Listopad 2018

Melancholic Paradise

18. listopadu 2018 v 11:34 | KaTHulle |  Tokio Hotel

Ahojky,
nehodlám se zde bavit o organizaci, vstupech a zasedacím pořádku na koncertě, protože pokud se fanynky budou chovat jako svině a nebudou respektovat řadu a číslo sedačky, kterou si koupili, nemáme se o čem bavit a ještě jsme nedospěly... To, pokud si některý holky v průběhu koncertu sednou na volný místo vedle mě do druhé řady i když mají lístek za 40 éček mi je úplně jedno, ale doufám v to, že jako první půjdou na svoje koupený místo. A tímto to uzavřu.

Chtěla jsem se tu zasnít... Pořád tak nějak přemýšlím, který songy budou asi na koncertu hrát, a doufám, že zvolí alespoň všechny z mýho seznamu... :D

 1. Určitě musí zahrát BY YOUR SIDE, prostě musí, bez debat! A to live video z Ria je prostě pecka!
 2. Dále bych prosila FREUNDE BLEIBEN, protože je to Boží písnička! A když ji slyším vidím se ve "staré světníci", alias můj pokojíček ve starém domě, kde jsme dříve bydleli jak pařím v místnosti na jejíhž stěnách jsou plakáty těchto německých bláznů! A je to první písnička, kterou jsem si zamilovala...
 3. Bez JUNG UND NICHT MEHR JUGENDFREI by to chlapci nešlo, tuhle mi musíte zahrát, prosím prosím...
 4. Thema Nr. 1, ouch, tak tuhle pecku by taky VÁÁÁŽNĚ mohli zahrát, je skvělá, stará, ale skvělá.
 5. Další moje velice oblíbená písnička je ICH BIN NICH ICH.
 6. WO SIND EURE HÄNDE, musí být na živo skutečný nááářez! Škoda, že jsem propásla koncert roce 2008, ale čas nevrátím. ty Billovy pohyby a xichty, který dělal, uuuuch, na tom jsem ujížděla nějakou dobu. A co teprve ta anglická verze? Ugh, hli by mrsknout obě RAISE YOUR HANDS.
 7. A nesmím zapomenout na REDEN, nezmínit tuhle pecku by byl prohřešek prti nejvyššímu...
 8. No doháje, já bych snad zapoměla na naši BEITCHE, no to by byl teprve hřích!
 9. LEB' DIE SECUNDE, nesmí chybět na žádným Tokio nářezu, je Vám to jasný chlapsi!?
 10. A jako třešničku na dortu by mohli mrsknout SCHÖNES MÄDCHEN AUS DEM ALL a skáza by byla dokonána!
Tímto jsem vyčerpala písničky, který jsem neslyšela na živo, a NUTNĚ je potřebuju slyšet! Ale naše Tokio jízda pokračuje, protože chlapci mají další písničky, který stojí za to slyšet podruhý, proč? Protože jsou best!
 1. HEY YOU, patří bezkonkurenčně k těm nejlepším. A nejen díky tomu, že má Qweeňáckej riddim, ale i proto, protože je skvělá!
 2. A konečně, by mohli zahrát pořádnýho drsnýho HUMANOIDa, nemysíte? Protože v r. 2010 zahráli akustickou verzi, ale já se těšila na pořádný nářez!
 3. FEET IT ALL, je krásná!
 4. Ale teď se podržte, protože přichází největší pecka, kterou jsem is v roce 2017 náramně užila! Dámy a Pánové THE HEARDS GET NO SLEEP!!! No doháje, jak tam ten Toman mlátil do bubínku!! SUPR.
 5. A další podobná písnička, která mi naživo v roce 2017 vyrazila dech byla GIRL GOT A GUN, já jsem normálně překousla i ten prapodivný videoklip, který se mi za žádnou cenu nelíbil, ale voalá, miluju ji!
 6. A už by mi mohli zahrát KINGS OF SUBURBIA, tu bych taky vážně chtěla slyšet.
 7. SCREAMING hihi, to by byla taky dost pařba... I když nevím, zda nebudu zakopávat o sedačky.
 8. V poslední době musím pořád poslouchat FEET IT ALL, strašně se mi líbí.
 9. Taky WHAT IF je báječná, na koncertě jsem si ji strašně užila!
 10. A jako poslední musí bezpodmínečně zahrát STOP BABE!
Zatím, mě nenapadá žádná další písnička, kterou bych nutně potřebovala slyšet. Vím, že ELYSU a DREAM MACHINE mi nezahrajou, ale i ty mám moc ráda. Kdybych si ještě na nějakou vzpoměla, tak si ji sem přidám.
A Jaký je Váš play list pro Melancholic Paradise?

K.

Thirty Seconds to Mars - 100 Suns

13. listopadu 2018 v 16:54 | KaTHulle |  a další ...
Protože jsem si na to vzpoměla... :D


Bohemian Rhapsody

3. listopadu 2018 v 13:03 | KaTHulle |  filmy
Ahojky, včera jsem byla v kině na tomhle filmu a musím říct, že to bylo skvělý. Myslím, že teprve včera jsem skutečně pochopila, proč tahle skupina byla a je tak oblíbená. A věřím tomu, že kdybych jej viděla před rokem, předtím než jsem byla na Qweenech s Adamem Lanbertem, tak bych ten koncert vnímala daleko jinak...
Rozhodně doporučuji jít na tento film do kina, bylo to skvělý a plný emocí. Herec, který ztvárnil Freddieho byl snad ještě větší exot než Freddie sám... Naučil se jeho pohyby a drření těla (to jsem si později přečetla v nějakým článku). V některých scénách jsem dokonce musela setřít slzu dojetí...