Listopad 2012

Návštěvnost (19.11. 2012 - 25.11. 2012)

30. listopadu 2012 v 17:08 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (19.11. 2012 - 25.11. 2012) je:
Pondeli: 10
Utery: 13
Streda: 8
Ctvrtek: 13
Patek: 9
Sobota: 9
Nedele: 7

Celkem: 69

Lilies - Les feluettes

29. listopadu 2012 v 21:35 | KaTHulle |  filmy
Píše se rok 1952. Biskup Bilodeau je povolán vyzpovídat umírajícího vězně Simona Douceta. Zpověď se však ukáže být nástrahou a biskup je coby rukojmí donucen shlédnout hru s výjevy z jejich společné, čtyřicet let staré minulosti. Ze Simonových spoluvězňů se stávají herci, z vězeňské kaple jeviště a ze zpovědníka kajícník. Hra nás vrací do roku 1912. Simon prožívá lásku k Valierovi. Mezi oba chlapce se však vloudí žárlivý Bilodeau, a Valier za nejasných okolností umírá. Přestože byl za jeho vraždu odsouzen Simon, jen biskup zná o Valierově smrti celou pravdu. Všechny role ve filmu včetně ženských hrají muži, což podporuje ideu, že i rodové role jsou pouze druhem divadla.

(Mezipatra, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~
Další silný film. Ze začátnu sem myslela že to vypnu, protože se mi to zdálo jako nehorázná kravina, ale jak šel děj dál tak sem se víc zadívávala a zalíbilo se mi to.. Konec mě teda pěkně dostal... Myslím že pokud se nudíte tak se tenhle film stáhněte. je to dobrý.

Kdyby jste mi tak dali LIKE ...

28. listopadu 2012 v 19:04 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím,
sem v soutěži s mým tongue-piercingem na stránce inpiercing.cz a byla bych moc ráda, kdyby jste mi dali váš hlas. Stačí LIKE u mé fotky:

A hlasujte na odkaze -> www.inpiercing.cz/fotosoutez/&id=12


Kdyby jste mi dali hlas byla bych vám moc moc vděčná. Díky moc.

hlasujte na odkaze -> www.inpiercing.cz/fotosoutez/&id=12

Děkuju za Váš hlas :) A pokud si napíšete do reklam, nebo sem ke článku tak vám taky někam zahlasuju.

A je to !!!

22. listopadu 2012 v 15:49 | KaTHulle |  výkecník
DNESKA !
K nám do třídy přišla zástupkyně s třídní učitelkou v rukou měly červenou složkou.. ve které byl dotazník ohledně Maturity. Dobře, on to není dotazník, ale dalo by se to k tomu přirovnat. Do kterého jsme měli zaznačit z čeho budem maturovat.

Řeknu vám.. bylo to zvláštně podivný.. Celkem mě z toho rozbolela hlava a břicho, ale co sem se bavila tak se tohle stalo všem z naší třídy.

Nejlepší je že my máme skvělý učitelky takže my jsme byli všichni přepadený, vyplašený a rozklepaný z toho a oni tam začly říkal vtípky :D. Protě sou skvělí :o)).

A jenom tak pro zajímavost - rozhodla jsem se že odmaturuju z:
Český jazyk
English
Sociální péče
Praxe z pečovatelských činností
Speciální pedagogika (+ Organizace volného času)

Abych byla upřímná tak mám děsnej strach. Do toho ještě maturiťák.. a je mi špatně prostě. Držte mi palce, díky.
~peace~
KaTH.

Jsou jako koule na noze.

19. listopadu 2012 v 19:09 | KaTHulle |  výkecník
Znáte ten pocit, tu situaci když jdete do klubu, hospody nebo na jinou veřejnou akci a začne vás tam někdo balit ?
Vy tam jdete s určitými lidmi za určitým cílem a chcete si to s s těmi lidmi užít. Místo toho se na vás přilepí nějakej kluk, a všechny vaše plány jsou v háji, protože ho máte pořád za zadkem a má potřebu do vás něco neustále hučet, aby jste si ho všímali. Takže v konečné fázi máte tak akorát zkaženej zbytek noci a máte chuť jít tak maximálně domů..

Já nevím co dělám špatně, že takový lidi přitahuju! Snažím se lidi se kterýma se nechci bavit ignorovat jak nejvíc to jde. Jenže mužský plemeno je nejspíš totálně natvrdlí, když si pořád myslí že má nějakou šanci nebo co si kurde myslí ? Vážně, vážně, vážně mě to štve. Nevím jak klukům říct že o ně prostě zájem nemám! Prostinká odpověď: NE! na otázku: Co piješ? Asi nestačí co ?! *Dude, wake up ! I don't want you!* Já se s nima budu klidně bavit, můžu s nima kecat o nesmrtelnosti chrousta v tom nevidím žádnej problém, když to zaplácne nudnou chvilku, ale jako s kamarádama. *Good morning little dinosaur* Tím chci říct že už mě dlouho žádnej kluk neočaroval natolik abych řekla: Och tak tebe, chlapče, musím mít ! A nemyslím si že by to nějakej frajírek dokázal změnit. *So, boy, thinking about it just for moment, please!*

~ peace in your soul and lot of patience with stupid boys (people) ~
KaTH.

novinky na mé stránce

18. listopadu 2012 v 17:44 | KaTHulle |  novinky
Čaveeec
strašně dlouho si pohrávám s myšlenkou že můj blog potřebuje novou šťávu.... něco novýho protože mě to tu už vůbec nebavilo, pořád všechno stejný, - stejný rubriky, desing a stejný kecy.. S těma kecama nic neudělám, ale s tím ostatním ano.

Desing je zde nový již od 1. listopadu a jsem s ním celkem spokojená. Jednoduchý desing sem chtěla už dlouho a konečně ho mám. A podle toho že se mi do grafiky dvakrá echce bude tu asi zase dlouho.. uvidím.

A do rubrik sem se pustila včera někdy v odpoledních hodinách. Nečekala jsem však, že se to protáhne do PŮL DRUHÉ HODINY RANNÍ ! Neuvěřitelný, dělala sem kraviny a koniny a říkala sem si co blbnu, vždyť je tolik hodin že kdybych to dělala odpoledne tak to mám za půl hoďky hotový, ale já ne .. Prostě sem to musela dělat v noci.
Moje rubriky mají jiný názvy ale ve skutečnosti je to pořád stejný.. Přibila zde nová rubrika "mám ráda" která se skládá ze čtyř podbodů, kterým se hodlám dál věnovat..twincest, adommy - který tu už byli ale nově tam je rubrika BLAMBERT (pairing Bill a Adam Lambert, miluju to !!) v hlavě mám s tímhle tématem určitý plány, tak doufám že je uskutečním.
A také v rubrice "další" [dřívě nesla název "ostatní"] je pár nových podrubriky a to "Piercing a tetování" jo sakra budu tu něco z téhle oblasti přidávat.
Další novou rubrikou je "na téma". Nehodlám sem přidávat žádný obrázky na téma jak to kdysi frčelo, ale jsou tam články na různý téma, který mě napadne a který řeším nebo tak něco ... Představuju si to spíš jako nějaký diskusní fórum, ale toho se tu nedočkám, trálilálilá :)
A myslím že poslední novou rubrikou je rubrika "SKUTEČNĚ DŮLEŽITÉ VĚCI" ve které se zabívám týráním zvířat, genocidou, ženskými právy, lidskými právy atd.. Prostě věcmi nad kterými by jste neměli mávnout rukou a říct si "Co mi je po nějakej černoších v Africe."

Taky je tu mově "mapa blogu" najdete ji v menu a je to podle mě dobrá věcička, když by jste náhodou něco potřebovali hned najít ! :) A je to skvělí pro zorientování na danné stránce, tedy na mém blogu, hahaha.

Myslím že poslední novinkou je ARCHIV, který sem čtyři roky nepoužívala. Ale na hodně blozích sem ho viděla a začala sem ho postrádat, takže tu teď je, juchůů.

PS: Při tvožení nových rubrik sem si všimla vychytávky od blogu.cz - už nemusíme dělat podrubriky pomocí článků, jako dřív. Ale v administraci si to pěkně přehledně uspořídat podle libosti. je to fajn. Ale má to jednu chybičku, když mám něco v nadřezené rubrice tak ty podrubriky jsou až pod článkama v dané rubrice.. Chápetejak to myslím ? Nechápete co ? Nevadí, mám pro vás názornou ukázku klikněte na -> Tokio Hotel -> Sjeďte až dolů na stránku a tam teprve najdete zmiňovanou podrubriku. Zdá se mi to nepraktický, ale když děláte něco poprve nemusí to dopadnout vždycky dobře a věřím že to blog.cz nějak opraví .... :)
Jinak nevím jak dlouho to už jede, ale já na to přišla teprve včera. Neměla sem příležitost to zjistit na blog.blog.cz už dávno nechodím protože je to UŽ ztráta času a do rubrik v administraci taky nechodím, nemám k tomu důvod.. takže sem to nejspíš zjistila hoodně pozdě ! :D Ale neva, klidně mi říkejte blesku.

To je zatím vše co jsem tímhle článkem chtěla říct..
- peace -
KaTH.
Návštěvnost (5.11. 2012 - 11.11. 2012)

17. listopadu 2012 v 16:51 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (5.11. 2012 - 11.11. 2012) je:
Pondeli: 11
Utery: 9
Streda: 13
Ctvrtek: 7
Patek: 7
Sobota: 8
Nedele: 14

Celkem: 69

Podpis

14. listopadu 2012 v 16:26 | KaTHulle |  twincest
Mě fascinuje jak se Billí podepisuje k Tomimu :D. něbo že by zase proběhla nějaká hádka o štůsky s podpiskartami ? Ale na to vypadají moc v pohodě ! :DD


Do Começo ao Fim

13. listopadu 2012 v 17:36 | KaTHulle |  filmy
Film vypráví o bratrech, jejichž láska z dětství přeroste v dospělosti v partnerství.


- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Tohle byl první film, který sem viděla o lásce dvou bratrů, tedy se to dá přirovnat k twincestu, a popravdě jen kvůli tomu sem na něj koukala.
Film je skoro o ničem .. už si ani pořádně nepamatuju o čem byl, ale dokoukala sem ho :D

Intouchables

12. listopadu 2012 v 17:13 | KaTHulle |  filmy
Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně "nedotknutelným", přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák.

(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Tenhle film měl být asi smutnej, ale nebyl. Smála sem se u něj.. Ale i brečela.. Koukněte na to, stojí to za to !!

Vykoupení z věznice Shawshank

11. listopadu 2012 v 17:29 | KaTHulle |  filmy
Strach dělá z lidí vězně. Naděje jim dává křídla. Film natočený podle novely Stephena Kinga. Strhující příběh o přátelství, naději a moudrosti s velmi výraznými hereckými i charakterovými osobnostmi. Andy Dufresne (Tim Robbins) přichází do vězení v Shawshanku jako nový vězeň podezřelý z vraždy. Spřátelí se s doživotně odsouzeným Redem (Morgan Freeman) a společně se snaží přežít v nelidském prostředí vězeňského systému. Odmítají upadnout do rezignace a dodávají naději sobě i spoluvězňům. Film získal mnoho ocenění filmové kritiky a díky svému hluboce humánnímu poselství, skvělým hereckým výkonům a působivému zpracování byl 7 x nominován na Oscara - za nejlepší film, herce v hlavní roli (Morgan Freeman), nejlepší scénář, kameru, hudbu, střih a zvuk.
(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Nádherný film .. Viděla jsem ho dávno, ale vždycky když vidím ten název tak si vzpomenu že to byl dobrý film a že bych se na něj podívala znovu :)).

Split jazyka

11. listopadu 2012 v 14:35 | KaTHulle |  piercing & tetování
Jen aby jste věděli o co jde: Split jazyka je označení pro rozříznutí jazyka na dvě půlky..


Líbí se vám takový zkrášlení lidského těla ??

Abych pravdu řekla mě se tohle absolutně nelíbí. Když sem na googlu hledala nějakou dobrou fotku šel mi z toho mráz po zádech ... Nějak mi nedělá dobře pohled na splity jazka, kór, když tam bylo docela dost zahnisaných jazyků. Od té doby co mám propíchnutej jazyk mi takový fotky nedělají dobře.. A na vyhledaná videa sem se ani nekoukala, myslím že bych to nedala, musí to hrozně moc bolet (i když to si možná říkáte i o piercu jazyka, a ono je to ve zkutečnosti jen takový ďobnutí :D ) a protě se nedokážu dívat na to jak někomu řežou do jazyka. Ale každýmu se líbí něco jinýho..
KaTH.

Po Tomášovi

10. listopadu 2012 v 17:19 | KaTHulle |  filmy
Příběh chlapce, jemuž změnil život zlatý retrívr. Britský film, inspirovaný skutečnými událostmi.
Je mu šest let a žije ve svém vlastním, uzavřeném světě, do něhož nepustí nikoho, kromě Mašinky Tomáše, vláčku z jednoho televizního seriálu. Kyle Graham, chlapec, u něhož lékaři - po mnohaletém snažení jeho matky - konečně diagnostikovali autismus. Jenomže zjištění, že Kyle není prostě jen zlobivé dítě, je jen první krok k tomu, aby se někdy mohl začlenit do společnosti. Aby mohl - v rámci svých možností - žít normální život. Cesta k tomu je ještě hodně dlouhá a Nicol to ví. Uvědomuje si, že to od ní i od jejího muže Roba bude vyžadovat neuvěřitelně mnoho síly, času a energie, že se budou de facto muset vzdát svého vlastního života. A je odhodlána se s tím smířit. Za ty roky se už ostatně naučila smiřovat se s ledasčím: s jeho nevypočitatelným, nervy drásajícím chováním i s útrpnými i odsuzujícími pohledy a poznámkami kolemjdoucích, když se Kyle na ulici změní ve zmítající se a vřeštící klubko rukou a nohou. Nedokáže se smířit jen s jediným: s vědomím, že autistické dítě neví, co je to mít rád, že si k ní Kyle nikdy nepřijde pro pohlazení ani objetí. A pak do jejich života vstoupí rozkošné chlupaté klubíčko - retrívr Tomáš, kterého Kyle kupodivu pustí do svého světa. Film inspirovaný skutečným osudem autistického chlapce, jehož se díky soustředěné snaze jeho rodičů i šťastné náhodě, která do jejich rodiny přivedla psa, podařilo vrátit do života. O mimořádnou působivost snímku se zasloužil i výkon šestiletého Andrewa Byrnea, jehož si režisér vybral po více než půlročním hledání z více než dvou set dětí.
(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Krásný film, který si vás prostě "ukradne" :).

Missy M a Dr.Kary - Hmm (hoover riddim/Sklizeň 2012)

9. listopadu 2012 v 19:59 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
Miluju tuhle písničku .. To je .. Já nevím prostě ten text je z mýho běžnýho života.. Tohle se děje a dít bude .. a oni to tak pěkně vymysleli a zazpívali ... Krásná písnička prostě .. Škoda že jsem ji neslyšela na živo na Sklizni :'( Ale slyšela sem tam jinou taky skvělou, kterou vám tu dám zase jindy.. Aby jste mi tu z toho nezdivočeli xD


Bílá Vrána

9. listopadu 2012 v 17:11 | KaTHulle |  filmy
Patnáctiletý Thomas Mollison chce vyrůstat jako každý teenager v jeho věku. Má to ale těžké. Protože je jeho otec voják, rodina se často stěhuje a plachý chlapec se jen těžko sžívá s novým prostředím. Jeho život však ještě více ztrpčuje skutečnost, že jeho starší bratr Charlie je autista. Zatímco rodiče Charlieho dávno přijali, Thomas nikoli. Stydí se za něj a ve skrytu duše ho nenávidí. Pak ale potká Jackii, které Charlieho společnost nevadí.
(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Skvělý film. Nechal ve mě spoustu zkušeností a věcí, který sem ani nevěděla. A strašně se mi líbí jak skončí ^^ :))


Uvnitř tančím

8. listopadu 2012 v 17:06 | KaTHulle
Uvnitř tančím je příběhem 24 letého Michaela s mozkovým ochrnutím, který dlouhodobě žije v domově pro invalidy "Carrigmore" vedeném impozantní Eileen. V jeho životě nastane zlom, když se do domova přistěhuje rebel Rory O'Shea. Michael s úžasem zjistí, že rychle mluvící Rory, který může pohybovat pouze svojí pravou rukou, rozumí jeho skoro nesrozumitelné řeči. Roryho dynamická a vzpurná povaha zapálí v Michaelovi oheň a představí mu zcela nový svět vně "Carrigmoru".
(oficiální text distributora; csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Úžasnej film, člověk se u něj zasměje i zabrečí :).

Sedm Životů

7. listopadu 2012 v 16:49 | KaTHulle |  filmy
Režisér Štěstí na dosah a oscarový Will Smith přinášejí poutavý a napínavý příběh muže s děsivým tajemstvím, který se rozhodne napravit své hříchy tím, že zásadním způsobem změní život sedmi cizích osob. Jakmile se do toho pustí, nic ho nemůže odradit. Alespoň si to myslí. Ale Ben Thomas neměl nikdy tušení, že se do jedné z oněch osob zamiluje - a že právě ona ho začne měnit. Na počátku je sedm jmen: Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner a Emily Posa. Jediné, co mají společného, je to, že se každý z nich ocitl v kritické situaci a zoufale potřebuje pomoc, ať už finanční, duchovní či lékařskou - a nemají tušení o tom, že si je Ben pečlivě vybral jako aktéry jeho cesty za spásou. Ale Emily Posa (Rosario Dawson), optimistická žena s nemocným srdcem, změní Benovy plány jediným způsobem, který rozhodně neočekával - sblíží se s ním - a převrátí naruby jeho názory na svět a na to, co je nebo není reálné.
(oficiální text distributora; csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Strašně silnej film .. Doporučuju. A nelekejte se toho že se může zdát nudnej, není !! Ale varování - je to smutnej film..