Říjen 2018

Nevěřila jsem tomu

14. října 2018 v 14:12 | KaTHulle |  výkecník
Zravím,
chtěla bych se s Vámi podělit o moje zkušenosti s kosmetikou... ANO JÁ a kosmetika. Ohm, do minulého roku - myslím, že je to přesně rok, pro mě kosmetika znamenala řasenka a občas jsem si na pusu napiplala nějakou masku nebo peeling, který jsem koupila od Avonu a nyní? Sama koukám kolik toho již mám. Asi jsem tomu úplně propadla.

Ale jak to vlastně začalo?
Jak jsem řekla, před rokem mě moje kamarádka pozvala na "hodinku krásy" vůbec jsem nevěděla co si pod tím mám představit, ale protože jsem potřebovala vypadnout tak jsem na to kývla. A byla to legrace. Pozvala jsem si kámošky a ségru a šly jsme do toho.
Kamarádka nám představila společnost Mary Kay pro kterou již léta pracuje. A představila nám také čistič 3v1. Teď nechci aby to působilo jako reklama, protože se jedná pouze o recenzi na produkty. Já, protože mám problémy s pletí již dlouho, jsem si řekla, že to vyzkouším. Je to poměrně drahá záležitost, ale když mi ta kamarádka řekla že tuba vyjde skoro na 3/4 roku a na den to vyjde cca 3 koruny, tak jsem ho později koupila. Paradoxně nám ty produkty vůbec nevnucovala jasně nějaká manipulace tam určitě byla.
Nyní po roce každodenního používání (mám druhou tubu !! a ještě tam spousta zbývá) jsem si všimla, že nemám tak krapatý obličej a také černý tečky z oblasti nosu mi z velké většiny zmizely. Akné se mi tvoří, ale v menší míře než předtím. Pleť mám jemnou... Prostě supr.
Ta kamarádka nám také řekla, že make-up by neměl být vidět a slouží především proto, aby se nečistoty z okolí nedostali přímo do kůže, ale zachytili se v make-upu, která večer umejete. Maku-up by měl pleť především chránit. A tak jsem začala používat make-up, jenže ten nemůžu používat bez pudru a bronzru a tvářekny... Postupem času jsem si nakoupila i oční stíny a tužky na oči... Zkrátka všechno, co potřebuje každá mladá žena! A není to jen značka Mary kay, ale i jiné značky. Už dlouhou dobu se chystám na další rtěnku od Chanelu, protože mám jednu a je úžasná - většinou si po použití rtěnky musím něčím namastit rty, protože je mám vysušený, ale po pouřití trěnky Chanel nemusím...
Je to fajný. Když používám make-up nemusím mít na mobilu ani zaplý režim krásná tvář.
Pokud bych Vám mohla něco doporučit, najděte si svou nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay...
Společnost má skutečně dobré produkty na čištění a péči o pleť!

A ne, nejsem nezávislá poradkyně - chci používat i jiné produkty než je Mary Kay...

Tady malá ochutnávka toho jak vypadá moje polička v koupelně. Před dvouma rokama bych nevěřila že je moje...


KaTH.

Tokio Hotel - Thema Nr. 1

2. října 2018 v 18:36 | KaTHulle |  Tokio Hotel
Čaulitz,
tak nějak ... jednou za nějakou dobu mě popadne Tokiácká manie a MUSÍM slyšet starý pecky od těch zajíčků milovaných.
No není sladkej Billy s těma jeho křivejma zoubkama a právě mutujícím chraplákem? Odpovím si sama, stejně tu nikdo není, ANO JE!!!

Kochejte se a hlavně plačte, takový už nikdy nebude... :( A co je horší, my taky ne... :( Ale máme to, co jsme v teen věku chtěli: Můžeme si dělat co chceme, ale bohužel nemáme kdy... :D