Říjen 2017

The trip

7. října 2017 v 17:06 | KaTHulle |  filmy
Nevím co bych k tomuto filmu napsala. Je zajímavý, pěkný poutavý děj, dojemný...

Vždy u něj brečím, ale ani to mě neodradilo od toho abych si jej několikrát za sebou pouštěla.PS: Pro méně vnímavé, jedná se o teplý filmek. 4%

Tak pro příště!

7. října 2017 v 13:31 | KaTHulle |  výkecník

OKUD NĚCO CHCETE KUPTE TO HNED !!!!!

Ale opravdu, může se totiž stát, že to již nebude k mání a vy vyhodíte penéze navíc nějakému překupnickému portálu. Přesně tak jako já.
To, že chci jet na Adama Lamberta vím už několik let. A proč bych taky neměla jezdit? Je skvělej, má dokonalej hlas a tak vůbec... A když jsem se v dubnu dozvěděla že u nás bude v O2 aréně, hned jsem věděla, že pojedu. Ale už jsem byla, no nejspíš se tomu říká LÍNÁ, a pořád jsem měla čas na koupení lístků.
Včera jsem seděla na vínečku v hospodě, a přišla řeč na koncert, tak jsem se aktivně podívala kolik ještě zbývá lístků na tuto akci a ouvej... Na obrazovce telefonu na mě blikala 0!!!
Samo že jsem se naštvala a proto jsem dnes musela najít nějakýho nejspíš překupníka - ta stránka se jmenuje viagogo (ani raději nechci slyšet na tuto stránku recenze a doufám, že jsem neposlala prachy nějakýmu šmejdovi) a zaplatila jsem asi o... raději to tu ani nechci psát a ani raději na to nechci myslet a už vůbec to nechci počítat, protože opravdu dřu a výplata v sociálním sektoru je spíše takový kapesný, co si budeme povídat.
Takže poučení zní. Pokud něco chceš, vem si to hned. Později už nebude!!!


with love Kath.