Říjen 2013

Dr. KARY Dingy Ding Feelings V.I.P for MURTE panda unity DNB

30. října 2013 v 13:17 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
Frajer s nejhrubším hlasem českýho Ragga Dance Hallu... Užijte si i tuhle verzi písničky. Já teda mám raděj Boldrik riddim verzi .. ale to je podle vkusu. :)


MiC-key Dreadalist - Panda Randál - W23 dubplate Skandál

30. října 2013 v 13:09 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
Randáál. :) Vzpomínky na karneváááááááááál.
Já chci znovu na reggae akci, proč ty akcičky děláte tak daleko ?


Může se vědomí odpojit od těla ?

29. října 2013 v 18:35 | KaTHulle |  výkecník


Úvaha do školy. A proč se s ní nepodělit i tu ? :D K.
S myšlenkou jestli se vědomí může odpojit od těla si pohrávám často, ale nikdy jsem nepřišla na to, jestli to skutečně dokáže či ne. Podle různých článků na internetu je to možné a člověk, tedy jeho duše může volně existovat a dokonce i cestovat prostory a vesmírem. Může čerpat energii z hvězd a dokonce se jich může i dotknout.

Ztotožňuji se s touto myšlenkou. Myslím si, že duše může opustit tělo a fungovat jako samostatná svobodná jednotka. Dle mého názoru se to může naučit každý, pokud chce.

Já sama bych nějakou astrální cestu ráda podnikla, ale mám strach z toho že kdybych se objevila nad svým spícím tělem že zpanikařím a dostanu strach z toho, že se nedovedu vrátit zpět. Asi bych k tomuto pokusu potřebovala odborníka, který by mi se vším pomohl ještě předtím než bych onu astrální cestu podnikla, protože čtení o tématice je super, ale dohled zkušeného je pro mě lepší.

Napadá mě otázka jestli tyto cesty opravdu existují. Nejedná se pouze o výmysly některých lidí, kteří pro svůj pokus zfanatizovali nebo zhypnotizovali hrstku jedinců kteří později tvrdí že se astrálně někam přenesli ? Mohlo by se jednat pouze o podvrhy silných osobností, ale lidi jsou rádi klamáni a rádi věří něčemu co se nedá snadno vysvětlit a dokázat a já patřím mezi ně.

Věřím tomu že se lidská duše může vzdálit od těla a může se volně pohybovat a vím, že to jednoho dne vyzkouším.


ZDROJE:

(Asi to moc úvaha není že ?)

Vojákova dívka

29. října 2013 v 15:00 | KaTHulle |  filmy
Je tu další ze silných dějových filmů, kterej vás prostě nenechá chladnými...
Tenhle film rozhodně zůstane mezi staženýma i když si nemyslím že si ho v brzké době pustím, protože jsem u něj brečela jako malá a jsem naštvaná na toho kreténa F. že je takovej jakej je. Achjo.
Nejhorší na tom je že je to podle skutečné události a že se to stalo... Určitě vám tenhle film doporučuju i když má smutnej konec, je to skvělej film.

PS: 4%, travesti. :)


Wualááá

21. října 2013 v 15:57 | KaTHulle |  výkecník
To reggae dance hall mě nakoplo k tomu abych vytvořila novej dessing, na ten můj xichtík už jsem se nemohla dívat i když se mi ten desing moc líbil.

Je zde opět šedej jednoduchej dessing, ale mě se moc líbí. Ještě jsem tu chtěla mít pár vylepšeníček, ale uvidím jestli sem mi s tim chce ještě teď srcat, spíš ne. xD Navíc pro koho že ? Vy mrtvoly nekomentující. :D

No nic, v mém záhlaví problikávají Tokio Hotel, Adam Lambert, Jeffree Star, Bob Marley, Messenjah, Mr. Roll, Dr. Kary, Cocoman, Deadly Hunta a moje maličkost. Je to něco jako kousek mě.. Protože všechny tyhle lidi poslouchám a nějakým způsobem na mě zapůsobili a něco mi dali. :) Takže jim děkuji.

No a potom tam je ten slogánek "A piece of peace." (Kousek míru.) to má znamenat že je tu svoboda, přesně tak jak když tenhle blogís vznikal - freedom = svoboda. :) A že we tu nechcu s nikým hádat a že tu můžou vzniknout nějaký zajímavý poklidný diskuze... No nevím o čem to tu melu, to bych nejdřív měla mít nějaký čtenáře... :D

Tak já pádím posedět ke kámošce a poreferovat jí o tom Karnevale. :)

PEACE.


Cocoman - Karnevalová

21. října 2013 v 15:43 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
Hrabéééééé, míííííííííííííííííí. :D


CARNIVAL

20. října 2013 v 15:47 | KaTHulle |  výkecník
Přednedávnem jsem tu měla histerák z toho že se mnou nikdo nepojedu na CARNIVAL. Carneval je taková obdoba SKLIZNÍ jako byli v rocích 2011 a 2012 (z tohohle roku nemám zápisek na blogísku ani nikde jinde, protože to nestálo za nic protože se tam dva lidi se kterýma sem tam byla zdrogovali a pohádali a prostě na prt. :/), kde jsem prostě musela být oba dva roky ať už to bylo dobrý či zlí. Minulý roky tam byli skoro všichni z Cocojimmin productipn, tento rok tam byl jen Mr. Roll, Dr Kary a Cocoman. A z DJ tam byl Wilda Panda a Boldrik, z těch známějších pak tam ještě zpíval takovej cátek který jsme neznali a asi i nějakej méně námej DJ, fakt nevím já byla pěkně ve svým světě a pohupovala sem se do rytmů songů, byla to prostě parááádáááá. :)

Jo, ale abych nezapoměla byl to Karneval a očekávali se masky. Já jsem se rozhodla jít za hippies a taky jsem šla. Ovšem jen já a dalších jestli 20 lidí tam bylo v maskách ? To je hrozný, ne vážně fakt se mi tohle nelíbí. Ti češi si ze sebe vůbec neumí dělat srandu, vždyť jak by bylo fajn, kdyby byl celej sál plnej různejch masek ? Bylo by to a vypadalo b to super.
No a jak se kasali ti z cocojimmin production že budou mít masky tak mi přišlo že jen MR. Roll má masku (vojáka) jinak ti ostatní se na to pěkně vypdli, ale jejich boj. Já si to jako mrtě drsnej hippiesák užila.

PS: Hlavně že jsem si hodinu motala z papírů jointa, ale nechala jsem ho v batohu a zapoměla na něj. :D

- Tohle je focený na zastávce u XLka. Alespoň má Lanškroun památku na tuhle akci.
Ostatní fotky na kterých jsem už já holkama ke kterýma jsem tam byla jsou pod perexem. Strašně mě štve že jsme neukecala Kubu aby se se mnou vyfotil... No snad příští rok.

Předtančení.

20. října 2013 v 13:38 | KaTHulle |  tvořím..
Ahojky, až teď mi došlo že jsem tu nezveřejnila moje předtančení, které vymejšlela jedna z mých spolužaček, která tančí. :) Je to ta v těch šedech šatkách vepředu).

No a já jsem taková ta co měla nejkrásnější růžový šaty se super účesem do strany. Jednou jsem vzadu jednou uprostřed a pak vepředu. :) A mrtě si to dávám, takžéééééééééééé

rozklikněte odkaz protože to sem nejde vložit a užívejte si tooo. :)

- >>> Předtančení <<< -

- No prostě ta uprostřed s těma objemnějšíma šatama. Každý jedeme jinak, ale co, nejsme profíci.
PS: Až příště budu někde tančit tak si musím dát pozor na můj výraz a trochu se usmát. :))

enjoy. :)

"Když se na něco těšíš tak se to pose*e"

17. října 2013 v 19:35 | KaTHulle

...:: Když se na něco těšíš tak se to posere. ::...


Je to tak vždycky a opět se to potvrdilo a proto se na nic raděj netěším protože se to prostě posere. Ale teď jsem byla opět naivní a těšila jsem se na reggae akci.

Pro to abych to měla co nejlevnější sem se snažila už 14 dní a teď ? Holčina co se mnou měla jet si zlomila ruku a má sádru až po rameno, takže pojedu sama ? Jej já musím někoho překecat. Mám "super" masku a nepoužiju ji ? Na co jsem si ty lenonky a čelenku půjčovala a na co jsem věšela ty plagáty do tříd abych měla vstupa zadarmo a proč jsem si hodinu vytvářela velikýho jointa z papíru aby dotvářel můj kostým ? Na hovno že ? Achjo .. takže asi pojedu teda sama.. A fakt z toho mám mrtě strach, jako na vlak tam budu čekat sama asi do půl šesté a taxíkem nepojedu abych jako dala 100ku když můžu dát asi 16 Kč a jet na měsíční 3/4 cesty... achjo asi si budu muset jet tím tágem protože tam fakt nechcu čekat sama v noci, bych se asi posrala (stejně se tak stane až mě všichni opustí a půjdou domů). Ještě by tam mohl být kámoš a nechat mě u nich přespat .. to by bylo úplně super...

Jej jak jsme se těšila tak z toho mám depresi.. :( S kým tam jako budu ? KURVA !!!!!!!


Každý máme své dny. :)

15. října 2013 v 17:47 | KaTHulle |  výkecník
A dnešek byl ten můj.

Ne vážně, už od rána jsem nějaká totálně mrtvolná a všechno mě štve, no ne vážně - budík mi vříská chvilku potom co jdu spát a to jsem šla spát celkem brzo - kolem 11 večer, asi jsem měla nějakej blbej spánek nebo co. Potom musím běžet na vlak protože jsem šla tradičně pozdě a nic jsem nestíhala, a ještě to mělo zpoždění. Potom jsme měli 2 hodiny totálně nudnýho předmětu (ovšem abych tomu zase tolik nekřivdila dnes to celkem ušlo) ale stejně to nemění nic na tom že ta učitelka mluví jakoby uspávala hady pro exekt se k vám nakloní tak že vám div nevybije zuby hlavou. No prostě šílený.
Další super předmět ájina, bomba fakt... a vždycky mi dá abych něco přeložila blbka, protože asi číst umím kdž mě na to nevyvolává, na to dycky hledím jak z jara protože některý slovíčka jako je ozonová díra a podobný ptákoviny fakt neumím.
No a potom nastal kámen úrazu co mě naštvalo a bya jsem protivná. Víte co já se ve wordu orientuju celkem v pohodě, ale on nám zadal takovej papír aby jsme ho upravili stejně jak tam je psanej i se všema čárama co tam byli a tak no horor prostě, já .. já která prostě word ovládám i v noci mi to nešlo sem myslela že vyskočím z okna teď se mě ještě spolužačka na cosi ptala a uááááááááááá, prostě blbej den.
No a završila to super dvouhodinovka s doktorem na přednášce, on je super týpek, dělá srandu a vypouští vtipy a zkrátka mě ty hodiny baví. JENŽE moji spolužačku to nebaví a tak do mě celou dobu něco sypala a já z ní byla už na prášky. Ano snažila jsem se jí říct "Miju mě to baví." Ale ona furt něco solila a kecala a přece jí nemůžu říct "Drž už tu hubu kurva já to chci slyšet." nemůžu, no... nakonec teda zklapla, ale to už zas bylo nudný téma zuby což znám a ani neříkal nic vtipnýho.. a stejně pak začala zase kecat...

No a ještě aby toho nebylo dnes málo se mnou začala jedna holčina rozebírat něco což mě... né žeby mě to nasralo... ale jo naštvalo a rozohnilo. Možná se nehodím na soc. prac. protože jsem málo empatická, ale tohle by vážení naštvalo i vás.

Jediný plus dnešního dne vidím tom že jsem obdržela plagáty na jednu reggae akci a mám je vylepit po třídách ve škole a vyfotit mou práci a dostanu za to vstupa na onu akci zadarmo. Juchůůůů víteco já jedu na "ragga canrival" což je obnova Sklizní a na to se vážn těším .. po roce zase uslyším ty kluky ušatý z CocoJimmin production a zapařím v XL na bezva párty ! Takže, juchůůů.

No a nakonec tu postnu jeden obrázek, kterej mě totálně rozsekal před chvilkou:


Sunrise Avenue - Hollywood Hills

8. října 2013 v 19:00 | KaTHulle |  a další ...
♥ ♥ ♥


Návštěvnost (30.9. 2013 - 6.10. 2013)

8. října 2013 v 14:42 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (30.9. 2013 - 6.10. 2013) je:
Pondeli: 2
Utery: 4
Streda: 7
Ctvrtek: 8
Patek: 9
Sobota: 10
Nedele: 4

Celkem: 44

Návštěvnost (23.9. 2013 - 29.9. 2013)

2. října 2013 v 16:23 | KaTHulle |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.9. 2013 - 29.9. 2013) je:
Pondeli: 7
Utery: 8
Streda: 13
Ctvrtek: 3
Patek: 4
Sobota: 2
Nedele: 7

Celkem: 44