Srpen 2012

PopCandies TV

15. srpna 2012 v 21:17 | KaTHulle |  Jeffree Star
tahle TV zastihne všechny :D... Ale Jeff se s ní nepáře. :D Pokecá a potom si nakonec můžeme na jeho košili přečíst co si o nás myslí. BAD GIRL !!! Ten náš Jeff on ví jak šokovat. :)


Všichni říkaji že si něco šeptaj >>> Ale já tvrdím že mu cucá ucho :D:D:D

15. srpna 2012 v 18:28 | KaTHulle |  twincest
projíždím si TWINCEST rubriku na mým starým blogu a tenhle název článku mě dostal :D. Já sem měla nápady teda ! :DDDDDD

A k tomu samo že fotka ! :D


Trick

15. srpna 2012 v 16:53 | KaTHulle |  filmy
Gabriel (Christian Campbell) má poměrně nudnou práci v kanceláři. Přitom miluje muzikály, píše hudbu a texty a sní o tom, že jednoho dne napíše svůj vlastní úspěšný kus. V jeho snu ho podporuje kamarádka Katherine (Tori Spelling), nepříliš talentovaná a poněkud sebestředná herečka. Gabriel je homosexuál, ale s gay komunitou není příliš sžitý. Přesto se jednoho dne vydá do gay klubu, kde ho zaujme mladý go-go tanečník Mark (John Paul Pitoc). S ním se ten večer potká ještě jednou - v metru. Tam se spolu dohodnou na placeném sexu a vydají se do Gabrielova bytu, odkud je ovšem vzápětí vyhodí Gabrielův spolubydlící. A tak se dva mladíci vydávají hledat jiné místo, kde spočinout, a vždy se objeví nějaká nová komplikace, která jim znemožní akt uskutečnit. Na cestě za hledáním klidného místa pouze pro dva projde tento vztah mezi prostitutem a zákazníkem velkou proměnou.

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Film se mi moc nelíbil, byl takový zvláštní a rozhodně sem si z něj nesedla na prdel .. Prostě jen taková oddechovka i když trošku zvláštní oddechovka. Není to zrovna můj šálek čaje.

Prague Pride

14. srpna 2012 v 17:35 | KaTHulle |  výkecník
13. - 19. srpna 2012

Achjoo Pride a já tam zas nejsem :(. Loni sem na něj strašně chtěla, ale letos sem to nějak pustila z hlavy a když vím že se prahou promenáduje x lesbiček z celé republiky chce se mi tam. SAKRA proč já si jen nenašla nějakou brigádu za kterou bych pak mohla vyrazit na cesty ?

No okey budu se utěšovat tím že mě snad pustí naši na VNS kde uvidím po 2 letech moji ženušku... ňufík můj, snad mi to vyjde protože bych s ní zas chtěla pokecat live. Je to čarodějka protože, když si vzpomenu jak jsme chodili před Teslou v roce 2010 a ty naše kecy na ICQ před koncerte:
žena: A budem předstírat že sme spolu jo ? Kdyby nás v hale roztrhli od sebe tak musíme křičet "Já chci svou ženu u sebe" :D

Achjo vážně mám depresivní období tak mi prosím zkuste držet palce ať mi ta Praha a VNS vyjde jo ?

Návštěvnost (6.8. 2012 - 12.8. 2012)

14. srpna 2012 v 17:16 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (6.8. 2012 - 12.8. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 10
Streda: 12
Ctvrtek: 9
Patek: 10
Sobota: 9
Nedele: 21

Celkem: 78

Surfaři

14. srpna 2012 v 15:50 | KaTHulle |  filmy
Romance o dospívání a hledání vlastního místa.
Zach je mladý a pohledný umělec. Musí ale zanechat školy, aby pomohl sestře s výchovou nemanželského dítěte. Volný čas pak tráví s přítelem Gabem malováním nebo na surfu. Přijíždí Gabův bratr Shaun, který Zacha velmi zaujme. Zach se musí vyrovnávat nejen se svými životními prioritami, ale také se svou sexuální orientací.

(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Tenhle film znám už naspaměť, možná i kdyby jste mě vzbudili ve 3 ráno a zeptali se mě o čem je film Serfaři tak vám to odvykládám i s přesnejma minutama a sekundama skvělých scén :D. Doporučuju se na tenhle filmek podívat, je to skvělá oddechovka.

Místnost sebevrahů

13. srpna 2012 v 16:18 | KaTHulle |  filmy
Dominik je normálny chlapec. Má veľa priateľov, najkrajšiu babu v škole, bohatých rodičov, peniaze na značkové oblečenie. Jeden nevinný bozk s kamarátom však všetko zmení. Začne sa pred okolím izolovať a všetok čas trávi za počítačom. Nadviaže kontakt s neznámou dievčinou, ktorá ho uvedie do "miestnosti samovrahov" - miesta, odkiaľ niet úniku. Dominik sa ocitne v pasci vlastných pocitov. Zapletie sa do smrteľného komplotu a postupne stráca to najcennejšie, čo v živote mal... Dlhometrážny hraný debut jedného z najtalentovanejších poľských režisérov. Prvýkrát sa podarilo v tomto geografickom priestore vytvoriť dielo, kde je virtuálny svet avatarov rovnako presvedčivý a dôležitý ako výkony hereckých predstaviteľov. Emotívne vypätý a šokujúci príbeh s brilantnými výkonmi, ktorý pôsobivo prekračuje obvyklé hranice predstavivosti.

jiné názvy: Sala Samobójców, Suicide room
(Artfilm; csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Málem bych zapoměla na tenhle film, který vě mě svoje stopy určitě nechal. Ze začátku se film jevil jako skvělý a že mě to bude bavit a že se mi bude líbit, ale postupně se to zvrtávalo a na konci se z toho stala věc, kterou sem musela vypnout. ANO v ostatních filmech trapný scény překousnu, přejdu a nebo nad nima mávnu rukou, ale tady ten film sem stopla, vypla a doufala že už ho nikdy nebudu muset znova zapnout... Bylo to, fuj .. trapný, nechutný, odporný ... šíleně, nevím jak to popsat. ta scéna mi zhnusila celej film ani ten začátek už není tak fajn jak se na začátku jevil. Tou scénou to opravdu odrovnali !
Ale asi po půl hodine sem se odhodlala že to přece jen dokoukám, chybělo mi asi 15 minut. Ale tím sem na film nezměnila názor. ALE možná se to někomu z vás bude líbit ... Znám slečnu, které se film moc líbí. Tak doufám že jste moje pocity nepřevzali a že sem vám film moc neznechutila.

German lesson

12. srpna 2012 v 23:09 | KaTHulle |  twincest
Nevím co mě to popadlo, ale dostala sem chuť se kouknout na nějaký TWC videa. Musím se neuvěřitelně smát tomu jak to na TWC blogu prožíváme a ty popisky k videům - nevidím se že sem do TWC tak rychle vklouzla, kdo je TWC fan mě pochopí a kdo není nepochopí.
Ale ... normálně mi naskočily slzy, při tomhle videu. Nechápu proč, vždyť je to naprosto normální video, ale Ketty (nebo Janule - nevím která z nich to zveřejnila, ale tipla bych to spíš na Ketty) z něj udělala TWC video ...
Tak nějak mi to chybí ... Né že by Janule nevedla blog dobře, ona je superžena, divím se jak to vše zvládá. takže po ní nikdo z nás nemůžeme chtít aby seděla u youtube a hledala nějaký TWC specialitky... Spíš je škoda že to ketty poslala do kytek... Ale to je jedno "neplač nad rozlitým mlékem". Vím že budoucnost je otevřená a možná se najde nějaká jiná Ketty.

Užívejte si tohle slaďoučký video :))


Kluci nepláčou

12. srpna 2012 v 15:46 | KaTHulle |  filmy
Teena Brandonová, děvče z malého městečka, utíká po krádeži auta před spravedlností. Při té příležitosti si změní jméno na Brandon Teena a spolu s tím kompletně změní svou osobnost. Teena má totiž už dlouho pocit, že se narodila ve špatném těle. V obrovských zmatcích, které provázejí její přeměnu se seznamuje s dívkou jménem Lana, která fatálně vstoupí do jejího života. Po krátké romantické známosti se Lena doví celou pravdu - policie totiž zatkne "Brandona" a uvězní ho v ženském oddělení. Vyjevit těžkou pravdu milované osobě je pro Teenu nadlidský úkol, ale ukáže se že pravda její vztah s Lanou neohrozí. Bohužel do situace zasáhne Lanina rodina - která vyrovná účty za "zrazenou Lanu" po svém.

Film vznikl na základě skutečných událostí a neskutečně věrohodný herecký výkon vynesl představitelce hlavní role Oscara v roce kdy Cenám Akademie dominovala Americká Krása.
(oficiální text distributora; csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Název filmu sem viděla různě na netu, když sem hledala 4%ní filmy. A včera sem měla tak trochu depku tak sem si řekla že si ten film pustím. Nikde sem o něm nečetla takže sem nevěděla do čeho jdu a sem ráda že sem si o tom filmu nepřečetla protože vím že bych si ho nepustila. OMG to bylo hrozný, nebylo to tak příšerný jako Mandragora, ale pro mě to bylo podobný. Fakt se mi v některých chvílích svíjel žaludek a bylo mi zvláštně. Možná proto, protože některý věci prožívám víc.
Ale byly tam nějaký scény, který se mi vážně líbily a u kterých sem přemýšlela "Jak to dělá ?" ale asi vím jak to udělala. Tak to je jedno. jdu si najít zas pro změnu nějakou oddechovku abych na tenhle silnej film zapoměla...
Nevím jestli to doporučit či ne. je to na vás...

Návštěvnost (30.7. 2012 - 5.8. 2012)

8. srpna 2012 v 22:11 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (30.7. 2012 - 5.8. 2012) je:
Pondeli: 2
Utery: 18
Streda: 6
Ctvrtek: 9
Patek: 6
Sobota: 4
Nedele: 9

Celkem: 54

Návštěvnost (23.7. 2012 - 29.7. 2012)

8. srpna 2012 v 22:00 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.7. 2012 - 29.7. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 10
Streda: 7
Ctvrtek: 8
Patek: 5
Sobota: 7
Nedele: 8

Celkem: 52

Ego ft. Robert Burian - Žijeme len raz

8. srpna 2012 v 9:36 | KaTHulle |  a další ...
Když sem ji slyšela poprve tak se mi vůbec nelíbila.. Ale včera sem ji slyšela na Óčku a od té doby mi hraje :)


Tábor

7. srpna 2012 v 19:56 | KaTHulle |  výkecník
Takže, čím bych začla ? PŘEŽILA jsem !!!!!!!!
Věřte či ne, kromě odřených kolen a kotníků mi nic není.