Leden 2018

GILDA

10. ledna 2018 v 22:36 | KaTHulle |  Natalia Oreiro
A jenom tak mimochodem, Natálka je jednou z nejvíce obsazovanějších hereček v Argentině. Její poslední film se jmenuje Gilda a je o argentinské zpěvačce, která se prosadila v pozdějším věku, měla rodinu a tak... No a má to tragický konec. :(
Musím říct, že kvalita filmu... No je vidět že je to úplně jiný styl než filmy Americký. Často tam hrají Gildiny písničky... Jak tak o tom přemýšlím, takje to podobný styl natáčení jako byl Divoký Anděl a nebo Kachorra... Ale pro fanoušky Natálky je to určitě super podívaná.
Film najdete ke stažení na youtube, a titulky na české stránce o Natálii Oreiro.

GILDA:

Natka jako GILDA:


Přeji příjemnou zábavu a ještě něco musím říct:

Natka přezpívala písničky od Gildy a vydala album s jejíma písničkama, jedna píseň konkrétně No Me Arrepiento de Este Amor mi přijde jako takovej trajler k filmu, mrkněte.

Jenže co musíte vidět je klip na další její písničku. Ta se mi hrozně moc líííbí.

Povinně po víně si tuto písničku pusťtě a uvidíte jak se Vám rozhýbou boky v rytmu cumbii.


PS: Taková malá informace, o tom že Gilda byla nejspíš skutečná hvězda, protože v Divokým Adnělovi, když se Mili baví s Angelikou o hudbě, tak Milágros prohlásí, že její oblíbenou zpěvačkou je Gilda, a pustí to paní Angelice na nějakým přehrávači... V dalším záběru ten prohrávač Mili u madam zapomněla a paní Angelika házela bočkama do rytmu téhle písničky.
Lidi vážně, u Divokýho anděla se tak skvěle odreagujete. :)

Divoký Anděl

10. ledna 2018 v 22:17 | KaTHulle |  Natalia Oreiro
Zdravím,
musím se pochlubit tím, co jsem našla na známém serveru youtube.

Nó?

Podle nadpisu to Vám všem určitě došlo. Našla jsem tam můj oblíbený seriál/telenovelu z dětství Divokýho anděla a že nevíte co již týden sleduju? Hehe, je to sranda, musíte pominout ty "kecíky", ale i to k tomu asi patří. Podle kanálu na youtube má tahle telenovela 159 dílů, zatím jsem u 42, takže to mám zachvilku zkouknutý.

Ale co se ještě ve mně probudilo? Začala jsem shánět CDčka a kazety Naty. Já teda mám všechny její nahrávky v nějaké podobě. Mám kazetu Natalia Oreiro, CD Tu Veneno a kazetu Turmalína - kachorra edition, yuhuuu. A na cestě mám z amazonu Turmalinu cédéčko. Hi, a na aukru jsem objevila kazetu Tu Veneno. Takže jdu objednávat.

A mrkněte na Divokýho anděla, je to sranda, jako bych o několik let omládla.