Leden 2015

Eddie Murphy - Red Light ft. Snoop Lion

22. ledna 2015 v 22:09 | KaTHulle |  Reggae & DanceHall
To musíte slyšet, nevěděla jsem že se Eddie dal na zpěv a reggae... :)

a je to i s dobrým klipem. :))Právní teorie a praxe

20. ledna 2015 v 22:35 | KaTHulle |  výkecník
Eh Eh,
tenhle předmět mě dává docea zabrat. A to z jednoho jedinýho důvodu - je lehkej, a Magda, učtelka (pardon, ale neřeknu vám jméno téhle dobré právničky), je taky skvělá osoba. Takže fakt nevím proč mám tuhle depku ... Myslím si že to prostě nemohu dát. Jsem totálně tupá, nic si nepamatuju i když jsme to brali vloni a já z toho předmětu měla jedničku.
Jak jsem mohla mít jedničku a nic si přitom nepamatuju ? Měla bych se jít někam objesit za to jak jsem naivní, když jsem si myslela že mi to bude stačit jednou si přečíst a že zítřejší zkoušku dám levou zadní .... Navíc, tyhle stavy jsem nezažívala ani před sociální politikou a to vám musím říc že Petruška je fakt vostrá a že vám tu zkoušku nedá jen tak za to že se usmějete a naškrtáte něco na papír. U ní se totálně zpotíte a chce vědět vše, protože vše se vším souvisí a je jedno že na lístku máte funkce sociální politiky, u ní se dostanete i k tomu jakou dávku dostanete v těhotenství... Uf, ale tuhle zkoušku mám.

Tak, možná jsem se vypsala a jsem schopá si to ještě jednou přečíst a potom se zhroutit do postele a přemýšlet o tom že už mi k dosažení pitomýho Dis chybí jen rok a půl, právo a nejblbší předmět ájina.

Držte mi palce, zítra. Díky.
Kath.

Peace :)

Bez taháku k zápočťáku.

5. ledna 2015 v 15:17 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím,

po dlouhé době se chci zase vypsat z mojí frustrace. Ti zvás, kteří mají to štěstí/smůlu a chodí na VOŠky nebo VŠ vědí že začalo to "nejradostnější" období v roce a to zkouškové (nebo nějaké opravy nepovedených zápočtů), ten skvělý pocit, když vlezete našprtaní do třídy, učitel vám zadá písemku, která měla být testem a vy tam jen tak sedíte, občas něco napíšete, jako aby to nevypadalo blbě když všichni kolem vás píšou, a potom se dozvíte radostnou zprávu že jste ten test nenapsali a že tam musíte znova další termín. A přitom moc dobře víte že větší polovina měla taháka v telefonu a většinu odpovědí mají opsanou. To tam jenom sedíte a čumíte na učitelku a v hlavě si říkáte "jen ať řekne že to ještě někdo nedal,..." ale vaše přání nebylo vyslyšeno.


To tam potom jen sedíte, tváříte se že je vám to jedno, snažíte se neregistrovat povýšený pohledy spolužáků, kteří to opsali. A potom se vám ještě vysmějí a jen co klapnou dveře za učitelkou tak se překřikují, kterou že těch otázek nevěděli, ale museli ji opsat z mobilu. A v tu chvíli si uvědomíte že by tito lidé by byli na vaší úrovni s jedním bodíkem, kdyby ty další dvě otázky neopsali z mobílku ... Skvělá úroveň vážně že jo. :) A tak vám nezbývá nic jinýho než se rychle vypařit, ale stejně některé krávy se musí zeptat proč že tak spěcháte na dřívější vlak a proč tam s nima nezůstanete čekat až budou mít ony po zkoušce .. PROČ ASI ???

Neříkám tímto že jsem svatá a vživotě jsem nepužila taháčka, ale měla jsem tam jen věci, který jsem si fakt nepamatovala a nebo se mi to pletlo a tak by to podlě mě mělo být. Udělat si taháček ale malej, skladnej a mít na něm jen pár věcí ...

A tak si říkám, co je lepší ?
- být poctivý a nenapsat to z hlavy nebo podvádět a opisovat z mobilu.

Možná že jsem staromódní ale snažím se být čestná a být bodovaná za to co vím než za to co opíšu, možná na to někdy dojedu, ale zatím jsem na to hrdá ...