Březen 2013

Pitbull - International Love ft. Chris Brown

30. března 2013 v 13:40 | KaTHulle |  a další ...
Už dlouho sem tu nepřiala písničku prostě "jen tak" a tak to udělá teď. V poslední době se mi chce jít hrozně moc pařit .. možá to bude tím že sem už dlouho nebyla nikde na diskotéce a začíná mi to britálně chybět ... Jít prostě jen tančit ... achjo, musím se s někým domluvit a někam zajít.


Znakový jazyk

28. března 2013 v 23:05 | KaTHulle |  na téma
"Možná Vás to překvapí, ale znakový jazyk není pro všechny země stejný." - Toto čítám na každé stránce o tomto jazyce.. a zklamu Vás, autořu článků, který sem přečela. Já sem to už věděla ;op. Samej text, samej text ale že by někde byl nakreslený alespoň jeden znak to ne že ? No dobře našla sem pár pbrázků, ale to je spíš daktil než pořádný znkování a tak sem pátrala a hledala a našlu TUHLE skvělou stránku:

spreadthesign.com


- napíšete tam slovo, musíte jen jedno, bohužel, a hned se vám ukáže to slovo nebo další slovní spojení, který obsahují vaše slovo. A vlaječky států, mezi nima bývá i česká na kterou když zmáčknete tak se vám ukáže znakující člověk.
Je to celkem zábavný, už umím zaznakovat v češtině "Dobrý den" "Ráda Vás poznávám" "Já" "sex" "sexy" "ty" "děkuju" "ahoj" "hotel" .. a Německy "dobrý". ;D
Mimo to že to na vás znakuje to i někerý slova čte.. Je sranda si některý slova pouštět v cizích jazycích.. :D


- Obrázek schválně nezmenšuju... :)

Prvních ***CET

24. března 2013 v 13:21 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím dnes po druhé.. s méně zajímavou zprávou.
Dnes mi je dvacet, divný co ? Mě je dvacet .. a přitom se cítím tak na dvanáct, ne fakt... nepřijde mi že bych byla nějaká moudrá, chytrá, samostatná a zodpovědná... No občas sem taková, to jo .. ale vážně si nepřipadám na dvacet .. Dvacetiletej člověk by neměl mít nápady jak děcko a měl by mít jiný zájmy než sou Tokio Hotel ne ? A co to vůbec je ? ČÍSLO .. Jo je to jen číslo...

Hmm asi na opakování čísa dvacet kašlu. Stejně to nezměním a jen se vám pochlubím s plagátkem, který sem vždycky chtěla a teď ho konečně mám ... juchůůů !


Kvalita nic moc je to focený webkou, ale máte představu jakej to je postr. Děkuju Ivet že mi ho poslala :)).

Oh mein Gott

24. března 2013 v 12:40 | KaTHulle |  výkecník
No, není mým zvykem tu něco psát o DSDS, ale teď musím.. Stačil mi pohled na fotku Billa a Toma před vystoupením [viděla sem to až dneska.] a musela sem se smát. Proč ?
Bill mi připomíná takovýho toho klauna jak chodí na chůdách jak byli v ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT, že je jim podobnej žejo žejo ? A zkrátka ta kombinace dlouhejch vlasů a vousů je pro mě příšerná [když na něj čumím tak si musím odmyslet vždycky něco - většinou to sou ty vlasy..] - zkrátka vlasy má jak slečna a vousy jak chlap a mě to nejde nějak dohromady .. Řekněte mi jejich adresu v LA já jim pošlu holicí potřeby.


Ale když se přenesu přes tu podivnou směsici testosteronu a estrogenu v Billově stylingu musím uznat že z dvojčat se stali JIN a JANG, pravá a levá, černá a bílá, blonďatá a černvlasý... Juu ti dva vocásci mají stejně dlouhý vlasy... To je tak roztomilý. A teď na posledním DSDS měli dokonce i podobnej účes ! So sweet. Zdá se mi že na začátku kariéry se snažili vším možným způsobem aby nebyli stejní, ale jak dospívaj tak si sou čímdál víc podobní, možná to nedělají úmislně, ale dělají to a tohle se mi líbí.
Hmmm takže ve velkým finále můžu říct že mi vlastně Billovy vlasy (v kombinaci s vousama) nevadí protože to má i Tom ?
- Asi. Ano, vidím to. Protiřečím si nějak.
A Tom ? Na něm mi ty vlasy a vousy nevadí, a celkem se mi to i líbí .. možná to bude tím že on měl vždycky takový dlouhý vlasy pod ramena (a neměl žádný trčavý účesy jako Bill) a že se vždycky snažil působit jako drsoň a jako normální chlap.. Já nevím proč mi ten styling na Tomovi nevadí a na Bbillovi jo. Možná sem popletená twincestem, no asi jo .. ale i tak prostě Bill je něžná jemná květinka, které vousy nesluší. :P

http://25.media.tumblr.com/1503ba3367d6b36312ce75e1024cf272/tumblr_mk4u1w6jm41qc1sb1o2_250.gif
http://25.media.tumblr.com/293d785cee2744c6d64c2cc0599c8ba3/tumblr_mk4t3zIW9f1qc1sb1o3_250.gif
- Oh cože ? Tom má nějaký korálky ve vlasech .. a přijde mi to jako když má spodní vlasy nějak zamotaný do sebe, že by si nechal pár spodních dredíků ??

PS: koukám teď na přenos DSDS a zjistila sem že má Tom dost delší vlasy, ale tekhle zepředu to vypadalo že je maj stejně dlouhý.

Návštěvnost (11.3. 2013 - 17.3. 2013)

18. března 2013 v 18:09 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.3. 2013 - 17.3. 2013) je:
Pondeli: 11
Utery: 6
Streda: 13
Ctvrtek: 10
Patek: 7
Sobota: 12
Nedele: 13

Celkem: 72

Nový desing

14. března 2013 v 16:21 | KaTHulle |  výkecník
Ne-e, ani teď nezklamu a napíšu článek o novým dessu.
Víte, ten co sem měla předtím, ten s Merlinem ♥ milovala sem ho protože, uuu no prostě Merlin, skvělej a dobrej ! MERLIN !!! Pokud budete mít chuť se na ten seriál podívat učiňte tak, je to skvělý seroš vtipný a úžasný !!! Jenže, byl tam malý zádrhel, dlouho se načítal a když sem chtěla po stránce sjet níž tak to prostě nešlo a dlouho to trvalo. A proto sem udělala tenhle, není dokonalý, ale na něj vše co miluju a chci abych jej měla trošku dýl, protože teď nebudu mít na dessy žádnej čas .. jo jo pořád si říkám jak se budu učit, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat.. ale ted fakt musím .. Až tohle dopíšu tak si jdu vytisknout další otázky a naučím se alespoň jednu. Prostě už fakt musím.

No, tenhle dessing je jiný a je na něm něco specifickýho, laik - tedy všichni vy, nevíte co sem tím chtěla říct, ale nebojte vysětlím vám to.

U Tokio Hotel mám " 15. 3. 2010" protože to je koncert a datum na který nezapomenu (ZÍTRA) a je to datum koncertu TH v Praze na kterým sem byla, CHÁPETE TO ? Já sem je viděla na živo, ach ach... A je to oje srcový datum.

Potom Jeffree Star u kterýho mě dostal jeho klip "Get away with murder" a možná, kdyby toho klipu nebylo tak si o něm myslím jakej to je růžovej debílek... Ale on je ve skutečnosti napsrosto skvělej ! :)))

Adam Lambert, u něj mám "If I had you" protože to je písnička která mi hrála v hlavě, když sem se jednoho dne probudila a donnutila mě (ta písnička) pustit si další věci od Adama a přišlo to že sem se do Adama zbláznila. Chci aby tu měl koncert a chci abych byla jeo součástí.. .Takže Adámku snaž se !!! :)

A v neposlední řadě seriál Qweer As Folk - to je první gay věc, kterou sem viděla a ještě doteď sem na tom ujetá, škoda že není nikde online, ale já si to jednoho dne stáhnu a vypáím na DVDčka. :) hehe

Tak a to je asi všechno o mým desingu.. Líbí se vám ?
- Ano ano vím že není nijak moc extra, ale pro mě má význam a najíždí dobře.

24. února 2013 - 13. března 2013

13. března 2013 v 19:21 | KaTHulle |  Kabátky Blogu
- líbil se mi, ale strašně pomalu se mi načítal.. :(


# Červený kalhoty

13. března 2013 v 17:20 | KaTHulle |  album
Ahojky
Nedávno sem se tu zmínila o tom že sem si v Praze koupila červený kalhoty. Wuuua sem na ně pyšná, dlouho sem je chtěla a pořád mi bylo říkáno že mi nebudou slušet a že se mi nehodí se stylu. Haha, žádnej styl nemám a nosím si co se mi líbí a protože se mi červená a barevný (no barevný) kalhoty líbí tak je prostě mám.

Chtěla bych se tu s váma o ně podělit.. K této příležiosti sem si opět udělala animaci.. Jo jo, vím že éra animací je pryč, ale koho to zajímá ?

Pod perexem najdete zmiňovaný animace...

Návštěvnost (4.3. 2013 - 10.3. 2013)

11. března 2013 v 22:42 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (4.3. 2013 - 10.3. 2013) je:
Pondeli: 11
Utery: 11
Streda: 9
Ctvrtek: 11
Patek: 12
Sobota: 7
Nedele: 7

Celkem: 68

Návštěvnost (25.2. 2013 - 3.3. 2013)

11. března 2013 v 22:41 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (25.2. 2013 - 3.3. 2013) je:
Pondeli: 13
Utery: 15
Streda: 8
Ctvrtek: 10
Patek: 4
Sobota: 11
Nedele: 7

Celkem: 68

Návštěvnost (18.2. 2013 - 24.2. 2013)

11. března 2013 v 22:39 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (18.2. 2013 - 24.2. 2013) je:
Pondeli: 12
Utery: 6
Streda: 15
Ctvrtek: 8
Patek: 5
Sobota: 11
Nedele: 22

Celkem: 79

1. 3. 2013

5. března 2013 v 19:32 | KaTHulle |  výkecník
Ahojky,
nedá mi to a musím tu napsat článek o tom jak vydařený ples (maturitní) sme už KONEČNĚ měli. :) Říkám "konečně" záměrně, protože někteří moji pravidelní čtenáři vědí že jsem kolem toho plesu měla hrozně nervů a potom není divu že jsem ráda.
Ale konec úvodu chci vám tu povídat o tom jak moc sem si to užila a jak to bylo svělý a jak moooc mi to slušelo. Ano, ano samochvála smrdí, ale co si člověk neudělá.. znáte to. Na učesání sem byla u jedný holčiny tady v místě.. a i přes to že sem místní, jsem do sálu nebyla schopna přijít včas. Ale abych napsala důvod toho proč sem přišla pozdě.. Musela jsem jet na druhou hodinu do školy pro guláš a pro šaty. Když jsem přijela domů nebyl skoro na nic čas. Mizukajda mě nalíčila a já skoro běžela ke kadeřnici. Hehe hodinu a půl mě česala a dopadlo to krásně.. byla sem spokojená. Potom sem zase běžela domů v rychlosti se najedla.. holky mě našněrovaly do šatů. A potom sem zase běžela do sálu... Uf jak tak na to koukám tak sem pořád běhala :D.
Nicméně... předtanení jsme celkem podělaly.. nebo spíš já .. tančila sem jako v nějaké bublině, ve snu, nebo jak to nazvat a probrala sem se až u poslední písničky kdy sem stála vepředu... :D Divný probuzení ... ale ti co se přišli dívat na mě mi povídali že jsem vypadala dobře, že sem se dobře hýbala.. takže jim budu věřit protože se to poslouchá dobře. :D A ostatní mi sou víte kde, pro ně sem netancovala.
Dalším bodem bylo šerpování - nudná součást každýho maturitního plesu. Měli jsme to vymakaný za náma šla prezentace se dvěma fotkama:
- mělo to být jakože "za mala" a "současnost".
A měla to být podobná póza.
Tak sem to udělala podobný a jakože sem povýšila level a místo propisky mám noťas :D.
Jo jo.. asi sem si měla vzít propisku.

A u toho mi hrálo .. nooo co myslíte ?