Prosinec 2012

Návštěvnost (24.12. 2012 - 30.12. 2012)

31. prosince 2012 v 13:11 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (24.12. 2012 - 30.12. 2012) je:
Pondeli: 14
Utery: 12
Streda: 13
Ctvrtek: 15
Patek: 9
Sobota: 11
Nedele: 15

Celkem: 89

osm let a jeden měsíc ?

31. prosince 2012 v 0:38 | KaTHulle |  výkecník
Už dlouho sem si nepustila žádný video a t-h-de. blogu. Až dnes sem to porušila a pusila si reportáž z RTL: Punkt9 a uvědomila sem si šílenou věc..

Adam Lambert - For Your Entertainment [LIVE AMA 2009]

27. prosince 2012 v 21:14 | KaTHulle |  adommy
Tak tohle video tu ROZHODNĚ nesmí chybět ! Jelikož asi tenhle den vzniklo ADOMMY ♥ a může za to Adam, jak jinak ?

Nevím co k tomu psát, miluju to !!!


Návštěvnost (10.12. 2012 - 16.12. 2012)

27. prosince 2012 v 16:19 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (10.12. 2012 - 16.12. 2012) je:
Pondeli: 14
Utery: 11
Streda: 11
Ctvrtek: 11
Patek: 11
Sobota: 11
Nedele: 20

Celkem: 89

Návštěvnost (17.12. 2012 - 23.12. 2012)

27. prosince 2012 v 16:18 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (17.12. 2012 - 23.12. 2012) je:
Pondeli: 9
Utery: 13
Streda: 7
Ctvrtek: 8
Patek: 15
Sobota: 11
Nedele: 7

Celkem: 70

Dokonalý koncert ?

25. prosince 2012 v 22:38 | KaTHulle |  blambert
Není to dokonalý, ale moje dušička má nachvilku pokoj.

Chtěla sem si pro radost vytvořit montáž Billa & Adama a dneska mě něco osvítilo a napadlo mě že bych je mohla dát do pozice že mají spolu duet... Netuším co spolu zpívají, možná Phantomrider ? Asi, Bill propůjčil poslední sloku Adamovi a jak je vidět oba si to užívají..

To, co budou dělat po vystoupení nechám na vaší fantazii. :))
No možná, jestli najdu odvahu a dobrý fotky tak sem přidám další situaci, kterou vidím jasně a zřetelně v hlavě ! :) Ale o tom někdy jindy :)


PS: obě fotky jsou z podobnýho období, doufám.

Kocourkov aneb, jak bych popsala moji školu

20. prosince 2012 v 14:35 | KaTHulle |  na téma
Jistě znáte pohádky o Korourkově. Vždycky sem si myslela že je to jen něco pro zasmání, ale opak je nejspíš pravdou. A nebo už vážně začíná konec světa a všichni to tak berou.
Je zvláštní že, žáci, kteří nechodí do školy v tom mají spíše výhodu než ti, kteří do té školy chodí pravidelně. Protože ti, kteří tam nechodí jsou více odpočatí; doma si udělají to důležitý to co my musíme dělat až když se ze školy vrátíme a uděláme toho míň než ti co do ní nechodí. A potom další bod - písemky. my se musíme šrotit na každej den něco, protože učitelé potřebují známky ve všech předmětech, ale ti co tam echodí se můžou klidně učit jen jejich maturitní předmět, protože se přece vždycky najde nějaký debil, který jim řekne zadání písemky - což znamená že se naučí jen to co bylo v písemce a na zbytek kašlou. Jo tohle je chyba nás pravidelně chodících do školy.
Potom mi dále vadí že žákyně se 180ti zameškanejma hodinama z celkového počtu 190 odučených hodin má lepší průměr něž já, která má zameškanejch možná tak 50 hodin ... (ano, dovolila sem si být týden doma nemocná... zrovna, když psali velkou písemku z matiky a já te´d díky tomu propadám.) A navíc !!! Nemaj z toho absolutně žádnej postich. Z čehož vyplývá že my ostatní taky do školy nemusíme chodit... přijdem tam jen jeden den v týdnu a nikdo se nad tím nepozastaví.
Potom se není čemu divit že poslední týden před Vánoci přijde 6 lidí z celé třídy... Je to kurva normální ? Komu by se chtělo učit v takovým hojným počtu ... ? A potom půjčovat sešit těm, kteří se na to vy* aby jim ho vrátili za dva týdny, i to se mi stalo.. Už nikdy nepůjčím nikomu sešit, choďte do školy.

A další bod - UČITELÉ. Místo toho aby se řešilo že budeme mít Maturitu např. 12. května - čj, 13. května - aj a tak dále .. a že odborné praxe pro nižší ročníky budou probíhat od 11. května - 21. května se řeší že 13. prosince má svátek Lucie a že budou po škole chodit holky s dlouhými papírovými nosy, zahalený v závoji v ruce s větvičkama a že na nás budou řvát "držely jste půst ?" A kluky pocypou moukou ? PROČ to sme se nedozvěděli...
A abych nezapomněla, chodily i Barbory. Šouply nám větvičku z jabloně a řekly nám že máme 24. prosince se přijít kouknout jestli nám vykvetla.. samozřejmně učitelé budou stát na chodbě a zpívat koledy s prskavkou v ruce ...

Je toto normální ? je tohle opravdu střední škola ? Jak nás proboha chcou připravit k Matuře ? Asi nastává ta fáze, kdy prostě nemůžu spolýhat na učitele a začít se přiravovat sama. Sedět u PC a nekoukat na twincest, adommy, neposlouchat Tokio Hotel.. ale hledat si informace o ADHD a ADD a podobně, protože od učitelů se toho asi nikdy nerdočkám.

Uff.

Přeji příjemný konec světa.

kath.

[AL] Vote for...

18. prosince 2012 v 13:10 | KaTHulle |  Adam Lambert


Adamovo album TRESPASSING je nominováno na "Album roku" a "Best live performer" (nevím jak to přeložit - "Nejlepší živý účinkující" ? - možná) na PopCrush's 2012 Music Awards.

Hlasujte pro "Album of the Year" tady - popcrush.com/album-of-the-year-2012-popcrush-music-awards
Hlasujte pro "Best live performer" tady - popcrush.com/best-live-performer-2012-popcrush-music-awards

PS: pro hlasování sjeďte na stránce trošku níž, je tam anketa... Označte Adama a dejte "VOTE" :D - jen pro ty, kteří by si třeba nevěděli rady...
- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~
Nenechme zatím vedoucího Justina Biebra vyhrát, prosím... Ne že by si to nezasloužil, ke svým fanouškům se chová skvěle, ale Adam je Adam ne ?

kath.

[AL] Charitativní koncert

17. prosince 2012 v 20:51 | KaTHulle |  Adam Lambert

Adam Lambert se zůčastnil charitativní akce Cyndy Lauper jejíhž výdělek je pro gaye, lesbičky a trans bez domova.


> zazněla píseň Whataya Want From Me

> A Mad World s Cyndi Lauper↓↓

> Při kliku na fotku se dpostanetedo galerie červeného koberce.

Mad World


Nevím jestli se mám bát nebo jásat

14. prosince 2012 v 16:57 | KaTHulle |  výkecník
Čavec.
Jsem tu teď nějak často, měla bych se začít mírnit, ale když já za to nemůžu - to samo .. sem nějaká lenivá a nechce se mi učit. Dokopala sem se k tvorbě vstupenek a pozvánek na maturitní ples. Velký plakát udělám .. nevím .. o prázdninách ? Asi.

Takže asi takhle to mám teď s časem. Myslím že sem teď polevila kvůli Vánocům, já to jako nechci nějak hrotit, ale ti lidé kolem mě pořád Vánoce sem a Vánoce tam a dárky a stromeček a učit se mi nechce - tak se ve škole neučíme... a to potom na línýho člověka jako sem já nějak lenost přeleze a nedá se jí bránit.

Ale o tom sem nechtěla psát.

Všimli jste si toho odpočítadla ? blog.cz se rozhodl že nám ten čas pěkně po sekundách odpočítat, no není to od něj milý ? :) pro někoho kdo z toho má obavy je to malinko strašidelný, když vidí že mu zbývá už je 7 dní, 7 hodin, 7 minut a 7 sekund > to sem to dobře cvakla že ?

to abych začala nakupovat místo Vánočních dárků spíš konzervy, pitnou vodu, nože, náboje do vzduchovky - vzduchovka by mi byla pravděpodobně k ničemu, ale nikdy nevím že jo ?, baterky do svítidel, svíčky a podobný potřebný věci. Jak tak na to koukám tak nejsem na tu apokalypsu vůbec připravená !!!

A já se tu tři měsíce a půl stresuju s tím že neudělám maturitu a ve skutečnosti ji neudělá nikdo, protože *game is over* !

Nebo s tím plesem, taky se nervuju jak debil a on vůbec nebude - 1. března 2013 - jste zváni ;o) tu už přeci nic nebude ? Tak naco já se tu morduju s pozvánkama atd. ? Na hovn*.

ALE abych nezapoměla, blogácký odpočítávadlo nám nepočítá jenom čas, který nám tu ještě na Zemi zbývá .. počítá i s dalším řešením rovnice a to s tím že konec světa nebude a nebo nebude tak brutální že vymřeme všichni. A právě pro ty, kteří přežijí tu blog.cz připraví zbrusu nový desing ?! chápu to správně ? Aby si přeživší mohli svoje zážitky napsat do krásného nového vzhledu. Jsem zvědavá jestli vše tentokrát půjde hladce protože po mojí čtyřleté zkušenosti s tímhle serverem tu nic nešlo na poprve hladce a bez problémů. navíc ten víkend budou Vánoce a hlavně bude ten víkend žejo.. takže se adminům nebude chtít nic zpravovat. Dle mého názoru si chlapsi ve vedení vybraly špatný den.. Ale.. uvidíme.

A třeba zrovna letos se to vše vydaří na jedničku a jak má. Já hlavně budu dofat že SPRAVÍ TO POČÍTADLO NA ÚVODNÍ STRÁNCE KAŽDÉHO PŘIHLÁŠENÉHO UŽIVATELE blog.cz, protože to mě vždycky zajímalo.. :)

pokud jste to přečetli až sem - gratulace. Utekly Vám asi 3 minuty života.

~ Don't PANIK! Relax! You just die. ~
kath.
- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~
A ještě aktuální meme.Návštěvnost (3.12. 2012 - 9.12. 2012)

13. prosince 2012 v 14:22 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (3.12. 2012 - 9.12. 2012) je:
Pondeli: 12
Utery: 9
Streda: 15
Ctvrtek: 11
Patek: 9
Sobota: 11
Nedele: 16

Celkem: 83

Jednoduše sladký

11. prosince 2012 v 16:52 | KaTHulle |  Tokio Hotel
To sem stará nebo co ? :D Nikdy mi nepřišlo nic tak ťutí, když sem nějakýho chlapa viděla s dítětem a teď se na ty fotky pořád čumím a říkám si: To je tak sladký, když je Tom s dítětem. Nějak víc vnímám ten kontrast dospělýho sexy chlapa s malým dítětem... :) No koukněte sami !!


nechápu..

10. prosince 2012 v 16:06 | KaTHulle |  výkecník
MATEMATIKU !!!!!!!!

Kdo vymyslel takle blbý a logický předmět jako je matematika ? HUH.. HUH ? To ten někdo neměl nic lepšího na práci ? Jo jasně pochopím proč se učíme že za 1 kilo švestek zaplatíme 52 Kč a že za 4 kila dám 208Kč a nebo že 100 mínus 85 je 15 .. Protože to prostě budeme potřebovat, ale vysvětlete mi doháje proč musím znát nějakou pravděpodobnost sjednocených jevů ? Kdy to využiju ? Tak, když budu hrát kostky tak je přece náhoda že hodím to a to ... a určitě si při hře téhle hry nebudu počítat jakou mám pravděpodobnost že zrovna hodím šestku ?! To je kurňa náhoda .. a né abych si to počítala... taky tu šestku nemusím hodit ze sta pokusů ani jednou i když mi tu vyjde nějaký číslo...

počítám a řeším kraviny místo toho abych čuměla do sešitu a snažila se na to přijít ... že ?
Ale, když mě to prostě vytáčí, když tomu nerozumím. Teď bych se mohla pěkně učit slovíčka do AJ a pomohlo by mi to víc než nějaká blbá matika, kterou tu hrotím ujen proto abych z toho neměla za pět, ale za čtyři.. uáá pomooooooc.
nechcte si jít místo mě někdo sednout do hodiny a spočítat to za mě ???

Úplné zatmění

8. prosince 2012 v 22:21 | KaTHulle |  filmy
Pařížský básník Paul Verlaine vede spokojený manželský život v domě rodičů své ženy až do chvíle, kdy do Paříže pozve nadaného básníka Arthura Rimbauda. Ten se hned příjezdu ukáže jako arogantní šestnáctiletý rebel, což však Verlaina na rozdíl od jeho rodiny okouzlí. Intezivní přátelství bohémských básníků se velmi brzy přerodí ve vášnivý milostný poměr. Verlaine se není schopen rozhodnout mezi mladíkem Rimbaudem a svou ženou Mathildou, což ústí v čím dál vyhrocenější konflikty, výbuchy násilí a pokorných omluv, opouštění a navrácení se... Kontroverzní umělecký film režisérky Agnieszky Hollandové výrazněji nereflektuje uměleckou tvorbu dvojice prokletých básníků a spíše s mrazivou pečlivostí otevřeně mapuje vývoj jejich sebedestruktivního milostného vztahu.

(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Krásný film. Moc se mi líbil a celkem sem to s herci prožívala... I když se děj může zdát smutný jsou tam i veselý pasáže.. Taky vám ho doporučuju.

Chloe

7. prosince 2012 v 22:18 | KaTHulle |  filmy
Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo...

(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Tenhle film se mi vážně moc líbí. nevím jestli to je tím že tam hraje Amanda, nebo tím nápadem a ... nevím. Doporučuju.

L. I. E.

6. prosince 2012 v 21:53 | KaTHulle |  filmy
L.I.E. je skratka diaľnice, na ktorej sa hlavnému hrdinovi, šestnásťročnému teenegerovi zabije matka aj s jeho bratom v aute. Neustále pracujúci otec nemá na svojho syna čas a tak nečudo, že sa navzájom sami sebe odcudzili. Mladík trávi voľný čas v partii kamarátov a spolu s nimi podnikajú časté výlety, na ktorých vykrádajú domy. V jednu noc však ukradnú z pivnice zbrane vietnamského veterána a ten ich po krátkom hľadaní vystopuje podľa kusu riflí, ktoré pri úteku chlapcov odtrhol z jedného z nich. Aby toho nebolo málo, príbeh naberá aj rovinu dospievajúceho teenegera, ktorý hľadá svoju vlastnú sexualitu. Zaľúbi sa do svojho kamaráta a neskôr vzplanie oheň túžby aj k veteránovi... (Dechman, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Film mě moc nenadchl.. Možná proto že tématika filmu není moje gusto.

Transamerika

5. prosince 2012 v 22:24 | KaTHulle |  filmy
Transexuál Bree (Felicity Hoffman) šetří každý dolar, aby mohl zaplatit za vytouženou operaci, která z něj konečně udělá ženu. Jednoho dne zvedne telefon a dozvídá se, že jeho syn Toby sedí ve vězení v New Yorku. Neochotně se tedy vydává no New Yorku dostat kluka z vězení. Syna mu předají beze slova vysvětlení a Toby považuje tu divnou ženskou za potrhlou misionářku. Bree nevidí důvod, proč něco vysvětlovat a Toby chce co nejdříve zmizet do Los Angeles. Rozhodnou se tedy, že pojedou spolu, přičemž Bree má v plánu vysadit Tobyho u pěstounů. Začíná trans-americká cesta, která oběma připraví nejedno překvapení.

(oficiální text distributora, csfd.cz)

- ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~ - ~

Ačkoliv filmy o transexuálech nemám moc v lásce, najde se pár, který se mi prostě moc líbí. A tenhle patří mezi ně :). Doporučuju :)

Návštěvnost (26.11. 2012 - 2.12. 2012)

3. prosince 2012 v 18:51 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (26.11. 2012 - 2.12. 2012) je:
Pondeli: 8
Utery: 5
Streda: 18
Ctvrtek: 16
Patek: 13
Sobota: 15
Nedele: 15

Celkem: 90

Protože, mě fascinuje, když jsou tihle dva spolu !

2. prosince 2012 v 18:00 | KaTHulle |  blambert
Bill Kaulitz a Adam Lambert = BLAMBERT.. |

Fanoušci jsou vážně narušené osoby a rádi si představují různé páry. Začalo to obyčejným twincestem [Twincest blog] pokračovalo Billshidem přehouplo se to přes různé párování Billa s ostatníma členama Tokio Hotel... párování s Andreasem, kamarádem dvojčat... Key Onem a já nevím kdo ještě všechno .. až po Adama Lamberta. Vím že tohle párování nikdy neskončí, protože se najde dalších milion osob, slavných osob, který veřejně řeknou: "Miluju Billa, miluju na něm styl oblýkání, zpěv, pohyby.. prostě všechno." a přijde nějakej trhloň a bude se mu líbit ta představa.
Patřím mezi trhloně a líbí sem i představa Billa s Adamem ♥. A dokonce bych si přála, aby spolu jednou Bill a Adam byli a nebo aspoň aby mezi nima proběhnul nějaký flirtík.. Uvidíme, třeba se jednou dočkám.

Řeknu vám, najít montáže Billa a Adama je těžký úkol. Našla jsem pouze dvě. Asi se musím aktivně zapojit do tvorby montáží tohoto páru a vyprodukovat nějakou fešn reprezentativní montáž ať je se na co dívat. :))
Montáže přikládám pod perex:

PS: Nechala jsem se inspirovat u Evule

2. prosince 2012 v 17:31 | KaTHulle |  novinky
Cítím povinnost zde napsat že jsem se při vylepšování dessu nechala unspirovat u Evule.
Snad mě tu Ev nenapadne že jí kradu nápad, i když polovila blogísků o TH kopčí právě od ní. Prostě se mi to strašně moc líbilo.

A jinak, máte už nějaký dárky na Vánoce ? Já teda ani jeden a vážně nevím co komu dám.. Nejspíš to dopadne zase tak že týden před Vánocema pojedeme do města a něco si koupíme ...

No a další bod, který mě zajímá je: Pečete už něco ? My jako tradičně ne, péct začeme až týden před Vánoci ... :)