Červen 2012

"Lyžák"

29. června 2012 v 18:28 | KaTHulle |  výkecník
Neklepejte si na čela (!) nejela sem na lyžák v červnu ! :D:D To by si naše škola a předevbším její studenti dovolit nemohli :D. Jeli jsme na TURISTICKÝ KURZ do Jeseníků.

V neděli byl odjezd a ve čtvrtek příjezd - což je jasný jinak bychom nestihli výzo žejo ? :D

táákže v kostce:

Neděle:
Příjezd, ubytování v chatkách a "vybalení" věcí je jasný. No další věc kterou jsme museli vědět bylo: Kde můžeme kouřit ? Paní učitelka nám vyhradila ohniště. No fajn nebylo to daleko, ale uhm nechodili jsme tam :D. Akorát, když jsme přijeli jsme tam byli .. ale jinak už vůbec :D Prostě před chatkama, vajglíka pěkně do plechovky od piva a bylo uklizeno :D.
Potom jsme šli do vojenskýho muzea, což byla nuda, fakt mě to nebaví ... Každoročně totiž jezdíme na takovou vojenskou akci, kde simulujou nějakou bitvu .. a chodíme různě po bunkrách .. ale muzeum sem přežila :D A co víc ! Vím co je to LAFETA ?!!

Pondělí:
CELODĚNNÍ VÝLET NA KRALICKÝ SNĚŽNÍK. Nevím co k tomu napsat ... Byla sem unavená to jo, ale dalo se to zvládnout :D .. Dokonce se nám nachvilku i vyjasnilo takže bylo vidět i po okolí...
Po příchodu do kempu jsme si pěkně hupsli do bazénku, to byla pohoda pro nožičky :).

Úterý:
Výlet na Paprsek - taky pohoda .. i když nožičky z minulýho dne se hlásili o slovo.
Cestou jsme se stavili na bobové dráze, panečku to byla sranda ! První cestu sem se bála .. A když sem přijížděla tak sem zakřičela něco v tom smyslu "Páááni to bylo super.. chci ještě" :D A ten pán od "bobů" mi povídá: "Pomůžeš mi ? Budeš to takhle odepínat a zahakovat sem ? A budeš mít jízdu zadarmo." Tak já upe že jooo :D hehe tak sem odepínala a přicvakávala a jela sem zadáčo ! :D heheeee.
Huh večer (po táboráku) jsme si udělali "párty" na jedné chatce. Já donesla to moje Zetko - sice sem ho chtěla nechat až na další den, ale ? ne heh zordělala sem ho už v úterý. To byla sranda :D Fakt sem to trošku přehnala a byla dost v náladě, ale né zas tak moc že bych byla zvracet to ne ! :)

Středa:
Šli jsme se podívat do nedalekého bunkru. Neuvěříte, ale ten pán nám vyprávěl o každé díře, která tam byla ... Šílený .. nepamatuju si absolutně nic, ještě ke všemu sem byla navená z úterka, takže sem byla moc ráda že jsme přišli do chatky a já si mohla pohodlně lehnout a usnout až do oběda :)
Po obědě jsme měli čas tak jsme se šli opalovat. To slunko šílen pařilo, jen škoda že na mě ne ! :D Připadám si bílá... Asi podám reklamaci u Oskara :D.
Ve 3 hodiny začínal ORIENTAČNÍ ZÁVOD - prostě jsme museli běžet a cestou plnit otázky. Rozdělili nás náhodně na dvojice a já běžela ještě s jednou holčinou jako poslední. Neuvěříte mi !!! Běžela sem celou dobu a to jakože fakt běžela ! Heeeh a víte kolikátí jsme doběhli ? Bylo nás 14 dvojic a JÁ !!! Sem doběhla TŘETÍ !!!!!!
Vážně třetí .. já pořád na to koukám a nemůžu tomu uvěřit. :)
No a večer jsme to náležitě oslavili, ale zase decentně abychom nemuseli obímat záchody.

Mimochodem, bylo tam šíleně moc chlastu, nenašla se chatka ,kde by nebyla minimálně jedna flaška .. To je neuvěřitelný.

Čtvrtek:
Odjezd. :)

~*~

Byla to sranda a rozhodně bych to zopakovala. pod perexem najdete pár fotek ... Určitě se podívejte na sprchy ! To je obzvlášť LUXUS !!

Alkehol - Holky to chtěj

26. června 2012 v 17:29 | KaTHulle
:D:D Strašně se mi líběj tyhle písničky ! :D:D:D:D A jakoby ta písnička mluvila o "mě" a o těch mých kundách uchlastaných ! :D

PS: sem na turisťáku, jen sem tu ten článek přednastavila .. tak se nelekejte ! :D:D


Alkehol - Blondýna

20. června 2012 v 17:13 | KaTHulle |  a další ...
Heeeeh písnička o mě ! :D:D:D:D A mám pocit že sem na to pařila když sem byla na The Reasons [to je mega hustá kapela z vesnice, kde bydlím :D Lol raději na to nevzpomínat :D Zpívala sem "bla bla bla" do mikrofonu, protože sem neuměla text :D:D:D:D]


Návštěvnost (11.6. 2012 - 17.6. 2012)

19. června 2012 v 9:16 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.6. 2012 - 17.6. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 17
Streda: 7
Ctvrtek: 9
Patek: 9
Sobota: 13
Nedele: 18

Celkem: 80

Porcelan Black - This Is What Rock N Roll Looks Like

17. června 2012 v 16:53 | KaTHulle |  a další ...
Ach já miluju nakřáplý, chraplavý hlasy ! ♥ A že v téhle písničce ho má PB chraplvej :D


Jahody ♥

16. června 2012 v 20:08 | KaTHulle |  výkecník
Taky tak milujete jahody ? Jo ? Hehe jdu vám dělat chutě.
Právě sem se vrátila z "plánovačky" tábora.. Proč je ta plánovačka v uvozovkách ? Protože 98% dne jsme dělali kraviny, kecali/čekali na klíče od školy na schodech a papali pizzu. No a zbylý 2% jsme opravdu dolaďovali dny :D.
Měla sem tam spát, ale asi by to nemělo cenu, protože Miko by jela dnes domů D-Chan by taky šla domů a jedinej Miky a já by jsme tam zůstali spát ... No a navíc .. další den bychom už stejně nic neudělali .. TAKŽE ! :D Doma v postýlce se mi spí líp než ve spacáku na zemi ! :D

Ale k jahodám... Miluju jahody, ujedla bych se jich. Nejradějc je mám rozmačkaný s cukrem a mlíkem. Děláte to taky ? Kdo ne o hodně přichází ! Nic lepšího sem nejedla !

Alkehol - Jahody Mražený, ale jinak je to ta samá/stará písnička. :D Akorát tahle chraplavá verze se mi líbí mnohem víc. :)


Když je tak poslouchám dostávám chuť jít někam na zábavu, se živou kapelou.. :) Podle mě je kapela lepší než DJ... I když každý má svoje + i - to je jasný. A taky je to podle člověka a co se mu prostě líbí víc.. :D Co upřednostňujete vy DJ/kapela/interpret ?

Ještě fotka mojí mňamky .. :)


Návštěvnost (4.6. 2012 - 10.6. 2012)

13. června 2012 v 19:03 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (4.6. 2012 - 10.6. 2012) je:
Pondeli: 15
Utery: 8
Streda: 20
Ctvrtek: 10
Patek: 11
Sobota: 11
Nedele: 18

Celkem: 93

Návštěvnost (28.5. 2012 - 3.6. 2012)

9. června 2012 v 14:01 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (28.5. 2012 - 3.6. 2012) je:
Pondeli: 18
Utery: 15
Streda: 12
Ctvrtek: 13
Patek: 17
Sobota: 17
Nedele: 17

Celkem: 109

Vzkaz pro mě, a to ani App nemám :D

4. června 2012 v 21:13 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Heh Bill se rozhodl odpovědět na takovouhle potázku v pravý čas :). Hmm takže Bille říkáš 3 dny jo ? :D No tak ti budu věřit. :)


Bill: @Snow White: Hezké! Jo, bolí to a jazyk je oteklý, ale po 3 dnech budeš v pořádku... ale bude těžké jíst a mluvit, jen abys věděla:-) není to nejjednodušší piercing, ale užij si ho!!

Tralililampiercing mám :)

4. června 2012 v 19:01 | KaTHulle |  výkecník
Zrdavím :)
Dneska sem byla na píchání toho piercingu do jazyka. A musím vám říct že sem byla šíleně vynerovaná a nervózní. Strašně sem se bála. Ale ten chlápek bych dobrej. Dělal si prdel snad ze všeho :D.
Přede mnou šla kámoška s píchnutím břicha a potom já s jazykem :D.
Heh musím se přiznat že na to jak moc sem se bála to ani tak nebolelo. Vlastně to nebolelo vůbec. Ty kleštičky byly trošku nepříjemný, ale samotnej vpich byl v pohodě. Potom mě akorát tošku zabolelo jak mi tou dírkou protahoval piercing, ale fakt to bylo v klidu.
Sem ráda že ho mám :).

Foto pod perexem.

Zkažená mládež

2. června 2012 v 23:40 | KaTHulle |  filmy
Klepou se mi ruce. Zrovna sem to dokoukala a ugh !!!!!! Nemám slov, celá se z toho filmu klepu. Byl to šílenej film a rozhodně nebylo dobrý si ho pouštět na noc - respektive tu půlhodinu která mi do konce filmu chyběla !
Strašnej film a ten KONEC !!!!!!!!!!!!!!!! Vžitotě sem nenapsala tolik vykřičníků, ale já nevím jak jinak to ze sebe dostat.
Ale jedno pozitivum to mělo - parchanti nezůstali bez potrestání !

Ano doporučuju se na to podívat, ovčem jako večerní filmek to nedoporučuju. Je to drsnej film ale v něčem i dobrej.Hlavně tam jde vidět jak to učitelé neumí řešit..
Půjdu zkusit usnout ... a možná zítra k tomu ještě něco napíšu.


Adam Lambert - Never Close Our Eyes [videoklip]

2. června 2012 v 15:09 | KaTHulle |  Adam Lambert
Vůbec sem nevěděla že má Adam na tuhle písničku klip :).
Strašně mi tenhle klip připomíná takovej seriál, kterej dávali v televizi, myslím že na Primě Love "Dům Loutek" - nedívala sem se jen sem to občas zapla a bylo to tam tak sem se mrkla. Každopádně tam Adam hraje vzbouřence a to se mi líbí ... A myslím že to má i hlubší smysl... Prostě "Nikdy nezavárejme naše oči" a dívejme se co se koem nás děje.


Ty pracky..

1. června 2012 v 22:53 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Um. Nechtěla sem moc obdivovat Tomovy svalíky [takhle veřejně], ale teď tak nějak musím. Fakt se dobře vypracoval a jo vypadá dobře. Škoda že se Bill snaží kráčet v jeho stopách a mít taky svaly, ale o tom někdy příště až to zas jednou nevydržím.

Nechápu ty lidi, kteří tvrděj že dredy k novýmu Tomovy neseděj. Mě přijde že jo a když to nosí takhle v tom drdolu dozadu tak je fakt dost sexy !
Heh né, nezačínám se řadit k Tomovým fans myšleno zcela vážně bez ironie :) - jak o nich nedávno mluvil v callu.

ACH, KOCHEJTE SE !


A vůbec nevypadá jako bezdomovec ! :D