Únor 2013

Návštěvnost (11.2. 2013 - 17.2. 2013)

24. února 2013 v 21:50 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.2. 2013 - 17.2. 2013) je:
Pondeli: 16
Utery: 5
Streda: 8
Ctvrtek: 10
Patek: 12
Sobota: 13
Nedele: 8

Celkem: 72

Hlasujte pro Adama

24. února 2013 v 20:09 | KaTHulle |  Adam Lambert
Adam Lambert je v duelu proti Rihanně. Protože přezpíval její písničku.
T-Music se nás ptá čí verze je lepší...

Já hlasuju pro Adama, protože je prostě skvělý a Rihannu moc nemusím.

HLASOVAT



Merlin Story design

24. února 2013 v 19:08 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím při nedělním večeru.
Nějak mě přepadla tvořivá a tak sem se vrhla na nový desing protože ten starý se mi už okoukal. A protože teď nadrženě sleduji Merlina tak sem zvolila motiv tohoto super seriálu. Ale ještě jej budu muset vylepšit a malinko předělat protože mi pomalu najíždí a to mi vadí.. Ale nevím kdy.. Možná na to kašlu a chvilku to vdržím a poto zas udělám dess s motivem TH (protože se blíží březen a 15. března - výročí TH konzíku v ČR.) ano sem šílená, ale nenadělám nic.. :D

Pokud nemáte co dělat tak doporučuju seriál Merlin.

HAVE A FUN.

KaTHulle


20. 2. - 22. 2. 2013, Exkurze PRAHA

23. února 2013 v 23:53 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím takhle při sobotě.

Ráda bych Vám povyprávěla o vyčerpávající exkurzi do Prahy.

Těším se a zároveň bojím

19. února 2013 v 20:21 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím při dnešním večeru. ;)

Momentálně jsem naštvaná.. ptáte se kvůli čemu ? Kvůli plesu.. ZASE. A proč ? Protože jsem donesla dar do tomboly (od taty: takovou tu věc s šesti zásuvkama, kryt na zásuvku, jakousi věc ke světlu a barevný nitky - všechno bylo v jednom balíčku) ale milostpaním se to nelíbí, ony by skákaly radostí, kdybych jim přinesla poukázku na slevu v hodnotě 5% v kadeřniství "Bílá Labuť". To by mi líbaly ruce. Pak by to šupli mezi ty ostatní poukázky (máme jich snad 30 těch různejch poukázek.. až to vypadá že nic jinýh kromně poukázek nebude, ale což ?) kde sem to byla jo že se jim ten můj dar nelíbí. A tvrdí že takovou věc hoděj lidi na půdu. No tak ji hodí na půdu, s tím se počítá že hned nepolezou odmontovávat svoje světlo a dávat tam tohle. Nebo že nevyďoubnou zásuvku a s radostí si tam nedaj tuhle.. Ale až se jim to jejich rozbije tak tohle bude na půdě.
Darovanýmu koni na zuby nekoukej, někomu se to líbit a hodit může a za další ... Kde to kur.va jsme ? My si snad můžeme dovolit vrátit dar ?!?!?!?!?!?! My jsme tak bohatí na to abychom vracely dary a ještě tvrdily že je to nepoužitelný a že to hoděj na půdu, ale akovým tím způsobem "hoděj to na půdu a už se na to neohlídnou" ?!
Ve třídě mám samý krávy .. ne urazila bych to zvíře...
Nedávná perla: "Počkejte oni si ti číšníci půjdou na náš ples zadarmo a ještě jim dáme 200ky?" - ne ty pi.čo zaplatěj nám vstupa za to že budou stát za oknem a prodávat chlast a potom nám ještě řeknou "jsme rádi že jsme vám pomohli tak my jdem. Néé peníze nechcem, my jsme to udělali rádi." - prostě jsou toho názoru že si buďto zaplatí svtup na náš ples a dostanou (cca 200ky) a nebo že pudou na náš ples zadarmo a nedostanou zaplaceno.
A když sem číšníky přirovnala k UV SHOW tak mi bylo sděleno že tihle lidi (z UV šou) jsou k tomu vyškoleni a dělaj něco důležitýho. OMG, přemýšlíš ?!! Číšník je snad důležitější něž nějaká UV show !! i kdyby si tam poletovali holuby tak lidi chtějí pít...
Jsem hloupá já ?? Je hloupá naše třída ?? Je hloupá společnost a nebo to prostě jen nechápu já ? Ale zachvilku se z toho zblázním a nebo někoho zmlátím.. Vážně zmlátím protože se mnou zlost lomcuje. nádech výdech

Jenže o tomhle sem se nechtěla bavit. Chtěla sem zde psát o naší exkurzi do Prahy.. jojo Od zítra až do soboty si budu válet prdelku v Prazéé ! :)
A před tím než mě ta <> nasrala s tou tombolou sem byla celá natěšená a zároveň ustrašená z toho že se na to až moc těším a to se většinou rovná tomu že je to na houby. Ale nyní mám náladu kompletně zkaženou tak se ani moc netěším.. i když jo, těším se. už to naštvání ze mě vyprchalo, možná i proto že se mnou mama souhlasí.. přečetla sem jí konverzaci mě a té holky a je stejně nasraná jako já. A kdybych to řekla tatovi tak na ten ples už tuplem nejde jak by byl naštvanej.

Oh sakra co to zase píšu ? myslela jsem že sem klidná..

Ok dobře .. asi toho už pro dnešek nechám protože bych se stále vracela k té debatě na fejsu.. prostě jedu pryč. Až se v sobotu vrátím tak sem všechno napíšu :).

Tak se tu mějte. papíík :)

DSDS Animace

16. února 2013 v 19:35 | KaTHulle |  twincest
Sesbírala jsem animace a poslala je Januli takže je teď s klidným srdcem můžu dát i k sobě.
No, oni nejsou až zas tak twincestní ještě ke všemu, když víme v jakým jsou myšleny kontextu, ale když se na ni zadíváte jako laik tak se vám to twincestní ůže maličko zdát.

HAVE A FUN.

Miluju tu rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

13. února 2013 v 21:01 | KaTHulle |  výkecník
Ano vím, je to stará trapná hláška, ale občas se potřeba vyjít ze stereotypu a použít něco méně cool a nového a prostě a jednoduše použít starou dobrou věc. Ale nechtěla jsem se bavit o nadpisu článku, chtěla sem tu napsat ZASE o plese.
Tenhle týden máme takovej volnější.. protože druháci jeli na lyžák takže polovina učitelů chybí mezi nimi je i nás matikář *yahoo* týden bez matiky.. SEN !!! A proto můžeme ve volných hodinách nacvičovat.. Ale i to někteří nechápou a jak kravky jedou dom a už nevidí že my s nima pořád počítáme že budou stát tam a tam.. neumí to a jedou do prdele. Tanec a scénky vypadaj hrozně a nemáme čas to secvičit.. Ples máme za tři tejdny z toho ještě jedem (naše půlka) na tři dny do Prahy. Prostě není čas to nacvičovat. A když už máme čas, hodinu to zkušet a pilovat tak ty krávy seděj a kecaj sračky ... NECHÁPU TO. Mě nejde jeden tanec a byla bych šťastná kdyby se t tančilo furt dokolečka a nepřijde mi že ty nádhery ode mě ze třídy by to nějak uměly..
A ještě mě teď vytočili s penězma. Jedna holka furt říká "noste mi prachy do poloviny února" a zas všichni pišou že je nemaj a bla bla.. pak choděj s tím že v kasičce nejsou prachy a že nám to nemůže v žádným případě vyjít, a proč ? Protože to nenosej. Ach, nádehc výdech. Uklidnit se.
Asi teď budu plašit s plesem často, protože sem vytočená a když něco nejde podle mě tak mě to sere, když ještě e všemu mám pravdu.. Fakt mám v tom pravdu.. později vám ukážu nás plagát .. taky des.. toho si nikdo nevšimne co to je.. musím to zvíraznit.

No to je asi všechno. Jdu spát, protože sem mrtvolná.. hehe normálně teď odpoledne sem usla při čtení Romeo a Julie.. :D asi to bylo moc nudný :D..

~PEACE~

Návštěvnost (4.2. 2013 - 10.2. 2013)

11. února 2013 v 18:50 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (4.2. 2013 - 10.2. 2013) je:
Pondeli: 10
Utery: 18
Streda: 15
Ctvrtek: 16
Patek: 11
Sobota: 13
Nedele: 23

Celkem: 106

Konečně se potkali :)

11. února 2013 v 0:58 | KaTHulle |  blambert
Měla jsem už dávno spát, ale nějak sem se k tomu nemohla dostat protože jsem nejdřív koukala na Zkrocenou horu (musím o toom filmu napsat ještě jednou rotože je naprosto dokonalej), potom sem dočítala skvělou povídku Break the ice a nakonec sem se dočetla že BILL a ADAM se konečně potkali ... To je sen .. sakrá, škoda že Adam neudělal žádnou fotku ... no, doufejme že paparazzi ano..
Oh chtěla bych vidět alespoň část jejich rozhovoru prosííííííííím... Alespoň tu část kdy se viděli poprve, kdy ho Adam viděl poprve.. Mám v hlavě takovou roztomiloučkou představu že se bojím abych nebyla zklamaná, ale awww. Prosííím ukažte mi to. No já snad neusnu. Tohle si Lamberte udělal naschvál že ?!!

Tohle jsem našla na Adamově twitteru:

"Oh můj bože konečně jsem potkal Billa Kaulitzr ! Bylo to rychlý ale byl přátelský a cool. A VYSOKÝ"

:D
- Ano miláčku, Billy je velmi vysoký, typuju tak deset CM vyšší než jsi ty, možná ještě víc. A pokud měl na sobě ty jeho gaga boty.. No jsem doma.

U Evule jsem našla ještě dovětek, který u Adama na Twitteru nemůžu protě najít. Je tam jen zmíňka o tom že jede do Německé TV a že bude párty.. No to je jedno. Budu Evulce věřit:

"AndressaTHBR Neudělal jsem fotku. Ale společně jsme se zasmáli 'kopírování sami sebe a ostatním sporům'."

- OH Díky za to že Adam má svůj twitter a že se nebojí sdílet svoje pocity, novinky a informace veřejně a zdarma. Tahle jeho zpráva mi hodně připoměla povídku od Raiju - Sell your soul -> doporučuji. Skvělá. Takže díky méďo za sdílení. A já už můžu jít "v kidu" spát.

~ Dobrou ~


KILL HIM ..QUCKLY .. KILL HIM !!!!!

10. února 2013 v 16:25 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Nemůžu nereagovat na nejnovější zprávu od našich milých "Afganek na turné", myslím že všichni vědí že kandidátce Lauře vyhrožují smrtí. Ale nemyslím si že Laura je zkutečná hrozba .. Vždyť se na ni podívejte, čumí jak chleba z taškysvýma vykulenýma očima, tváří se jako, když neslyší a nerozumí.. Sice působí milým dojmem, ale kdo ví jaká skutečně je. No a je oproti Billovy děsný kuře ! :D
Za opravdovou hrozbu považuju nenápadnou osobu sedící vedle Billa a nejmenující se Tom.
Uznejte sami, takový nenápadný požďuchování, šeptání a ohromený pohledy.. to NENÍ jen protože je Dieter PAN porodce a sedí tam už deset let... To je něco víc.

ANIMCE pod perexem.

Come and read..

6. února 2013 v 18:20 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím,
předmětem mého dnešního článku je typ k návštěvě jednoho blogu. Vím že tyhle "reklamy" už dlouho nedělám, ale tak snad se pro jednou nic nestane. :).

Sránka patří mojí kámošce, která se rozhodla napsat a zveřejnit své povídky. Nejedná se pouze o twincestní povídky (oh, myslím že twincestní povídka tam zatím není ani jedna..) jde spíš o blog zaměřený na slash dokazují to páry jako je Sirius & Severus (Harry Potter), Severus & Draco (Harry Potter), Viggo & Orlando, Aragon & Legolas, Skrillex & DeadMau5 atd.. Ale najdete tam povídky i se slečnama třeba Hermiona & Draco nebo povídka s deadmausem5 (Joelem) a jakousi dívkou Miou, která je psaná v Angličtině..
Ještě muím dodat že její příběhy jsou vážně poutavý a zajímavý :).

Ale na tomhle blogu nenajdete JEN povídky, najdete tam i autorčiny namalované obrázky a jinou autorčinu tvorbu.. Tak neváhejte a zajděte se podívat na to jestli jsem kecala ! :)

sur-les-ailes-des-anges.blog.cz


Návštěvnost (28.1. 2013 - 3.2. 2013)

4. února 2013 v 18:08 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (28.1. 2013 - 3.2. 2013) je:
Pondeli: 11
Utery: 8
Streda: 10
Ctvrtek: 14
Patek: 17
Sobota: 13
Nedele: 18

Celkem: 91