Říjen 2012

100 otázek #2 ?

29. října 2012 v 20:44 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
1. Celé jméno: Kačenka V.
2. Přezdívka: KaTHulle, Ket Star*, Džachna, DJ Kača, ...
3. Narozeniny: 1993
4. Místo narození: porodnice :)
5. Znak zvěrokruhu: beran
6. Pohlaví: žena
7. Třída: 4.S
8. Škola: SSSP
9. Funkce: student
10. Město: Z.
11. Chceš na vysokou?: jo, ale..
12. Barva vlasů: přírodní - špinavý blond, jinak obarvená na blond.
13. Délka vlasů: do půlky zad, po zapínání podprdy.. :D
14. Barva Očí: hnědé
15. Hlavní rys: můj krásný úsměv :D
16. Výška: 169 cm
17. Jizvy? hmm.
18. Brýle? sluneční
19. Piercing: v uchu, jazyku
20. Tetování: ne
21. Pravák nebo levák: pravák

Návštěvnost (22.10. 2012 - 28.10. 2012)

29. října 2012 v 15:09 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.10. 2012 - 28.10. 2012) je:
Pondeli: 6
Utery: 6
Streda: 9
Ctvrtek: 15
Patek: 9
Sobota: 7
Nedele: 13

Celkem: 65


Mr.Roll - Ganja Story (Suppafly Riddim by Coco Jammin)

24. října 2012 v 18:19 | KaTHulle
♥ jeeep


Missy M & Mr.Roll - Party Time

24. října 2012 v 16:20 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
Miluju ♥
Pojďte sem, zvedněte prdel ze svojích židlí ..

..síla bítů dun dun zbourá zeď..

Miluju tu písničku a miluju Missy M ona je prostě úžasná ! A Mr. Roll je taky ugh .. já je chci lsyšet live !


Kapsle

24. října 2012 v 15:17 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
Člověk chce mít vždy něco extra a proto pořád hledá, šmejdí a prolejzá různý stránky a když najde něco co se mu líbí objedná si to a nehledí na nic a na nikoho.. Možná, kdyby si něco o tom přečetl na internetu tak ví, že tenhle výmysl je na prt a že se s tím špatně dělá.

Ano, kdybych si o tom přečetla.. kdyby kdyby kdyby..

Taky se vám líbí tzv. kapsle do jazyka ? Mě ano a proto sem si ji taky koupila. Dneska mi to konečně přišlo a já plna očekávání a nadějí z toho jak budu mít krásnej ozdobenej jazýček si ho to dala do pusy....

Czech Gangman style ! :D

22. října 2012 v 14:30 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
:DD Joo tak to je Český styl :DD Z produkce Debilních keců" :D


Návštěvnost (15.10. 2012 - 21.10. 2012)

22. října 2012 v 14:07 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.10. 2012 - 21.10. 2012) je:
Pondeli: 6
Utery: 11
Streda: 14
Ctvrtek: 7
Patek: 13
Sobota: 8
Nedele: 12

Celkem: 71

Jedeme za...za sluníčkem

19. října 2012 v 16:58 | KaTHulle |  twincest
Loooooooooooooool Takhle ti věřím Bille že jedete za sluníškem ! :DD To si se musel ujistit s Tomem že jste si vymysleli stejnou "výmluvu" proč se zase na čas ztratit do tajemné vily v LA ?? :D Ha..
A nebo to jejich představování "This is my brother Tom and me, Bill" :DDDDD Lool aby nezapoměl představit i sám sebe náhodou. :DJak kdyby je někdo neznal ! :D


Skříííp

17. října 2012 v 21:22 | KaTHulle |  výkecník
=) VAROVÁNÍ (=
=) Tento text je psaný v afektu a v naštvanosti. (=
=) Nejspíš je nesouvyslí, je v něm několik sprostých slov a hodně chyb. (=
=) Při čtení se nejspíš budete bavit. (=
=) Ale byla bych ráda, kdyby jste mi k tomu napsali něco povzbudivýho. (=
=) I když váš názor může být jiný. (=
=) Váš jiný názor si ráda přečtu, ale ne v nejbližších dnech. (=
=) Děkuji. (= Ket.

Měla bych se učit sociální péči, zítra píšem, ale neučím se to. Protože já jak pičinka sem se dala na zařizování maturitního plesu a když už konečně něco zařídíme tak že je to "hotový" takse najdou kravičky, který prostě budou remcat a pičovat. Mám fakt chuť napsat společnosti, která u které máme objednaný stužky a šerpy že to rušíme, peníze a všechno ostatní předat té kravičce aby si v tom pořádně vymáchala frasnu a já budu stejná jak ona "A tohle jste udělaly špatně. A tohle chci jinak. A nemluvím jen za sebe, ale i za ostatní.. A bla bla." kurva já na to nemám náladu. kvůli nějakýmu motu na stužce si půjdu podřezat říly.. Protože ta stužka je ve čtvrťáku důležitá, nejdůležitější z celýho roku. Protože až půjdeme k Maturitě tak jim půjdeme prezentovat naši stužku a šerpu a celá maturitní komise z toho vystříkne a všichni dostaneme jedničky a budeme nejvíc cool a chytrá třída na škole, možná v celé ČR.
A potom až si někteří z nás budou hledat práci tak tam doneseme ukázat naše krásný šepry jako důkaz toho že jsme měli skvělý maturitní ples a že učení nebylo vůůbec, ale vůůbec podstatný a důležitý.. Protože my jsme řešili pořád a stále dokolečka šerpy a stužky..
Jiný věci se na ples zařídit nemusej, protože my tam prostě přijdem bude hrát DJ, řádná výzdoba, tombola, jídlo, povolení od starosty nic jinýho nepotřebujem musíme mít jen dokonalý stužky a šerpy a mota ... Prostě se to řešit nemusí, protože se stále budem dohadovat nad motem stužky. nad barvou šerpy a možná ještě změníme společnost u které jsme si to objednávali.. Možná že ještě odvoláme místo a termín plesu, protože je to strašně pozdě.. A my už přeci máme stužkya šerpy takže ten ples může být klidně už v prosinci, na co čekat ? A co víc je potřeba ?

Potom u Maturity budu v píči, protože sem tak hloupá že se zdržuju a nechávám se odreagovat od učení, od spaní od všeho, nějakejma věčně nespokojemejma dilinkama, který jen seděj nic nedělaj a jen komentujou v nevhodný čas. A já kráva pro ně ještě tisknu barevný obrázky ozdob na šerpy a stužky aby se na to všichni mohli podívat, když třeba nemaj doma net a oni to prostě neoceněj... nechci to dělat.. NECHCI NECHCI NECHCI. Dělejte si to někdo jinej. Je až k nevíře s jakejma krávama sem ve třídě. Tohle že jsou sociální pracovnice ? K nim bych teda důvěru neměla... SHIT

UGH. Jo sem trošku vykecaná, vypovídaná, ale né odreagovaná.. Už ať je to reggae ať se odreaguju a zapařím.. Neskutečně moc se těším na 26. října ... Doufám že mi to vyjde, protím ať mi to vyjde.. Chci zase slyšet ty skvělý melodie na živo ♥.

A poučení pro čtenáře, NIKDY si neberte na starost celej Maturitní ples. Zcvoknete se z toho, nebudete mít čas se učit protože budete vynervený z podobnejch pičinek a potom si to budete jen vyčítat.

Přejte mi pevný nervy, prosím. budu to potřebovat.

KaTH.

Juste une Question dAmour

17. října 2012 v 19:16 | KaTHulle |  filmy
Laurent je třiadvacetiletý mladík, který skrývá svou homosexuální orientaci před rodinou. Bydlí s přítelkyní, aby tak zamezil otázkám rodičů ohledně svého osobního života. Všechno funguje až do té doby než se Laurent zamiluje do Cédrica, který má svůj coming out už dávno za sebou a nechce být jen objektem milostného vzplanutí. Co všechno přimese odhalení Laurentova intimního života a jak těžké je vypořádat se s vlastní identitou a přirozeností, to je tématem tohoto citlivě natočeného filmu.

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Opravdu povedený film :). Líbil se mi a myslím že v mým PC ještě dlouho zůstane.

Střííík :D

16. října 2012 v 20:34 | KaTHulle |  twincest
Tak tahle fotka se povedla. :D
Heeh určitě si Billí nechával vystříkávat prdelku proudem vody, když v tom se k němu začal přitulovat Tomi.. A jak Bill trošku natlačil ke kraji bazénu tak.. vidíte sami kam to Tomi dostal..Bill stačil jen překvapeně otevřít papulku "Takže dneska nic nebude ?".
Ty jejich propletený nohy.. mmm :)

(okey, okey taky jste se nechali napálit od Aliss-r-aleman ? :D)

♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~♥~

Ale aby tu bylo něco skutečnýho. Nedávno dávala na fejs Majka odpověď Billa z rozhovoru "potřebujeme čas sami pro sebe!", který dvojčata poskytla časopisu BRAVO. Tenkrát jsem ho nečetla, ale teď jsem si ho našla a přečetla .. Nedozvěděla jsme se tam nic novýho a zásadního, možná proto už delší dobu nečtu rozhovory a články - ztráta času.. Ale kvůli téhle odpovědi mě to mrzí:

Bill: "Když jsme se přestěhovali, tak jsme se konečně uvolnili. Uzavřeli jsme se, kompletně jsme zmizeli z médií, nedělali jsme žádné rozhovory a fotoshootingy. TOM A JÁ JSME PROSTĚ POTŘEBOVALI ČAS SAMI PRO SEBE."

-> Ano kluci, chápu a nejsem sama, víme že jste potřebovali čas pro sebe.. mě nemusíte nic nalhávat, ale hezky to maskujete. Nezasvěcená osoba tuhle obpověď vezme jako normální sdělení, ale my twincesťačky víme jak to ve skutečnosti je.. :) Hahaha, před námi se neschováteee !
*devil laugh*

KaTH.

Starcrossed

16. října 2012 v 18:58 | KaTHulle |  filmy
Darren a Connor jsou bratři, jež si užívají společného života typické rodiny na předměstí, snaží se plnit přání svých rodičů a zastávat tradiční role ve společnosti. Connor však žije ve stínu svého sourozence a není schopen se mu v očích otce rovnat. Ve slabé chvilce, kdy je Darrenem utěšován, však dojde k osudovému okamžiku a bratra políbí. Spirála společensky nepřijatelných konvencí, předstírání, zakázaných citů a strachu z budoucnosti se roztáčí a nezadržitelná tragédie se blíží. Svět jim není schopen porozumět o radikální řešení se jeví jako jediné možné řešení.


- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Patnáctiminutový film, který se mi vážně líbil. je krádký výstižný a smutný. :)

Návštěvnost (8.10. 2012 - 14.10. 2012)

16. října 2012 v 6:46 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.10. 2012 - 14.10. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 9
Streda: 7
Ctvrtek: 9
Patek: 4
Sobota: 4
Nedele: 7

Celkem: 47

Podpis od Toma :)

11. října 2012 v 18:56 | KaTHulle |  co se jinam nevešlo
"Uklízím" si v PC a divím se co vše v něm nacházím :) a kolik souborů/složek sem vymazala s tím že "V téhle složce sem nebyla dobrý dva roky". Ale nacházím i zajímavý věci. Třeba tenhle podpis od Toma is věnováním. Mám pocit že sem ho získala od Savanah, která ho pro mě vytvořila :)
Tákže waaw mám podpis od Toma :D. Záviďte mi ! :D
A děkuju Míše :) Tohle sem asi měla napsat hned na úvod :D

PS: Je to sken papíru, takže to opravdu psala ona ! :D

Návštěvnost (1.10. 2012 - 7.10. 2012)

9. října 2012 v 6:49 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (1.10. 2012 - 7.10. 2012) je:
Pondeli: 12
Utery: 14
Streda: 8
Ctvrtek: 9
Patek: 11
Sobota: 7
Nedele: 12

Celkem: 73

A Single man

7. října 2012 v 21:36 | KaTHulle |  filmy
Profesor George Falconer (Colin Firth) je vyschlou řekou. Po smrti svého dlouholetého partnera (Matthew Goode) nemůže přijít životu na chuť. Nezvedá telefony, zůstává v kontaktu pouze s jedinou kamarádkou (Julianne Moore) a svět se pro něj stal jen nepříjemnou rutinou. Každý den začíná s jedním cílem: nějak jej protrpět do dalšího. Dnešní den ale bude jiný. Všechno to skončí a nebo znovu ucítí smysl a chuť do života. Single Man režiséra Toma Forda, původně módního návrháře stojícím za oživením značek Gucci a Yves Saint Laurent, je příběhem o lásce a osamění, zdánlivě bezejmenných okamžicích a záblescích smyslu života. Filmově nádherné zpracování "padne" jako na míru šitý oblek.

(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Film je smutný, ale líbil se mi. Asi si ho už nikdy nepustím, protože nemám ráda takovýhle smutný filmy, ale určitě jej doporučuju. Zanechal ve mě určitou stopu/vzpomínku, což si myslím že každej dobrej film má.

Návštěvnost (24.9. 2012 - 30.9. 2012)

1. října 2012 v 16:24 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (24.9. 2012 - 30.9. 2012) je:
Pondeli: 8
Utery: 11
Streda: 9
Ctvrtek: 9
Patek: 8
Sobota: 9
Nedele: 4

Celkem: 58