Mám pocit že dřív si to víc užíval/i.

30. září 2012 v 21:10 | KaTHulle |  na téma
Jsem nenapravitelná. Zase sem si pustila nějaký live verze písniček Zimmer 483 tour a zase sem melancholická a .. já nevím nestává se vám že když koukáte na nějaký starý video že se ve vás něco probudí a prožíváte ty stejný pocity jako před X lety, kdy jste psali ke každýmu videu miliony srdíček a při každým Billově, Tomově, Gustavově nebo Georgově úsměvu jste se usmívali taky ? Mě se to stává docela často.. Dneska, když jsem odepisovala na hru, v půly slova sem to musela utnout a přepnout se na youtubko protože teď tam byla ta dokonalá scéna jak Billí zpívá do mikrofonu a ono se to rozlíhá celou halou a ten jeho výraz, ach.
A Bill tam lítá, skáče, culí se, dělá držky a vypadá při tom jako by si to užíval. Když koukám na novější videa připadá mi že má výraz ála "odzpívám si to, dostanu prachy, ale dál mě neotravujte." asi se mi to jen zdá..

Jsem jediná takhle praštěná ??

Zvláštní je že se mi to stává jen u videí do roku 2007 .. když se koukám na Humanoid tour nevyvolává to ve mě takový pocity i když sem tam byla.. Možná je to pro mě nějaký ponaučení že i když bude mýmu děcku 14 let raděj s ním půjdu na nějaký koncert a prosedím (nebo prostojím) tam s ním tu hodinku, dvě než aby bylo potom dalších několik let zklamaný a smutný..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

1,2,3 ...

Komentáře

1 Schmetti Schmetti | Web | 9. října 2012 v 14:14 | Reagovat

Hezký přístup k tvému budoucímu dítěti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama