Leden 2012

wuaa :D

29. ledna 2012 v 21:24 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím :D
ani vlastně nevím co psát, ale napíšu .. něco.
S A. sme se domlouvali že pudem k nám na akci, bydlí ve vesnici vedlě té mojí. A v pátek sme dořešovaly poslední detaily, protože akce se měla konat v pátek večer. :D Náš rozhoovr byl odposloucháván Z., která hned:
Z: "Jdete někam pařit?"
A my "Joo"
Z: "A kam ?"
K: "Tam jak bydlím"
Z: "Tak já půjdu s váma"
A: "Klidně .. ale kde budeš spat."
Z: "top je taky fakt"
K: "tak budeš spát u nás"
Z: "tak jo"
A: "AAAAAAAAAAAAAAAa to bude brutálníííí" :D *piští na celou třídu*

Tak sme to teda rychle domluvily. :D

Heh musela sem "uklidit" celej barák .. no ne fakt :D když matka vyděla že si dělám pořádek v pokoji tak mě hned zahnala k uklízení celýho baráku (no uklízení .. jen utřít prach a vysát v obyváku) :D.

Hehé v 6 dovalila Alice se kterou sme šly koupit Amunzenku a juice. A potom jsme šly ke mě domů, kde se namalovala.
V 7 přijela Z. vlakem :D a začaly "hlavní přípravy". Pak jsme si šly dát jídlo a šly jsme pařit .. ještě ze segrou .. Takže jsme byly takovej "gang vydlaček ve vydlákově" :D:D.

Z, K, A


Po cestě jsme pily tu naši koupenou vodku. Fuj, byla nějaká hnusná ... chutnala jako kdyby ji něčím naředili ! BLe, ale vypily jsme ji ! :D:D:D:D Nakonec.
Celej večer jsme pařily .. jako fakt ! :D Což u mě není moc ve zvyku .. většinou trsám tak písničku dvě a pak si sednu .. pak zase jdu chvilku trsat, ale teď sme dělali kraviny pořád. Já sem byla v botech na podladku takže mě po chvilce začli bolet nohy. Ale stejně sem si šla skočit na dramík ! :D
Hehe a zahráli mi "Plakala" o Divokýho billa - sem šla za DJ tak sem moc ráda že mi vyhověl :).

heh a hláška dne - A:"Kači ? Ty máš kofolu?" ... "Ne to je víno." .... Všichni výtlem jak něco :D:D:D:D

*~*

Doma jsme byly brzo asi kolem druhé ráno (fakt sme byly unavený - společensky i fyzicky). Lehly sme si a usnuly. Vlastně ještě sme se najedly a pak sme šly spát.

Ráno jsme se probudily celkem brzo, asi kolem 7 ráno. A pustily si Anime (Junjou Romantica). Jako nejsem nějakej fanda, ale ráda se na to kouknu. A myslím že tohle anime dokoukám, vypadá zajímavě ! :)

A protože se nám celej den nechtělo nic dělat tak jsme si nakoupily jídlo a koukaly celej den na filmy. jako třeba "A Very Potter Seguel", Harry Poter 4, Were The World Mine(doporučuju) a ještě nějakej film mám pocit. A na noc jsme si pustili "Interview s upírem", který sme dokoukávaly dnes ráno :D.

[ehm, naše večerní tabule.]

Hehe a dneska sme skončily u QAF ... Ehm sem naštvaná .. megavideo zkrachovalo a není to nikde online na netu. Úplně mi to trhá srdíčko ! :( .. Musím si to prostě stáhnout a vypálit jinak to nejde.

Loučím se trailerem z filmu "Were The World Mine" ! :D


BILL: HVĚZDIČKA

29. ledna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Tohle tetování mám opravdu ráda. Snažím se přijít na něco proč tohle tetování u mě vede, ale nevím. Asi se mi rpostě líbí ze všech Billovejch kérek nejvíc. No a taky mi děsně připomíná moje začátky s TH, kdy sem slintala u písničky Freunde Bleiben při Billově odhalování bříška ♥ ..

(r. 2006)

Gitarrenunterricht

26. ledna 2012 v 18:54 | KaTHulle |  twincest

*_*

Poslední TOKIO HOTEL CALL mě nabudilo. Ouch Tomi chce doučovat malýho brášku Billíka na kytaru ? Tak to jo ! ♥ To budou lekce ...

♥_♥

Mimochodem, takhe nějak si tu jejich výuku kytaru představuju. A je mi jedno že to bude jinak.

!!!

Jo sem pořád naštvaná na Billa s Tomem. Ale twincest mi nikdo nevezme, protože v twincestu nejsou ti opravdoví zlí dvojčata, ale jsou tam ti hodní, milí a skvělí bratříčci. Ne vždycky že jo. Občas jeden z nich zlobí :) Ale všechno je jen jako a je to nádhernej svět, do kterýho se fakt ráda vracím.
Heh dokonce sem si ani nechtěla koupit český BRAVO když je tam ten článek, ale protože si ho koupila Míša tak mi tu stránku dala ... sama od sebe lol. Sem dnes přišla do třídy a na lavici byli dva listy :D. Ona si BRAVÍČKO koupila kvůli nějakýmu plagátu :D:D:D:D:D. Sme to ale dospělá banda v té třídě co ? :D
Jo lol a víte jak tam byla ta řasenka na vlasy ... Tak mám na palici zelenej pruh, super ! :D Úchyláček si hrála, no :). Sem si normálně psala zápisek a cejtím jak se mi rochňá ve vlasech - myslela sem si že mi tam jezdí propiskou a když oddělala tu zelenou věc tak sem myslela že jí jednu střelím, potvora ! :D No tak snad to půjde umejt ! :D

Návštěvnost (16.1. 2012 - 22.1. 2012)

24. ledna 2012 v 20:57 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.1. 2012 - 22.1. 2012) je:
Pondeli: 27
Utery: 16
Streda: 19
Ctvrtek: 22
Patek: 20
Sobota: 18
Nedele: 30

Celkem: 152

Asi tak.

23. ledna 2012 v 20:30 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Takže .. no, myslím že tenhle obrázek se obejde bez předkeců. Držte mi palce aby se nademnou matikář slitoval a nenechal mě rupnout ... :) Jinak:


Maturiťák

22. ledna 2012 v 22:22 | KaTHulle |  výkecník
ohh, ne můj.

V pátek sem byla v M. na maturitním plese Průmyslovky. Chtěla sem tam jít ze zvědavosti jak to mají udělaný, abych měla nápady pro svůj maturiťák, kterej je za rok.

V 16:45 nás vyzvedl jeden kluk, kterej nás zavezl do M. Che chee, měli jsme koupenou vodku 42 tak sme ji v autě rozdělali - dali dvě kolečka a pak sme ji zase schovali, protože jsme museli vysednout .. šli jsme si sednou do hospody na pivečko :D. Hustý no - do tý vodky. Kámoš si dal dvě piva a mohli jsme jít do kulturáku, kde ples byl. Po cestě jsme dali zase dvě kolečka z vodky.

Potom jsme se podívali na slavností nástup a začátek. potom jsme šli na cígo ven a dopili ve třech tu vodku :D.

Hele, byla sem maličko veselá. mám pocit že sem za celej večer měla ještě pivo (nekupovala sem si ho, spíš sem ho pila jednomu klukovi, ok více klukům :D) panáka vodky, možná to byli tak 3 panáky vodky ... a dva panáky Jelzin Jablíčko :).
Heh v hlavním sále měli kapelu a když se vyšlo po schodech nahoru do jedné místnosti byli tam drammy :). Opravdu sem si to užívala - Boty dolů a jedem. - není divu že sem mšla roztržený silonky, když hopsám bosky po parketu ! :)

V tom hlavním sále byla taky hustá kapela - nevím jak se jmenovali, ale hráli dobře. Dokonce zahráli i Lesbian and gay song na kterou sem chtěla pařit před podiem sama, ale ani nevím jak sem se ocitla u nějakýho borca a pařila sem a zpívala s ním. Možná to byl gay těžko říct, každopádně sem mu po písničce utekla. Prckovi ! :D:D
Pak sem tam seděla u stolu sama a netečně koukala na podium, když si pro mě přišel takovej strej .. STAREJ - přestřicátník možná i přesčtyřicátník, že si s ním mám zatančit ... Ne fakt sem nešla ... za prve byl starej - STAREJ, a za druhý sem byla šíleně unavená. Potom mě vyzval k tanci jinej kluk - ten už byl mladší a byl neodbytnej tak sem si s ním šla "skočit" na parket, ještě že poísnička skončila brzo.

Ples končil cca ve tři. A vlak nám jel v 5:01 .. ho hoo - co sme dělali ? Šli jsme do kubu. Kluci říkali že tam je vztup od 3 zadarmo. Ale, když jsme tam přišli tak nám vyhazovač řekl že až od půl 4 .. tak sme si sedli na chodbu a spali aaaž do půl 4 .. pak sme mohli vejít. Waw takovej malej klubík to je. Ale vypadá luxusně. Je tam i tič - chtěla sem tam jít, ale segra mě nenechala :D:D:DD:D:D.

Ve čtyři jsme šli na vlakáč .. je to asi půl hodiny cesta. Zpívali jsme a dělali kraviny aby nám cesta utekla. :D
A na nádraží jsme další půl hodinu stali na lavičce ! :D Znovu se mi roztrhli silonky tentokrát o lavičku na nádraží - proč to nějak neošetřej ? :D:D

hehe myslím že tohle je nezajímavej článek a jen ho sem píšu abych si to někdy připoměla, protože tenhle den sem si fakt fest užila ! :)

Tak nějak mi je z toho všeho smutno.

22. ledna 2012 v 21:37 | KaTHulle |  výkecník
Myslela sem si, že nikdy nepřestanu Tokio Hotel milovat a nechápala sem některé fanynky, který jen tak z ničeho nic řekli: "TH se mi už nelíbí". Teď je už pomalu začínám chápat.
TH nejsou jen tak obyčejní interpreti, jsou to PÁNI a snaží se z každýho prdu vycucat co nejvíc. Ano řeč je o BTK app.
Dříve nechtěli nic ze svýho soukromí prozradit a teď ? Nechávají si za to platit.
Ostatní hvězdy to dělají zadarmo. Upřímně ? Znáte nějakou hvězdu, která to dělá za prachy ?

A tohle mě mrzí. Aplikace je celá vět "Dokažte nám lásku." "App je určena pravým aliens" a pod tím si mám jako představit co ? Dřív sem si říkala "Ok, vybrali si tuhle cestu. Je to jejich věc." Ale, když udělali tuhle razantní věc, že se na app nemůže "normální" člověk podívat mě nasrali, totálně nasrali.
Copak já ? Já si zajdu na dvě hoďky do pekárny a mám na aplikaci vyděláno a ještě mi zbyde, ale co holky, který nemaj ani ten mobil ? A na nový nemají. - Od toho je tu ta stránka na iTunes že ?
Zatím sem neviděla fanouška, který by měl app a byl by spokojenej s tím že zakázali zveřejňování.

Haha, kdybychom byli důslední Bill hodněkrát v app zveřejnil něčí video (×) tak ať někdo kecá o autorských právech !!! .. A Tomův blog je celej kopírka a nám budou nadávat a něco zakazovat ?? Jasný, pokud nejde o jejich peníze tak je to v pořádku že ?


Myslím že pokud bude koncert v ČR tak na něj nepůjdu. Raději si budu šetřit prachy na hvězdy, kteří jsou sice egocentrický, vidí jen sebe, potetovaný a sprostý.. ale vědí že díky fanouškům sou tam kde jsou a nebojí se svůj obsah zveřejnit zadarmo. A za takovýma hvězdama budu stát, protože tihle si zaslouží vidět naši lásku !

BILL: ZNAK TOKIO HOTEL

22. ledna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Billovo první tetování. Asi si názvem Tokio Hotel musel být 100% jistý ! jinak by si to nenechal dělat. A spousta kapel si změní jméno. Zrovna mě napadají jen Nevada Tan -> Panik. Tak snad naši Tokio Hotel budou dlouho Tokio Hotel a nejmění se jim název s novým snem.


Hej a víte co ?

18. ledna 2012 v 20:53 | KaTHulle |  výkecník
Nakašlete si.
Já si budu myslet co chci. Prostě se mi nelíbí, když je (oprava - bude) Bill potetovanej od hlavy k patě .. Tohle už není sexy .. fakt ne ...

Nechtěla sem se zapojovat do jedné diskuze, prostože ty děcka sou fakt na ránu. Z jejich komentářů zní že se snaží být dospělí a děsně nad věcí. A myslí si že, když napíšou "mám v havě jiný starosti jako je rodina, práce atd. než školu, facebook, bla bla" to si fakt myslí že se z toho všichni posadíme na prdel ? Že necháme školy abychom si mohly založit rodinu a makat někde jak šrouby na směny ? To fakt taková dospělá ženská nepochopí že někteří se prostě narodili o pár let později a že chtějí dostudovat ? Že někteří jsou prostě mladší a mají na věc jiný názor, než hotová žena ? A že ona dřív taky měla podobné názory?! NE, nepochopí ? V tom případě ona je dítě.
Když má teda toolik práce s rodinou a prací tak ať nepíše takový trapný komentáře.

Ano ano .. za tenhle článek by se patnáctiletá dívka nemusela stydět.. bohužel mi není patnáct :D


A teď k tomu jeho tetování. NE fakt se netěším na jeho odhalení. Nelíbí se mi mohutný tetování ... Tohle sice není mohutný, ale už bude mít potetovanou ruku .. takže to mohutně bude působit ... Je to prostě divný. Nelíbí se mi, když je potetovaný celý tělo. Vypadá to fakt divně, ale jedno či dvě tetování je podle mě v pohodě.
Ale .. tohle sme měly předvídat. Dřív, když potřeboval souhlas rodičů s tím aby si tetování mohl udělat tak toho nebylo tolik, ale myslím že Bill někde ve skrytu duše toužil po dalších a dalších tetováních a teď, když může tak si to v plných douškách dopřává. Asi se do toho zamiloval a patří to k němu. A já si na to budu muset zvyknout.Snažím se to respektovat a nevyjadřovat se k tomu.. jenže je to těžký, když si tam čtu takový stupidní komentáře.
Áááá snad je to poslední tetování, která má. "I will be optimistic."

V poslední době se mi nelíbí co ze sebou dělá ..

~*~

Tak a teď si řeknete: "jasné, má ráda Jeffreeho Stara a na Billa bude nadávat." Ano mám ráda Jeffa, ale k němu sem přišla už jako k hotové osobnosti .. neviděla sem jeho vývoj od patnácti, nedělala sem si o něm obrázky a sny. Jeff je už hotová osobnost. Navíc .. jeho množství tetování k němu patří (všechno to - je kvůli tomu že sem ho takhle potetovanýho už objevila a zamilovala si ho.) Spíše teda jeho písničky a jeho nebojácnost ukázat v klipu jaký je.. vlastně, já jej miluju kvůli tomu jak se prezentuje, díky tomu jaký je na veřejnosti. Vlastně .. nikdy sem neřekla že se mi Jeffovy tetování líbí.

Miluju crazy lidi.

Návštěvnost (9.1. 2012 - 15.1. 2012)

16. ledna 2012 v 15:36 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (9.1. 2012 - 15.1. 2012) je:
Pondeli: 23
Utery: 20
Streda: 17
Ctvrtek: 22
Patek: 15
Sobota: 19
Nedele: 24

Celkem: 140

♥ kiss

15. ledna 2012 v 21:55 | KaTHulle |  Jeffree Star
♥♥♥♥♥ Oh I wanna fuck with him ! I'm so sorry, but he is perfect.

Chris Crocker and Jeffree Star.

NAROZENINY !

15. ledna 2012 v 19:59 | KaTHulle |  výkecník
Happy Birthday to You
Happy Birthday to You
Happy Birthday Dear MY BLOG
Happy Birthday to You.


Ne, nemám narozeniny. Ale můj blog ano :) Je mým zvykem se o jeho vzniku alespoň slovíčkem zmínit :).
Můj minulý blog [kacas.blog.cz] a já jsme slavili jeho narozeniny každoročně (po dobu dvou let ! :D) tak dnes budeme taky :). Je milý že to vyšlo zrovna na neděli.
Jsem moc ráda za návštvnost - 8 767 [počítáno ke dnu 15. ledna 2012 - 19:25] je skvělý číslo, někdo jiný by se třeba vstekal že je to za rok málo, ale já za to děkuji. Když si vezmu návštěvnost lomeno počet lidí, kteří mi komentují vychází mi to v nepoměru, ale spousta lidí třeba jen čte a směje se ubohé Kačence a jejím výplodům mysli a nálad, ale to mi nevadí, jen se smějte drobečkové.

Nebudu mluvit za jakých okolností sem byla nucena tenhle blog založit, protože je to nepodstatné. Ale sem ráda že tady sem. mám daleko lepší adresu - FREEDOM = SVOBODA. I když sem na minulýám blogu makala jak šroub a kopírovala jak magor ... tadyk ten je víc autorský a .. už jej mám více ráda. Sem tady doma. Mám skvělej desing, skvělí Affi ... a úžasnou návštěvnost :).

Děkuji ještě jednou všem co mi sem chodí a občas něco okomentují, pochválí či zkritizují. Děláte mi veelkou radost :).

~ DĚKUJU.

A nakonec ještě jednou a všichni !!

Happy Birthday to You
Happy Birthday to You
Happy Birthday Dear MY BLOG
Happy Birthday to You.

BILL: piercing JAZYK

15. ledna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Piercing jazyka .. mm toužím po něm už od dob, kdy sem to viděla na jedné vedoucí na táboře. A Bill si s ním jen tak hraje a provokuje mě ! :D Neboj ty blondýno jednou taky budu mít piero jako ty ! :D


Paranormální jevy

13. ledna 2012 v 16:44 | KaTHulle |  na téma
Na duchy opravdu věřím. Věřím že někdo, kdo neměl podle nějakého nepsanýho zákona umřít se nemusí posunout dál a může zůstat uvězněný v naší dimenzi ...

Ale zdají se mi strašně nepravděpodobný záběry duchů, který člověk náhodou pořídil a kolují po internetu. Pokud se někde objeví video s duchem - je na něm jasně vidět že se autor snažil zachytit ono paranormální stvoření. Vemte si, kdy naposledy jste natáčeli truchlícího muže na hřbitově ?
~ Já teda nikdy ani bych to nikdy nedělala, člověk by měl vzpomínat na to hezké - ne na to smutné. Ovšem lidi jsou různý a dokonce si nechávají i pohřby natáčet.
Tím chci říct že polovině duchařskím videím nevěřím, ale některé vypadají skutečně. Zvlášť, když je u nich ta omáčka, to povídání o tom, proč, kdy a za jakým účelem video zvniklo..

A co vy ? Myslíte si že duchové a ostatní paranormální znamení existují ? A nebo věříte ži si je lidé vymíšlí, protože mají bujnou fantazii a snaží se vidět i to co není ?

~ Video z TV Prima ~
(Jo PRIMA, ta "family" před tím se mi nelíbí a za tohle budu na Primu naštvaná hooodně dlouho.)


Ach, tohle sem potřebovala.

10. ledna 2012 v 16:48 | KaTHulle |  twincest
Snad se na mě nebude ilon zlobit že sem si to vypůjčila od ní z blogu ... Ale ... ach tohle je tak skvělá animace ! :) žejo ? žejo ? žejoo ? :D
Photobucket

návštěvnost (2.1. 2012 - 8.1. 2012)

10. ledna 2012 v 16:08 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (2.1. 2012 - 8.1. 2012) je:
Pondeli: 17
Utery: 24
Streda: 14
Ctvrtek: 16
Patek: 27
Sobota: 22
Nedele: 28

Celkem: 148

TOM: Piercing ve RTU

8. ledna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Tom má propíchlej ret od svých 13ti let ! :) Odvážný mladý muž. A přijde mi to sexy .. Když si s ním hraje awww.


awwww

6. ledna 2012 v 15:18 | KaTHulle |  twincest
awww, možná dneska budu spamovat blog :D Nejdřív sem se smála Lady Gaga jak padala na podiu, chudák - ona a si chce prej půlmertovejma podpadkama kompenzovat svou víšku.
pak přišla na řadi Beyoncé... ta je opatrnější, ale jeden její pád stojí opravdu za to ! :D

Nakonec sem skončila u Tokio Hotel, jak neumí anglicky: TOM: Já mám speciální kufr na moje kočky. :D:D:D:D:D:D Chudák. nebo jak popisoval skateboard :D. Asi sem to video někdy dám, abych se mohla zasmát.
Ještě sem chtěla najít video jak Tomovi při koncertě praskla struna a jak se Bill omlouval za Tomíka a hráli jinou písničku .. ale asi to mezi těma miliardama videí nenajdu ...

Ale teď dvojčátka. Když mi tak hezky zkazili dvojčečí tetování tak si to kompenzuju videama na youtube. je hustý kolik toho kdo našel. Prostě th - TWINCEST fans sou kutilky. :D


Chudera nebo kráva ?

6. ledna 2012 v 14:02 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Řeč je o naší nepřekonatelní Katy Perry a jejím kixu na koncertě. Proč se do něčeho pouští, když na to nemá ? Na živích vystoupeních je mimo jak ta jedle. Divím se že jí její manager nedá nějakýho učitele zpěvu, protože tohle by se přece nemělo stávat !? Neřeknu, kdyby byla párkrát mimo [nemusí mít svůj den...], ale ona je pořád.. celej koncert kráká jak vrána [kdybych jí to zpívla ze zákulisí tak by jste nepoznali rozdíl fakt !].

Je zvláštní že v písničkách ze studia není vůbec falešně, vlastně tam na to má klid a může jednu písničku nahrávat třeba celej den, tejden... Prostě dokud se slečna netrefí. Potom jí k tomu malinko poupravěj hudbu a může se to prodávat. Ale na koncertě asi těžko něco upraví že ano.

A když si ještě vymyslej že jí dají do ruky flétnu a ona ani neví, kdy hraje je pak velkej problém. Možná by jí pomohlo mít celej koncert na playback - musela by se soustředit, kdy otvírat pusu a soustředila by se i na hru.

Myslím že to Katy nemá v hlavě v pořádku, nadává na hvězdy jaký to sou BLABLA. A sama ani neudrží tón, rytmus a ani se neztrefí do playbacku. Opravdu - umí vůbec něco ?

Jediný co ji šlechtí je to že se přiznala. CHACHACHACHA


Nechci machrovat, ale jelikož sem hrávala/hraju na flétnu tak se mi to zdálo divný už hned jak začala :D:D.

Its ok 2 b gay.

5. ledna 2012 v 22:45 | KaTHulle
Hallo people ! :)

Mám nový desing, to čumíte co ? Určitě jste si mysleli že se na tu růžovou patlanici budete muset koukat pořád ! :D:D nene, už se mi Jeff s Hanou ♥ okoukali a je tu nový desing.

Strašně se mi nechtělo dělat desing. Jako chtělo, ale neměla sem nápady s čím a jakej styl a tak .. no prostě sem hledala někoho, kdo by byl ochotný tohle udělat za mě. Až mi Mizukajda "dohodila" Pétinu.

Pétina, je autor desu. Moj jí děkuju za nádherný desing. Opravdu se mi líbí i když to třeba neumím dát dostatečně najevo ^^.

Ještě jednou děkuji za desing. :)

Loučím se s Jeffem jeho nejnovějším songem - PROM NIGHT