Robinsonův ostrov

4. května 2017 v 0:05 | KaTHulle |  výkecník

Čaukiš,

takže hned na úvod, chci říct, že tuto hru mám fakt ráda a že jsem viděla možná všechny série, a možná ne. Každopádně jsem toho viděla spoustu. A to co se dělo tady v této verzi hry... No řekněme, že to bylo zvláštní?


POZOR: než začnete číst, tento text obsahuje spojlery. I když asi jste to všichni viděli online v TV a to jen já na to vždy čuměla po skončení online na netu. :DZačněme tím, že se Peťa vrátila z nemocnice. Fajn, bylo to trochu divný, ale protože ji mám rád, tak sem jim to prominula. :) A vlastně proč si neupravit takto pravidla. Za nemoc přece nikdo nemůže. Stejnou možnost měla i Kačka na začátku.

Další podivnost nastala, když se vrátila Tereza (policajtka) po tom co byla dvakrát vyloučená. Jakej žolík sakra? Co to bylo za blbost? Oni prostě museli dát někoho na těch pár dní za Peťu, která byla v nemocnici, jinak prostě nechápu, co tam pohledávala, když byla dvakrát vyloučená... A ještě práskne ostrov Vyloučení. To už ta hra ztratila smysl úplně. Ostrov vyloučení tady v této verzi hry měl vliv, když byl tajnej. To teda rovnou měli chodit ti z ostrova Vyloučení na kmenový rady a sledovat soutěže, aby byli trochu v dění... Protože je pravdou, že porota byla mimo všelijaký dění v kmeni a měla tudíž zkreslený informace, který jim zprostředkoval ten někdo, který přišel k nim na ostrov.

Ale co mě teda tak trochu zdvihalo ze židle, byl systém vyřazování ke konci hry. Proč soutěže o přímé vyloučení? Nejspíš se produkce nemohla koukat na tu ehm Niku, proto to tak vymysleli. Ale teď vážně... Proč?

I když ona je pravda, že by to nejspíš nedopadlo jinak. Marek by stejně vyhrál, nejspíš by ve finále neseděl Kuba, ale Nikola. A pak by to bylo jen na sympatiích, jestli by "porota" vyřadila Nikolu a nebo Marťase. A ZASE!!! POROTA!!! Proč porota vybírala, kdo půjde do finálové dvojky? Omlouvám se, ale ještě jednou. Proč to vybírala porota? Tohle úplně ztratilo pointu všeho.

Do této chvíle jsem si ještě jakš takš říkala, že o nic nejde, tak prostě vypadli Nikola s Davidem v soutěži. Má to svoje výhody. Ale to, že nechají rozhodovat porotu o tom, kdo má jako další vypadnout mi přišlo na hlavu.

A to se ještě nedostávám k tomu nejposlednějšímu!!!!!!!!!!! Ano skutečně tolik vykřičníků tu být musí.

Víte, jak vždy v té USA verzi šel Jeff pro hlasovací urnu, prohlásil něco ve stylu: "A nyní sečteme hlasy." a kamera šla z Jeffa na finalisty a potom se rozmazala a hned na to se vzdalovala a oni už seděli na scéně nějakýho divadla, zmalovaní k nepoznání... TOHLE mi tam chybělo! Oni to nechali Ondřeje přečíst někde v džungli na Filipínách. Tohle totálně změnilo konec hry. To finální rozuzlení. V USA čekají několik měsíců na to, kdo vyhrál (i když si to jednoduše mohou říct, pro koho kdo hlasoval) a tady to jen tak přečtou na ostrově...No nic s tím neudělám, leda by se produkce Robinsona dostala nějakým záhadným způsobem k tomuto článku a i tak si myslím, že bych nepochodila a udělají si to podle sebe. Jsem fakt ráda, že se tahle soutěž jmenovala "Robinsonův ostrov" a né "Kdo přežije". Myslím si, že by to tomu pořadu uškodilo.Nezbývá mi nic, musím se s těmito podivnými abnormalitami smířit.A slova nakonec? Marek byl hráč, a do fáze než podrazil Zdeňka, jsem ho měla ráda. Zdeňka jsem nesnášela, to je jedno. To aj v těch USA verzích ten zmetek měl vedle sebe člověka, kterýho nepodrazil a držel se s ním co nejdál a nebo to zahrál tak, že to ve finále vypadalo tak, že vlastně za nic nemůže.Ach to je jedno. Měla vyhrát čistá duše Péťa a byl by klid. Konečně bychom ukázali že Survivor může vyhrát i někdo hodnej a né pořád jen zmetci.Jdu se z toho vyspat a budu doufat v to, že se v druhé řadě poučí ze svých chyb.Děkuji za pozornost.

KaTH.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama