Březen 2012

Nervózní...

30. března 2012 v 20:32 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím.
Už mě nebaví zapnout si svůj blog a čumět na to Billovo roztomilý ucho. A proto píšu. Jde na mě pořádná depka. Z toho všeho kolem mě;

1) Nemám zařízenou praxi - sere mě to, sem kráva že všechno nechávám na poslední chvíli, ale tohle se mi ještě nestalo. Každej rok ji zařizuju včas jen letos sem to nezvládla vůbec. "dohodu" jsme měli odevzdávat dneska - tak sem se šla učitelovy omluvit - ten mě skoro vůbec neposlouchal a "utíkal" přede mnou - určitě šel kouřit .. Na schodech z něj vypadlo "Dohody si beru na Velikonoce domů, abych sepsal seznam pracovišť. Máš čas do středy .. jinak budeš mít 2 z chování." OMG proč mi musí vyhrožovat tímhle ? V minulejch letech sem to odevzdávala v termínu. Achjo. Snad si něco najdu. Už sem byla v Azilovým domě ... a v pondělí budu volat do Pomněnky (to je něco jako škola pro postižený, ale prej sou ti lidi super !) tak snad mě tam vemou. Nebo prostě - snad mě vemou někam ...

2) Chci jet do XL, strašně moc chci. Chci tam oslavit svoje nepovedený narozky. Prostě zapařit. Největší paradox je že sem měla narozky minulou sobotu- SOBOTU (!!!) to sem měla jít někam pařit, ale byla sem nemocná.
Těším se na to už měsíc, už měsíc si to plánuju - tak snad mi to nepokazí posraný nejedoucí auto ! Ale já se nezastavím před ničím .. prostě sednu na bus a odfrčím .... No co že půjdu 7 km pěšky ? Dojdu a to je hlavní ne ?
A navíc jako bonus dostanu 200 na baru ... No není to super ? :D

3) Spousta dalších maličkostí, který tu nechci rozebírat. Mám pocit že mě naštve úplně všechno .. nejraději bych si zašla na pivko .. a nebo aspoň na Frisco a nebo třeba na panáka a nebo já nevím ... Prostě jen vyjít mezi lidi.
Mezi lidi někam jinam než do školy ... Zítra .. prostě si to zítra užiju i kdyby nevím co ! A musím si koupit vínko muhehehe.

~*~
V úterý sem vařila. poprve sem vařila něco jinýho než vodu, vajíčka, smažák nebo špagety. Možná je trošku pozdě na to se chlubit tím že sem poprve vařila nějaký složitější jídlo, ale každej někdy začínal a já se do kuchyně moc nehrnu. (navíc se tu nechlubím, jen oslavuju svůj první krůček).
V mobilu mám staženou aplikaci "studentská kuchařka" (doporučuju stáhnout z Android Marketu) kde sem si našla jeden recept .. Přečetla sem si co potřebuju - ještě sem si vybírala mezi krkovicí se sýrem a tím kuřetem, ale zvolila sem kuřecí prsa.
Šla sem do obchodu a koupila to co sme doma neměli. A když sem přišla domů tak sem zjistila že nemám onen recept. Nejdřív sem začala šílet .. pak sem ho zoufale hledala a potom sem koukala po jiným receptu (ale na jinej mi dycky chyběli nějaký ingredience) tak sem se rozhodla že udělám něco podle sebe.
Hahaha a dopadlo to moc dobře ! Možná sem tam dala hodně koření, takže to bylo takový pikantnější, ale komu to vadilo ? A navíc komu z vás se povedlo "první" jídlo na výbornou ?

Dávám sem fotku mojeho kuchařskýho dílka :)).


Tak a teď mě zase v kuchyni dlouho neuvidíte !

BILL: Piercing UŠI

25. března 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
pouze informativně a pro pořádek to sem dávám .. Bill má v levým uchu tři dírky a v pravým jednu dírku. (psáno k datu: 25. prosince 2011).
PS: vůbec se mi to nelíbí, když má kluk na jednom uchu víc náušnic.


Blend #2 [by KaTHulle]

24. března 2012 v 20:55 | KaTHulle |  tvořím..
Miluju tyhle anděly :)


Dýmka je kus páchnoucího dřeva; na jednom konci je oheň a na druhém blázen.

23. března 2012 v 17:20 | KaTHulle |  tvořím..
V poslední době čtu tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst.

Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat.

Přestat kouřit je snadné - měl bych to vědět, dělal jsem to už tisíckrát.

~*~

Když sme byli v hospodě, nevím kdy to přesně bylo tak sem udělala tuhle fotku. Dám ji sem a vím že to není kdoví jaká úžasná věc, ale mě se ta fotka líbí.


připadám si jako simulant

23. března 2012 v 16:09 | KaTHulle |  výkecník
ale nejsem, no faakt !
V pondělí sem dostala rýmu. Zuzka přes moje smrkání nemohla spát - promiň úchyláčku :o)). A v úterý ráno mě šíleně bolelo v krku, ale šla sem do školy. A když sem přišla domů, ani se mi nechtělo na PC - jen sem ho zapla a pustila si film a lehla si do postele .. potom mi začala být příšerná zima tak sem na sebe hodila obě peřiny a svetr :D to sem si naměřila teplotu 38,7 :D myslela sem že sme naměřili teplotu pod peřinou, ale z toho omylu mě dneska pan doktor vyvedl a říkal že ne :D. Chacha tak ne no. Potom sem se vypotila a usnula. Další den sem už měla jen zvýšenou teplotu. Tak sem si vypařila nožky před spaním .. No a ve čtvrtek mě už jen bolelo v krku a začala sem kašlat ... To mě tata překecal abych šla další den k doktorovy ... A já ho poslechla.
Te další den je dneska.
Dneska sem se ráno probudila a nemohla sem ani mluvit jak mě bolelo v krku, ale protože sem musela k doktorovy tak sem vstala vypila horkej čaj, šla do sprchy kde sem na sebe nechala týct horkou vodu a kupodivu se mi udělalo líp.
V čekárně u doktora sem si říkala "sakra co tu dělám ? Vždyť mě už v krku nebolí ?!" Nevím čím to bylo, ale naráz mě přestalo bolet v krku - teda né úplně, ale už se to dá přehlídnout :D:D Haha asi zapracoval můj vnitřní odpor k doktorům a rači se mi udělalo líp.
Ale i přes to sem si říkala, že už bych konečně mohla mít nějaký jiný onemocnění než je jen nachlazení. No uznejte, pořád sedím ve škole mám nejmíň zameškanejch hodin a ostatní si ze mě kvůli tomu dělaj srandu a to mě už nebaví .. Čekala sem že mi třeba řekne že mám angínku, nebo chřipku a nebo tak něco, ale né já sem jen nachlažená.
Můj doktor si musí myslet jaká sem histerka, když tam chodím jen s nachlazením :D:D:D. Ale mám předepsanou domácí léčbu až do úterka - haha :D.

No, z ordinace sem odešla s receptem na ACC, který sem si mohla předepsat i sama :D:D:D.

Jo a večer nebo někdy v brzké době očekávejte fotky a kecání o slavení mých narozek :D Chacha budu slavit nadvakrát .. 17. 3. sem slavila s mýma spolužačkama a 31. 3. budu slavit s mýma milovanýma holkama z vesnice, kde sem bydlela než sem se přestěhovala :D Ale s tím se budu chlubit příště už tak je to dost dlouhý.

Zatím čusík :o)

Návštěvnost (12.3. 2012 - 18.3. 2012)

23. března 2012 v 13:48 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (12.3. 2012 - 18.3. 2012) je:
Pondeli: 19
Utery: 17
Streda: 24
Ctvrtek: 29
Patek: 13
Sobota: 18
Nedele: 17

Celkem: 137

TOM: TUNELY V UŠÍCH

18. března 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
^^ Nevím .. líbí se mi to, když si ty souška nebude dál roztahovat tak je to fajný :)). Zatím má 9 mm.


15. 3. 2010 - PRAHA, TESLA ARENA

15. března 2012 v 23:06 | KaTHulle |  výkecník
Ano, ano .. Jde se vzpomínat.

Ani nevím co přesně tu chci napsat, protože sem vše napsala před rokem a před dmouma rokama, ale chci tu mít tenhle den nějaký článek.
Nerada bych se opakovala.
15. 3. 2010 sem poznala a viděla osobně hodně TH lidí a hlavně sem viděla moje hvězdy, aneb slečny bez kterých by to nešlo se kterými sem prožila určitou etapu života a to buť při TWC a TH (hetero) hrách a nebo se kterýma sem se jen bavila a nebo měla spřátelený blog. Fakt je mám moc ráda a nerada bych o ně přišla - nechci jmenovat - Ti ketří to jsou to moc dobře ví !

Znovu sem si prošla "vzpomínacím dnem" aneb oblečena ve stylu TH" ovšem letos sem to omezila jen na TH triko a "Billovu mikču". Cítila sem se v tom jak kapr na souši, nevím čím to bylo - když loni sem na to byla hrdá a plna dobrých pocitů.. - Možná to bylo tím jak mě naštvali a já se přestala vznášet na tom malýmmnou vysněným obláčku, který mi po Tokio Hotel ještě zbyl. Nevím, třeba udělají něco čím si to u mě vylepší, ale v to ani nedoufám.. nene nechci myslet na ty špatnější věci. Začnu myslet třeba na nový CD - snad se ho dočkáme brzo; a taky na slibovaný TH TV hohou, uvidíme...

Vložím sem moji fotku z arény. Myslím že to je jedna z mých nejlepších fotek celé kapely ..

[pokud chcete vidět i ostatní moje fotky navštivte GALERII :)]

hehe a ještě sem dám jedno moje videjko.
Ach Hey You .. moje oblíbená ... Nevím jestli ten hlas/zpěv sem já :D možná jo možná ne .. Dřív sem si myslela že to sem j, ale potom sem si uvědomila že sem foťák strkala co nejblíž podiu takžer je možný že to nejsem já .. vlastně ono je úplně jedno kdo to tam zpívá :D.have a nice TH day :)

Avril Lavigne - Basket Case (live)

13. března 2012 v 19:58 | KaTHulle |  a další ...
Tak kdo tuhle písničku vlbec zpívá a vymyslel ? :D
Každopádně se mi líbí obě verze i od Av i od Greenáčů ! :D


Green Day - Basket Case

13. března 2012 v 19:52 | KaTHulle |  a další ...
Awww slyšela sem tu písničku poprve, když sem šla hlasovat pro TH na MTV.
Ááá ta písnička je prostě skvělá ! ♥ zamilovala sem si ji !


BILL Piercing BRADAVKA, BŘICHO

11. března 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
a slavná éra našeho JEHELNÍČKU začíná. Vsadím se že má propíchlej i vercajk ! :DD

Ale zpět k bradavce a břichu. Dávám je dohromady protože jsou obě fotky moc kvalitní.

bradavka ...


a břicho ...

- slyšela sem - teda lépe řečeno Týna psala že to břicho už nemá, ale já nemám jak si to ověřit, takže to prostě počítám, protože ho měl jednou píchnutý.

Návštěvnost (27.2. 2012 - 4.3. 2012)

10. března 2012 v 0:00 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (27.2. 2012 - 4.3. 2012) je:
Pondeli: 32
Utery: 17
Streda: 17
Ctvrtek: 17
Patek: 20
Sobota: 28
Nedele: 33

Celkem: 164

Taška na make-up

9. března 2012 v 23:48 | KaTHulle |  výkecník
Podívejte co sem našla na tumblru ... Já z toho nemůžu . Poprve sem to viděla před půl hodinou a do teď se tomu směju. A nepomáhá ani fakt že Brumbálova animace je z té části filmu, kdy Brumbálovy nebylo dvakrát do zpěvu (nebo to není scéna jak byli s Harrym pro viteál v jeskyni ?).

"Albusi neviděl si moji tašku na make-up?"Vampires vs Werewolves

8. března 2012 v 20:32 | KaTHulle
Kdo je podle vás lepší ? UPÍŘI nebo VLKODLACI


Povedený video.

Hm já sem jednoznačně pro upíry. Vypadá líp - krásnějc, vznešenějc. Nenarostou mu chlupy a nemusí se hnát za svou kořistí po čtyřech ...

Vzpomínky na koncert ...

8. března 2012 v 13:44 | KaTHulle |  výkecník
BŘEZEN - za kamna vlezem.
Dnes se to i celkem hodí. Když sem vstala tak sněžilo a vlastně sněží doteď. Opravdu se mi nechce nic dělat - vlastně JÁ NEMUSÍM NIC DĚLAT - MÁM PRÁZDNINY. Už se mi to pěkně krátí :( vůbec se mi nechce do školy, kdyby bylo na mě tak si udělám ještě další týden prázdnin - můžu si to dovolit sakra mám málo zameškanejch hodin ... :D hahaha.

Ovšem březen není jen znamení studenýho počasí a přípravy na to lepší, ale taky vzpomínka na koncert Tokio Hotel. Já vím v poslední době mě serou (!!!) a nezasloužili by si abych na ně vzpomínala, ale když sem si včera pustila písničku REDEN, takovou tu verzi jak mají na palicích sluchátka a hrajou. Probudilo to ve mě vzpomínky a pocity, který sem měla když sem je tolik milovala a obdivovala ... Je to zvláštní. Štvou mě jejich novou imidží, ale nenadělám s tím nic - ale přeci je kvůli tomu že se změnili úplně nezavrhnu, vždyť TH byly jedna etapa v mém životě a nevím jestli se jich chci jen tak vzdát ... Spíš nechci. Poznala sem díky nim pár skvělích lidí ... Ne Kachnii nebudeme plakat :') *mrk* *mrk*.

Fotky v dessu sou moje. Chacha kvalita se pozná no ne ?? :D
Okay fajn, nejsou to moc kvalitní fotky, ale byl to můj první koncert v takové trošku věčí aréně, měla sem rozklepaný ruce, TH chvilku nepostáli a když stáli tak sem měla uklizenej foťák a Gugi seděl moc vzadu.
Jak se tak dívám na fotky :D Tak jediný kvalitní a moc nerozmazaný fotky mám jen ty, kdy sem se snažila vyfotit Gustava a Bill, Tom nebo Georg stáli náhodou v zorným poli mýho foťáčku. :D Nevadí :D Aspoň nějaký mám.
ehm a o videích se ani nevyjadřuju - raději. Ale můžete je najít na mým YOUTUBE-kanálu. Taky velice kvalitní a neroztřesený záběry. O:-)
Žena má lepší fotky !

Otočím list.

Hahaha Viděli jste tu fotku Gustava v Billových botkách ? Já myslela že se počůrám smíchy, ten vocas Bill ho neměl fotit, ale nahrávat :DDDDDDDDD To je scéna hodná TH TV, který se nejspíš vrací - ale pochybuju že to bude mít nějakou pravidelnost (Vzpomínky na druhou serii TH TV nejsou moc dobrý - kolik že tam bylo dílů ? 10 ? ale musím být trochu optimista třeba tenhle comeback bude mít víc dílů.).


- hihi jak má kalhoty srulovaný :D:D. Jen doufám že se mu ty botičky moc nezalíbili :D:D:D


GUSTAV: TEXT PÍSNĚ

4. března 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Jo, tohle je hezký tetování, jen se mi nelíbí umístění.

TEXT:
Everyone I know goes away in the end. And you could have it all. My empire of dirt. I will let you down. I will make you hurt. If I could start again. A million miles away. I would keep myself, I would find a way.
z písně: Hurt


Návštěvnost (20.2. 2012 - 26.2. 2012)

3. března 2012 v 21:41 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.2. 2012 - 26.2. 2012) je:
Pondeli: 27
Utery: 24
Streda: 19
Ctvrtek: 15
Patek: 24
Sobota: 20
Nedele: 22

Celkem: 151

Návštěvnost (13.2. 2012 - 19.2. 2012)

3. března 2012 v 21:13 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (13.2. 2012 - 19.2. 2012) je:
Pondeli: 15
Utery: 23
Streda: 17
Ctvrtek: 33
Patek: 17
Sobota: 24
Nedele: 25

Celkem: 154

Návštěvnost (6.2. 2012 - 12.2. 2012)

3. března 2012 v 21:01 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (6.2. 2012 - 12.2. 2012) je:
Pondeli: 19
Utery: 16
Streda: 21
Ctvrtek: 16
Patek: 19
Sobota: 20
Nedele: 26

Celkem: 137