Srpen 2013


14. den - tvá nejranivější vzpomínka

29. srpna 2013 v 13:49 | KaTHulle
Jej tak to fakt nevím... Nejspíš něco ze školky jak jsme stavěli hrady z písku a jezdili na růžové nebo fialové koloběžce.. A jak jsme vařili v našem altánku.. A taky jak jednou bylo vedro a měli jsme tam malej nafukovací bazének..
No ono to taky mohla být dost možná školní družina ale tak či tak - byla jsem malá.

Jinak jako nevím jak jinak si to představujete. :)

13. den - kam by ses ráda/a podíval/a nebo přestěhoval/a

28. srpna 2013 v 20:46 | KaTHulle |  výkecník
Ráda bych se podívala VŠUDE !
No opravdu všude, chtěla bych vidět jak je vysokej Mount Everest. Podívat se k Černýmu Moři jestli je fakt černý nebo jestli v Mrtvým Moři plavou mrtvoly... Vyšplhat na nějakou sopku, nebo na ni alespoň z dálky koukat a zažít ten adrenalín - "vybuchne ?". Ráda bych se prošla po fjordech. Nebo bych se chtěla koupat v tom pramenu kde není dno, ale voda tě nadnáší takže se nepotopíš a na podobný místa, který byli v Kdo Přežije.. A taky bych chtěla vidět všechny zajímavý města jako je Berlín, Vídeň, Amsterdam, Londýn, Řím, Sydney, Oslo, Montevideo, Buenos Aires, Tokyo, Los Angeles, Las Vegas, New York, Washington D.S .. a do dalších zajímavých měst na která si zrovna nevzpomenu (každý město mě přitahuje úplně něčím jiným takže v tom nehledejte spojitosti.)
Ale tím nechci říct že by mě zajímaly jen tyhle města. Bavilo by mě jednou vyrazzit na "cestu kolem světa" a nějakejma dopravníma prostředkama se dopravovat přes jednotlivý státy světa.. Ještě s nějaým průvodcem. :D

Nechci se přestěhovat nikam, nebo o tom zatím neuvažuju. ČR je hezká země a říkejte mi vlastenko protože já stěhovat nechystám.

12. den - popiš celý svůj den v heslech

27. srpna 2013 v 22:12 | KaTHulle |  výkecník
(nevím jestli to správně chápu)

- budíček
- zuby
- prš :)
- brunch
- cígo
- kraviny
- PC
- TV
- večerní cígo
- projížďka
- posezení
- kraviny
- PC
- spánek

11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje

25. srpna 2013 v 20:00 | KaTHulle |  výkecník
Nemám žádný přehravač a rozbil se mi můj milášek mobil, kterej jsem používala jako MP3.. takže jsem si nahodila všechny písničky co mám v PC do jednoho přehrávače a klikala jsem. :))
Taky vám sem dám odkazy na poslechnutí oněch písniček, lalalala...

 1. Vanilla Ski - Umbrella | přehrát
 2. Китай (KIT-I) - Моё сердце |přehrát
 3. Team - Reklama na ticho | přehrát
 4. Adam Lambert - Never Close Our Eyes | přehrát
 5. Tokio Hotel - Love is dead | přehrát
 6. Jaksi Taksi - On Line | přehrát
 7. Basshunter - Boten Anna | přehrát
 8. Jeffree Star - Legs up | přehrát
 9. Vypsaná fixa - Mažoretka | přehrát
 10. Tokio Hotel - Übers ende der welt | přehrát

10. den - popiš svou první lásku a první polibek

24. srpna 2013 v 14:08 | KaTHulle |  výkecník
~ Platonické lásky, nejlepší lásky.

Mojí první platonickou láskou byla Natalia Oreiro... Je skvělá a úžasná mám její všechny CD vlastně CD mám jen dvě a dvě kazety. Vím že vydala ještě jedno CD ale pochybuju že ho v Čechách seženu... Na Natálku se už zapoměla.

Další platonická láska byl asi Bill. Netřeba vysvětlovat vy víte jak skvělé úsměvy a pohyby má !

~ Skutečná láska.

Asi poprve jsem se zamilovala v 8 třídě ? Já nevím byla to láska ? Měla jsem ho ráda to jo.. Ale nemělo to budoucnost, byl o 4 roky starší a byl někde jinde než já. Já teprve objevovala svět vztahů a on to už měl dávno zasebou a chtěl víc.. Ale i tak na něj ráda vzpomínám zažila jsem s ním několik zajímavých okamžiků..

Každopádně se vždycky zamiluju až po uši do člověka, kterého nemůžu mít. Mám pocit že už jsem to zmiňovala..

~ První polibek

Poprve jsem se líbala někdy v té osmé třídě a vím že jsem se v tý době strašně styděla a bála se toho, ale naučila jsem se to. Přesně si pamatuju tu situaci:
Chtěl mě políbit, ale já jsem ucukla a špitla že to neumím. Bála jsem se že se bude smát, ale on je jen pousmál a řekl mi že mě to naučí. Nějakou dobu jsem se pořád zdráhala, ale nakonec jsem se odhodlala a líbat jsem se naučila.

Jako třešnička na dortu - už jsem slyšela od pár lidí že líbám dobře. Takže díky můj učiteli. :)

Ještě bych zde mohla zmínit první polibek s holkou, který jsem zažila v roce 2011 a to jsem byla ve druháku ? Nejspíš jo - nenuťte mě to počítat. A bylo to s kamarádkou která je heterosexuálka, ale chtěly jsme to zkusit no. xD Taky jsem tu o tom psala, hehe.

9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

23. srpna 2013 v 15:12 | KaTHulle
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nespokojenější se svým životem

22. srpna 2013 v 18:03 | KaTHulle |  výkecník
Jsou to chvíle, kdy si uvědomím že chodím spát pozdě a vyspávám do oběda - nejsem na to pyšná.
Nebo chvíle, kdy dřepím doma a nikdo není na fejsu a já nevím kde jsou, protože mi to nenapsali.
Další chvíle, kdy jsem se svým životem je ta, když se nikomu nechce jít ven a já musím opět sedět doma.
Potom jsou to ty chvíle, kdy něco nejde podle mé představy.
Nebo to jsou momenty, kdy se dívám na maturitní vysvědčení a vidím tam ze Sociální Péče dvojku a přitom vím že bych mohla mít jedničku.. Ale potom si uvědomím že za to nemůžu já, ale ta hloupá otázka "Dávky pro rodiny".

~ Už mě nic jinýho nenapadá.

Návštěvnost (12.8. 2013 - 18.8. 2013)

22. srpna 2013 v 15:50 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (12.8. 2013 - 18.8. 2013) je:
Pondeli: 12
Utery: 16
Streda: 7
Ctvrtek: 15
Patek: 14
Sobota: 6
Nedele: 9

Celkem: 79

Návštěvnost (5.8. 2013 - 11.8. 2013)

22. srpna 2013 v 15:49 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (5.8. 2013 - 11.8. 2013) je:
Pondeli: 4
Utery: 14
Streda: 8
Ctvrtek: 9
Patek: 9
Sobota: 6
Nedele: 16

Celkem: 66

Návštěvnost (29.7. 2013 - 4.8. 2013)

22. srpna 2013 v 15:48 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (29.7. 2013 - 4.8. 2013) je:
Pondeli: 3
Utery: 6
Streda: 6
Ctvrtek: 3
Patek: 6
Sobota: 19
Nedele: 4

Celkem: 47

7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

21. srpna 2013 v 12:59 | KaTHulle |  výkecník
BERAN

Nezajímám se moc o znamení, ale moje babička ano a z jejího vyprávění soudím že to na mě tak z poloviny sedí... Jsem tvrdohlavá, když něco říkám tak to prostě platí a je mi jedno že ty tvrdíš něco jinýho, samořejmně za předpokladu že mám pravdu. Teď si říkáte "hahaha, jak můžeš vědět že máš pravdu." Já to prostě vím a pokud to nevím tak si vygooglím nějaký článek o dané tématice a podložím tak svoje tvrzení.
Jsem lenoch a proto nejdu tak tvrě za svým cílem jak by správný beran měl jít a nemůžu si pomoct, ale změnit mi to nejde.

Ale jak jsem řekla moc se o to nezajímám takže nevím pořádně jaký má beran správně být. Takže mě tu nekamenujte za to co jsem napsala protože jak říkám. Nevyznám se v tom.


5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlel/a o sebevraždě

19. srpna 2013 v 11:09 | KaTHulle |  výkecník

~ Nepamatuju se že by takový okamžik někdy nastal. I když mám něco mlhavýho že někdy, když se mnou mlátila puberta jsem chtěla skončit se životem.. Ale ne určitě jsem to nemyslela vážně.

cause


4. den - tvůj názor na náboženství

18. srpna 2013 v 17:03 | KaTHulle |  výkecník
Napíšu to jednoduše a v pár větách, protože tohle téma je vážně složitý a do nějakých hlubokých myšlenek se mi nechce.

Každý člověk by se měl rozhodnout jestli chce v něco věřit. A lidé potřebují v něco nebo někoho věřit a toho ssi všimli už kdysi dávno chytří lidé a vymysleli náboženství. Museli to být dobří psychologové, když dokáží zmanipulovávat tolik lidí do dnes.. Vždyť Bible byla sepsaná už strašně dávno a někteří v její slova věří do dnes.
Ale otázka je můj názor - můj názor na náboženství je záporný, nevěřím žádného boha, nevěřím že je nad námi Bůh, který řídí naše kroky.. Myslím že kdyby tam byl tak nedovolí ubližovat nevinným lidem na světě. (tím narážím na nebohé ženy v Kongu a podobných státech, to je děs co se tam děje) copak by se na něco takovýho mohl někdo tak mocný a spravedlivý dívat ? NE

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol

17. srpna 2013 v 18:51 | KaTHulle
~ Alkohol

Můj názor na alkohol je kladný. Nemám nic proti tomu si jít sednout do hospody a povabit se s přáteli u sklenice piva. Také si myslím že je fajn jít stanovat a tam se připít do nálady a smát se kravinám, rozebírat nesmrtelnost brouka a nebo jen tak ležet na dece a čumět na padající hvězdy. Učitě by se to nemělo přehánet a chlastat každej den, protože co si budeme povídat, mozkové buňky máme jen jedny..

~ Cigarety

Kouřím již 5 let.
Myslím že jsem to tu u kolikrát psala.
Můj názor na kuřáky je vcelku kladný. Cigarety jsou legální a každý dospělý člověk by si měl uvědomit jetli chce či nechce začít kouřit. Také by si měl uvědomit veškeré klady a zápory kouření, prostě vše kolem toho..
Nekuřáci by si měli uvedomit že ty jejich kecy ohledně kuřáků a ke kuřákm jsou netolerantní a pokud jim to smrdí tak by mohli udělat několik kroků od kouřící osoby a nechat ji si v klidu vychutnat zapálenou cigaretu, protože i kuřáci jsou lidi.
Kuřáci by zase měli být tolerantní k nekuřákům a měli by si dávat pozor na to kde si zapálí. Uvědomte si že kouření na dětském hřišti je od vás hnusný.

~ Marihuana

Ganja, mmm ta malá uličnice zelená, usměvavá, voňavá. Myslím že tato nepovolená rostlina je vcelku fajn. Neříkám že jsem hulička a každej víkend si zapálím jointa nebo sklíčko.. Ale nemyslím si že je nějaká škodlivá a měla by být tak odsuzovaná. Je super odjet na reggae, zahulit si a jen se pohupovat do rytmů pohodových písniček.

~ pervitin, kokain, heroin, toulen, éčko, houbičky a ostatní drogy

Víte, těmhle drogám moc nefandím. Za prve, některé z nich jsou návikové, a člověk ,který propadne těmto drogám vypadá postupem času jako troska, které je jedno co udělá hlavně aby měla svou dávku.
Nebo ty halucinogeny - já mám fantazii celkem velkou a nemyslím si že bych potřebovala ji podpořit nějakou drogou po které bych viděla pohybující se stromy či nějaký skřítky... Fakt ne. A kdyby bylo na mě tak bych tyhle drogy úplně vymítila, fakt je nemám ráda a nechápu lidi, který to berou.
Nadruhou stranu vím ze zkušeností kamarádky že některé stavy jsou super.. Ale i tak, prostě ne !

2. den - kde bys chtěl/a být za 10 let

16. srpna 2013 v 16:33 | KaTHulle |  výkecník
Budu to spát v bodech.
 • Za deset let bych chtěla mít práci, která by mě bavila.
 • Mít vztah s někým kdo by to se mnou myslel vážně.
 • Chtěla bych se uklidnit a vytvořit rodinu.
 • Přemýšlet o dítěti (pokud budu s klukem). A pokud budu s dívkou tak bych stejně chtěla miminko. nebo bych přemýšlela o adopci nebo o umělým oplodnní..
 • Mít svoje bydlení.
Myslím že už nic jinýho za deset jet nechci.. :)

Depression pics...

16. srpna 2013 v 16:15 | KaTHulle |  album


#8YearsDurchDenMonsun

16. srpna 2013 v 15:54 | KaTHulle |  album
Jelikož včera proběhlo ono datum 15. srpna a Tokio Hotel mě vyprovokovali tou zprávou na fejsu:

"8 let "Monsoon" ..jaká to vzrušující cesta! Děkujeme za vaši nekonečnou podporu ‪#‎aliens‬ ‬
Na oslavu tohoto speciálního dne máme pro vás velké překvapení!
Začněme malou soutěží. Buďte kreativní a pošlete nám videa, fotky, příběhy, audio...cokoliv chcete, abyste s námi oslavili "Monsoon".
Nejlepší a nejkreativnější nápad vyhraje a dostane exkluzivní meet & greet s Billem a Tomem v LA. Vezmeme tě na exkluzivní setkání v jednom z jejich studií a budeš první, kdo dostane šanci si poslechnout preview jednoho z našich songů z připravovaného alba!
Rozjeďme to!"
(překlad Evule)
Napadlo mě vyfotit se jako... No dobře hrála jsem si na Billa - udělala jsem si podle něj oči a snažila se učesat si Billův blonďaten účes předtím než se oholil... Jako chvilu to drželo, ale na fotkách to nejde poznat. No nevadí.. Ráda bych tu nějaký fotky zveřejnila jako památku na to že i ve 20ti letech si můžu hrát jako malý dítě...

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single

15. srpna 2013 v 14:14 | KaTHulle |  výkecník
Ahojky, jsem 20 letá pipka, která měla za svůj krádký život dva delší vztahy. Ten poslední skončil před 3ma rokama (? Myslím že to jsou 3 roky...) A od tý doby si jen užívám SVOBODY a život na plno.. Jsem ráda že se nemusím nikomu spovídat z toho kde přesně jsem byla a s kým a co jsem dělala. (Tak jak to vidím u většiny svých kámošek.)
Taky jsem moc ráda že nemusím myslet na moji drahou polovičku co teď dělá, jestli se náhodou nepodívá na bazéně na nějakou jinou holku(Tak jak to vidím u většiny svých kámošek.), nebo jestli mě zrovna nepodvádí.. i když popravdě - tohle mi je totál jedno protože vím že ten kluk/holka je se mnou a chce mě... A když by měl/a náhodou chuť si začít s někým jiným tak si mě nezasloužil/a. Tak to beru já.

Život jako single má většinou víc kladů než záporů, ale jako všechno se i tady najdou zápory. Víte, nikdo mě neobejme a nevyzná mi city. Nepomazlí se se mnou před spaním.. I když, když kápnete na mazlivej úlet tak je fajn. :)

Single život se mi prostě líbí.. a pokud nepřijde člověk ze kterýho si sednu na prdel tak to ani měnit nebudu..