Říjen 2011

Možná bych tady zase mohla něco napsat.

30. října 2011 v 11:31 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím,
možná si někdo pamatuje můj článek před měsícem ohledně mýho stěhování do jiné vesnice a o tom že nebudu mít net. Všechno se nějak posunulo a my se před měsícem nestěhovali, potřebovali jsme dodělat tolik věcí, který už sou hotoví a my se asi během pár týdnů přestěhujeme už stoprocentně. V tom novým máme už skoro vše zařízený, máme tam už postele a skříně (zatím rozložený, ale co nevidět budou složený), obívací stěnu, kterou musíme taky složit a postavit na její místo, ale předtím ještě musíme dodělat podlahu v obyváku a bude to vše ...
Tímto článkem chci říct že od prvního listopadu mi zase nepůjde net :(, ale to nevadí, alespoň nás to donutí se co nejdřívě přemístit do novýho a začít "nový" život jinde ...

Víte, tahle vesnice mi bude asi dost chybět zažila sem tu tolik věcí .. jsou tu lidi, který znám od školky a byla sem s nima každý den .. je to zvláštní pocit že budu muset někde začínat od začátku a hledat si "nový" kamarády - lidi se kterýma budu moct dělat kraviny ... Je to opravnu zvláštní ... nikdy předtím to na mě nedolíhalo tak jako zrovna dneska.. nechápu to.

Ale změna je život a musím se s tím vyrovnat ... nechci skejsnout ve vesnici, kde lišky dávají dobrou noc a autobus tudy projede 3x denn. Tohle je zapadákov ... Někdy je to krásný zapadákov, ale někdy bych si jej chtěla vymazat z paměti. (třeba páteční noc bych s chutí vymazala z historie :) lalala)

Jen sem chtěla napsat že nějakou dobu nebudu na netu kmání ^^ možná se objevím na FB, protože máme takovou tu flashku od O2 ale ten net je děsně pomalej i když má plnej signál a je to celkově na řiť !

Pro dnešek se loučím, užijte si neděli a já se zase někdy ozvu ^^ :).

[Když kliknete na jednotlivé fotky tak se vám zvětší. Jinak jsou to fotky stažený z vebu naší vesnice, nechci zveřejňovat název oné vesnice.]

edit [16:52]: tohle jsou fotky z okolí vesnice, kde zatím bydlím.

mlee

29. října 2011 v 21:30 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Tuhle animaci sem našla u Dee a nemohla sem odolat ji sem dedát. Snad se na mě D. nebude zlobit.


Tak dejte pěkně prstík do kolečka a nepodvádějte ! :))


[pejsek malej :)]

DEADLY HUNTA "GANJAMAN" - DUBPLATE PROMISING CREW

25. října 2011 v 13:07 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
♥ We smoke that. Sometimes :).


Agentura7

24. října 2011 v 23:40 | KaTHulle |  výkecník
Nejlepší tábor v České republice !

Nejdřív vám tábor malinko představím. Jedná se o taneční tábor. To znamená že tanec je hlavní náplní dne, ale pokud někomu nesednou tance může si místo toho jít zasportovat, nebo do hodiny herectví či se zdokonalit v nějakým jazyce.
Tanec vyučují mistři a vicemistři České Republiky. Tanečníci známích skupin v ČR, studenti Karlovy univerzity, jeden se dokonce účastnil na natáčení klipu Katty Perry - Firework.

PS: Agentura7 dělá i jiný akce než je letní tábor. Více se o nich dozvíte na oficiálních stránkách.

Jezdila sem tam asi 4 roky a vždy sem byla spokojená - skvělí lidi, skvělá atmosféra, zábava, hudba, tanec. Mimo to - jednou jsme tam měli i Billa z Tokio Hotel. Nemám slov pro popsání toho jak je tábor úžasnej. Chci tam jet jako instruktorka, pobavit se a splnit si tak mimoškolní praxi, ale nechci tam jet sama (nechce někdo se mnou na tábor ? prosíím). Držte mi palečky abych se tam dostala :).Návštěvnost (17.10. 2011 - 23.10. 2011)

24. října 2011 v 20:48 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (17.10. 2011 - 23.10. 2011) je:
Pondeli: 14
Utery: 13
Streda: 15
Ctvrtek: 13
Patek: 22
Sobota: 13
Nedele: 26

Celkem: 116

Deadly Hunta - Mamma mia

23. října 2011 v 13:01 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
:)


Deadly Hunta - Talk Out Loud

23. října 2011 v 12:49 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
♥ Tenhle týpek je prostě nejlepší ... A ty jeho zlatý upíří zuby ♥ ach ach. Na živo je úplně dokonalej. ♥♥♥


Reggae

22. října 2011 v 16:12 | KaTHulle |  výkecník

Peace ! :)

Na úvod chci říct že sem nikdy tenhle styl neposlouchala a nikdy sem tomu životnímu stylu nefandila. A když sem se dozvěděla že holky od nás chtějí jet do XL právě na tuhle akci moc se mi jet nechtělo. Nicméně sem se nechala přemluvit a do XL jela.

Waw bylo to tam skvělý ! Akce se jmenovala "Sklizeň 2011- reggae / dancehall /jungle / dnb / tekk / hip hop" a byla vyjímečně v pátek :). V hlavním sále bylo reggae a to ostatní. A hned vedle (oni tam sou normálně sedačky a dá se tam sednout a poslouchat hudbu z hlavního sálu) byly dramce ! Jestli si říkáte že to muselo bejt slyšet tak to slyšet nebylo. jen mezi futrama :D. Sem tam stála s malým Kubem a valili sme chvilku dramce a pak reggae ♥ ostatní se nám smáli :D.

A víte co ? Byl tam takovej hustej typan Deadly Hunta (mám s ním fotku) - a jak tam zpíval tak mě to reggae oslovilo, vyzařovalo z něj něco a to něco se mi líbilo (možná to bylo tím vínem nebo výparama z trávy - která tam fakt frčela. Nikdo neměl cígo, ale všichni mi nabízeli brko !). Deadly mluvil anglicky a já sem mu rozuměla až sem se divila ... křičela sem na něj odpovědi a občas se na mě usmál. Byl prostě hustej a nejlepší ! Asi sem se zamilovala ^^.
Když končil napadlo mě že se s ním pudu vyfotit. Viděla sem ho stát za DJ pultem. Chvilku sem si říkala "co když mě vyhoděj", ale potom mi na mysl přišla věta "Buťto mě vyhoděj a nebo s NÍM budu mít fotku. A tak sem šla.
Přišla sem až k němu a zeptala se ho: "Can I take foto with you ?" [no, myslím že to je špatně gramaticky, ale rozuměl]
krásně se na mě usmál a řekl "Yes Of course".
tak sme se vyfotili já mu poděkovala a dala sem mu pusu na tvář a s blaženým výrazem sem odcházela z podia.
A ještě jedem zážitek ze včerejška mám: Chvilku sem tančila sama - všichni se mi ztratili. Nevadilo mi to, ale chtěla sem aspoň někoho najít. A proto sem šla vedle kouknout na dramce jestli tam někdo není ... Heh nikdo tam nebyl tak sem šla zpátky. Narazila sem do takovýho týpka, kterej mě čapnul a kousnul mě do kozy ! Chápete to ? nějakej úplně cizí debil mě kousne ! Ale bolelo to festovně ! ještě asi půl hodiny .. pak sem to zapila vínem se spritem a bylo mi fajn :D.
Noo a ještě něco .. Včera sem měla "z pekla štěstí a na zemi v rohu sem našla 200 Kč a nějaký drobný ! ...

Zkrátka a dobře ten večer sem ti maximálně užila !

Vzala sem si toho moc.

18. října 2011 v 21:29 | KaTHulle |  výkecník
Ahojte,
koukněte na hodiny - ok udělám to za vás - je 21:19.
Něco kolem deváté sem přijela domů - z toho novýho baráku. Aby jste byli v obraze, ještě tam nebydlíme, ale až se dodělá podlaha v obyváku a opravěj se u mě v pokoji zásuvky (nefungujou, nejde do nich nějakej "nulák" drát - asi se zase bude kopat do zdi) tak se přestěhujem. Tím chci říct že nemám absolutně čas. Chodím domů pořád takhle pozdě, sem unavená, vždy když přijdu domů tak mi padají oči a chce se mi spát - nic se mi nechce dělat ani se mi nechce učit ...

Sem na sebe naštvaná protože sem usnula u češtiny a další den sem z té písemky dostala pětku. Faakt super ! Všichni včetně učitele si myslej že sem se neučila.
Teď do toho taneční, kde sem do půl 8 - hejbu se, skáču, užívám si krásnou polku (mimochodem polka mi vůbec nejde lalala). A ve středu mám masérskej kurz.

Juuj! Já sem ještě nemluvila o tom že chodím do maséráku. Normálně ze mě bude masér, takže kdo by chtěl masáž tak u mě ! :) Ale teď se do toho musím naučit kostru a jak znám učitelku tak bude chtít vědět všechno dopodrobna.

No a já místo toho abych se šla šrotit stavbu kosti; roviny a osy těla; jaký máme kosti v těle atd. atd. tak t usedím s píšu tuhle neskutečnou kravinu, ale já se potřebuju někde vypsat. ..

pac a pusu, držte mi v tom maséráku palečky :)^^

Návštěvnost (10.10. 2011 - 16.10. 2011)

17. října 2011 v 20:57 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (10.10. 2011 - 16.10. 2011) je:
Pondeli: 19
Utery: 33
Streda: 14
Ctvrtek: 22
Patek: 15
Sobota: 16
Nedele: 29

Celkem: 148

Návštěvnost (3.10. 2011 - 9.10. 2011)

11. října 2011 v 21:49 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (3.10. 2011 - 9.10. 2011) je:
Pondeli: 14
Utery: 27
Streda: 24
Ctvrtek: 16
Patek: 16
Sobota: 43
Nedele: 27

Celkem: 167

jdu si postěžovat.

11. října 2011 v 21:34 | KaTHulle |  výkecník
Ti, kteří jste četli můj článek o tanečních tak víte že sem tančila s jedním klukem (ano i po třech hodinách v tanečních nevím jak se jmenuje.) a on je mrtě vtipnej a takovej hustej a dobře se mi s ním tančilo ...

Dneska pro mě zase přišel tak jsme tančili. Potom nám řekli že budem tančit mazůrku, ale tím stylem že se posouváme k jinýmu tanečnímu partnerovi, takže sem s ním tančila jen jeden blbej tanec a to valz ...
Potom byla pauza a byla dámská volenka .. fakt sem ho očima hledala, ale nemohla sem ho najít :/. Tak sem tančila s jiným ... Ten mi říkal že se mu se mnou dobře tancuje a že sem vtipná :D To mě dost potěšilo a moje EGO stouplo zase o něco vejš :) Achjoo, ale já chci tančit s tím prvním.
No nic jen sem to tu chtěla napsat a postěžovat si jaká sem blboňa ... a přísahám že jestli příště bude dámská volenka tak za ním vystřelím a budu rychlejší než nějaká fuchtla s výstřihem až na břicho !

Tvořžení nového alba u Tokio Hotel :)

10. října 2011 v 18:27 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
:)

no bojím se že to tak ve skutečnosti je :(.

Obrázek sem našla u Monici na blogu.


Tanec, párty, léto, zábava !

8. října 2011 v 23:18 | KaTHulle |  výkecník
Mám potřebu to tady napsat ! Po posledním dílu Česko-slovensko má talent sem naštvaná ... Ti, kdo na to koukáte jmuseli vidět Broňu aneb "nestrašte děti na táborech". Absolutně s porotou nesouhlasím. Broňa je skvělej, vtipnej a energetickej člověk .. jeho šou majá sílu a dokáží rozproudit včechny "děti" na táboře ! To co o něm porota řekla si nezaslouží ! Jsem s Broňou ! A rozhodně se na tábor chci vrátit v roli instruktorky, možná i oddílové vedoucí, ale to bych musela umět tančit (což moc neumím a s ostatníma táborovejma vedoucíma se měřit nemůžu vždyť mistři a vicemistři české republiky to už něco je !).

A rozhodně se nedá o Broňovi říct že je úchyl ! On jen dělá zábavu !


dess

7. října 2011 v 20:57 | KaTHulle |  výkecník
minulý víkend mi nešel net a proto sem tvořila desing :). Chtěla sem nějakej s Jeffreem Starem, při projíždění fotek Jeffa sem viděla fotky s Hannou Beth (Jeffova kamarádka. Já ji miluju už asi 3 nebo 4 roky) tak sem si řekla proč tyhle dvě osobnosti nedát do jednoho desingu ?

Hanna byla dlouho řazena mezi Scene Queens*, až později sem se dozvěděla že jí to vadí a že nechce být škatulkovaná do nějaké skupiny.
Hann je známá zahraniční modelka a návrhářka.

pokud vás zaujala, její životopis najdete na osobnosti.cz a nebo se můžete mrknout na její oficiální stránky: buzznet.com, myspace.com (musíte ji mít v přátelích, aby jste viději její profil, twitter.com nebo si informace jednoduše vyhledejte na na googlu :)

A pro mě je absolutně nejkrásnější a nejlepší ♥♥

your KaTHulle


28. srpna 2011- 7. října 2011

7. října 2011 v 20:54 | KaTHulle |  Kabátky Blogu
desing by Mizuki. Děkuju :)


řetězovka #1

4. října 2011 v 22:23 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
O čem teď přemýšlíš:
- o něm, o něm, o něm, o ní, o ní :D je to zamotaný ... a taky o tanečním.
Kde je tvůj mobil:
- před monitorem, abych na něj viděla.
Kde obvykle spíš:
- v botě ^^. kecám - v posteli :)
Jakou poslední věc jsi jedla:
- chleba se zapečeným sýrem nahoře.
Jakého máš mobilního operátora:
- vodafone
Který film jsi viděla naposledy:
- Spolubydlící

Cos dělala dnes ráno v osm hodin:
- kouřila za Albertem ??
Znáš slova své oblíbené písničky:
- jo.
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila:
- 4 ?

Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit:
- nechci se měnit.
Kdy naposledy jsi byla zraněná:
- fyzicky nebo psychicky ? fyzicky sem nebyla raněna dlouho, ale psychicky ? nemluvím raději nic :).
Co máš dělat v plánu v pátek večer:
- ještě nevím .. asi budu spát.
Je něco, co tě hodně naštve:
- jo
Jakou zmrzlinu máš nejraději:
- točenou .. takovou vanilkovou s ovocnýma polevama ^^
Už jsi někdy byla na večírku nahá?
- jak to jako myslíš ? jestli to myslíš jako nahá předevšema tak ne.
Jméno člověka, který ti teď chybí:
- píííp :'(
Máš jméno podle prarodičů:
- ne
Kdo tě miluje:
- čtyřoká ještěrka. hmm nepovím. nevím.
Už jsi si někdy něco zlomila:
- nehet
Byla bys raději klukem nebo holkou:
- hermafroditem :)... klukem, ale nechci si stěžovat :).
Kdo z tvého okolí je nejvíce zkažený:
- Bogarka :D
Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku:
- lásku. "peníze budou .. my nebudeme"
Sex v kostele:
- ne proč ?
Máš kluka nebo holku:
- sem sama.
Chodila bys někdy s starším nebo mladším:
- podle toho o kolik by byl/a mladší/starší ^^ a taky podle chování a tak.
Oblíbené jídlo:
- pizza
Máš doma porno:
- nevím o tom.
Máš narozeniny o prázdninách:
- ne
Byl někdo ve tvém okolí ve válce:
- nejspíš ne
Jsi vegetarián:
- miluju párky.
Bojíš se globálního oteplování:
- sem jeho součástí ^^
Máš ráda lední medvědy:
- noo, ale jo nejsou špatní.
Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu:
- nevím, ale bylo by hezký kdyby to bylo zahraný klarinetem.
Už jsi něco měla se svým sousedem:
- kurde jen to ne !!!!!!!!
Splnil se ti nějaký sen z dětství:
- ano k 18tinám sen dostala růžovýho, třpitivýho jednorožce ^^. oki některý sny se mi splnili :)
Nosíš oblečení svého přítele:
- proč bych měla ?
Spíš člověk do města nebo do přírody:
- myslím že do města.
Máš menší velikost bot než 36:
- ne
Jsi hodně zkažená:
- si piš :)
Sedm věcí, které máš v tašce:
- cíga, zapík, kapesníčky, občanku, řasenku, peněženku, mobil
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
- cígo, twc hry, písnička, procházka ... to je asi všechno. 6 věcí nevymyslím :)
Pět oblíbených druhů ovoce :
- banán, hruška, jahody, borůvky, maliny

Tři věci, které máš teď na sobě :
- kalhotky, podprda, triko.
Napiš 6 lidí který maj pokračovat v tomhle řetězáku??
- nechci :). pokračujte si kdo chcete.

Návštěvnost (26.9. 2011 - 2.10. 2011)

3. října 2011 v 21:31 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (26.9. 2011 - 2.10. 2011) je:
Pondeli: 35
Utery: 19
Streda: 23
Ctvrtek: 15
Patek: 20
Sobota: 21
Nedele: 16

Celkem: 149