Červen 2018

V celé své...

12. června 2018 v 21:10 | KaTHulle |  album

... KRÁSE.


Čus, nějak jsem si vzpoměla, že jsem zde dlooouho nezveřejnila svůj xichtíček. Docela jsem se sebou spokojená - až na moji postavu, ale na tom se maká. Hihi. :)

Už to tu chtělo rozveselit.

6. června 2018 v 22:04 | KaTHulle |  novinky
Zdar a sílu spolubojovníci.
Vím, že si nikdo nevšimne že zde mám nový dess, ale i tak... jak bylo mým zvykem o tom musím napsat informační článek, jinak bych asi neusnula.
Na nový dess si brousím zoubky už dloooouho, nemohla jsem se na tu černou už dívat - to mě takhle jednou před rokem, po koncertě tokio hotel napadlo, že musím mít nějakej témtickej dess a vznikl z toho takovej černej, ale hezkej.
V posledním dizajnovským článku jsem se Vás ptala na to z jakýho textu byl text v záhlaví a proč lev v pozadí stránky a aaano správná otázka je: píseň What If od Tokio Hotel a lev tam byl protože je to symbol rastamanů. A limitovanou edici hodinek s vodotriskem vlastnoručně vyrobený ve firmě ROLEX si nechávám... JÁ. Ne sranda, co bych chtěla za návštěvnost, když nepřidávám články a nechodím komentovat na ostatní blogísky.

Každopádně, všechno potřebuje změnu a myslím, že dess také. Takže, snad se líbí, a pokud ne, máte smůlu mě se totiž moc líbí. :)

čaukiš.

9. dubna 2017 - 6.6.2018

6. června 2018 v 21:59 | KaTHulle |  Kabátky Blogu

Pořád jsem to já / Still Alice

6. června 2018 v 21:01 | KaTHulle |  filmy
Still Alice je film, který jsem před chvílí shlédla a i když jsem si o Alzheimerově chorobě hooodně četla, protože jsem na toto téma napsala bakalářskou práci mimochodem za B *YUMBEE* mě to nějak dostalo. Ono asi číst a vidět a psát je několik rozdílných věcí. Při mojí práci jsem se zatím setkala pouze s určitými stádii této choroby a tak nějak jsem to brala tak jak to je, a než se nemoc stihla přehoupnout do další fáze tak nás klient opustil do jiného zařízení, ale o tomhle jsem psát nechtěla. Myslím, že až v tuhle chvíli jsem si uvědomila, jak zákeřná je tahle nemoc a jak daná stádia probíhají... je mi z toho dopláče, hrozně moc bych chtěla přijít na nějaký způsob jak takovouhle potvornou chorobu přechytračit... na způsob, jak zajistit aby se choroba projevila co nejpozději... něco jako HIV a AIDS ... Nejdřív máte HIV a můžete žít několik desetiletí, když vše dobře dopadne a máte správnou léčbu a tak... Ale u ACH nic takovýho neexistuje. Achjo, je to na dlooouhý rozvahy, na který asi v tuto chvíli nemám myšlení.
Ovšem, vy se mrkněte na tento film. Myslí, že se Vám bude moc líbit. stejně jako mně.