Duben 2012

Návštěvnost (23.4. 2012 - 29.4. 2012)

30. dubna 2012 v 13:19 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.4. 2012 - 29.4. 2012) je:
Pondeli: 23
Utery: 13
Streda: 11
Ctvrtek: 13
Patek: 16
Sobota: 10
Nedele: 16

Celkem: 102

Vyjádření

30. dubna 2012 v 11:30 | KaTHulle |  Jeffree Star
Možná si vzpomínáte na moji fotku ve slunečních brýlích :). Měla rozpoutat vlnu, která donutí Jeffa k tomu aby splnil co nám slíbil a už konečně zveřejnil Prom Night videoklip. Ale nestalo se tak. Akci sem musela zrušit, neboť Jeff napsal na svůj tumblr.com svou omluvu a vyjádření.

Píše že to už chtěl dávno zveřejnit, ale nemohl protože byl vázám svou první agenturou, se kterou měl smlouvu a musel počkat až skončí (nebo až to právníci dohodnou.) Nebyl s ní spokojen protože se ho snažila změnit a to Jeffree nechtěl a nechce změnu (a ostatně - mytaky nechcem aby se měnil).
AKON si ho vzal pod svoje křídla a pod jeho vedením vznikl klip i jeho další CD VIRGINITI, ale nemohl to zveřejnil, protože právně pořád patřil pod svou starou společnost.

Celý článek si můžetepřečíst na about-jeffree-star.blog.cz přeložil Bloody0.


Adam Lambert - Trespassing [live]

29. dubna 2012 v 17:40 | KaTHulle |  Adam Lambert
Moje nová, oblíbená písnička ♥. Uuuuh já se taaak těším na jeho new album ^^ .


BILL & TOM: DVOJČEČÍ TETOVÁNÍ

29. dubna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
ÁÁÁ moje oblíbený tetování ... Mám ho děsně ráda protoýe je společný .. aww ♥♥

BILL

TOM

Mine puppy again !

28. dubna 2012 v 21:11 | KaTHulle |  Adam Lambert
Awwww. když on je tak neskutečně sladkeeej ! *-*Sweetie, wake up !

Goood boy !

Adam is cute like a puppy

26. dubna 2012 v 20:57 | KaTHulle |  Adam Lambert
K sežrání :). Ach, moje nová zavislost - hledání info o něm ! Když on je prostě božíííí.


Adam lambert's dance :D

26. dubna 2012 v 20:51 | KaTHulle |  Adam Lambert
:D:D:D Ta pauza tam , chacha :D. Dobrý video ! :)


Návštěvnost (16.4. 2012 - 22.4. 2012)

23. dubna 2012 v 20:02 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 15
Utery: 19
Streda: 15
Ctvrtek: 11
Patek: 12
Sobota: 15
Nedele: 18

Celkem: 105

Imaginární postava = Jörg

23. dubna 2012 v 19:32 | KaTHulle |  na téma

Jörg, tajemná postava třičtvrtiny povídek. Vůbec sem si ho takhle nepředstavovala. V mých představách to byl takový tlustý pán s polodlouhejma vlasama, špinavejma rukama a v montérkách. [Já opravdu nemůžu za svoje představy.]

Ale teda musím říct dvojčata sou v obličeji a postavou po tatínkovy.

Je škoda že není nějaká dobrá aktuální fotka Simone, ale řekla bych že po ní nemají skoro nic - možná nějaký vlastnosti, kdo ví.

A ještě teda nechápu jednu věc: Po kom sou ti kluci blonďatí ?
Jörg vypadá že je černovlasej a Simone jak by smet [aspoň podle těch fotek z její svatby] i když je pravda že Palete má ve své škáře odstínů i černou barvu ...

~*~

A k těm věcem v bild.de se nijak vyjadřovat nebudu, nečetla sem ani komenty na t-h-de.blogu a nijak mě to netrápí.

Adam Lambert - Better than I know myself

23. dubna 2012 v 19:06 | KaTHulle |  Adam Lambert
:'-) ♥ Miluju tuhle verzi písničky. Ach mohla bych ji poslouchat snad 100 let v kuse ugh.


BILL: peircing ve RTU

22. dubna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Z tohohle piercingu sem byla nejvíce nadšená ! ^^ Představila sem si twincestní chvíli a to že se Bill s Tomem líbají a zaháknou se kolečkama aww, slintám ...

Nejdříve měl propíchnou jen jednu stranu rtu ...


... poté si nechal píchnout i druhou stranuPS: zatím postačí tyhle malý, nekvalitní fotečky. Až se objeví lepší tak to vyměním. A možná taky ne .. já nevím jak se mi bude chtít ! :))

wualáá

16. dubna 2012 v 19:38 | KaTHulle |  výkecník
Představuji vám můj skvělý a nový desing.
Já vím že to není extra nádherná práce na kterou bych měla být tolik pyšná, ale líp to zatím nesvedu a prostě se mi to takhle líbí. Až teda na to že mám děsně veliký záhlaví.A to menu je takový divný, ale už to předělávat nebudu - sem lenočná. Chacha.
Jaký na to máte názor vy ?

Možná si říkáte; Proč sem dala do záhlaví tyhle tři ? Chtěla sem všem ukázat, koho mám ráda a ke komu vzhlížím ♥- Tihle tři jsou naprosto úžasní a říkejte si co chcete, protože toho dokázali mnohem víc než vy, kteří jim nadáváte.

Nevím co jinýho bych k tomu mohla napsat, snad jen - užívejte si dess a těch krásnýc lidí, kteří sou v záhlaví.


Návštěvnost (9.4. 2012 - 15.4. 2012)

16. dubna 2012 v 16:08 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:
Pondeli: 23
Utery: 1
Streda: 15
Ctvrtek: 14
Patek: 18
Sobota: 8
Nedele: 13

Celkem: 92

Návštěvnost (2.4. 2012 - 8.4. 2012)

15. dubna 2012 v 17:48 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (2.4. 2012 - 8.4. 2012) je:
Pondeli: 16
Utery: 17
Streda: 12
Ctvrtek: 16
Patek: 22
Sobota: 24
Nedele: 23

Celkem: 130

Živá, zdravá a plna elánu.

15. dubna 2012 v 17:01 | KaTHulle |  výkecník
Zapoměla sem vám tu napsat že ze mě bude o prázdninách vedoucí na táboře. Ale možná mi to odpustíte, když zjistíte že sem se to dozvěděla minulý úterý.

Tábor je pod Brontosaurem a to je ekologické združení.

Musela sem tam jet vlakem, ale protože se na trase srazilo nákladní auto s vlakem (nebo nevím co přesně se tam srazilo) a museli zpravovat most tak sem jela náhradní autobusovou dopravou, mimochodem - ten řidič byl šíleně protivnej. Ale dojela sem což je hlavní :). Hihi

Byli jsme na jedné základní škole v Jeseníku (ano - tábor bude na jesenicku), kde Brontosaurus působí. V čajovně jsme nejdřív řešili organizační věci. Museli mě a spolužačce vysvětlit jakej ten tábor je, jak to probíhá a co od nás chtěj - to byla trošku nuda :D. Skoro sem u toho usínala a to vždy, když se mě na něco zeptal - připadala sem si hloupě. No nevadí.
Potom jsme šli na oběd do pizzerky - poprve sem jedla pizzu Hawai - já sem se jí pořád bála, protože tam byl ananas, ale ono to nebylo vůbec protivný spíš naopak. Zbytky jsme si nechali zabalit na večer. V Kauflandu jsme nakoupili sladkosti a šli zpátky do školy, kde jsme hráli hry z Partičky - u toho sem se trochu odvázala a byla to neskutečná sranda - hlavně otázky, chacha. :D

A proto že sem byla strašně unavená šla sem spát.. můžu vám to říct přesně protože sem se koukala na mobil, se kterým sem spala ve spacáku - divím se že ještě funguje :D:D:D a bylo 00:01, ale usnula sem až kolem druhé ráno. Tak za prve, bylo tam strašně moc pracu, protože jsme hráli polštářovou bitvu a za další - zapoměli jsme zavřít větračku :/. Ale nakonec sem usnula.
Vstávali jsme v cca 9 ráno a ještě něco řešili :).
Myslela sem si jak budu rozlámaná z toho že ležím na zemi, ale vůbec nejsem, ani za krkem mě nebolí - včera mě totiž strašně bolelo za krkem.

Na zpáteční cestě sem si koupila sýr v housce a šla na nádraří. Ovšem to bych nemohla být já, kdybych nezabloudila :)). Pořád sem šla jakoby po šipkách k nádraží a když sem došla na konec jedné z ulic k dalšímu ukazateli tak sem zjistila že tam nádraží není. Naštěstí sem se ptala na cestu holek, který mi řekli že musím jít kolem nemocnice a na tom ukazateli byla šipka k nemocnici tak sem šla jakoby k ní. Potom sem se ještě ptala jednoho týpka jestli jdu dobře :D A šla sem dobře. Jistota je jistota.

Naštěstí sem vlak stihla - měla sem do odjezdu ještě 20 minut tak sem si na nádraží snědla housku a potom nastoupila do vlaku. Úplně mi vypadla z hlavy ta výluka - já sem se totiž chtěla zeptat v Jeseníku jestli ta výluka pořád platí. Ale z vlaku sem už nevylízala i když sem měla ještě chvilku čas - zeptala sem se průvodčího, kterej sám nevěděl, ale pak za mnou přišel a říkal že nemusíme přesedat na bus, ale můžem normálně jet vlakem, YAHOO.
Heh a kola od mýho vlaku budou nejspíš v České televizi, která tam nahrávala :D ještě sem schválně vylezla z okínka, abych byla slavná, ale maximálně tam budu mít kousek těla za oknem :(. Neva ne, každej nějak začínal :D.

Dojela sem dobře, až sem se divila. Ha, JÁ sem někam dojela vlakem !?! To není možný ... to je u mě pokrok, ještě když tam byli ty vylomeniny.

Tak a teď to jdu dospat, asi :D protože sem trošičku unavená.

BILL: Piercing SEPTUM

15. dubna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Septum, další piercing kterej nemám ráda. Přijde mi to jako kroužek pro bejky (no fakt, bejci maj ten kroužek v nose k tomu aby, když ho chce člověk někam přemístit např: chcou ho odvíst za krávou na oplodnění; nebo ho přemísťujou za veterinářem ... tak dávají bejkovi do nosu takový kroužek do kterýho zasunou železnou tyč a vedou býka. Je to tak kvůli bezpečnosti. Býk má velkou sílu takže, kdyby se chtěl člověku zepřít tak by člověka zabil. No a když sedlák zatáhne za tyč s krouškem tak se býk uklidní, protože ho to v nose bolí. Není to týrání zvířat ..
Koňové zase mají v puse tu železnou věc.)
pardon, zase sem mluvila o něčem jiným. Takže Billovo SEPTUM. Kochejte se pohledem :D.


SMRT

11. dubna 2012 v 22:21 | KaTHulle |  na téma
Nebojte, nikdo mi neumřel, pouze ve šlole probíráme ve staroušcích UMÍRÁNÍ A SMRT. A mě naráz přepadla spisovatelská chuť.
No, spisovatelská ... prostě mám chuť o tom něco napsat.

Asi před 5ti lety mi umřela prateta a já si na to při učení látky vzpomínám; museli jsme ji dát do nemocnice, protože byla popletená a zmatená. Netrefila ani k umyvadlu a když, tak nevěděla co dělat (já už teď vím že je to jedna ze známek blížící se smrti). Asi půl hodiny byla doma sama a rozebrala nám ty kolečka na sporáku (kdyby aspoň šla postupně, ona je rozebrala na střídačku), vysvětlila nám to tak že jí tam vadili a překáželi.
No a protože jsme museli do školy a mama chodila do práce tak musela do nemocnice. Ale starší občané berou nemocnici, domovy důchodců a ostatní ústavy pro ně určené, jako místo, kam je posíláme na dožití ! Což určitě není pravda. Jsou tam proto, protože nejsou schopni se o sebe postarat. Ale nemluvím o všech. Některé bábiny (pardon, tohle oslovení není vhodné, protože to nejsou moje bábiny) starší dámy si žijou pěkně doma třeba s dětmi a jejich rodinou, třeba v nějakým dvojdomku nebo dvojgeneračním domečku. A umřou doma, s těmi, který měli rádi a se kterými strávili prakticky celej život. Což v takovým zařízení nemá možnost.
V nemocnici z tetky udělali ležáka - za týden. Nebyla to jen vina a chyba zdravotnickýho a ošetřovatelského personálu, ale taky její.. protože to vzdala.

"Člověk by nikdy neměl umírat sám."
Tuhle větu sem se právě učila a před očima se mi objevil obličej tetky, když sme za ní přišli - ležela na posteli, do žíly měla jehlu s umělou stravou, přivřený oči a pootevřenou pusu a podivně chrčela. Určitě věděla že tam sme, protože to podivný chrčení určitě bylo vítání nebo loučení ? Takže sme tam s ní byli když usínala...

~*~
Nechci už nic psát, tohle je jako konec článku dostačující !


GUSTAV: Tetování ŽIVOT A SMRT

8. dubna 2012 v 13:00 | KaTHulle |  Tetování & Piercingy (TH)
Přiznám se, a to bez mučení že tohle Gustavovo tetování nechápu.