Květen 2016

BILLY: I'm not ok

29. května 2016 v 23:21 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Konečně jsem se dostala k poslechu toho Billova projektu. Vlastně to ani nebyla tak úplně moje iniciativa, může za to youtube, které mi nabídlo video "JoJo Wright: Bill Kaulitz tetoval fanynky, jeho nová tetování, více! #CZ" u toho jsem se teda smála, jak jsou některý holky pitomý a nechaj se tetovat od neprofesionála, ale což, zase na druhou stranu, kdo může říct že je tetoval Bill Kaulitz? Možná, kdyby jim tam natetoval péro jak mu radil Tom tak by byly stejně štěstím bez sebe... :D Lidičky, pokud někdo máte fotky těch tetování, tak mi prosím pošlete odkaz protože jsem to nikde neviděla... Díky.
Ale tohle video bylo jen malá předzvěst videa "JoJo Wright: Billy Is Not OK! EP inspirované ex, více... #CZ" ve kterým jsem se dozvěděla že ty písničky mají opravdu být o Billově ex... ten JoJo se nechtěl Billa vyptávat, což chápu, ale strašně by mě zajímalo kdo to byl, jak vypadal/a... Upřímně... myslím že se tu bavíme o chlapci, ale kdo ví... Nebo víte? Podělte se...
Podle některých písní z EP se mi zdá, že zpívá o chlapci, díky pasáži "We are just two boys" z písně "Odds are against us". V písni "California High" zase zpívá "I found a girl" - teda, kdybych to brala jen podle téhle věty tak je to jasný, ale ono to tam je takhle:
"I found someone
That looks just like you
I found a girl
I think I like her too"

v překladu: našel jsem někoho, vypadá jako ty, našel jsem holku, myslím, že ji mám taky rád... Z čehož vyplývá, že možná našel holku, která vypadá jako ON - jeho ex, protože ten jeho ex mohl být holčičího vzhledu... Nebo ta dívka, kterou teď našel má mužnější rysy...
A poslední píseň, kterou mi udělal absolutní čáru přes rozpočet je "Forbidden Love" ... Ehm, Bille opravdu forbiden love? Tohle mi přijde, i textově, jako píseň o Tomovi - ale to už jsme Dámy a Pánové někde úplně jidne. Teď jsme ve sféře Twincestu, ve sféře fantazie praštěných fanynek... Takže, na to půjdeme jinak.

"Forbidden love" = "Zakázaná láska"

Myslím, že Bill bere gay lásku jako zakázanou, jako něco, co není normální... Což nechápu. Vzpomínám na klip Schrei kde se líbaly dvě holky a Bill z toho byl nadšený a chtěl to mít v klipu, myslím, že ta jedna dokonce řekla, že za nima přišel a pochválil je za dobrý nápad. Takže, proč by měla být gay láska v něčem jiná než ta hetero? Možná, to bude mít příčinu v období jeho dětství a puberty, kde jej šikanovali. A pokud o něm, svého času, celý svět tvrdil, že vypadá jak holka, buzík či travestita atd. Tak mu to určitě říkali i hajzlíci na Magdeburské základce... A možná proto, se nechce přiznat. nebo možná kvůli fanynkám, aby hromadně neskákali z mostu pod vlak, ale většině fanynek je nad 20, a jsou snad tak mentálně vyspělý, že musejí pochopit, že členové TH nebudou dosmrti panicové. Já dokonce i chápu, že členvé nechtějí říct: "Ano mám holku, je to Veronika Nováková, bydlí v Praze, oblíbená barla je modrá, velikost bot 38 a bla bla" ale můžou snad říct "Ano mám přítele. Jsem šťastný." a je to, a všichni budou rádi. Tak jak to udělal Gustav, zeřejnil fotku pupku své přítelkyně na íčku, potom malinkatou ručičku, všem je to jasný, fanynky se můžou zbláznit radostí a roztomilostí... Tak proč to tak, normálně, neudělají i dvojčata? Pořád budou tajnůstkařit...
Ale to jsem se zamotala asi někam, kde jsem tak úplně nechtěla být.

Pokud bych měla shrnout celé EP, tak ze všech písniček cítím takovou beznaděj a opravdovou lítost. Při poslechu jsem si říkala, že to není vůbec hudba pro chvilky radosti a pohody. Přijde mi, že do toho Bill dal emoce a i když je to elektrický až běda, tak se mu to povedlo vycítit a prožít stoprocentně. City, které choval k oné osobě, byly nejspíš silné a chudáček neví jak se s tím poprat, pokud byl vážně až do 21 nepolíbený, tak si neprožil ony běžný chvíle zklamání z lásek... A teď, nevěděl jak se s takovými silnými city vypořádat. A musím říct, že to udělal dobře. Určitě mu to malinko pomohlo, že se se svými pocity může podělit s někým a dostat to ze sebe.
A pdle výše zmíněných videích je z toho Bill už venku, a nebo je dobrej herec... Ale do téhle myšlenky se pustím někdy příště... možná.

Raději si poslechněme píseň Forbidden Love, která se mi líbí jak rytmicky tak i textově, díky tomu zakázanému nádechu.

♥♥♥

KaTH.

NERVY

19. května 2016 v 21:07 | KaTHulle |  výkecník


Pokračuje éra mých nervů, mám já tohle zapotřebí?
Zítra jdu na opravnou zkoušku ze sociální politiky a stejně mám pocit že to neumím. V tom předtermínu byla učitelka hrozně krutá a chtěla to vše dopodrobna, takže jsem to samože nedala. A tak jdu zítra znovu a cítím se snad ještě hůř, protože se blíží konec zkouškového a já mám před sebou ještě jednoho strašáka v podobě angličtiny. Obávám se, že se všechno prostě nedovedu naučit. Já vím, že to určitě mají všichni, jenže já to fakt nedávám. Chvilkama mám pocit že na tu školu nemám, a chci skončit.
Zrovna teď mám ten pocit beznaděje a všeho.

Nepomůže mi, ani když si vzpomenu na včerejšek, kdy jsem zmákla dvě zkoušky. Jelikož ty dvě hrozný mě stále čekají...

Skutečně nechápu co si učitelky kompenzují tím, že nás takhle strašně drtí o zkouškovém. Vždyť v té sociální politice nám dává 6 otázek. To normální člověk nestihne za 20 minut na přípravě ani napsat. A kór, když jsem to já, která je děsně vynervovaná. A potom u zkoušky, u samotnýho mluvení to chce vše do podrobna.
KRUCINÁL babizno, uvědom si laskavě, že nejsem ÚZ [=Úplné Znění zákona] a prostě nevysmolím všechny "za předpokladu, že..." který tam u těch dávek jsou.
Navíc mě sere náš stát, kdyby byly 2 instituce, jedni by dělali žádosti a druhý vypláceli dávky, tak by to bylo všechn lepší, ale to ne, oni musí ČSSZ vyplácet důchody, OSSZ zas dávky nemocenského, a ÚP dávky státní sociální podpory, nezaměstnanost, sociální pomoc, dávky pěstounské péče a dávky pro osoby s postižením... Jéé takhle, když jsem si to napsala, to nevypadá tak složitě. Ale stejně, zbytečně moc institucí a pípčovin se tam učím.

A jako třešnička dnešního dne byl hokej, kurde borci, co jste tam předváděli? V základní skupině vedete a teď... TEĎ prohrajete a jedete domů?
Já vím, že je to vaše specialitka, ale zrovna dneska jste mohli vyhrát, aby mi to učení šlo do hlavy!

Tak jdu v tom pokračovat, doufám že je z tohohle článku cítit odpudivost ke škole, učení, sociálnímu systému, hokeji a k celýmu světu.

CHCHCHC

5. května 2016 v 20:31 | KaTHulle |  výkecník
A tak nějak, se chci vypsat, protože mi začíná zkouškový, zítra mám předtermín zkoušky ze sociální politiky a hádejte co ?
Nic neumím, ale fakt... A dnes celý odpoledne nedělám nic jinýho než že si to čtu, ale nemůžu se na to soustředit, nebo co to je... Asi začnu brát drogy. :D V komentech mi kdyžtak zanechte číslo svýho dealera. Díky.
Ale teď vážně. Piju zelenej čaj, občas si dám vločky s mlíkem, papám vitamín C a vitamín B a stejně mi to nejde do hlavy... Ještě si koupím kyselinu listovou nebo co nám to ta učitelka radila, a jestli ani to nezabere.
Opravdu se cítím dnes strašně špatně, plačtvě, jsem nevyspalá a hrozně nervózní... Sežrala jsem toho víc než Otesánek ze známé pohádky a je mi akorát ještě víc špatně.
A teď ještě místo učení si píšu články na blog a jdu kouřit. :D
Držte mi palce, alespoň ti co si tohle přečtou, díky. :)

K.