Září 2012

Mám pocit že dřív si to víc užíval/i.

30. září 2012 v 21:10 | KaTHulle |  na téma
Jsem nenapravitelná. Zase sem si pustila nějaký live verze písniček Zimmer 483 tour a zase sem melancholická a .. já nevím nestává se vám že když koukáte na nějaký starý video že se ve vás něco probudí a prožíváte ty stejný pocity jako před X lety, kdy jste psali ke každýmu videu miliony srdíček a při každým Billově, Tomově, Gustavově nebo Georgově úsměvu jste se usmívali taky ? Mě se to stává docela často.. Dneska, když jsem odepisovala na hru, v půly slova sem to musela utnout a přepnout se na youtubko protože teď tam byla ta dokonalá scéna jak Billí zpívá do mikrofonu a ono se to rozlíhá celou halou a ten jeho výraz, ach.
A Bill tam lítá, skáče, culí se, dělá držky a vypadá při tom jako by si to užíval. Když koukám na novější videa připadá mi že má výraz ála "odzpívám si to, dostanu prachy, ale dál mě neotravujte." asi se mi to jen zdá..

Jsem jediná takhle praštěná ??

Zvláštní je že se mi to stává jen u videí do roku 2007 .. když se koukám na Humanoid tour nevyvolává to ve mě takový pocity i když sem tam byla.. Možná je to pro mě nějaký ponaučení že i když bude mýmu děcku 14 let raděj s ním půjdu na nějaký koncert a prosedím (nebo prostojím) tam s ním tu hodinku, dvě než aby bylo potom dalších několik let zklamaný a smutný..


Návštěvnost (17.9. 2012 - 23.9. 2012)

28. září 2012 v 18:18 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (17.9. 2012 - 23.9. 2012) je:
Pondeli: 5
Utery: 9
Streda: 10
Ctvrtek: 7
Patek: 12
Sobota: 8
Nedele: 13

Celkem: 64

Návštěvnost (10.9. 2012 - 16.9. 2012)

28. září 2012 v 18:18 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (10.9. 2012 - 16.9. 2012) je:
Pondeli: 6
Utery: 11
Streda: 13
Ctvrtek: 5
Patek: 7
Sobota: 8
Nedele: 8

Celkem: 58

Návštěvnost (3.9. 2012 - 9.9. 2012)

28. září 2012 v 18:17 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (3.9. 2012 - 9.9. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 9
Streda: 24
Ctvrtek: 8
Patek: 6
Sobota: 7
Nedele: 14

Celkem: 75

Návštěvnost (27.8. 2012 - 2.9. 2012)

28. září 2012 v 18:14 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (27.8. 2012 - 2.9. 2012) je:
Pondeli: 10
Utery: 12
Streda: 10
Ctvrtek: 8
Patek: 10
Sobota: 9
Nedele: 18

Celkem: 77

Návštěvnost (20.8. 2012 - 26.8. 2012)

28. září 2012 v 18:13 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.8. 2012 - 26.8. 2012) je:
Pondeli: 8
Utery: 10
Streda: 10
Ctvrtek: 11
Patek: 8
Sobota: 8
Nedele: 8

Celkem: 63

návštěvnost (13.8. 2012 - 19.8. 2012)

28. září 2012 v 18:10 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (13.8. 2012 - 19.8. 2012) je:
Pondeli: 11
Utery: 14
Streda: 11
Ctvrtek: 7
Patek: 10
Sobota: 7
Nedele: 7

Celkem: 67

Děti moje, budete mi chybět.

21. září 2012 v 18:29 | KaTHulle |  výkecník
navázat s někým vztah je těžké. Zvláště pak, když má nějakou poruchu.. Říkáte si o čem to tu kecám, ráda bych vám o tom řekla.
Studuji na Střední škole sociální péče a služeb a musíme mít praxe. já sem si letos zvolila praxi v základní a střední škole pro mentálně a tělesně postižené děti. Zprvu sem se bála, nevěděla jsem co tam budu dělat, naznala jsem to prostředí a celý to na mě působilo docela děsivě. Ale hned první den sem se s nima zpřátelila, nemyslím si že mě brali jako učitelku nebo asistentku. Spíš mě brali jako Kaču.. Kačenka, která s nima zajde na záchod, pomazlí se a bude s nima dělat blbosti, tančit i zpívat (i když moc zpívat neumím x)).
Zkrátka a dobře sem si k nim vybudovala vztah a mám ty děcka ráda. Sou super i když si s nima moc nepokecáte .. Sou prostě jinak super, jsou jiní, ale né horší. Řekla bych spíš že jsou lepší než ostatní děcka. Tihle se nesnaží předhánět kdo toho má víc a kdo toho víc umí .. tihle prcci sou rádi že tak s nima jsme a že je nějak zabavíme ... Zdají se mi bezprostřední a milí... jo, ano někteří jsou milí ... Někteří za to prostě nemůžou a chovají se podle toho jaká je jejich přirozenost a pokud jim je přirozený houkat jak na lesy tak to dělají. Ráda vzpomínám na Matýska, jeden houkalín kterej se ale uměl hezky smát a perfektně bouchat do míče; na Klárinku, která byla můj plyšáček tulivej; na Aničku, která se nám pořád schovávala za tlapičky a když jsme ji našli tak se řechtala na celý kolo, a nikdo v její blízkosti nemohl stát - PROSTĚ "HAČ!"; na Františka, kterej prostě všechny miluje a zve na pivko; na Lukáška, meďa malej roztomilej zpomalenej; a v neposlední řadě taky na Ríšu od kterýho sem si vyslechla krásný slova o tom že sem piča a ať si zbalím věci a vypadnu z baráku - nezazlívám mu to on za to nemůže. Kopnout do prdele potřebuje někdo jiný..

Tahle praxe mi vážně HODNĚ dala, bylo to skvělý, šílený a rychlý.. Vrátila bych se tam jako asistentka, bavilo mě to a chci to dělat.
Možná na mě moje dětičky zapomenou, ale já na ně ne.

Kath.

Někdy si říkám, jestli nejsou jeany lepší než latexový kalhoty.

12. září 2012 v 19:22 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Netuším, co mě to popadlo, ALE zase sleduju starý videa od Tokiáčů. Nevím jak sem se k nim dostala, pouštím si a zpívám písničku od Jeffa v překladu "Vykuř mě" a naráz mi hrajou Tokiáči a IN DIE NACHT z Prahy [×]. A já paralizovaně čumím na jejich xichty, slzy dojetí na krajíčku, protože on to Billy zpívá Tomimu, a to je krásný.
Navíc v Praze v roce 07 a zase mám ten šílenej pocit že sem tam NEBYLA i když sem měla příležitost, lístek k podiu zadarmo, už sem tu o tom psala.
Nebyla sem na koncertě, kde Bill vypadal normálně, neměl na sobě latex a nebyl ověšenej světýklama a hadicema. A uvědomuju si jak šíleně mě to štve, mrzí a jak moc sem naštvaná že sem tam tenkrát nemohla být.

Nestěžuju si na nový styl Billa, jen vzpomínám na starý časy.


SKRILLEX - Rock N' Roll (Will Take You To The Mountain)

11. září 2012 v 20:34 | KaTHulle |  a další ...
Některý písničky sou od něj fakt dobrý ! :)


Můj malej roztomilej pozér

11. září 2012 v 16:33 | KaTHulle |  Adam Lambert
Nevím co přesně napsat ... Když sem ho poprve viděla s blond vlasama nemohla sem tomu uvěřit. WTF ? Cože on se obarvil ? Kdy ? A černý vlasy mu tak nehorázně sekly ... Doprdele já myslela že ve třiceti letech už je člověk vyspělej a vyzrálej a má svůj vlastní mozek a rozum, ale jak tak na to koukám tak asi ne. Navíc sem myslela že už si dávno jede ve své vlastní lajně a že se už u nikoho neinspiruje..
Nechápu že po něm musí okoukat každou kravinu. Kdežto, kdyby vymejšlel svoje vzhledy vypadal by daleko líp. Takhle působí jako jeho levná kopírka... proč to dělá ?
Doufám že to dá brzo pryč, ale pokud ještě přijde plnovou tak...

A o kom to mluvím ? Koukněte pod perex. Mimo to jew tak i video..


Obstojím ?

5. září 2012 v 21:15 | KaTHulle |  na téma
Dospělá ... Zvláštní slovo.
Podle průkazu jsem dospělá, ale ve skutečnosti se cítím jako dítě. Většinu času se snažím dělat skopičiny a blbosti, který neublíží, ale lidi se zasmějí, někdy mám nápady za který by se žák prvního stupně základní školy stydět nemusel. I když občas mi lidé říkají že se chovám na svůj věk. Nevím proč, ale nechci se chovat dospěle a zodpovědně... Nejspíš z toho mám strach. Je přece mnohem lehčí zůstat dítětem za který zodpovídají rodiče, řeší za něj polovinu problémků a dělají za něj důležitá rozhodnutí.
Třeba jako to, jestli maturovat z ájiny a nebo z matiky... V prváku bych si řekla: "Sakra Kačeno co řešíš ? Ájina je jasná volba.", ale věci se mění.. nechci vinu svalovat na učitele, ale zdá se mi že naše milá, hodná a Česky mluvící Angličtinářka nás moc nenaučila.. no vemte si sami - mluví česky a když už po nás chce souvislou větu tak si ji nakonec řekne sama, asi to dělá víc učitelek, ale pokud chce člověk maturovat z ájiny tak by měl mít prostor říct pár vět sám a bez pomoci.. A není to tak že by jsme přemejšleli nad slovíčkem půl hodiny. Ze slohovek mívám dvojky nanejvíš trojky .. ale když jsme si zkoušeli maturitní poslechy z minulích let měla sem čtyřku ... Což vážně nechci... A nevím jestli bych zmákla vykládat něco 15 minut či jak dlouho Anglicky.
Ale na druhé straně je matika... Předmět s kterým válčím až od prvního prváku a který asi nikdy nebude mým oblíbeným. Proč bych si jej měla vybírat ? jediný plus je ten že je to pouze jedna zkouška.. Jeden test a mám pokoj.. Navíc hranice u matematiky je jiná než u ájiny je nižší takže bych možná mohla mít nějakou šanci hmm ?
Ale tohle není jediný rozhodnutí, který mě do listopadu čeká.. je toho víc, ale o tom zase jindy.

Mluvím jenom o Maturitě, ale to proto že sem z toho vystresovaná, musím se rozhodnout, musím a buďto si vyberu dobře nebo špatně. Štěstí vs. Smůla. Vím že mi nikdo z vás neporadí, protože neznáte mě ani mou situaci ve škole.. A vím že se musím rozhodnout sama.

Maturita, zkoužka dospělosti. Obstojím ?

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -

Nevím jestli tohle patří do tohohle tématu týdne, pokud ne tak to smažu a zveřejním to jako normální článek. Možná jste si při klikání na anketu mysleli že se bude psát o dvanáctiletých slečnách, který si fotí svůj přepudrovaný "DUCK FACE" u zdrcadla v koupelně, dávají rady ohledně lásky a mění svoje krásný dvanáctiletý kamarádky na hezký třicetiletý paní. Ale na tohle vážně nemám nervy. Vlastně mi sou ty holky víte kde... Ať si každej dělá co se mu zlíbí, pokud tím neohrožuje mou existenci. Není na mé osobě soudit je nebo jim snad radit aby toho nechali. My God copak já můžu někomu radit ?
ALE vidět desetiletou holku namalovanou je fakt hardcore !

Září

2. září 2012 v 16:44 | KaTHulle |  výkecník
COŽE ? ono už je září .. Wuuups.
Kdy začal tenhle zvláštní teplo-chladný měsíc ve kterém se mám vypravit do školy ?
ŠKOLA, nechce se mi tam. Vlastně komu se chce ? Jo vlastně mě před rokem, ale před rokem sem nekráčela do maturitního ročníku ... Minulý rok mi bylo fajn, těšila sem se. ALE letos ? Mám bobky... Jak to zvládnu? Z povinné četby sem přelouskala jednu knihu, nejsem na to pyšná. Deník praxe taky nemám hotovej.. Mám něco v PC, ale musí se to vytisknout zařadit a udělat si v šanonu pořádek..Už sem trošku začala minulej tejden, ale je to málo... UGH musím se začít učit ájinu, jestli se teda nerozhodnu maturiovat z matiky - MIMO: Nezměnili zase to že si už nemůžem vybrat ? - Nevím. Sem z toho všeho na nervy.
Navíc ještě mi ani nepotvrdili mimoškolní praxi takže sem na ten tábor jela z 40% zbytečně... Chápejte to správně, chtěla sem jet na tábor jako instruktor už dlouho .. ale teď sem k tomu měla i další důvod a to byla mimošklní praxe. Takže v pondělí asi zavolám hlavnímu vedoucímu jestli mi to napíše bo ne ... A když mi to nenapíše budu muset lítat nevím kde a zhánět si mimoškolní praxi kam budu docházet o víkendu, prázkách a ve volným čase. Takže mi logicky ubyde čas na učení se otázek a nové látky do školy...
Ještě nikdy předtím to na mě tak nesedlo jako dneska, teďka v tenhle moment. Já se tak moc bojím že to nedám. Bojím se toho že až si vyberu otázku a až půjdu o té otázce přemýšlet tak si na nic nevzpomenu a pokud jo tak jim to potom neodříkám, rozeřvu se tam a uteču na záchod... Na druhou stranu vím že pokud se budu stresovat a říkat si že to nedám tak to vážně nedám.
Takže lidi sem rozhodnutá odmaturovat a prostě to dám. Držte mi palce prosím ...

už zítra.

~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -
Ani sem se nezmínila o včerejšku (1. 9.) a o VNS.. Nedávno sem psala že chci jít na VNS se svou ženuškou ... NEVYŠLO MI TO :'(. Jak sem psala nemám brigádu a naši mi nedali prachy na cestu. Strašně mě to mrzí protože Angie je vážně skvělá a strašně ráda bych ji viděla a pokecala a zahrála si s ní hru na papíru. Navíc měla narozky - 18 jí bylo koncem srpna takže jsme to chtěly trošku zapít a oslavit to spolu na VNS.
No doufám že to vyjde někdy jindy..

KaTH.

Hlasujete pro Adama Lamberta - Never Close Our Eyes

2. září 2012 v 16:02 | KaTHulle |  Adam Lambert
Adam Lambert je v hitparádě na óčku... nedali by jste mu hlas aby se dostal víš :) huh ?