Červen 2016

Foto z Absolutoria

29. června 2016 v 14:14 | KaTHulle |  album
Co by to bylo za zážitek, kdybychom na něj nekoukali přes objektivy fotoaparátů? Aneb rodičové schovaní za svými foťáky, by si zasloužili taky nějakou fotku, kterou nemáme. :D

Třída P3

Kačenka s Diplomem. :)


Absolutorium

29. června 2016 v 13:34 | KaTHulle |  výkecník
Ahojky,
možná by nebylo od věci, zde napsat i něco pozitivního po tolika negatvních článcích, které se především týkaly studia a absolutoria, který stejně nikdo nečetl. :D
Tak hned pro začátek, nebudu napínat a zdržovat kecama, který nikoho nezajímaj haha a sejně to dělám :D :D - MÁÁÁÁÁÁM TO!!! Takže od 9. června mě nazývejte "specialistko" protože za mým jménem se objevil nevýznamný titul "DiS." Který je ovšem pro moji budoucí kariéru sociální pracovnice nezbytný.

Absolutorium jsem dělala z předmětů: anglický jazyk, sociální politika, právo, teorie a metody sociální práce a dále potom obhajoba mojí absolventské práce.
A musím říct, že to vůbec nebyla procházka růžovou zahradou. Vůbec jsem nečekala že toho po nás budou chtít tolik. A já jsem si to zrovna hezky vybrala.
Nejprve jsme měli odborný předměty, což zahrnovalo 20 minut příprava a potom cca 7 minut na každý předmět, mohli jsme začít čímkoliv jsme chtěli. Já začala politikou, právo a nakonec teorie. Z terií jsem měla největší strach, protože to ze mě tak trochu tahala, ale nakonec to dopadlo VELMI DOBŘE.
Další předmět byla angličtina. To jsem si řekla "děj se vůle" protože jsem si ty témata nestihla projít všechny, natož abych si několikrát projela prezentaci, pro obhajobu absolventky... No děs. Možná jsem měla víc štěstí než rozumu, protože, jakmile jsem sputila "Good morning ladies. For those who don't know me already, My name is..."
začal na televizi odpočet toho, že televize nebyla dlouho použita a že se za 20, 19, 18, ... sekund vypne. No mazec, přiběhla třídní to spravovat a povídá mi "V klidu, povídej." a tak já jsem lovila z paty, co jsem to tam vlastně měla, úplně jsem přeskočila jeden slide. Asi jsem zbělela, protože mi angličtinářka nabídla anglicky něco k pití, načež přiskočila třídní s "I understand" a dala mi minerálku. Tohle bylo fajn, protože to uvolnilo napětí a nervozitu. Pak jsem odvykládala téma majgrejšn a nakonec jsem zjistila, že jsem prostě DOBRÁ.
A jako poslední byla obhajoba absolventské práce, na kterou se přišel podívat ředitel. Prostě paráda, nikdy jsem toho pána neviděla a on si přijde zrovna na mě kouknout... Ale což, zakoktala jsem se tam asi tisíckrát, mluvila jsem blbinky, ale výsledná byla VELMI DOBŘE, tak jak navrhoval i můj oponent. :)

A na závěr?
Možná jen to, že jsem poslala přihlášku do Příbrami na VŠ jednoletý studium pro absolventy VOŠ. Takže tenhle masakrózní proces si snad pokud mě vemou projedu ještě příští školní rok.

A pak?
NA TO SERU. Budu sociální pracovnice.

- to červený je moje miminko Absolventská práce. A to modrý je Diplom a vysvědčení. :)

Pro Absolventský vysvědčení jsme si šly do rytmu rammsteinů DU HAST, taky komedie, princezny na podpadkách a taková píseň, ale sklidila úspěch tak alespoň tak. :D

A na závěr nesmím zapomenout zveřejnit vzkaz od středeční skupinky, pro nás, co jsme šli ve čtvrtek. DĚKUJEME

A je to v pr*ely!

7. června 2016 v 17:30 | KaTHulle |  výkecník
ABSOLUTORIUM

Pořád to bylo tak stráááášně daleko, ale teď je to tak blízko. Už pozítří, a já ještě skoro nic neumím. Jakto že jsem to nestihla? Kde se všechen ten čas ztratil? Mám "naučenej" jeden předmět a z těch ostatních vím tak polovinu. Je mi nazvracení, hlavně neumím ájinu... HELP ME!
Proč k blbé sociální práci musím umět takový pytloviny jako je historie? To nikoho nezajímá, achjo. Ne fakt už končím a jdu dělat že něco dělám, jinak se složím už definitivně!

Ve čtvrtek mi držte palce, jestli si to někdo do té doby přečte. Díky. :)