Leden 2013

Návštěvnost (21.1. 2013 - 27.1. 2013)

30. ledna 2013 v 20:37 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.1. 2013 - 27.1. 2013) je:
Pondeli: 14
Utery: 6
Streda: 10
Ctvrtek: 6
Patek: 10
Sobota: 10
Nedele: 15

Celkem: 71

takže..

29. ledna 2013 v 15:10 | KaTHulle |  výkecník
Je to vážně skvělý... úžasný a báječný..

Návštěvnost (14.1. 2013 - 20.1. 2013)

26. ledna 2013 v 18:14 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.1. 2013 - 20.1. 2013) je:
Pondeli: 15
Utery: 15
Streda: 14
Ctvrtek: 10
Patek: 11
Sobota: 14
Nedele: 19

Celkem: 98

Návštěvnost (7.1. 2013 - 13.1. 2013)

26. ledna 2013 v 18:12 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (7.1. 2013 - 13.1. 2013) je:

Pondeli: 8
Utery: 17
Streda: 13
Ctvrtek: 12
Patek: 14
Sobota: 9
Nedele: 14

Celkem: 87

:o) I just try.

24. ledna 2013 v 19:01 | KaTHulle |  album
Pokoušela jsem se vytvořit animace v jendnom on-line programu a tak zkouším jestli se rozpohybují alespoň tady na blog.cz..

Juu hejbu se :D další dvě pod perexem :D

Je mi špatně, jen nevím jestli je to z matiky a nebo z hermelínu.

21. ledna 2013 v 22:54 | KaTHulle |  výkecník
Ahojky, zdraví Vás mírně vynervovaná a unavená KaTHulle. Chtěla sem tady napsat aby jste mi prosím Vás drželi palce při zítřejší velké písemce z matiky, víte jak na tom s matikou sem že jo ? - Hrozně.. Takže budu ráda za 4ku.. i když si myslím že ta mi můj prospěch už nevytrhne.. Ale jak píšu, moje matika je hrozná :D.
Haha já mám teď plnou hubu keců a vytlemenejch smajlů, ale až předemnou bude zítra ten papír tak do něj budu koukat jak péro z gauče a ... A VYPOČÍTÁM TO .. ANO musím si vsugerovat že to vypočítám a ono to tak bude.. Protože sem si to všechno počítala a šlo mi to chápala sem to.. Takže pokud tam neudělám nějakou debilní chyu tak bych to snad ěla dát...

Ale mám velkou radost z něčeho jinýho.. někteří učitelé nám řekli co nám vychází na výzo:
Praxe z pečovatelských činností - 1
péče o staré občany - 1
ČJ -2
Zdravotně tělesná výchova - 2
Speciální pedagogika - 2
Psychologie - 2
AJ - 3

A nejsem si vědomá že by mi někde jinde hrozila třeba čtyřka .. kromě tý matiky, u který mám šílenej vykřišník .. Vastně, kdyby matika neexistovala tak sem za můj prospěch strašně ráda.. Vlaastně v pečovatelství mám 2ku a vm že sem teď tu druhou píemku zblbla takže si mě vyzkouší a já chci na výzo z peč. 2ku !!

a sem v poslední době hrozně nevrlá.. a otrávená. Mám na starosti řešení plesu, a už mi to tak leze na nervy.. Bijou se ve mě dvě Kačky - ta jedna chce dělat ples, prožívat ho, myslet jen na to a žizovat jen to.
A ta další Kačka zase chce dělat věci do školy, zajímat se o studium, dělat si věci na praktickou maturu a najít si vejšku..
Jenže ani jedna Kačka nedělá nic přádně.. A potom to dopadá tak žr sedím u fejsu a chatuju, protože sem z toho vyílená a u učení usínám..
Ještě sem chtěla nasat že sem se v sobotu nedívala a DSDS a ere mě to, ale nemám na to nějak čas a mám pocit že ten odkaz u Evule na blogu už neodkazuje na další díl DSDS.. Zítra to ještě jednou zkusím, abych mohla ve středu dívat a smát se u reportu z dalšího dílu u Mintam...

Ale tohle vás vůbec nezajímá... Mě je jen blbě v matiky... a taky z tho hermelínu ! :D

Návštěvnost (31.12. 2012 - 6.1. 2013)

20. ledna 2013 v 14:18 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (31.12. 2012 - 6.1. 2013) je:
Pondeli: 9
Utery: 17
Streda: 11
Ctvrtek: 13
Patek: 14
Sobota: 14
Nedele: 18

Celkem: 96

2 roky

16. ledna 2013 v 23:20 | KaTHulle |  novinky
Včera jsem měla se svým bločkem slavit dva roky blogu a zapoměla jsem na to ... TRAGEDIE ! :D
Ttak ještě dodstečně přiji ti, můj bločku sousty zajímavých článků, hodně komentářů, mnoho spokojených čtenářů a méně praštěnou adminku...

A všichniiii:

HAPPY B-DAY TO YOU
HAPPY B-DAY TO YOU
HAPPY B-DAY my blog

HAPPY B-DAY TO YOU.

:) enjoy

Spěje k tomu !

16. ledna 2013 v 15:45 | KaTHulle |  výkecník
Ne, nemám chuť se znovu rozčilovat. Moje představy o něžným, dokonalým a skvělím Billovi se rozpadli již při jeho tetování na ruce, který zde na blogu NEMÁM protože sem se na něj dlouhou dobu nemohla ani podívat a i teď sem hrozně ráda, když jeho ruku zdobí kožená rukavička a nebo nějaký návlek, nebo co to je... Nevím kdy najdu chuť hledat nejlepší fotku jeho potetované pracky.. Ale teď to ještě nebude.. Moje rubrika tetování a piercingy TH ještě bude muset na aktualizaci počkat.

Nyní má Bill ZASE nový tetování, oznámil nám to Tom v BTK APP a Bill doplnil fotkou křesla s popiskem "AU". Hele ty smrádě blonďatý přestaň hrát na city - Kdyby to bylo AU tak na to nelezeš TOLIKRÁT !

Spěje k tomu že bude vypadat jak Jeffree Star u kterýho tetování neberu tak drasticky, protože k Jeffovy to prostě patří, už sem ho objevila, když byl potetovanej a navíc - JEFFREE STAR je takovej blázen a šílenec, ale jeho postoje sou vážně cool a líbí se mi kvůli tomu. Ne kvůli tomu jak vypadá, kolik tetování má nebo kolik plastik podstoupil aby vypadal takhle.. prostě to je Jeff, blázen. Ale Bill je něco jinýho, u mě... byl něco jinýho. Alespoň dřív a já se nejspíš nedovedu zbavit té představy a myšlenky.. Teda už pomalu jo, ae pořád je to stále ve mě "BILL = NĚŽNOST". A nebo sem taky zblbnutá z TWINCESTU, nevím. Asi to nedovedu srozumitelně formulovat..

Já snad ani nechci vědět kde a co zas má... Ale i tak by mě zajímalo, před tím než to některý z nich zveřejní: Co si myslíte že má a kde to má ?

TOM: Můj malý bratříček...
... má nové tetování. Budu vás informovat.


BILL: au
- pod perexem naleznete moje teorie..

Znásilnění: Utrpení žen v Kongu

11. ledna 2013 v 14:11 | KaTHulle |  skutečně důležité věci
Ve škole jsme se dívali opět na zajímavý, strašlivý a brutální dokument o genocidě v Kongu - ano kde jinde ? Podle mě je to tam nejhorší.

Lidé se chtějí bát ?

8. ledna 2013 v 21:01 | KaTHulle |  na téma
Lidé se rádi bojí ? Nebo ve sledování nějakého strašidelného filmu vidí uspokojení ? Proč existují horory ?Proč lidé chodí na tajemná místa ?

Dinner

5. ledna 2013 v 22:24 | KaTHulle |  blambert
Čaukiš :).
Hlásím se s další montáží. Opět vím že to NENÍ v žádným případě dokonalý a ani s ní nejsem úplně spokojená, ale už nevím jak ji vylepšit - nejspíš sem si zvolila blbý fotky a nebo sem do toho obrázku hrabala natolik že to zpravit už nejde. Tahle montážka byla daleko těžší na udělání než ta minulá.. a já nejsem přeborník v tvoření montáží. Ale jinak než cvičením a tvořením se k dokonalosti nepropracuju huh ?!

Přináším vám pokračování minule montáže. Můj původní plán byl trošku jiný, nebudu vám říkat jaký (čuňačinky to nejsou, nebojte :)) ale chtěla sem je v restaurace a to sem si skoro splnila.
Kluci právě vychází po dobré večeři z luxusní restaurace do které Adam Billa pozval na večeři. Podle jejich úsměvů soudím že jim veřeče chutnala a že se výborně bavili. Teď nasednoou do taxíku a odjedou domů, ale upřímně si myslím že tohle nebylo jejich první a poslední rande. :)

[PS: pokud se vám zdá obrázek malý cvakněte na něj pravým tlačítkem myši a dejte zobrazit. Ukáže se Vám v plné velikosti.]

Blambert hlášky

5. ledna 2013 v 18:44 | KaTHulle |  blambert
Adam Lambert na Twitteru napsal:

"Poznámka: Je ještě někdo, kdo je fascinován krásou Billa Kaulitze z Tokio Hotel. Ještě nikdy jsem neviděl takovou obopohlavní krásu. Je jak nějaký usměvavý cizinec."
*~*

Tolik sem si na něj dávala pozor.

5. ledna 2013 v 17:34 | KaTHulle |  výkecník
Je těžké něco opustit a smířit se s tím že už to už nikdy neubudu používat. Za ten rok a půl sem si zvykla na určitý komford, který nyní postrádám. Ale abych tu vypsala co se mi přihodilo.

Tokio Hotel - Phantomrider [live]

4. ledna 2013 v 19:14 | KaTHulle |  Tokio Hotel
On ani neví co se mnou ta jeho řeč dělá. A nebo možná ví a proto to říká.
Sem poslední dobou strašně přecitlivělá a brečím kvůli všemu ať už to je dojemný a nebo jednoduše smutný... A teď místo dělání volnýho času pro nevidomý koukám na Phantomridera a brečím... A to sem nedělala ani na koncertě, kdy sem to měla z první ruky .. Ale to sem mu vlastně rozuměla každý druhý možná třetí slovo...


Messenjah - Není mi jedno

2. ledna 2013 v 20:57 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
Čím víc jsem poslouchala tuhle písničku tím víc sem si říkala: On má sakra pravdu!!!! Já neříkám že všechny jeho názory jsou správný, ale s touhle písničkou souhlasím snad na dvěstě procent. kdo chcete tak si ji můžete poslechnout.

PS: kdyby jste někdo nerozuměl ve videu je i text :)


PSS: na živo je uáá úžasnej.