Srpen 2016

First big step

31. srpna 2016 v 20:15 | KaTHulle |  výkecník
Čauvec lidičkové
jsem zde s dalším vykecávajícím se článkem.

Víte, zkončila mi škola - VOŠ sociální práce a já skočila hned do zaměstnání. Pracuju jako administrativní pracovnice na středisku osobní asistence a odlehčovací služby. Nedokážu vám přesně vysvětlit co skutečně jsem a jaká je moje náplň práce, protože se obávám, že ani moje vedoucí to neví stejně jako já. Jednu polovinu měsíce mám dělat vyúčtování (pomoc sociální pracovnici) a tu drouhou jezdím po klientech (jako osobní asistentka). Jenže srpen byl takový, že jsem jezdila po klientech a do toho v rychlosti ve volých chvílích dělala to vyúčtování - no masakr. Naštěstí mi to docela jde a v 98% moje výpočty sedí. Ty zbylý 2% vypiluju.
Ale je to velice namáhavé. Již po těchto dvou měsících mě neuvěřitelně bolí záda. A vlastně celej člověk. Připadám si tam jak nějaká "podrž taška". Dělám práci za vedoucí - DOSLOVA, ta si vyřizuje soukromý hovory a vlastěn nevím co tam těch 8 hodin dělá, protože, kdykoliv tam vlítnu má zaplej net a čumí na kraviny. A taky dělám věci za sociální pracovnici, ale to mi zase tolik nevadí, jelikož nakouknu do mojí budoucí práce, a ta holka, když mě o to prosí, ano ona to řekne slušně: "Kači prosím tě, mě je to takový blbý ti to dávat, ale nestíhám, byla bys tak hodná a udělala to a to?" takovým prosícím tónem, to naše paní vedoucí taky použije slůvko "prosím", ale jen tak formálně, přijde mi, že jí to nejde upřímně...
Až teď vidím, jak je ta naše služba nedokonalá, vidím ty chybičky, kterých jsem si po dobu mého brigádničení nevšimla. Ale jako administrativní pracovnice toho moc nezměním. Snažím se začít s drobnostma, který ovšem vedoucí považuje za kraviny a dělá si ze mě pak jen srandu, jenže už nechápe, že to vidím z pohledu asistentek a že se pohybuju víc mezi klienty než ona. To se potom bojím říct něco závažnějšího, co by mohlo naši službu zkvalitnit.
Také mě vůbec strašně demotivoval fakt, že budu pracovat o Vánocích. Ano ano, naše středisko funguje i o svátcích. A to jsem si teda říkala, že ti klienti, kteří mají rodinu, že by se o ně mohla postarat rodina, ale to ne, budou obtěžovat cizí lidi. Ok teď si připadám jako nějaký necitelný montrum. Občas si říkám, zda nemám syndrom vyhoření, protože já do tej práce chodím s odporem, a to dřív jsem tam chodila docela ráda. Asi t píšu v nevhodný čas. Zítra mě čeká strašně protivnej klient. Tak mám nervy už teď.

Musím myslet na ty pozotivní kienty - máme jich tam 50 - těch supr, takže mě jeden morouz nemůže kazit pořád náladu. :)
Děkuji za pozornost. A PRÁCI zdar.
Kath.

Twins Kaulitz - Forbidden Love

21. srpna 2016 v 19:07 | KaTHulle |  twincest
Občas neuškodí trošičku zavzpomínat na starý dobrý TWC časy. :D A vlastně si za to Billy může sám.
V tom videu jsou z 99% "starý" roztomilý dvojčečí momenty. A to jedno % tvoří scénka trošku novější, jak se dvojčátka obejmou, no spíše jak TOm obejme Billa.
Užijte si videjko! :)