Tokio Hotel

Melancholic Paradise

18. listopadu 2018 v 11:34 | KaTHulle

Ahojky,
nehodlám se zde bavit o organizaci, vstupech a zasedacím pořádku na koncertě, protože pokud se fanynky budou chovat jako svině a nebudou respektovat řadu a číslo sedačky, kterou si koupili, nemáme se o čem bavit a ještě jsme nedospěly... To, pokud si některý holky v průběhu koncertu sednou na volný místo vedle mě do druhé řady i když mají lístek za 40 éček mi je úplně jedno, ale doufám v to, že jako první půjdou na svoje koupený místo. A tímto to uzavřu.

Chtěla jsem se tu zasnít... Pořád tak nějak přemýšlím, který songy budou asi na koncertu hrát, a doufám, že zvolí alespoň všechny z mýho seznamu... :D

 1. Určitě musí zahrát BY YOUR SIDE, prostě musí, bez debat! A to live video z Ria je prostě pecka!
 2. Dále bych prosila FREUNDE BLEIBEN, protože je to Boží písnička! A když ji slyším vidím se ve "staré světníci", alias můj pokojíček ve starém domě, kde jsme dříve bydleli jak pařím v místnosti na jejíhž stěnách jsou plakáty těchto německých bláznů! A je to první písnička, kterou jsem si zamilovala...
 3. Bez JUNG UND NICHT MEHR JUGENDFREI by to chlapci nešlo, tuhle mi musíte zahrát, prosím prosím...
 4. Thema Nr. 1, ouch, tak tuhle pecku by taky VÁÁÁŽNĚ mohli zahrát, je skvělá, stará, ale skvělá.
 5. Další moje velice oblíbená písnička je ICH BIN NICH ICH.
 6. WO SIND EURE HÄNDE, musí být na živo skutečný nááářez! Škoda, že jsem propásla koncert roce 2008, ale čas nevrátím. ty Billovy pohyby a xichty, který dělal, uuuuch, na tom jsem ujížděla nějakou dobu. A co teprve ta anglická verze? Ugh, hli by mrsknout obě RAISE YOUR HANDS.
 7. A nesmím zapomenout na REDEN, nezmínit tuhle pecku by byl prohřešek prti nejvyššímu...
 8. No doháje, já bych snad zapoměla na naši BEITCHE, no to by byl teprve hřích!
 9. LEB' DIE SECUNDE, nesmí chybět na žádným Tokio nářezu, je Vám to jasný chlapsi!?
 10. A jako třešničku na dortu by mohli mrsknout SCHÖNES MÄDCHEN AUS DEM ALL a skáza by byla dokonána!
Tímto jsem vyčerpala písničky, který jsem neslyšela na živo, a NUTNĚ je potřebuju slyšet! Ale naše Tokio jízda pokračuje, protože chlapci mají další písničky, který stojí za to slyšet podruhý, proč? Protože jsou best!
 1. HEY YOU, patří bezkonkurenčně k těm nejlepším. A nejen díky tomu, že má Qweeňáckej riddim, ale i proto, protože je skvělá!
 2. A konečně, by mohli zahrát pořádnýho drsnýho HUMANOIDa, nemysíte? Protože v r. 2010 zahráli akustickou verzi, ale já se těšila na pořádný nářez!
 3. FEET IT ALL, je krásná!
 4. Ale teď se podržte, protože přichází největší pecka, kterou jsem is v roce 2017 náramně užila! Dámy a Pánové THE HEARDS GET NO SLEEP!!! No doháje, jak tam ten Toman mlátil do bubínku!! SUPR.
 5. A další podobná písnička, která mi naživo v roce 2017 vyrazila dech byla GIRL GOT A GUN, já jsem normálně překousla i ten prapodivný videoklip, který se mi za žádnou cenu nelíbil, ale voalá, miluju ji!
 6. A už by mi mohli zahrát KINGS OF SUBURBIA, tu bych taky vážně chtěla slyšet.
 7. SCREAMING hihi, to by byla taky dost pařba... I když nevím, zda nebudu zakopávat o sedačky.
 8. V poslední době musím pořád poslouchat FEET IT ALL, strašně se mi líbí.
 9. Taky WHAT IF je báječná, na koncertě jsem si ji strašně užila!
 10. A jako poslední musí bezpodmínečně zahrát STOP BABE!
Zatím, mě nenapadá žádná další písnička, kterou bych nutně potřebovala slyšet. Vím, že ELYSU a DREAM MACHINE mi nezahrajou, ale i ty mám moc ráda. Kdybych si ještě na nějakou vzpoměla, tak si ji sem přidám.
A Jaký je Váš play list pro Melancholic Paradise?

K.

Tokio Hotel - Thema Nr. 1

2. října 2018 v 18:36 | KaTHulle
Čaulitz,
tak nějak ... jednou za nějakou dobu mě popadne Tokiácká manie a MUSÍM slyšet starý pecky od těch zajíčků milovaných.
No není sladkej Billy s těma jeho křivejma zoubkama a právě mutujícím chraplákem? Odpovím si sama, stejně tu nikdo není, ANO JE!!!

Kochejte se a hlavně plačte, takový už nikdy nebude... :( A co je horší, my taky ne... :( Ale máme to, co jsme v teen věku chtěli: Můžeme si dělat co chceme, ale bohužel nemáme kdy... :D

Tokio Hotel - EASY

10. března 2018 v 13:57 | KaTHulle
Březen = měsíc kapely Tokiho hotel..

BILLY: I'm not ok

29. května 2016 v 23:21 | KaTHulle
Konečně jsem se dostala k poslechu toho Billova projektu. Vlastně to ani nebyla tak úplně moje iniciativa, může za to youtube, které mi nabídlo video "JoJo Wright: Bill Kaulitz tetoval fanynky, jeho nová tetování, více! #CZ" u toho jsem se teda smála, jak jsou některý holky pitomý a nechaj se tetovat od neprofesionála, ale což, zase na druhou stranu, kdo může říct že je tetoval Bill Kaulitz? Možná, kdyby jim tam natetoval péro jak mu radil Tom tak by byly stejně štěstím bez sebe... :D Lidičky, pokud někdo máte fotky těch tetování, tak mi prosím pošlete odkaz protože jsem to nikde neviděla... Díky.
Ale tohle video bylo jen malá předzvěst videa "JoJo Wright: Billy Is Not OK! EP inspirované ex, více... #CZ" ve kterým jsem se dozvěděla že ty písničky mají opravdu být o Billově ex... ten JoJo se nechtěl Billa vyptávat, což chápu, ale strašně by mě zajímalo kdo to byl, jak vypadal/a... Upřímně... myslím že se tu bavíme o chlapci, ale kdo ví... Nebo víte? Podělte se...
Podle některých písní z EP se mi zdá, že zpívá o chlapci, díky pasáži "We are just two boys" z písně "Odds are against us". V písni "California High" zase zpívá "I found a girl" - teda, kdybych to brala jen podle téhle věty tak je to jasný, ale ono to tam je takhle:
"I found someone
That looks just like you
I found a girl
I think I like her too"

v překladu: našel jsem někoho, vypadá jako ty, našel jsem holku, myslím, že ji mám taky rád... Z čehož vyplývá, že možná našel holku, která vypadá jako ON - jeho ex, protože ten jeho ex mohl být holčičího vzhledu... Nebo ta dívka, kterou teď našel má mužnější rysy...
A poslední píseň, kterou mi udělal absolutní čáru přes rozpočet je "Forbidden Love" ... Ehm, Bille opravdu forbiden love? Tohle mi přijde, i textově, jako píseň o Tomovi - ale to už jsme Dámy a Pánové někde úplně jidne. Teď jsme ve sféře Twincestu, ve sféře fantazie praštěných fanynek... Takže, na to půjdeme jinak.

"Forbidden love" = "Zakázaná láska"

Myslím, že Bill bere gay lásku jako zakázanou, jako něco, co není normální... Což nechápu. Vzpomínám na klip Schrei kde se líbaly dvě holky a Bill z toho byl nadšený a chtěl to mít v klipu, myslím, že ta jedna dokonce řekla, že za nima přišel a pochválil je za dobrý nápad. Takže, proč by měla být gay láska v něčem jiná než ta hetero? Možná, to bude mít příčinu v období jeho dětství a puberty, kde jej šikanovali. A pokud o něm, svého času, celý svět tvrdil, že vypadá jak holka, buzík či travestita atd. Tak mu to určitě říkali i hajzlíci na Magdeburské základce... A možná proto, se nechce přiznat. nebo možná kvůli fanynkám, aby hromadně neskákali z mostu pod vlak, ale většině fanynek je nad 20, a jsou snad tak mentálně vyspělý, že musejí pochopit, že členové TH nebudou dosmrti panicové. Já dokonce i chápu, že členvé nechtějí říct: "Ano mám holku, je to Veronika Nováková, bydlí v Praze, oblíbená barla je modrá, velikost bot 38 a bla bla" ale můžou snad říct "Ano mám přítele. Jsem šťastný." a je to, a všichni budou rádi. Tak jak to udělal Gustav, zeřejnil fotku pupku své přítelkyně na íčku, potom malinkatou ručičku, všem je to jasný, fanynky se můžou zbláznit radostí a roztomilostí... Tak proč to tak, normálně, neudělají i dvojčata? Pořád budou tajnůstkařit...
Ale to jsem se zamotala asi někam, kde jsem tak úplně nechtěla být.

Pokud bych měla shrnout celé EP, tak ze všech písniček cítím takovou beznaděj a opravdovou lítost. Při poslechu jsem si říkala, že to není vůbec hudba pro chvilky radosti a pohody. Přijde mi, že do toho Bill dal emoce a i když je to elektrický až běda, tak se mu to povedlo vycítit a prožít stoprocentně. City, které choval k oné osobě, byly nejspíš silné a chudáček neví jak se s tím poprat, pokud byl vážně až do 21 nepolíbený, tak si neprožil ony běžný chvíle zklamání z lásek... A teď, nevěděl jak se s takovými silnými city vypořádat. A musím říct, že to udělal dobře. Určitě mu to malinko pomohlo, že se se svými pocity může podělit s někým a dostat to ze sebe.
A pdle výše zmíněných videích je z toho Bill už venku, a nebo je dobrej herec... Ale do téhle myšlenky se pustím někdy příště... možná.

Raději si poslechněme píseň Forbidden Love, která se mi líbí jak rytmicky tak i textově, díky tomu zakázanému nádechu.

♥♥♥

KaTH.

Tokio Hotel - Kings of suburbia

11. prosince 2015 v 15:07 | KaTHulle
Tak jsem konečně dostala odvahu si pustit nové CD od Tokio Hotel. Bála jsem se totiž, že písničky na něm budou spíše ve stylu Girl got a gun a toho "klipu", takže stříkající zajícopes nebo co to vlasně je, Billovy podivný pohyby a tak dále... Nevím čím ještě mě tan klip odradil, koukala jsem na něj jen jednou, na víc si netroufám. Ale po přečtení textu jsem si uvědomila, že se mi ta písnička líbí, je docela vtipná, jenže tím klipem to dovrzali. Tato situace má jednoduché řešení, zkrátka se na klip dívat nebudu. :D

Ovšem začala mi hrát KOS písnička a já jsem se do ní zaposlouchala a říkám si "kurde, ta má asi zajímavej text." a jelikož nejsem dobrý angličtinář, jsem prostě průměr tak jsem skočila na karaoke texty, kde mi moje domněnka byla potvrzena. :)
Mám takovou vizi, že si to CD pustím znova, ale s karaoke textama ať vím o co v těch písních jde. A možná tomu CD dám ještě možnost. Přece jenom jsem kdysi žrala Jeffreeho Stara a Bill se mu čímdál víc podobá...

Ale teď už písnička Kings of suburbia, protože je krásná. :) A tahle část je obvzlášť hezká:

"God grant me the serenity
To accept the things I cannot change
Courage to change the things I can
And wisdom to know the difference"

- říkám si: Kdy se dali na náboženství? 

Tokio Hotel - Feel It All

29. března 2015 v 21:28 | KaTHulle
Ty vole, von se tam nechal ošustit na záchodě ? to jako fakt ?? Nějak nemám slov...


Tohle video se mi velice zalíbilo tím jak je realistický (jediný co bych tomu vytkla je to luxusní oblečení, ale není to film že ?). A proto zde musí být i Make it of..., který dávám pod perex. :)

Tokio Hotel - Love Who Loves You Back

3. listopadu 2014 v 20:20 | KaTHulle
Nějak jsem se zde přestala ozývat že ? To bude tím že nemám absolutně na nic čas, furt někde lítám a nebo se učím a nebo jsem tak unavená že si jen pustím Simpsonovi a jdu spát. Ale tuhle věc jsem si nedávno pustila a ... no líbí se mi to. Sice to prostě není už kapela Tokio Hotel - jsou modernější a elektroničtější snad ještě víc než na albu Humanoid, ale nedá se nic dělat. Myslím že si jejich nový CD koupím z aukra za pár let až tam bude za 50 Kč. No uvidím ještě třebá odpálej pecku že si z ní sednu na prdel a budu si chtít koupit jejich nový album okamžitě! :D

Ale hlavně jsem chtěla říct že mi líbí tohle video. Je takový hezky sexistický... A hlavně oceňuju jak se tam válí každej s každým a ta kuřba ve výtahu ... mmm :)

Tokio Hotel vs. Koblížci

13. srpna 2013 v 14:34 | KaTHulle
Ahojky
České Bravo si vymyslelo anketu nevím jak ji nazvali, ale teď je finále a Tokiáči tam bojují proti Koblihům... I když myslím si že tohle je spíš souboj Aliens a zákusků (?? nebo tak nějak si prej říká koblihácká army, to je jedno). Ty malý holky se tam rozkřikují jak my podvádíme, dokonce tam ta jedna vypisuje i že si mažeme nějaký cookies v prohlížeči a hlasujem několikrát za sebou. COŽE ? Vím že tu jsou nějaká cookies, ale vážně nevím kde se dají smazat, přiznávám - hledala jsem to :D ... Takže, bravo, my podvádíme.


Hehe vážně jsem se do tohohle hlasování nechtěa míchat protože si nejsem jistá jestli chci nějakej článek v Bravíčku o Billově novým účesu nebo o tom že letos TH vydají CD či to že je Tom zamilovaný... A nebo něco úplně jinýho co si milý Bravíčko domyslí samo....Ne vážně nestojím o takovej článek... Jedinej důvod proč tam hlasuju je ten že chci těm koblihářkám nakopat prdel aby si tolik o sobě nemyslely.. A jo přiznávám, pokud vyhrajem polechtá mi to ego, kór po tom jak si tam ty holky věří..

Takže pokud nemáte co dělat a nudíte se, nebo prostě jen chcete podpořit TH tak máte příležitost...

http://www.bravoweb.cz/ankety/tokio-hotel-vs-koblizc-226


jinak žádný stres, hlasování končí 30. sprna.. :)

~ děkuji za pozornost.

KaTH.

Tom: Hi I'm Bill

29. května 2013 v 21:57 | KaTHulle
Ti už neví roupama co by. :D Tohle video mě rozesmálo.
Jak to ten náš blonďák nepochopil a všechny pomotal. A Tom jak přemejšlí jestli to Billan říkal dobře (v 0:31). Jedinej Gustav nebo Georg (?) to pochopil a řekl jim to jasně a stručně. No jo tichá voda břehy mele. A ten jejich zaječkovskej smích. :D A Bill jak se hned aktivně dožaduje toho aby se na něj nezapomělo v (0:50).
No, tak jste se kluci pobavili.A my taky ! :D
A Tome, myslím že na tyhle pubertální vtípky ála Billi jsme dvojčátka prohodíme se jste až moc odlišní a o Gustavovi s Georgem ani nemluvě. :D A fakt nevím jestli to bude fungovat. :D

FAN ARMY, again

16. května 2013 v 14:26 | KaTHulle
Ahojky.
Zase je FAN ARMY kterou MUSÍME vyhrát ... jinak budu mít depresi !! :D Ne kecám, ale snažte se pro TH hlasovat jak to jen jde. Pro to aby jste dali hlas se musíme přihlásit buť pomocí facebooku a nebo twitteru a máme k dispozici myslím 50 hlasů za den v prv ním levelu.. V druhým levelu je 100 Hlasů.. a asi to pokračuje víš (já sem v 2 levelu). Takže už vím co budu dělat při hokeji - HLASOVAT A HLASOVAT a taky fandit češkýmu týmu... víte, nikd sem na to nekoukala, ale tenhle rok mě to nějak chytlo...

Ještě vám tu dám odkaz pro hlasování a půjdu se nachvilku ještě učit.

HLASOVAT

- Odkazem se dostanete na můj profil a když budete hlasovat přeze mě tak prý TH dostanou víc hlasů...

Ps: Mám tam i Adama takže svoje hlasy "rovnoměrně rozdělím mezi ty dva - Adam 20 a TH 30 hlasů... :D

Dvojčečí pejsci

7. května 2013 v 12:32 | KaTHulle
Ahojky, jelikož sem vždycky z těch dvojčečích pejsků zmatená, dám si sem fotky jejich pejsků, který měli nebo mají.
Je mi líto toho pejska co jim umřel :(. Já si nedovedu představit jak bych se cítila, kdyby jedna z našich fenek odešla, protože sem na ně docela dost fixovaná a i když mě někdy štvou tím jak dopoledne štěkaj, když chci spát tak bych je nevyměnila, ňuníšky moje.. mazlinky... Rytuška se se mnu přišl učit zrovna, když sem se učila do praktické vodicího psa - t bylo vtipný si to tak říkám nahlas a najednou slyším za dveřma "pšššk" (takovej ten odfuk co dělaj pejsci), tak sem ji ke mě pustila a učily jsme se spolu. :D

No, ale zpět k těm TH pejskům, dávám to pod perex, protože jsou ty fotky velký a mě se to nechce zmenšovat.:

Billova potřeba !

7. května 2013 v 12:10 | KaTHulle
:D Ano je to normální lidská potřeba, ale z Billových úst to zní tak nějak ... No prostě je to Bill - BILL kterej nemá potřeby jako normální člověk přece.. Bill je něco ... Jéééj víte co chci říct no prostě BILL... A proto mi přijdou vtipný videa, kde Bill musí čurat...
2006 (07) ?,


2012


2013


:DDDDD Jinak, článek o ničem, ale musím něco dělat abych nemyslela na AJ a na to jak sem blbá že se tam tu jednu odpověď nenechala podle sebe protože sem ku*va měla pravdu a vy všichni co jste mě zmátli a napsali tam ten BUS mě se*ete ! Snad to ostatní bude dobře !

"Chceš mě, chci tě"

16. dubna 2013 v 17:52 | KaTHulle
♥ ♥ ♥
________________________________

Za poslední dobu nějaká SUPER fotka. lidi já na ni nemůžu přestat civět, ooouch. Ty pohledy.. nejde popsat, to musíme vidět !!

A nezmanšuju ten obrázek, protože prostě uááá ♥_♥ TWINCEST.

KILL HIM ..QUCKLY .. KILL HIM !!!!!

10. února 2013 v 16:25 | KaTHulle
Nemůžu nereagovat na nejnovější zprávu od našich milých "Afganek na turné", myslím že všichni vědí že kandidátce Lauře vyhrožují smrtí. Ale nemyslím si že Laura je zkutečná hrozba .. Vždyť se na ni podívejte, čumí jak chleba z taškysvýma vykulenýma očima, tváří se jako, když neslyší a nerozumí.. Sice působí milým dojmem, ale kdo ví jaká skutečně je. No a je oproti Billovy děsný kuře ! :D
Za opravdovou hrozbu považuju nenápadnou osobu sedící vedle Billa a nejmenující se Tom.
Uznejte sami, takový nenápadný požďuchování, šeptání a ohromený pohledy.. to NENÍ jen protože je Dieter PAN porodce a sedí tam už deset let... To je něco víc.

ANIMCE pod perexem.

Tokio Hotel - Phantomrider [live]

4. ledna 2013 v 19:14 | KaTHulle
On ani neví co se mnou ta jeho řeč dělá. A nebo možná ví a proto to říká.
Sem poslední dobou strašně přecitlivělá a brečím kvůli všemu ať už to je dojemný a nebo jednoduše smutný... A teď místo dělání volnýho času pro nevidomý koukám na Phantomridera a brečím... A to sem nedělala ani na koncertě, kdy sem to měla z první ruky .. Ale to sem mu vlastně rozuměla každý druhý možná třetí slovo...

Jednoduše sladký

11. prosince 2012 v 16:52 | KaTHulle
To sem stará nebo co ? :D Nikdy mi nepřišlo nic tak ťutí, když sem nějakýho chlapa viděla s dítětem a teď se na ty fotky pořád čumím a říkám si: To je tak sladký, když je Tom s dítětem. Nějak víc vnímám ten kontrast dospělýho sexy chlapa s malým dítětem... :) No koukněte sami !!

Někdy si říkám, jestli nejsou jeany lepší než latexový kalhoty.

12. září 2012 v 19:22 | KaTHulle
Netuším, co mě to popadlo, ALE zase sleduju starý videa od Tokiáčů. Nevím jak sem se k nim dostala, pouštím si a zpívám písničku od Jeffa v překladu "Vykuř mě" a naráz mi hrajou Tokiáči a IN DIE NACHT z Prahy [×]. A já paralizovaně čumím na jejich xichty, slzy dojetí na krajíčku, protože on to Billy zpívá Tomimu, a to je krásný.
Navíc v Praze v roce 07 a zase mám ten šílenej pocit že sem tam NEBYLA i když sem měla příležitost, lístek k podiu zadarmo, už sem tu o tom psala.
Nebyla sem na koncertě, kde Bill vypadal normálně, neměl na sobě latex a nebyl ověšenej světýklama a hadicema. A uvědomuju si jak šíleně mě to štve, mrzí a jak moc sem naštvaná že sem tam tenkrát nemohla být.

Nestěžuju si na nový styl Billa, jen vzpomínám na starý časy.

Vzkaz pro mě, a to ani App nemám :D

4. června 2012 v 21:13 | KaTHulle
Heh Bill se rozhodl odpovědět na takovouhle potázku v pravý čas :). Hmm takže Bille říkáš 3 dny jo ? :D No tak ti budu věřit. :)


Bill: @Snow White: Hezké! Jo, bolí to a jazyk je oteklý, ale po 3 dnech budeš v pořádku... ale bude těžké jíst a mluvit, jen abys věděla:-) není to nejjednodušší piercing, ale užij si ho!!

Ty pracky..

1. června 2012 v 22:53 | KaTHulle
Um. Nechtěla sem moc obdivovat Tomovy svalíky [takhle veřejně], ale teď tak nějak musím. Fakt se dobře vypracoval a jo vypadá dobře. Škoda že se Bill snaží kráčet v jeho stopách a mít taky svaly, ale o tom někdy příště až to zas jednou nevydržím.

Nechápu ty lidi, kteří tvrděj že dredy k novýmu Tomovy neseděj. Mě přijde že jo a když to nosí takhle v tom drdolu dozadu tak je fakt dost sexy !
Heh né, nezačínám se řadit k Tomovým fans myšleno zcela vážně bez ironie :) - jak o nich nedávno mluvil v callu.

ACH, KOCHEJTE SE !


A vůbec nevypadá jako bezdomovec ! :D

Bez benzínu.

1. března 2012 v 16:48 | KaTHulle
hahahaha, tohle mě napadlo při druhým pohledu na tuhle fotku :D

"Bill: Mami, došel nám benzín..."

Tokio Hotel - Wo sind eure Hände

27. prosince 2011 v 21:33 | KaTHulle
myslím že tohle video tu ještě není a pokud je tak neuškodí, když tu bdue dvakrát. Aww je skvělý, úžasný a dokonalý. Miluju tuhle písničku ať už tuhle Německou nebo tu přeloženou do Angličtiny ♥.

Dvojčečí tetování.

25. prosince 2011 v 15:07 | KaTHulle
tak teda .. hoši, čekala sem něco ... víc .. zajímavýho. Ale datum jejich narození je fajn a ani nejsem z toho moc zklamaná.
Asi jejich narození pro Billa znamená hodně - když už má rok narození vytetovanej na předloktí - "Svoboda89" ♥. Čas narození už je jen takový upřesnění, kdy se porodnicí roznesl křik (Schrei) našich malejch rarášků.

A to je jako všechno ? :D

21. prosince 2011 v 14:42 | KaTHulle
[Jen aby jste byli v obraze řeč je o BTK aplikaci :D a o nejnovějším videu z Billova píchání ... piercingu.]

A to je jako všechno ? Já čekala že piercingman bude běhat s jehlou po místnosti a honit pištícího Billa. A když už ho konečně dožene a přiváže do křesla tak že při píchání samotnýho piercingu bude Bill vřeštět jako, když ho vražděj...
Tak nic, asi jsou moje fantazie o Billovy natolik zkreslený a přiostřený že realita je pro mě docela suchá ! :D

Jako z vosku.

1. prosince 2011 v 22:18 | KaTHulle
Chtěla sem tu zpustit o tom jak se Bill děsně změnil, ale neudělám to. i já se změnila, tak bych měla držet papulu a šourat nohama.
Ehm, už bych chtěla nějaký novější fotky Billa, dlouho sem ho neviděla ! :D

A tadyk na té force vypadá opravdu jak jedna z voskových figurýn ! Nezdá se vám ? :)

Schrei live

20. listopadu 2011 v 19:34 | KaTHulle
Při prolízání PC sem našla zajímavý odkazy na blogy a na videa mezi nimi i tohle video: Je skvělí sledovat jak se jeden hlas mění v průběhu časů ... Z mutujícího prcka se stal chlap a na hlase to jde slyšet hodně ! Teď se mi ten mutující rebel vůbec nelíbí.
Říkám si, jak sem mohla slintat nad tímhle podáním Schrei ?

 
 

Reklama


Rubriky