Červenec 2018

Byla jsem Silueta

8. července 2018 v 18:20 | KaTHulle |  výkecník
Zdravím,
asi jsem se tu nepochlubila s tím, že jsem se dala na cvičení v Sokolu. Že tato organizace už dávno zanikla ? To jste na omylu. Již od podzimu některé cvičenky nacvičují sestavu, se kterou se předvedou na Všesokolském sletu v Praze. A že to byla událost. Chodily jsme po Praze s kartičkama na krku, které byly po dobu sletu i naší jízdenkou na MHD, díky ní jsme měli levnější nebo zdrarma vstupy do muzeí, na laser arénu do ZOO a mnoho dalšího. Abychom nakonec v Edenu zacvičili a zatančili hromadnou skladbu Siluety. Dívala jsem se, zda jsem vidět v televizi, ale kamera mně moc ráda neměla a byla na druhé straně, ovšem my měli vlastního kameramana, který nás natočil sice pouze z boku, ale natočil.. A toto video s Vámi chci nyní sdílet.
Vlastně celý ten týden co jsme s děvčaty strávily v Praze jsme se vůbec nenudily... Byla to legrace, kterou jsem potřebovala.
Spaly jsme naňahňaný v jedné třídě fyziky... Já jsem dělala make-up a jedn holčina pletla copánky, protože na vystoupení jsme nemohly mít rozpuštěné vlasy...