Únor 2012

:o) BTK APP

27. února 2012 v 21:02 | KaTHulle |  výkecník
Ket: @Dvojčata, zrovna seru .. popřejte mi abych se dobře vysrala. Když mi nepopřejete budu mít zácpu. :)
Bill: @Ket Krásný sraní, doufám že budeš mít skvělý den :):):).

Fanoušek: @Bille co říkáš na herečku Ixs Ypsylon ?
Bill: @fanoušek je skvělá... mám rád filmy s ní.

*~*

Hahah opravdu nezávadím těm, kteří aplikaci mají. Jen mě rozesmívají dvojčečí odpovědi na jedno brdo ! :D
A ANO musím to tu napsat, protože se to pod články s aplikací neodvažuju napsat - už slyším ty ehm REAL ALIENs :D a prostě to musím někde prezentovat a můj blogísek je pravé místečko :)).
Opravdu neviděla sem koment od Billa/Toma že by řekli - ne to se mi neíbí...
I když jo .. na jednu stranu by to říkat neměli pokud se nechtěj chovat jako naše hvězda jasná [čti Katy Perry], ale na tu druhou by nezaškodil jejich názor ...

hahaha pro provokaci sem sem chtěla dám ještě něšjakou fotku z BTK APP, ale nemám čas. :D

OKAY ukecali jste mě ! :D jdu na ty slovíčka.:)

BILL: "Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück"

26. února 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Na řadu přichází moje nejméně oblíbený tetování. Nelíbí se mi na něm ta velikost (nemám ráda obří tetování na nikom). Ale ty věty jsou dobrý "Nikdy nepřestaneme křičet. Vracíme se k počátku." to prostě něco říká. I když se tím TH moc neřídili. A ukázali nám to jasně svou cestou do Ameriky. Ale to je druhořadý. :)


- Tohle je asi jediná fotka, kde tohle tetování můžeme vidět celý.

Jeffree Star - "Prom Night!" Music Video - Behind The Scenes!

21. února 2012 v 18:37 | KaTHulle |  Jeffree Star
Pohled do zákulisí chystaného klipu Prom Night. Na veřejnosti je i COVER k singlovýmu CD :).


Nesmrtelnost chrousta

20. února 2012 v 16:31 | KaTHulle |  skutečně důležité věci
Ano, mohli bychom strávit dlouhé hodiny nad polemizováním o nesmrtelnosti chrousta, ale myslím že by jsme se k ničemu nedobrali. Napadlo mě bavit se o něčem jiným o něčem méně zajímavým, ale skutečným a reálným.

GUSTAV: HVĚZDA

19. února 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
někdo říká že je to padající hvězda, někdo že kometa. jako co vám to připadá ?
Mimochodem tohle jeho tetování se mi líbí nejvíc ^^.


Hahaha iPhone letí (hvězdným) světem, Android nechte dětem.

17. února 2012 v 22:23 | KaTHulle |  výkecník
:D:D Nadpis nebrat vážně ! Sama mám telefonek s Androídkem a sem s ním nadmíru spokojená. i když mě někdy zlobí, ale to sou drobnosti s dotykovým displejem a to má každej :)).

Ale o tom sem vůbec mluvit nechtěla. Jeffree Star nedávno zveřejnil na svým facebooku (zdarma) tuhle fotku ↓↓. Hned při prvním pohledu mi připadala známá a hned sem taky věděla, kde sem podobný způsob upravení fotky viděla, ano tipujete správně ... u dvojčat :D. Z toho mi vyplívá velice důležitý objev a to ten že Jeff musí mít iPhone, protože to vypadá že je to upravený v jednoduchým programu, který si všichni stáhli z iPhone marketu (nevím jestli se to tak jmenuje) a nebo ho už měli nainstalovaný v mobilu, co já vim :D.
hahaha ze mě by mohl být detektiv :DDDDDDDD.

Jeffree Star, u fotky měl napsaný: girrrrl, I'm so hungry! || Slečny, Jsem tak hladový !

Jeff je prostě hustej a já doufám že takovej jakej je už zůstane :)). Ale myslím že by se nemusel změnit, zvhledem k tomu že je to "Qween of myspace" - ano, tenhle typan se proslavil pomocí stránky myspace, kde si vedl svůj blog ! :)

P!nk & Adam Lambert - Whataya Want From Me (Duet Version)

16. února 2012 v 20:57 | KaTHulle |  Adam Lambert
Hehe tahle písnička nepatřila mezi moje oblíbený .. ale když sem ji poslouchala pořád dokolečka tak sem si ji oblíbila, teda né že bych ji poslouchala pořád dokolečka, ale Adamovo CD mi minulej tejden jelo pořád dokola a byla sem z něj fakt zblblá.

Tuhle duetovou verzi mám moc ráda. A co vy ? :)


♥♥♥

16. února 2012 v 20:08 | KaTHulle |  výkecník
Asi bych jim neměla tolik křivdit.
Byla sem zářnej příklad neoblíbených členů kolektivu. Ta třída byla na to nastavená. Než sem k nim přišla do čtvrté třídy.. Šikanovali jinýho kluka - neprůbojnýho roma, který se s náma nedostal do páté třídy a propadl. Tak si našli jinou oběť - mě.
Nebyla sem hubená, vlasy pořád v koňským ohonu nahoře na hlavě. Puberta se mnou zamávala a měla sem na čele hodně pupínků. Byla sem neprůbojná, nevěřila sem si ... Tohle všechno tomu přispělo. Ale už je to jinak. A myslím že s postupem času se na to dívám více a více objektivně. A sem i celkem ráda za to že se se mnou nevabili, že mě pomluvali a že mi nadávali a tvrdili mi že mám aids. Mohla sem dopadnout daleko hůř, mohli mě bít a chtít po mě peníze .. mohli mi krást svačiny, lít mi tuž do batohu, plibat mi do pití a spoustu jiných věcí... Musím říct že ke mě byli opravdu štědří když se se mnou jen nebavili, nadávali mi a dávali si pozor aby se mě nedotkli aby se náhodou ode mě nenakazili.. občas padla nějaká ta rána, kterou sem si ale nenechala jen tak líbit. Ovšem mlaťte silnějšího kluka, když na vás celá třída čumí a směje se vám .. to prostě automaticky přijdete o sílu. Ale to je jedno..

Jak tak nemám pěkný vzpomínky na Základku .. tak na devítku respektive na poslední půl rok v devítce jo :).Tak nějak sem se začala více projevovat .. a možná i FIT-INy tomu pomohli, ale děcka si mě přestali všímat a už sem nebyla nakažená. Nejspíš sem se zázračným proutkem uzdravila, cha cha cha. A začala sem mít kamarádky ... já se vlastně s nima bavila vždycky, ale kdykoli se na mě třída svezla - ony se se mnou nebavily .. Ale v devítce to začínalo být jiný ... Prostě úplně jiný ... Nějak sme se skamarádily, protože sem se začala víc prosazovat a začala sem vtipkovat a dělat kraviny a tak jsme byly taková čtyčka ...

Tak konec proslovu, zase sem otevřela kousek sebe a to sem nechtěla .. téma základka má být uzavřená. Nechci se o nich bavit, nechci se s nima bavit ... Možná jen s těma třema, vlastně čtyřma osobama bych se chtěla někdy vidět ... nejhorší je že já tři xichty ze základky potkávám ve škole.

A ještě památeční video, který dělala Makynka :))


ani sem se moc nezměnila co ? :)

ne, pořád nejsem s dessem spokojená.

13. února 2012 v 19:22 | KaTHulle |  výkecník
Haha jste tu správně ! Akorát mám nový dessing. Nejsem s ním 100% spokojená, ale lepší už to nebude. Pořád mi na něm něco nesedí, ale .. kašlu na to.
V poslední době mě grafila nebaví/nejde - to je to samí. Ale ... áá opravdu mi tady na tomhle dessu něco vadí ... Myslím že tenhle tu nepobyde dlouho :D:D.

PS: rekonstrukce ještě není hotová. Pořád mám v rubrikách zmatek, některý rubriky nemají svoje místečko a je to šílený .. ach. já to ale zvládnu :).

Your Ket Lynn*

5. ledna 2012 - 13. února. 2012

13. února 2012 v 19:13 | KaTHulle |  Kabátky Blogu
dess by Petina, moc děkuju za desing :)


GUSTAV: KŘÍDLA, MEČ A VĚNEC

12. února 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Hned na úvod musím říct že se mi Gustavova tetování moc nelíběj .. sou takový zvláštní, ale proti gustu žádnej dišputát ! :) jemu se to líbí.


I'm in I own your heart

9. února 2012 v 22:45 | KaTHulle |  výkecník
zdravím. Jen tak na okraj, dělám si tu poooořádek v rubrikácha myslím že to tu bude o trochu jiný. Takže pokud by jste zatoužili třeba klikat na nějaký podrubriky a oni by vám nešli tak to není chyba blogu.cz, ale moje chyba, protože daná rubrika už neexistuje a nikdy už existovat nebude.

No, rekonstrukce bude trvat dlooouho [možná ne]. Ale stejně mi tu do rubrik moc nelezete takže vám to nemusí vadit. Já jen, aby jste se "nelekli".

Tak nic jdu spát, protože .. Hej koukněte na hodiny je 22:43, mazejte chrápat, děti ! :D

=> Pardon hrabe mi, ale to né já to Adam Lambert ! *))
PS: pokud máte TUMBLR.COM tak hoďte adresu pod šlánek zFOLLOWjem se :).

bay bay
Yout Fucking Ket Lynn :)

Konvict ♥

7. února 2012 v 20:35 | KaTHulle |  Jeffree Star
Ten růžovej had se mi jenom zdá .. áááách ♥


Návštěvnost (30.1. 2012 - 5.2. 2012)

6. února 2012 v 21:02 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (30.1. 2012 - 5.2. 2012) je:
Pondeli: 19
Utery: 16
Streda: 21
Ctvrtek: 17
Patek: 18
Sobota: 24
Nedele: 18

Celkem: 133

BILL: FREIHEIT89

5. února 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Další z Billových tetování. Tentokrát "Freiheit 89" neboli "Svoboda89". Líbí se mi ten nápad.


Dítě noci !

4. února 2012 v 0:57 | KaTHulle |  album

V rozlehlém stinném světě duchů a démonů není žádná postava tak strašlivá, žádná postava tak obávaná a opovrhovaná, a přesto nadaná tak hrůzyplnou podmanivostí jako je upír, který sám není duch, ani démon, ale sdílí temné povahové rysy a vlastní tajemné a strašlivé schopnosti obou.

Jestli jsou nějaké dobře doložené záznamy, jsou to záznamy o upírech. Nic nechybí:oficiální zprávy, přísežná prohlášení vážených lidí, lékařů, kněží, učitelů, kompletní soudní důkazy. A přes to všechno, kdo věří v upíry?

Návštěvnost (23.1. 2012 - 29.1. 2012)

2. února 2012 v 20:05 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.1. 2012 - 29.1. 2012) je:
Pondeli: 39
Utery: 28
Streda: 29
Ctvrtek: 25
Patek: 15
Sobota: 16
Nedele: 15

Celkem: 167