Prosinec 2011

Tokio Hotel - Wo sind eure Hände

27. prosince 2011 v 21:33 | KaTHulle |  Tokio Hotel
myslím že tohle video tu ještě není a pokud je tak neuškodí, když tu bdue dvakrát. Aww je skvělý, úžasný a dokonalý. Miluju tuhle písničku ať už tuhle Německou nebo tu přeloženou do Angličtiny ♥.


Pejsek (krádká povídka)

27. prosince 2011 v 19:54 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo

autor: neznámí
(c) facebook.com

Po dlouhých měsících vidím i něco jiného než naši zahradu. Zastavili jsme na krajnici dálnice. Odhodili jste můj oblíbený míček. Utíkal jsem za ním, ale když jsem sa vrátil, vy jste tam už nebyli. Bezradně jsem běhal mezi auty s míčkem v tlamě. Řidiči na mě troubili a našli se i tací, kteří zrychlili když mě uviděli. Chtěl jsem běžet na kraj cesty, protože jsem se velmi bál. Najednou jsem pocítil silný náraz v boku a víc jsem se nemohl postavit. Z posledních sil jsem se doplazil na kraj cesty. Pokoušel jsem se jít za vámi, ale nedokázal jsem to. Okolo mě byla samá krev. Byla tma, bál jsem se, byla mi zima. Míček jsem ještě stále držel v tlamě, byl jsem si jistý, že se pro mě vrátíte. Marně jsem štěkal, vyl, nikdo se u mě nezastavil. Po dlouhých hodinách u mě zastavilo auto, a nehledíc na krev a bláto mě uložil do svého auta. Když auto zastavilo, běžel k nám muž v bílém plášti. Jen smutně zakroutil hlavou. Můj nový pán, který mě znal 15 minut mě objal a velmi plakal. V tu chvíli jsem pustil míček, abych mu oblízal ruku a vyjádřil mu svoje "DĚKUJI". Potom jsem usínal a naposledy jsem zaslechl jak můj nový pán pláče. Už se nebojím, nic mě nebolí a není mi zima" Zemřel jsem". Možná kdyby jsem nerozhryzal bačkory tak hodně, mohl jsem jěšte žít!

Návštěvnost (19.12. 2011 - 25.12. 2011)

26. prosince 2011 v 18:46 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (19.12. 2011 - 25.12. 2011) je:
Pondeli: 18
Utery: 21
Streda: 21
Ctvrtek: 23
Patek: 17
Sobota: 16
Nedele: 30

Celkem: 146

Kvíz

26. prosince 2011 v 14:43 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Zdravím.
Včera sem měla úžasnej nápad. A to, že si udělám katalog Tokiáckejch tetování a piercingů. Včera sem to dělala od cca 8 večer do jedný v noci ! :D Tak to koukejte ocenit a komentovat :D Není co komentovat já vim. Nejvíc práce mi dalo seřadit tetování a piercingy podle toho jak si to TH nechali udělat, ale protože to nikdo kromě nich samotnýh neví odhadovala sem to od oka ! :D.
První TH piercing se zveřejní v neděli 01.01.2012 v 13:00 a potom každou neděli jeden piercing nebo tetování. :)


Tak a teď k názvu článku. Zkuste si jen tak tipnout kolik majá tetování a piercingů TH ... Myslím to tak že si řeknete: "Hmm tak Tom má 4 piercingy" a napíšete Tom - 4 piercingy, 20 tetování. :D
ale prostě jen od oka, nikde nic nehledejte. Nejlepší tip dostane odměnu ! :)))
PS: počítejte to na počet dírek, takže jestli má Bill ve rtu 4 piercingy tak počítejte 4 :D.

Jo já vim je to kravina, ale aspoň sem se nenudila ! :D:D.

Dvojčečí tetování.

25. prosince 2011 v 15:07 | KaTHulle |  Tokio Hotel
tak teda .. hoši, čekala sem něco ... víc .. zajímavýho. Ale datum jejich narození je fajn a ani nejsem z toho moc zklamaná.
Asi jejich narození pro Billa znamená hodně - když už má rok narození vytetovanej na předloktí - "Svoboda89" ♥. Čas narození už je jen takový upřesnění, kdy se porodnicí roznesl křik (Schrei) našich malejch rarášků.


Čekala sem to horší.

25. prosince 2011 v 0:45 | KaTHulle |  výkecník
Waw, letos se nikdo s nikým nepohádal ? Nikdo nebrečel .. Tak to je pokrok. Že by Vánoční duch přeci jen zapůsobil ? :D:D:D
Ne, opravdu sem si dnešní večer užila - v mezích normy. Nemohla sem zadržet smích, když bábina začala zpívat až mi zaskočila slina a já se pak půl hodiny (doslova) dusila. Ne, fakt sem se jí nechtěla smát, když mě to v tu chvíli přišlo tak strašně komický a ... legrační.

Večer proběhl nad moje očekávání a za to sem celkem i ráda. No, sem zvědavá v jakým duchu se ponesou ostatní dva Vánoční svátky (zrovna před pár minutama mě vytočil jeden příspěvek na FB: "Tak Vánoce už skončili ..." - autor asi neví co to Vánoce jsou. A víte co ? Mě do toho nic není. Tohle je věc rodičů, medii a vůbec chrrčch. nebudu to dál rozpitvávat)

Tak a jestli vás zajímá co sem dostala, hmm věčinu dárků sem si vybrala sama. Od bábiny sem dostala do výbavy nějaký utěrky, kapesníky, ubrus a světe div se KUCHAŘKU o.O - z toho mám obzvlášť radost. Miluju vaření ♥. [PS: poslední větu nebrat vážně !!!]
A od mamky úžasný uplí jeany, naprosto skvělý tílko ^^ (na Silvestra si ho beru :D), tričko, hřeben, pyžamo (rostomilý s medvídkem) a ... zase knihu - to co vůbec je ? má to děsně moc stránek s ještě větším množstvým písmenek, obrázky skoro žádný .. hmm co se s tím dělá, nevíte ? :D.
Ale ne teď vážně .. tu knihu sem si vybrala sama, nějaký povídky, tak .. tak snad to přečtu. A snad to bude můj start k povinné četbě ! :D Asi nebudu mít takový štěstí jako kamarád z prázdnin Tom, kterej si přečetl půlku "Malýho Prince" a potom si jo vytáhnul a dostal za 2 !

Utíkám od tématu - zastavte mě. :D Co jste dostali vy ?

malé doplnění:
A abych nezapoměla. Od Tokiáčků sem dostala taky skvělý dárečky. Gustav mi vykouzlil úsměv na tváři tím že mi popřál hodně zdraví, ne fakt mě to potěšilo. Všichni přejou štěstí, hodně dárků pod stromek ale na zdraví se zapomíná. :D OK není to zase taková událost, ale mě to potěšilo :D.
Dvojčečí tetování. Uáá jak dlouho na to čekám ? Jak ? DOUHO ! Konečně se nechal TOm Billem ukecat (a nekažte mi tu představu Billova "překecávání" prosím !) A dneska konečně vzniklo video z akce. Strašně moc se těším až uvidím co si tam napsali, nakreslili, vytvořili .. Bude to určitě nějakej symbol ... Představuju si že to bude něco vyjímečnýho, žádný T a B .. prostě .. něco ... nevím jak to vyjádřit.
Tak snad nebudu zklamaná. Snažte se Kaulitzíci !
A abych nezapoměla; fotka nervózního Toma dneska vede. neodolám a vložím ji sem.


FUCK

24. prosince 2011 v 17:02 | KaTHulle
áááá
Nesnáším Vánoce. To je tak trapnej svátek.
Proč nějakej dědek musel vymyslet ten posranej příběh o Bohu a Ježíšovi a Marii a Josefovy .. a my teď jak blázni uklízíme, pečeme a zdobíme domy aby měl "Boží syn" krásný přivítání na svět ?
Mě to fakt nebere. kdyby tenhle příběh nevznikl tak neslavíme Vánoce ani Velikonoce ..

Oujee mám fakt sváteční náladu ! :)) ^^ A necpěte mi sem přáníčka k Vánocům.


~ Ať už je Silvestr. ~

Návštěvnost (12.12. 2011 - 18.12. 2011)

22. prosince 2011 v 23:38 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (12.12. 2011 - 18.12. 2011) je:
Pondeli: 19
Utery: 31
Streda: 17
Ctvrtek: 17
Patek: 25
Sobota: 22
Nedele: 21

Celkem: 152

Vyhrajte telefon "SAMSUNG GALAXI NEXUS"

22. prosince 2011 v 21:08 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Ahojky,
chtěli by jste vyhrát krásný, nový telefon SAMSUNG GALAXI NEXUS s operačním systémem ANDROID ? Pokud ano zapojte se do soutěže "Android roku 2011" a zmiňovaný telefon může být Váš :)).
(i když trochu hodně mě zkrlamalo že sem nemohla hlasovat pro svůj milovaný malinký telefonek - SE xperia x10 mini pro).

Návod pod perexem ! :)

A to je jako všechno ? :D

21. prosince 2011 v 14:42 | KaTHulle |  Tokio Hotel
[Jen aby jste byli v obraze řeč je o BTK aplikaci :D a o nejnovějším videu z Billova píchání ... piercingu.]

A to je jako všechno ? Já čekala že piercingman bude běhat s jehlou po místnosti a honit pištícího Billa. A když už ho konečně dožene a přiváže do křesla tak že při píchání samotnýho piercingu bude Bill vřeštět jako, když ho vražděj...
Tak nic, asi jsou moje fantazie o Billovy natolik zkreslený a přiostřený že realita je pro mě docela suchá ! :D


Diplom za účast v TH Alien

17. prosince 2011 v 0:11 | KaTHulle |  Diplomy
sem to zas "projela" :D:D ale nevadí ! :D
Děkuju za diplom :))


Návštěvnost (5.12. 2011 - 11.12. 2011)

15. prosince 2011 v 20:25 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (5.12. 2011 - 11.12. 2011) je:
Pondeli: 25
Utery: 17
Streda: 18
Ctvrtek: 19
Patek: 16
Sobota: 23
Nedele: 21

Celkem: 139

Já sem ten nejvíc pravej fanoušek Tokio Hotel

12. prosince 2011 v 19:00 | KaTHulle |  na téma
"Já sem ten nejvíc pravej, věrnej a opravdovej fanoušek skupiny Tokio Hotel. Protože dělám to a tamto a ty ?! Ty seš falešnej fanoušek .. seš pozér, protože to děláš jinak než já !"

Kosheen - Hide U

11. prosince 2011 v 1:02 | KaTHulle |  hudba z Qweer As Folk
Queer As Folk - 2. serie, 12 díl
- Fakt hezká taneční písnička ^^.


Malého pejska upálili za živa !!!

9. prosince 2011 v 17:02 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
ne nedívala sem se na celý video .. stopla sem to hned na začátku, když sem slyšela to zvířátko kňučet a zoufale vrčet ! Pak sem to překlapla na konec, kde už byl vidět jen ohýnek.
Vím, že kdybych se na to dívala tak bych brečela jak malý děcko ! Chtěla bych najít způsob jak těmhle chudáčkům pomoct. A nebo aspoň jak se pomstít hajzlům co to dělají !!!
Zpřísnit zákony ?

- Nechci pátrat po tom jak by se dalo vložit video na blog .. Pokud vás to zajímá tak rozklikněte odkaz. Fakt to video nechci vidět celý, nedělá mi to dobře. Asi se jdu poňuhňat s Rituškou, protože ona je vlastně taky takový "zachráněný" zvířátko .. určitě by někde umřela hlady ... našla ji prateta před dveřmama v ZIMĚ a v NOCI !. No a aby to Besince nebylo líto tak se s ní taky pomazlím. ^^

Potřebuju energii.

7. prosince 2011 v 21:51 | KaTHulle |  výkecník
Nemáte někdo trochu navíc ?
Dnešek byl vážně skvělej den. Přijdu do školy, ještě já husa letím do toho spropadenýho kopce, abych si stihla za Albertem zapálit a nebyla bych zapsaná od naší aktivní učitelky. V rychlosti sfouknu cígo a mažu do školy, když v tom proti mě spolužačky: "Nemáme první hodinu." já sem byla tak nasraná ! Mohla sem o hodinu dýl spát. Tak jsme si šli pustit do učebny Partičku.
Jo a ještě něco ... učitelka - třídní, když jsme se jí včera ptali jestli bude první hodina tak tvrdila že jo. A vidíte to ?! Nebyla !

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -

Dospěla jsem k názoru že sem v poslední době strašně konfliktní. Furt se hádám s někým ve škole :D. Ale kvůli pičovinám. Třeba dem ze třídy, kde zůstává naše druhá polovina .. Před třídou stojej prváci - pičujou že tam maj hodinu aby je tam pustili .. tak si neodpustím nějakou poznámku o tom že naše druhá půlka tam je už od září ...
Nebo dneska sem měla konflikt s jednou čtvrťačkou ... Taky o třídu, ale to bylo trochu jinak :D. Koukali jsme na Partičku a nestihli jsme to dokoukat - chyběli asi 2 minuty do konce scénky, zazvonilo a ty fůrie museli hned jít do třídy .. ony by nepočkali chvilku na chodbě tak jako my ... Hmm, ale to nemá cenu řešit vůbec. jen mě to vytočilo.

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -

A nakonec mě dnes dorazil masérák a taneční.
Masér byl ale v pohodě a nesl se v odlehčeným duchu. Smáli jsme se a pomlouvali s paní masérkou naši milou hodnou paní učitelku.
Záda mě přestaly bolet a pak zase začaly :D. ono se říká že se nemá po masáži chodit sportovat .. No, a taneční jsou jistým způsobem sport. Ale neva ... jednou to vydržím .. už teď se těším na další masáž ! :)
No a taneční .. šílený .. Dneska byla poslední hodina učili jsme se .. ehm tanec .. kurňa jak se jmenuje? .......... Joo Rock And Roll a můžu vám říct že je to fakt makačka ! Raději budu tančit polku než tohle ! :D

A jdu spát, moment ! Ještě ne .. ještě mrknu na QAF (zas mě to chytlo) a pak pudu spát.
Dobrou noc.

Návštěvnost 28.11. 2011 - 4.12. 2011)

5. prosince 2011 v 19:38 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (28.11. 2011 - 4.12. 2011) je:
Pondeli: 14
Utery: 8
Streda: 11
Ctvrtek: 17
Patek: 14
Sobota: 19
Nedele: 27

Celkem: 110

So, I love christmas ! :)

5. prosince 2011 v 17:09 | KaTHulle |  album
Nevím jak to prožíváte vy, ale já ... nijak. Nepřijde mi že už jsou za chvilku Vánoce, žádná Vánoční nálada na mě neleze.. Nekupuju dárky...
Stejně to dopadne tak že tejden před Vánocema pudem do města, koupíme nějaký oblečení... No to je jedno :)

Už ať je Silvestr ! :D SILVESTR = CHALUPA !!! Uáá :D


Tu čepičku sem si chytla na diskotéce :D.

Dáte mi hlas ?

3. prosince 2011 v 14:21 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Čauky, přihlásila sem se do soutěže TH ALIENS a potřebovala bych hlasy abych dostala bonusový body.
Prosím vás, aby jste mi věnovali pár minut svého drahoceného času a šli na TENTO odkaz a dali hlas pro KaTHulle.

Hlásnete pro KaTHulli ? -> mywordabout.blog.cz/...th-aliens

Za odměnu si můžete poručit nějakou grafiku, úpravu fotky a podobně ! :) Nebo pro vás zahlasuju kde budete chtít !

Thanks your KaTH. :)

Jako z vosku.

1. prosince 2011 v 22:18 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Chtěla sem tu zpustit o tom jak se Bill děsně změnil, ale neudělám to. i já se změnila, tak bych měla držet papulu a šourat nohama.
Ehm, už bych chtěla nějaký novější fotky Billa, dlouho sem ho neviděla ! :D

A tadyk na té force vypadá opravdu jak jedna z voskových figurýn ! Nezdá se vám ? :)