Září

2. září 2012 v 16:44 | KaTHulle |  výkecník
COŽE ? ono už je září .. Wuuups.
Kdy začal tenhle zvláštní teplo-chladný měsíc ve kterém se mám vypravit do školy ?
ŠKOLA, nechce se mi tam. Vlastně komu se chce ? Jo vlastně mě před rokem, ale před rokem sem nekráčela do maturitního ročníku ... Minulý rok mi bylo fajn, těšila sem se. ALE letos ? Mám bobky... Jak to zvládnu? Z povinné četby sem přelouskala jednu knihu, nejsem na to pyšná. Deník praxe taky nemám hotovej.. Mám něco v PC, ale musí se to vytisknout zařadit a udělat si v šanonu pořádek..Už sem trošku začala minulej tejden, ale je to málo... UGH musím se začít učit ájinu, jestli se teda nerozhodnu maturiovat z matiky - MIMO: Nezměnili zase to že si už nemůžem vybrat ? - Nevím. Sem z toho všeho na nervy.
Navíc ještě mi ani nepotvrdili mimoškolní praxi takže sem na ten tábor jela z 40% zbytečně... Chápejte to správně, chtěla sem jet na tábor jako instruktor už dlouho .. ale teď sem k tomu měla i další důvod a to byla mimošklní praxe. Takže v pondělí asi zavolám hlavnímu vedoucímu jestli mi to napíše bo ne ... A když mi to nenapíše budu muset lítat nevím kde a zhánět si mimoškolní praxi kam budu docházet o víkendu, prázkách a ve volným čase. Takže mi logicky ubyde čas na učení se otázek a nové látky do školy...
Ještě nikdy předtím to na mě tak nesedlo jako dneska, teďka v tenhle moment. Já se tak moc bojím že to nedám. Bojím se toho že až si vyberu otázku a až půjdu o té otázce přemýšlet tak si na nic nevzpomenu a pokud jo tak jim to potom neodříkám, rozeřvu se tam a uteču na záchod... Na druhou stranu vím že pokud se budu stresovat a říkat si že to nedám tak to vážně nedám.
Takže lidi sem rozhodnutá odmaturovat a prostě to dám. Držte mi palce prosím ...

už zítra.

~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ -
Ani sem se nezmínila o včerejšku (1. 9.) a o VNS.. Nedávno sem psala že chci jít na VNS se svou ženuškou ... NEVYŠLO MI TO :'(. Jak sem psala nemám brigádu a naši mi nedali prachy na cestu. Strašně mě to mrzí protože Angie je vážně skvělá a strašně ráda bych ji viděla a pokecala a zahrála si s ní hru na papíru. Navíc měla narozky - 18 jí bylo koncem srpna takže jsme to chtěly trošku zapít a oslavit to spolu na VNS.
No doufám že to vyjde někdy jindy..

KaTH.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

1,2,3 ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama