Listopad 2011

Ne ! Tohle už fakt nemůže bejt mnou.

30. listopadu 2011 v 21:14 | KaTHulle |  výkecník

Ale mým PC. I když ho mám ráda tak mě štve a fakt se těším až ho vyměním za novější !

Nejrřív se nervuju s tím že mi nejdou stahovat filmy (oni se stáhly, ale třeba jen prvních 20 min.), potom s tím že nemám dosti místa na discích, s tím že mi z nějakýho zázračnýho důvodu nejdou otvírat obrázky z plochy.... ani z jiné složky .. musím do Total Comandru... a určitě bych našla spoustu dalších věcí ...
....tak teď se k tomu připojil i QIP. On už mi delší dobu hlásil že se nemůže spojit s nějakou knihovnou kdesi na C:/ ... ale copak já vím jak to opravit ? Teď sem si QIP nedopatřením smazala a nejde mi nainstalovat zpátky. Netuším co tomu je, ale pokaždý mi to napíše jinou chybu ! A vždycky mi vyjede wikipedie stránka s tou určitou chybou, kde je napsaný "error number: *" (pokaždý jiný číslo .. už sem měla 3, 4, 13) a pod to mi to napíšou azbukou, kreténi. Překládala sem si to v googlu a stejně z toho nejsem chytrá a netuším jak ty chyby opravit. Asi se budu muset smířit s tím že prostě na ICQ chodit nebudu. Musím se zabavit nějak jinak .. třeba školou - matikou. Je ze mě plnohodnotnej chlap v matice heč ! :D


Jo a kdyby jste mi chtěli navrhnout abych si stáhla ICQ jako ICQ tak si nechte tu radu pro sebe ! Nejde to stáhnout .. mám windows 2000 .. ICQ je pro novější operační systémy a se starejma verzema se nepočítá. Vždycky mi při instalaci vyskočí okínko, který když přeložím oznamuje že mám zastaralej systém.
Vždycky mě dokáže vytočit věta "tak si stáhni ICQ", když ten člověk třeba ví že mi to stáhnout prostě nejde. OMG já to zkoušela a ne jednou ! -> NEJDE TO !
Já fakt musím jít na brigádu a vydělat si na notebook. jeden se mi líbil nějak za 8 000 Kč. A podle mě měl dost funkcí .. no nevím třeba objevím ještě nějakej lepčejší ^^. A hlavně potřebuju novej windows .. tohle mě už sere.
Pardon za sprosté slovo, ale jsme už dospělí ne ?

Sem opravdu vytočená. Řvu tu jak piča, protože mš mrzí že mi nejde nasinstalovat ten QIP.. Takovej jednoduchej program (jako já ho mám nainstalovanej, ale když ho chci spustit tak tam je chyba číslo 13). Navíc mi je kosa a bolí mě hlava. Řvát se mi chce už od rána a opravdu nevím co se mnou je - asi se musím vyspat.

Pokud by mi chtěl někdo rozumě poradit tak pište. Nestojím o žádný výsměšný komenty, ve kterých se chce autor povyšovat a dělat ze sebe chytrýho, ale přitom neumět poradit vůbec nic. Tyhle plky si nechce až budu mít lepší náladu.

čus

Avril Lavigne - Smile

28. listopadu 2011 v 18:58 | KaTHulle |  a další ...Návštěvnost (21.11. 2011 - 27.11. 2011)

28. listopadu 2011 v 18:56 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.11. 2011 - 27.11. 2011) je:
Pondeli: 17
Utery: 16
Streda: 14
Ctvrtek: 10
Patek: 14
Sobota: 15
Nedele: 18

Celkem: 104

Návštěvnost (14.11. 2011 - 20.11. 2011)

23. listopadu 2011 v 22:37 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:
Pondeli: 25
Utery: 13
Streda: 17
Ctvrtek: 21
Patek: 22
Sobota: 14
Nedele: 15

Celkem: 127

Jsme tyrani ?

23. listopadu 2011 v 21:37 | KaTHulle |  skutečně důležité věci
(zdroj obrázku je uveden na konci článku)
- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -

Již ze zvyku a proto, protože nechci mít depresi se nedívám na videa a fotky s tématem týrání zvířat. Dneska sem si ale jeden takový článek otevřela a pěkně mě vytočil ! Autorka článku píše o tom co všechno se zvířaty děláme a jakým způsobem to děláme, od lovení zvěře přes testování výrobků na zvířatech přes jatka přes závody (různého druhu) až po "chovatele"...
Nečetla sem si její článek celej, jen vybraný pasáže, ale i z toho se mi zvedal žaludek. Jak je možný že se tohle děje ?

Jak je možný, že lidé testují mýdlo tím způsobem že ho nakapou zvířeti do oka a nechají ho se X dní trápit ? Potom mu oko vyoperujou a dále zkoumají, ale zvíře nezabijou, protože má ještě jedno oko či kůži "určenou" k testování ?
Nechápu to. Možná by se měli vědci více zaměřit na to, jak vyrobit umělou LIDSKOU kůži, aby se tyto pokusy mohli dělat na ní. Sotriment našich drogérii je dost bohatý na to aby si každý mohl vybrat co potřebuje. Podle mě není třeba dělat další řasenku na prodlužování řas, když v drogérce jich je hned 5 druhů od jedné firmy ...a spousta dalších výrobků.

O způsobu jakým způsobem se zvěř dostává do laboratoří a o tom ja se zvěř loví pomocí pastí, které zvíře nezabijí, ale zmrzačí ho navždy se bavit nechci. Myslím že tohle je dost známí a že proti tomu bojují i myslivci.
Myslivci zvíře sice střelí a pokud ho nezastřelí tak mají psa, aby zvíře vystopoval. Pak přijde na řadu myslivec, kterej zvíře usmrtí.
Ač je to v mnoha případech drastický a postřelený zvíře může běhat po lese i několik hodin, pořád mi to přijde lepší, než aby bylo zvíře s useknutou nohou v lese a čekalo na smrt.

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -
Já osobně neuznávám vegetariánství a veganství ! Podle mě je to kravina a lidské tělo potřebuje živočišnou bílkovinu a žádná sója, luštěniny ani podobný náhražky to nedokážou kvalitně nahradit ! Což se obecně ví :).
V tomhle případě bych zatlačila na jatkové společnosti a dohlídla bych na to, aby měla zvěř "pohodlí", dobrou stravu a rychlou bezbolestnou smrt.
Konec konců - je to koloběh života. "silnější" predátor zabije slabšího za účelem přežití (had, káně zabije myš; lev zabije zebru; člověk zabije krávu ...)


Když jsem u bezbolestné smrti napadají mě kožichy zvířat, který bívají často ze zvířete stahovány za živa, aby byla kožešina pěkně živá (protoře mrtví zvíře má takovou .. jak bych to řekla - prostě odumřelou srst, možná i opadávají chlupy... jak už nefunguje krevné oběh .. a asi se taková kožešina špatnějc prodává..). Přijde mi to odporný. Člověk už vynalezl umělou kůži, která vypadá stejně, jako pravá. No dobře podobně jako ta pravá a znalec to pozná na první pohled, ale proč má být kultem bohatství pravá kožešina ? OBLEČENÍ CIZÍHO živého TVORA ?

V neposlední řade se zmíním o majitelích zvířátek, jen tak pro radost. Myslím že v našich krajinách, jsou oblíbení domácí mazlíčci psi, kočky, morčata, králíci, činčili a spousta dalších druhů ... Tyto zvířata by měla být pro radost, pro pobavení, zábavu, odreagování (myšleno ve smyslu hlazení zvířete) ne pro týrání a požitek z toho že mám nad někým nadvládu !!
Ovšem někteří jedinci se tím že topí zvířata, podpalujou jim srst, dávají jim do pusy petardy a jiný věci baví.
Nevím jakými jinými způsoby se dá ještě zvíře týrat a ani to nechci vědět. Jak říkám raději si to nečtu, protože mě to pokaždý naštve a zamrzí.

Říkám si že náš svět je opravdu zlej. A není to jen o zvířatech... z případů týraných, zanedbávaných a zneužitých dětí jde mráz po zádech. A je toho čím dál víc, možná e to díky mediim, ale možná taky ne.


na závěr sem dávám odkaz článku, která ve mě vyvolal potřebu vyjádřit svou nespokojenost s tímhle světem.

blbý období ?

21. listopadu 2011 v 19:56 | KaTHulle |  výkecník
nejspíš ano.

Nevím co to na mě dopadá, takovej smutek, nostalgie ... Včera sem si promazávala PC (pěkně ručně sem čuměla v každé rubrice) a narazila sem na zajímavej článek ve wordu .. on to vlastně není ani tolik článek, jsou uložený odkazy na blogy a weby, na který sem v minulosti ráda chodila.
Při prohlížení oněh stránek mě píchalo u srdíčka protože na každé stránce bylo napsáno "Konec" nebo byl blog/stránka úplně zrušená.
Při každé adrese webu sem si na něco vzpoměla - desing, adminka, vtipy spojený s webem .. cokoliv.
Všechno co teď na blozích nemůžu najít. Přijde mi to že se doba strašně posunula, každej blog chce působit seriózně (možná i můj?) a žádná sranda. Měla bych to změnit, když se mi to nelíbí že ?


Ještě ke všemu sem včera zapoměla na čtvrdletku z matiky - tak sem se o půl 12 učila jak kretén posloupnost. Nenaučila sem se to v písemce mám dopočítanej jeden příklad takže propadnu a pudu pracovat do Kauflandu !

Schrei live

20. listopadu 2011 v 19:34 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Při prolízání PC sem našla zajímavý odkazy na blogy a na videa mezi nimi i tohle video: Je skvělí sledovat jak se jeden hlas mění v průběhu časů ... Z mutujícího prcka se stal chlap a na hlase to jde slyšet hodně ! Teď se mi ten mutující rebel vůbec nelíbí.
Říkám si, jak sem mohla slintat nad tímhle podáním Schrei ?


Návštěvnost (7.11. 2011 - 13.11. 2011)

17. listopadu 2011 v 17:19 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:
Pondeli: 18
Utery: 10
Streda: 19
Ctvrtek: 12
Patek: 17
Sobota: 15
Nedele: 15

Celkem: 106

Nesplněno

16. listopadu 2011 v 20:52 | KaTHulle |  výkecník
- tohle sem si přečetla na anatomickým testu.
štve mě to ... učila sem se jak kretén všechny svaly a kosti v lidským těle .. a bla bla .. a nakonec nesplněno ?
Jak já ksakru odmaturuju - když se nedokážu naučit blbejch cca 214 kostí plus cca 300 svalů ? Mě to tak štve ... no fakt. Ještě že máme opravnej termín ...
Víte co bylo ještě blbý kromě toho že ty obrázky byly v totálně blbé kvalitě protože naše škola nemá peníze na novější tiskárny, kromě toho že šipky a čárky nebyli pořádně rozeznat kam přesně vedou (všichni jsme se ptali kam to přesně vede) a že tam bylo málo místa pro napsání názvů svalů a kostí ? Že já zapoměla i to co sem věděla a uměla stoprocentně... Achjo .. bych si naliskala ! :/ a štve mě to o to víc že sem se učila.

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Tohle bylo na úvod to špatný a blbý - těď k něčemu fajnějšímu..
Přišla k nám paní masérka na úvodní hodinu, aby řekla co všechno budeme příští středu potřebovat. A jak to tak bývá u nás ve třídě rozpovídali jsme ji o něčem úplně jiným než jsou masáže avšak s masážema to úzce souvisí. Sdělila nám že se mimo základní masáže zajímá o tak zvanou (Sakra já si nevzpoměnu jak se tomu říká, ale prostě každej člověk má určitou energii, něco jako aura a ona to cítí .. a věřte či ne, ale tohle se dá naučit :)).
Jedna holčina taková aktivistka do všeho , se té paní vnutila aby jí "pomohla" od bolesti hlavy... A taky jsme byli všichni zvědaví jak to probíhá..
Holčina si lehla na lavici paní masérka nad ni dala rucea říkala nám kolik energie z ní cítí - ukazovala nám to a povídala kolem ... Potom si vzala řetízek s přívěskem, který držela v jedné ruce a druhou rukou jela nad člověkem. Pokud byla energie - řetízek se pohyboval a pokud ne tak se řetízek zastavil... Rázem jsme všichni zatoužili po tom, aby nám paní masérka řekla kolik energie máme my ..

... Když sem přišla na řadu já - masérka mě zase projela rukou a říkala že se mi ty energie zasekli někde u břicha a že to skusí uvolnit ... Chvilku mi držela ruku nad břichem a já cejtila takový zvláštní teplo .. Nedá se to k ničemu přirovnat ... prostě zvláštní teplo. potom ruku dala nahoru a já cejtila jako kdyby mi z břicha vytáhla proud vzduchu .. když potom ruku vrátila nad moje břicho cítila sem náraz do břicha (podobná tlaková vlna) a místo pod její rukou mě šíleně pálelo .. ke konci se to ani nedalo vydržet a bylo mi to nepřijemný ..
Bylo to něco skvělího a až si budu vydělávat určitě k ní zajdu a nechám si to udělat nějak celkově .. protože sem se po tom cítila dobře. Ani záda mě neboleli .. A co je zvláštní neměla sem chuť na cígo (no, stejně sem si dala :D:D)


takže to by bylo asi tak vše co sem chtěla říct ... vypsala sem z posranýho testu a je mi líp :)

zatím :))

11.11.2011

11. listopadu 2011 v 15:03 | KaTHulle |  na téma
Waw 11. 11. 11 ... takovýhle hustý datum to je jen jednou za život - samí jedničky :o).

Bavili jsme se o tom v šatně a někdo říkal že tohle datum přináší smůlu jiný že štěstí ... Co si o tomhle datumu myslíte vy ? Je to jen obyčejnej den; A nebo je něčím významný ?

Prý se v tento den rozhodlo hodnělidí že bude mít svadbu tak bych se přikláněla k tomu že je to štastný den :) ^^

Školník nám říkal že někde četl, že 11. 11. 2011 v 11:11 mají být nějaký erubce tak by mě zajímalo jestli se něco někde stalo ... Ale já sem nic nepociťovala :). I když ještě tu je 23:11 (anglicky 11:11 pm) tak by se mohlo něco stát v noci. :D OKI moc koukám na filmy :o))

Pro mě to zatím je jen obyčejnej pátek ... ničím vyjímečným se mi do paměti nezapsal. Ještě uvidím jak dopadnu dnes v noci - jdu totiž na lejzrovou šou :D tak snad nepřijdu o oči od lejzrů ;D (jak bylo kdysi ve zprávách ..).
Kdybych byla chytrá tak si tenhle článek přednastavím a zveřejním ho přesně v 11:11 :D achjo. Tak za dalších tisíc let :) v roce 11. 11. 3011 :)
~ PEACE ~

ne ne ne, ještě sem se tu na to nevykašlala.

9. listopadu 2011 v 19:05 | KaTHulle |  výkecník
čus, bus bambus :D
píšu hodně na rychlo. už sem "přestěhovaná" v tom novým. šlo to nějak rychle.. A já to fakt blbě nesla. Nějak mě to dostalo což jako nechápu - těšila sem se sem :).
V pokoji nemám stůl, dobrý co ? :) PC mám v krabici a odpočívá. Teď sem na maminým notebooku a ze sestrou se perem o flashku s netem :) což je vtipný, protože ten net je extrémně pomalej, ale fakt nechápu proč bych tu nemohla bejt aspon hodinu !!! Včera ho měla jen ona a dnes po mě piští, když si ho chci vzít. Ale to nic :).
Už se těším až tu budem mít wi-fi a budu moct bejt na mobilu ... hmm já totiž nepočítám s tím že v dohledné době dostanu stůl na PC a na zemi sedět fakt nebudu. ;D

V pátek tu jdu na akci - asi .. prej nějaká lejzrová šou tak sem zvědavá jak se s tím kdo popere :) už i vím kde je nová tělocvična - tam se ta akce pořádá. A přemejšlím že bych šla do kina na "Muži v naději" :D. heč tohle je vesnice, ale kino tu je :D. Tak já zase valím. jen sem tu chtěla něco napsat, aby tu nebyla jen návštěvnost. A taky - musím se naučit do "organizace volného času" - to je maturitní předmět. podle názvu to vypadá jako flákárna, ale není :)) i když je to dosti na okecání ... ale stejně si to člověk musí přečíst :).

Návštěvnost (31.10. 2011 - 6.11. 2011)

9. listopadu 2011 v 18:53 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (31.10. 2011 - 6.11. 2011) je:
Pondeli: 16
Utery: 15
Streda: 15
Ctvrtek: 24
Patek: 14
Sobota: 13
Nedele: 16

Celkem: 113

Návštěvnost (24.10. 2011 - 30.10. 2011)

3. listopadu 2011 v 11:07 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (24.10. 2011 - 30.10. 2011) je:
Pondeli: 18
Utery: 22
Streda: 17
Ctvrtek: 12
Patek: 20
Sobota: 16
Nedele: 25

Celkem: 130