá] a taky aby jste omluvili to že k vám nebudu chodit na blog ... možná mě někdy uvidíte na FB nebo někde, ale to bude tím že sem na mobilu nebo ve škole ... možná k vám přijdu na blog, ale stím bych moc nepočítala ... ale stát se může cokoliv :).tak se zatím mějte a já budu makat abych co nejdřv bydlela ve "svým" a mohla psát a chodit k vám na blogy etc.

>>tenhle článek je přednastavený <<

KaTHulle ^^

Taneční

27. září 2011 v 22:42 | KaTHulle |  výkecník
tak si představte. JÁ "stará" lunda jdu do tanečních ... ale bylo to tam fajn.
neměla sem žádný šaty jen sukni a žlutou košili. připadala sem si fakt blbě protože všechny holky měly šaty ! [musím si taky nějaký pořídit]. koukala sem v Z. v obchodech, ale nic moc no. teda výběr je, ale není to na moji postavu :). zkoušela sem si košili a nemohla sem ji dopnout přes prsa a to tam byly namalovaný tři X !!! trapný fakt, měli by si ti vietnamci uvědomit že v Česku žijou ženy jinýho vzrůstu než tam u nich :).

bála sem se že tam zůstanu "na ocet" a že pro mě žádnej kluk nepřijde .. ale nakonec jeden přišel .. takovej hustej - neznám jméno. kecali jsme o všem možným. heh hned na úvod se mi omluvil za boty - měl takový ve kterejch chodí běžně .. že prej je teď u babičky a že tam takový oblečení nemá. a to co měl teď na sobě je po dědovi :D. měl rukavičky takže žádný upocený mokrý ruky jak jiní ... a byla s ním prča "pojď do předu. ukážeme jim jak se to dělá" :D. tak jsme tančili uprostřed parketu.
hned při prvních pár krocích mě "pochválil" :D, aby jste byli v obraze on tam chodil už vloni, ale prej jen na pár lekcí že pak onemocněl a byl v nemocnici. jo a je ve třeťáku na automechanikovi - takže sem si řekla "další automechanik .. no super" :D.

potom byla pauza 5 minut.

a jaké bylo pro mě překvapení, když pro mě přišel ten kluk znova a říkal tu frázi co maj normálně říkat a dodal k tomu že se mu se mnou dobře tancovalo. moje ego tímto stouplo z možných 100 na 150 :D.

při tanci mazůrka se holky měly posouvat k jiným tanečníkům, aby jsme se promíchaly a taky aby holky, který neměly tanečníka nějakýho "ulovily". ti kluci byli fakt divní .. když sem se na ně otočila tak měli takový divný vykulený xichtíky [no na všechny sem se usmála takže při další otočce se na mě taky někteří pousmáli] a musela sem zůstat u takovýho .. no nesebevědomího kluka. pořád říkal jak mu to nejde že to kazí a tak .. nevydržela sem to a řekla sem mu aby si začal víc věřit .. že tancuje dobře ... pořád na mě kulik oči a prostě furt takovej .. já nevím jak to říct .. zvláštní no.

naučili jsme se dva a půl tance a to blues, mazůrku a valtz [ten prý ještě neumíme pořádně].

v tanečních byla sranda, ti jak předtancovávaj jsou i celkem vtipní .. a jo, sou dobrý.

jen ještě potřebuju šaty [ty červený co sem měla na bratránkově maturiťáku sem si chtěla vzít na nějakou prodlouženou nebo jak se tomu nadává ..]. bábina nám prej poslala nějaký peníze na šaty tak prej si máme něco koupit [noo sem zvědavá kolik prašulí nám naše drahá bábi poslala ^^]. jo a byla tam nějaká slečna která vlastní svatební salón a nabídla nám koupit si u ní šaty [jako takový ty róby - nebyli jen bílí] a když přinesem studijní průkaz tak prý dostanem 250 Kč slevu .. říkala sem si že jestli ty šaty stojej třeba 5 000 že těch 250 je jako když plivnete do moře. uvidím .. za návštěvu onoho salónu nic nedám.

příští týden sem přidám fotku jak do tanečních chodím strašit. dneska sem to nestihla - přišla sem domů něco udělala rychle se najedla a převlíkla se .. já sem snad byla za 7 minut oblečená a připravená k odchodu - můj rekord.

A teď jdu spát. sem utahaná jak myš a zítra zase jdeme pracovat. ehm já vám to neřekla ? ne že ? stěhuju se ... a musíme si to tam připravit ... děláme novou elektriku, obklady v kuchini novou malbu v pokojích, nový koberce, vyrovnáváme podlahy a tak ... ale už to máme .. můj novej pokoj svítí krásně růžovou a myslím že můžete čekat fotky jak můj pokoj vznikal... a budu tam i já v montérkách :D no to musíte vidět :D:D:D. ale to zase kecám o kravinách a zase ten článek bude mít dva kilometry. jo a tenhle poslední odstavec berte něco jako omluvu protože na blog a na spřátelený blogy kašlu - ale to je tím že hned ze školy jedu do novýho domu, makám, přijedu vyfluslá .. sednu si na hodinku k PC k ICQ a pak jdu spát totál mrtvá a další den na novo .. zítra vstávám v půl 7 a už teď vím že to nedávám .. potřebuju se vyspat ... a ještě další hloupá zpráva .. net budu mít jen do 30. září ááá to nepřežiju ... budu muset makat aby jsme se co nejdřív přestěhovali, protože tam už je net zařízenej :).

tak já valím do postele .. sem nějaká zdechlá po tom tanečním. dobrou a užijte si zítřejší svátek i za mě prosím ... já totiž budu pracovat :).

Návštěvnost (19.9. 2011 - 25.9. 2011)

27. září 2011 v 22:10 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (19.9. 2011 - 25.9. 2011) je:
Pondeli: 22
Utery: 17
Streda: 12
Ctvrtek: 17
Patek: 16
Sobota: 27
Nedele: 30

Celkem: 141

Mirami - Sexualna ft. Vova Zi Lvova

21. září 2011 v 19:00 | KaTHulle |  a další ...
♥ LOVE ♥
skvělá písnička .. OMG mě tak připomíná XL .. jak sem tam tancovala s těma polonahejma týpkama na podiu .. OMG uáá.
ani nevím proč mám tu potřebu napsat:
Maky: S kým si tancovala
Já: sama :D

No a ? nikdo nechtěl tančit ... a na parketu sem nebyla sama :D jen sem neměla tanečního "partnera" - chápete mě :D


Návštěvnost (12.9. 2011 - 18.9. 2011)

21. září 2011 v 18:57 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (12.9. 2011 - 18.9. 2011) je:
Pondeli: 25
Utery: 16
Streda: 14
Ctvrtek: 18
Patek: 19
Sobota: 20
Nedele: 24

Celkem: 136

Návštěvnost (5.9. 2011 - 11.9. 2011))

12. září 2011 v 20:18 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (5.9. 2011 - 11.9. 2011) je:
Pondeli: 13
Utery: 24
Streda: 13
Ctvrtek: 16
Patek: 23
Sobota: 19
Nedele: 21

Celkem: 129

Opičák jeden

11. září 2011 v 14:02 | KaTHulle |  Tokio Hotel
tuhle fotku sem prostě musím dát. BLONĎATEJ BILL waw. když sem to viděla poprve tak to byl šok doslova se mi otevřela pusa a zůstala sem na fotku civět. ale u Billa sem si UŽ zvykla na změny a že tohle je pořádná změna. cca 7 let čumíte na černovlasýho skřeta a naráz BUCH a je z něj blonďák.
to je stejný s Tomem když se obarvil na černo. pamatuju se jak R. šílela že Tom nemá dredy a že mu koukaj černý vlásky z podčepice. já už nevěděla co jí na to říct. no tak prostě změnil účes - skákat z mostu kvůli tomu nebudu. VY SNAD JO ?

docela bych chtěla vidět našeho modela-Billa zepředu, ale myslím že se taková fotka objeví za dlouho a mezitím ještě Bil změní 5x odstín blonďaté až najde tu správnou barvičku která mu bude vyhovovat.
A kdo ví třeba se celá kapela obarví na blond.

Líbí se mi ta diskuze na t-h-de.blog.cz. Jak každej je to jejich život neřešte ho a bla bla - sakra sou to celebrity a odjakživa se to řešilo. Jediný co se mi nelíbí jsou reakce nekterých fanynek "je to debil, kretén a bla bla. a už se mi nelíbí" tohle fakt není normální - nadávat někomu za to že se obarvil. prostě kdyby normálně řekli tohle se mi nelíbí. no ale to je jedno je na každým jak se prezentuje.


a co teprve Tomova tepláková souprava ? než sem si všimla Billové blond hlavy dělala sem si srandu z něho. a přijde mi nějakej vyhublej - ty nohy nezdá se vám ? i když pod trikem dou vidět kozní svaly.
ok rači nebudu řešit jejich váhu nebo mě zase někdo seřve.

Katy perry - Last Friday Night

9. září 2011 v 18:37 | KaTHulle |  a další ...
a víte co ? Katty nesnáším jako člověka, ale ta písnička je děsně chytlavá, nemůžu si pomoc - nechci ji slyšet na živo to musí bejt strašnej poslech.


23 yaer old

8. září 2011 v 22:04 | KaTHulle |  Tokio Hotel
asi bych to nebyla já, kdybych nenapsala článek věnovaný Gustavovi. nebudu to prodlužovat protožeje to každej rok stejný :).

všechno nejlepší "našemu bušícímu srdíčku" ♥.


Volný pád mezi sešity.

8. září 2011 v 21:52 | KaTHulle |  výkecník

*TRAPAS*

možná jste postřehli začátek školy ... výborně. mě se to taky nevyhlo a protože mám 7 novejch předmětů potřebovala sem sešity.
jdu si takhle pěkně do papíráku, vemu 5 sešitů a čumím na takový ty deníčky s Diddly a nevím co tam ještě bylo, když v tom mě vyrušila kámoška "Prosím tě nevíš kde sou obaly?" tak já aktivně "jojo pomůžu ti je najít. budou někde vzadu" a začala sem couvat. vůbec nevím proč sem se normálně neotočila a nešla .. prostě sem couvala.
po pár krůčkách sem si říkala že budu v uličce, ale ono ouvej byli tam pořád ještě krabice se sešitama a ani nevím jak sem to udělala, ale seděla sem na sešitech a pak na zemi mezi asi 50ti malejma sešitama, vytlemená jak debil, protože v téhle situaci se člověk může smát sám sobě a nebo brečet a utýct. :D kamarádka mi pomohla ty sešity pozbírat, valila sem k pokladně a rychle pryč.

opravdu sem telátko nešikovný [občas se mi povede něco fakt šílenýho], ale musel bejt na mě vtipnej pohled. určitě si mysleli že sem opilá. hehee čekám, kdo se mi jako první zasměje v komentářích :D.
heh trapas ušitej do BRAVÍČKA. určitě bych něco vyhrála, takovej originální pád - noo zase si moc věřím :D.

vaše telátko KaTHulle :)

Eh ...

6. září 2011 v 18:05 | KaTHulle |  výkecník
... sem tak psala o "Světlušce" až sem zapoměla napsat to na co se těším nejvíc ^^.

Gustík mi k jeho narozeninám poslal 2 TH CD - Scream a Humanoid (DE). To je hodnej klučina co ? ne jak twins.. škoda že mi ho neposlal podepsaný. :'( :D

ne teď vážně. objednala sem si tyhle CD protože sem si to slíbila na brigádě hned první den. čekala sem až bude "levný" a myslím že scream za 79 Kč je dosti levný a pak sem si řekla že chci i Humanoid a jen tak ze srandy sem koukla zakolik ho maj. [ps: mám ráda stránku popron. je to tam většinou nejlevnější.]
to normální, obyčený a s 12ti písničkama album je za 99kč a to s tím DVD je za 179kč. chvilku sem váhala, který si objednat, ale nakonec vyhrálo to s DVD, přeci jenom písničku "Hey Du" musím mít na CD ! těším se jak malý dítě na Ježíška fakt že jo. A o to lepší pocit mám, když sem si to koupila za vlastní peníze ^^.
Pomaloučku polehoučku si doplňuji TH diskografii a myslím že ty anglický a německý verze cédéčka mě zrujnujou !

Jdu si stáhnout nějakej eL film a zkrátit si tak čekání na moje CDčka - budu se s nima mazlit, ale pššt :D.

Jak každej píše o škole.

6. září 2011 v 17:20 | KaTHulle |  výkecník
A každej jak se mu tam nechce a bla bla. Mě se tam kupodivu chtělo. Protože kdy jindy budete X hodin sedět na prdeli. Poslouchat zajímavý věci z oblasti, která vás zajímá (mluvím o středních školách - protože jinak by jste tam nebyli.). Když bude nudná hodina tak si lehnout na lavici - dělat že si píšete a že posloucháte a přitom nebudete dělat nic. Kdy příště tohle zažijete ?

Až nastoupíte do práce tak budete makat nebo něco dělat, nebudete si moct lehnout na stůl a chrápat, to by vás vyhodili. No dobře, všichni nebudete podřízení - někdo z vás může být i ředitel(ka v nějaké firmě nebo organizaci, ale i tak budete mít svoje povinosti k tomu aby to šlapalo.


Vždycky když přijdu na nějakej blog a vidím titulek "blbá škola" tak jdu pryč. Udělejte si základku a běžte makat. Já pak přijdu na váš blog a budu číst nadpisy "chci do školy".
Uznávám že u všech to tak bejt nemusí.


OK dost žvanění, mám blbou náladu a nevím z čeho tak mě to vytočilo :D.


V pátek jsme si psali rozvrh hodin. Mám 8 novejch předmětů z toho jeden je takovej staronovej - je to EKONOMIKA. Měla sem ji i na podnikání a služby, ale tady to budu brát jen okrajově. neutěšuje mě ani fakt že ji mám 2x týdně :(. Litujte mě. Nesnáším ji.
Další předměty jsou: Speciální pedagogika, pečovatelství, zdravotní telesná výchova, sociální politika, organizace volného času, péče o staré občany a občanka (tu beru taky za novou protože sem ji ještě tady na škole neměla.)


7. září DEN KDY ZÍŘÍ SVĚTLUŠKY - aneb pomoc nevidomím na pomůcky, které mluví nebo mají hmatový displej, na pejsky, osobní asistenty, díky kterým nevidomé děli mohou navštěvovat běžné školy a senioři nemusí trávit čas v ústavech. Tento projekt financije projekty neziskový organizací, které rozvijejí schopnosti a talent nevidomých a slabozrakých lidí (např. učebnice v Braillově písmě. Nebo přispívají na "Kavárnu potmě" v Praze, kde je úplná tma a obsluhují vás nevidomí lidé.)
Tím chci říct, že až uvidíte nějakou "světlušku" ve vašem městě přispějte jí, jde to na dobrou věc.
Tenhle rok se prodávají píšťalky, náranky a taková hra.

Návštěvnost (29.8. 2011 - 4.9. 2011)

5. září 2011 v 17:35 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (29.8. 2011 - 4.9. 2011) je:
Pondeli: 18
Utery: 15
Streda: 25
Ctvrtek: 23
Patek: 22
Sobota: 17
Nedele: 17

Celkem: 137

22 year old

1. září 2011 v 18:24 | KaTHulle |  Tokio Hotel
a takhle jedou po roce přicházejí ... narozeniny dvojčat Kaulitzových.

zajímalo by mě, kdy si i oni vzpomenou na nebohou Kaču a popřejí jí na narozeniny. společnou oslavu s Georgem už vzdala. tak teď bude prudit u Kaulitzů :).


odpusťte že sem dávám tuhle jejich "zarostlou" fotečku, já si jen chci připomenout jejich xichty až si za nějakej čas budu prohlížet můj blog :).